Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Черната англичанка в Дианабад - 1333 :) Поздрав :)

Не спираш да се возиш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с черния тунингован сивик 6-та хеч,бургаска регистрация с огромния надпис,,хонда" на предното стъкло,паркирал зад моя блок в димитровград.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с черния сивик 4та генерация хеч от Варна до Метро дето си махнахме :)Поздрави и за колегата с лилавия сивик 5та хеч на светофара под КАТ , нямам клаксон затова бръмча :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежката с черния прелюд с разни стикери по бронята на кръстовището на зала Олимпиада в Пловдив да хване малко да прочете правилника за движение, че ако не бях намалил даже нямаше и да разбере каква катастрофа щеше да стане. Като се качите в тия коли гледайте малко какво става покрай вас

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегите от jdmworкs за стикерите, които ми бяха оставили вчера на чистачката. :thumbs1:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с лилавия хеч го поздравявам и аз, караше пред мен преди кат, само да внимава повече , че не признаваше хора и пешеходни пътеки...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата дето ме заговори вчера пред нас на ул."Богомил" в Пловдив.Нещо чоръркаха с неговите колеги в шахтата пред входа.Незнам дали чете форума и му се извинявам,че бързах да се прибера,че бях оставил кучето само в къщи да не прави поразии.Друг път може да си поговорим повече колега, ако четеш ми пиши на лични!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата/колежката която днес беше пред Колеж по Телекомуникации, с сивик 6г хечбек, имаше лепенка на клуба отзад под номера.Аз бях с прелюда :)

Редактирано от galev_90

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

galev_90, днес към 12 часа на жълтите павета след руската църква, свиркам ама нема никой ;) беше се забързал за някъде :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъркаш ме с някой колега.Днес не съм мърдал почти от вкъщи.Иначе като видя хонда директно се оглеждам като обран евреин.Радвам се ако има същия като моя прелюд :)

Редактирано от galev_90

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Пловдив син хеч 5 ген.беше паркиран до център за гуми на бул.Васил Левски 105пп.ако някой знае кой е колегата и дали работи там моля да пише.Поздрави на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата, с Прелюда с номер ВТ 7858 (май) дето спира малко под колхозния във Варна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПОздрави за колегата от Shell-a с 5тата ген хеч сивик :) Аз сам дето заредих :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В четвъртък, в посока София - Русе поздравих с аварийни сив софийски Сивик 5-та хеч, черен софийски CRX и син варненски Сивик англичанка, но никой от тях не ми отвърна.....може би защото се бях дегизирал с Форд фокус. :lol: А колегата, с когото се заговорих на паркинга в Обнова оправи ли си термостата?! Поздрави на всички! :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със червения прелюд , който щъкаше из варненските централни улички не му видях номера но започваше с ВТ !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колежката със сивият сивик 6 ген. след фейслифта с номер СТ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата Shorty днес до хотел Норис към малко преди да се стъмни :) Моята кола бе на паркинга,а аз отивах пеш да си купя сандвич от кръстовището ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега, като минавах от там една червена 5-та генерация хеч тъкмо излизаше от паркига и свирнах да го поздравя,иначе поздрави и на теб, не въм те видял, че си бил пеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата който беше спрял снощи точно пред No Sense със сива англичанка доста добре направена отвън с крило от Accord Type R и сликове Toyo ... надявам се гумите да не са само за украса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с якия CRX днес по обяд на aвтомивка Феникс във Видин! Много добре звучеше, като го изпъна после на булеварда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата в Йоаким Груево със сивата 6тица англичанка :) (май бе 1.5), не видях стикер на клуба.Също поздрави на суматите хонди които бръмчаха по пътя Пловдив-Перущица днес по обяд :):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с зеленото купе 5ген. ,видях те като минаваш през Златна панега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на двамата колеги днес след Тунела с хечовете към 15:30ч :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със синята англичанка с номер РА и мацката до него днес на Пещерско на влизане в Пловдив,който ми свирна и махна :)Колега,бях се заговорил с бащата и малко бавно реагирах,но после и аз поздравих,дано си ме видял :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с якия CRX днес по обяд на aвтомивка Феникс във Видин! Много добре звучеше, като го изпъна после на булеварда :)

Блатодаря колега.Този звук ме кара да го настъпвам непрекъснато.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с номер започващ с Н, с който си махнахме сутринта около 9 на светофара на Мол Варна, страхотна 6-та ген :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:thumbs1: Поздрави и на теб, даже мислех че си ме разпознал от другия форум

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата с оранжевата петица с който се засякохме близо до ЖП гарата. Дано дойде на седмичната, че искам да му поразгледам количката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на Riko_Chervenia които минава през прелезите като на финална права :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеееееееееее,чак пък толкова! Така ти се е сторило! Все пак мерси за поздрава...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с доста приятния визуален тунинг на черния прелюд спрял на отец Паисий до хотел "дали" вчера към 18:00 ;) Много добре изглежда колата, евала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата, който беше в паркинга на мола на Цариградско в четвъртък вечерта кам 22:00 Сивик червен с рег. който май имаше 9-тки :D

Редактирано от Sc00by

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде пак - поздрави на колегата с 6ца хеч 1.5 vtec-e с който си поиграхме между стоматологичния факултет и колелото на гарата :) Приятна е машинката и хубав звук вади ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с англичанката, със СН на номера, на който му се отвори багажника на центъра на Варна :) Бипнах ти ама нещо не ме отрази :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе атоме нали с тебе си святкаме често че да не те бъркам с някой друг :) аз съм синия хеч с тх :) ама тоз хенон не го знам дали се вижда като светкам :) дюдюка и той като от АЗЛК хич го няма :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да с теб си мигнахме ама май не светна, или поне не съм сигурен :) Мойте поне видат ли се :D Тя мойта кола е единствена с различни жанти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата съв Сивика 6та седан 8545 на Лъвов мост карахме заедно, свирнах ама явно не ме чу :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата с 4-тата генерация хеч, на 22.04.2012 на Шипка, имаше полусликове на задните гуми. Регистрацията беше ЕВ, ако е от форума да се чувства поздравен, беше доста добра колата, не я гледа случаен човек. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата които кара черен седан сивик с рег. В 7442 (или 7224) с лепенки на форума.Видях колата на паркинга на мол Варна в събота около 14:00 чеса.В близост до колегата имаше и една червена хонда сивик 5-та генерация хеч с русенска регистрация, поздрави и за този колега ако влиза във Форума :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата с 4-тата генерация хеч, на 22.04.2012 на Шипка, имаше полусликове на задните гуми. Регистрацията беше ЕВ, ако е от форума да се чувства поздравен, беше доста добра колата, не я гледа случаен човек. :P

 

teror1sta и един LAMER вътре, да тежи Публикувано изображение. Ще предам. Редактирано от LAMER

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...