Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави на колегата с който се разминахме вчера вечерта в младост 1а аз бях с червената 4 ка Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със сивата 6-та хеч , който ми свирна на светофара на Метро и аз му махнах :) Поздрави и за колегата със синия 6-та хеч след светофара на КАТ на , който светнах и той ме изгледа странно :))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на момчето с черната пета с белите джанти преди малко в люлин. Много добре върви :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега с настроение по свети Наум и после по Черни връх ( сигурно е тръгвал към срещата на Еко ) да се обади :) Много зарадва, а и 6тата хеч ... много лачена ;))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

атоме бе твойте са виждат ма моя измисления биксенон... много често се случва да святкам да махам на колеги из варна повечето май не ме харесват като видят ТХ-то :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 11:50 пред президенството в посока към БНБ се разминах с две красавици :) Една зелена 5-та хеч и не нейната шофьорка :) Да се чувстват поздравени, ама аз съм малко трудно разпознаваем че сега не съм с хонда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата, който ми беше оставил лепенки на чистачката "JDMWORKS.COM" днес или вчера в София,Студентски град до 33 блок. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с черен Сивик купе 7-ма, който засякох преди малко на бул. Левски - много е яко купето :honda: . Аз бях с лилавото купе 5-та ,дето чакаше да се включи в пътя.Поздрави и за червения Прелюд 4-та с регистрация ВТ дето спора на колхозния ;).Преди 2 дни се засякохме с него - даже му бипнах ,ама незнам дали ме чу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с черен Сивик купе 7-ма, който засякох преди малко на бул. Левски - много е яко купето :honda: . Аз бях с лилавото купе 5-та ,дето чакаше да се включи в пътя.Поздрави и за червения Прелюд 4-та с регистрация ВТ дето спора на колхозния ;).Преди 2 дни се засякохме с него - даже му бипнах ,ама незнам дали ме чу.

Поздрави и на теб колега :)П.П Ти не работиш ли на Екото дето е до Стадиона .. ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 11:50 пред президенството в посока към БНБ се разминах с две красавици :) Една зелена 5-та хеч и не нейната шофьорка :) Да се чувстват поздравени, ама аз съм малко трудно разпознаваем че сега не съм с хонда ;)

То с тва си още по-забележим,кола ли е чудо ли е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и на теб колега :)П.П Ти не работиш ли на Екото дето е до Стадиона .. ? :)

Не съм аз колега. На Екото е един друг колега с купе като моето, но е с плевенска регистрация ;)Поздрави за колегата с белия Сивик 4-та с който се засякохме сутринта на техникумите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Поздрави за колегата с белия Сивик 4-та с който се засякохме сутринта на техникумите :)"................................................................................................................................................................................Благодаря :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колежката Роси, (надявам се, че не се бъркам) с уникалното, познато купе днес около 16 и 20 до НБУ отстрани в уличката.Аз съм с мръсния син хеч 6та, който свирна там :) :) Уникат е т'ва купе :) Евала !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със Синята 6-та Хеч :) В5477 :) който профуча покрай мен на магистралата след Провадия ... Странно защо после спря да кара. Поздрав за Ivo Myankov който видях на светофара под Аспарухов мост и на , който свирнах ама май не разбра :) Поздрав и за Lenalee коЯто излизаше от паркинга на Морска администрация към 13:30 :) и на нея свирнах :) Бях със служебната Шкода :) и 3-те пъти.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и на теб Дидо мернах те и аз :)Поздрави и на колегата с черната 5-та с ТХ номер с който се засякохме на бул. 3-ти март :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата, с Прелюда с номер ВТ 7858 (май) дето спира малко под колхозния във Варна :)

Поздрави на колегата със червения прелюд , който щъкаше из варненските централни улички не му видях номера но започваше с ВТ !

Здравейте колеги, тук съм. Поздрави и на вас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега оня ден ти бипнах, обади се некой път да пием по бира, комшии сме :)Поздрави на batkosio, цял ден Прелюда седи до нас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера към 18.00ч в Пловдив На бул. Княгиня Мария Луиза и бул. Източен Се засякохме с черен Сивик 5ген. със стикер с номер 0371 (или нещо от сорта). Поздрави от червения бургаски Сивик 6ген.Малко по късно в уличките около бул. Христо Ботев С наситено син Рекс 2 със златисти джанти - също поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със синия Prelude (мисля че син беше ... всепак беше тъмно) с който карахме по Никола Вапцаров, който още от коматевския възел правеше опити да вдигне 200 ама много на често са ги наслагали тия светофари :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и Аз да поздравя един рейсър с черно купе Сивик с някакъв американски номер мисля ...кара като луд ...не ме кефи ...жалко за колицата няма да изкара дълго мисля :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички(5-6 хонди) на които махнах днеска из Варна , аз съм черната 6та хеч В7276РР :)А двете мацки със сивик 5та ген хеч , дето се видяхме във Виница на изхода към Аладжа манастир ако са от форума да пишат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти в един друг форум на аватара си нямаш ли едно дългоухо животинче държащо морков бе колега ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти в един друг форум на аватара си нямаш ли едно дългоухо животинче държащо морков бе колега ? :)

+1И аз сега забелязах ника :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с ненормалния червен del sol с големите капли. Засякохме се на Макдрайффф Варна, но сякаш не изпъквам чак толкова и мятах на въздуха :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с доста хубавата Монтанска 5-та генерация ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

поздрав за колегата с белият CIVIC 6 с които се засчкохме днес по бул..сливница :)ако си в люлин може да направим едно кафе и без това хондичката ти ми се видя доста наточена ще ми се да я поразгледам :)

Редактирано от hi6nikat89

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата със зеления русенски сивик-англичанка (със стикер на форума), с когото май спахме в една къща в Сопот :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колега на светофара който мина над Мол-а.п.п. Малко бях неадекватен от 3D-то :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера. Поздрави на колегата с черното купе 6 ген. със сливенска регистрация, с което се разминахме по пътя за Чудните мостове. Той на долу аз на горе :) Реагирах малко бавно но все пак уцелих клаксона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегите със сивик 5та ген хеч син във Гранд Мола у Варна ! Единия беше с една мацка , другия с две :D

Мерси, аз докато се усетя какво става...Поздрави на колегата с якия Сивик 6 хеч тъмносиния в Белослав пред бенза ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и на този колега, като видиш това ми пиши ЛС да ти пратя малко снимки :P

ПС закривам ти номера да не ме биеш после :D

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със сивик 6 с когото покарахме от Явор до Вл-вово вчера към 19 чиса..... аз бях със сивата 5та генерация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера привечер се поздравихме с черен Делсол, докато в същото време зад мен караше зелено купе Сивик 5. Но не съм сигурен дали това стана в Перущица, или в Брестовица или Златитрап, или пък по напред в Устина. Както и да е аз бях с червен Сивик 6. Колегите ако четат да се чустват поздравени още веднъж. Колегата с Делсола не знам как го караше с толкова много легнали полицай - колата беше доста ниска и лачена.Също така се засякохме и на няколко пъти с червен Прелюд 5 с десен волан. Първо пред пещера Дяволското гърло (беше спреял точно пред мен - аз бях с червения хеч Сивик 6), а после и на още няколко места. Поздрави и за него!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за лепенките на jdmworks, оставени пред Колеж по телекомуникации на чистачката на прелюда ми, ако ги е оставил някой от форума де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и за ЯМБОЛСКИЯ СЕЛЯНИН , който видях вчера на Цар.Борис малко след 19:00ч. синя 5-та Г. сивик - говореше по телефона , пушеше цигара и даваше цялата газ на мощното Д13 (най вероятно) м/у колите и отзад пушеше повече от чипосан голф ТДИ :((( ХОНДА БГ ФЕН НА 100% Е В А Л А !!!!!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и за зеления сивик 6-та зелен с номер В51** , който 1-во беше спрял като бакшиш на лятно тракия , после ме засече не техникумите опитвайки се да заобиколи бус спрял в платното му ... и след това нагло се опитваше да ме изпревари от дясно със гоУФ стил на каране тип (раменната ми става ще излезе , а другата ръка трябва да е през джама ) Всичко това днес по обяд в рамките на 5 мин...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то всеки 2-и голфаджия кара Хонда сега.. няма какво друго да очакваш.По темата: Поздрави на колегата с черния рекс с 18-те, който беше паркирал до мен до Железкова.Колега на мен 17-те ми тежат не знам как ги въртиш тия 18-ки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързо да си признае кой е човека със сивик 5та хеч цвят хамелеон от Казанлък! няколко пъти съм го засичал се по центъра забравих да добавя че колата е с bad look боята е в лошо състояние и преди караше с железни 13" сега е с 15" мисля с голям борд

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

То с тва си още по-забележим,кола ли е чудо ли е :D
За кораба майка или добро или нищо! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързо да си признае кой е човека със сивик 5та хеч цвят хамелеон от Казанлък! няколко пъти съм го засичал се по центъра забравих да добавя че колата е с bad look боята е в лошо състояние и преди караше с железни 13" сега е с 15" мисля с голям борд

Не е от форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...