Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Жив и здрав колега, с джипката, където се поздравихме на кръстовището до детската градина :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със синия Делсол, спря до мен на кръстовището на ХЕИ и се поздравихме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегата с оранжевата интегра с черни лепенки на бул. Ал. Малинов в младост днес към 12-1ч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегата с винено червената совалка, днес в 6 часа на Еником в дружба! както и на адския черен прелюд 5 ж 7 часа на арката на НСА!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червения делсол от пловдив който беше спрял пред един блок на 200 метра от "Пенни"-то на улица Съединение. Видях лепенката от форума на задния калник. Не съм от Пловдив и не го знам добре но дано съм обеснил г/д за къде става дума. :PP. Поздрави и на златистия акорд който беше спрял на паркинга на "Пенни"-то.

Редактирано от Vasilen_Civic_SOHC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся един колега с Акорд Купе с регистрация ВТ3120....(тъмно зелен) ако някои има инфо да пише моля :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз да попитам дали колегата е от форума който във вторник идва от Пловдив до София (по работа) и е взимал от Тони Лозанов (баща ми) един мотор за 250 хеликоптер?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Варненската секта :) Днес малко след КАТ(Варна) аз с мръсен русенски Прелюд 4генерация среша Сивик(син) злобно гледащ (очите на дявола :) )Мнофго тъмни стъкала и не видях колега или колежка е :unsure: Да се чувства поздравен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата със синьо-зелената 5та генерация който спира почти всеки ден пред 31 блок на Сторгозия в Плевен да се издаде бързо защото го поздравява черната 5ца от съседния блок !!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се чувства поздравен колегата с тунингования сив Сивик с ямболската регистрация, който беше спрял пред военноморското във Варна. Като я видях отзад със стикер ми стопли сърцето :rolleyes: голяма красавица !!! Веднага се сетих, че съм я виждал на снимки, но на живо е много по красива!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти преди няколко дена мярнах в движение едно купе в Пловдив - бордо - много лъскаво, но не можах да видя номера. Купето е с диодни стопове. Браво на колегата супер изглежда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ве кой беше с тоя куршум 6-та днеска на Христофор колумб от 7-ми км към Дружба , а ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди седмица колега с бял сивик 3-та генерция Si, в невероятно състояние, на кръговото до полицията в Русе, аз бях със син прелюд пета, и ей така отворени очи :w00t::wub:Ако колегата чете, ще ми бъде особено приятно да видя това бижу отблизо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бял JDM, в Студенски град до баровете! Страхотна джанта колега!Както и за пореден път черен Prelude 5 на входа на НСА! Поздрави и на двамата! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата от Шумен в Kaufland(Варна) с един сив Aerodeck (на ниво -2 ,като излизах към 19ч. +/- го видях) имаше стикер на форума. :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегата с белия рекс до пощата, май надежда се падаше(софия)... още един собственик на прекалено красиво същество... з аномер не се огледах защото бачках 13 часа... и бях почти неадикватен... но рекса си беше повече от красавец..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със тъмно синия Прелюд 5ген.Засякохме се между Белово и Момина клисура.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колежката със синия Сивик 5-та (монтански хетч със стикер) днес покрай Герена, бях със служебния ГОЛФ 2 и тя малко ми се поскара, че загледах Хонда-та :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти се скарах - само те питах защо ми я оглеждаш красавицата, че беше под прикритие с този голф ;) Поздрави и от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти преди няколко дена мярнах в движение едно купе в Пловдив - бордо - много лъскаво, но не можах да видя номера. Купето е с диодни стопове. Браво на колегата супер изглежда :)

Това купе е идвало на срещата на пощата един път ,мисля! Има и черен капак и наистина добре изглежда!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колега chris_barnes. Мина по моста Чавдар,докато си ходех пешачката! Много готина тая количка бе колега а как мърка бръъъм бръъъъм бръъъъъъъъъъм!Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

поздрав на пичагата от днес сутринта със синия сивик 5та купе който даде път на дядото след това тръгна с мръсна газ нагоре по баира, също така пак на синя 5та самоче хеч която в същото време беше зад мен Публикувано изображение аз съм с зеления 6та хеч дето бяхме се накачулили вътре

Редактирано от Clinku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специален поздрав за момичето с белия Прелюд 2ген преди малко в Лозенец :bow: Аз бях със зеления Прелюд 3ген :rolleyes: Какъв мимолетен ретро парад :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мяркам из Стрелбище а вчера и на телевизионната кула една колежка с мноооогооо як сивик 5 или 6 хеч с две гърнета отзад стопчета джанти ала бала, Поздрави много ме кефи сивикаа !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата със сивик 4г ВТ черен в перфектно състояние софийска регистрация с климатик абе убеден съм че няма друга такава ВТ в София ПОЗДРАВИ и да си признае кой е :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска с колегата Васил Влахов ли се разминах по Цар Освободител във Варна? :) Поздрави, рекса ме израдва на макс :thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се чувства поздравен колегата със синия Сивик седан с рег. КН.... От лявата страна имаше нарисуван самурай с японското знаме :rolleyes: мина покрай мен на платото до паркинга на паметника. :blink: Красавица :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой хондаджия прави сватба в Събота във Варна? Видях 2 Акорда и 1-на 6-та Сивик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с тъмно зеления Del Sol с който се поздравихме днес на светофара на винса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата с черния Прелюд,с когото се поздравихме днес в ЖК Тракия до Акваленда ?Колата изглеждаше страхотно :hondarulez::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колега chris_barnes. Мина по моста Чавдар,докато си ходех пешачката! Много готина тая количка бе колега а как мърка бръъъм бръъъъм бръъъъъъъъъъм!Публикувано изображение

 

Мерси колега. Поздрави и на теб. Тя мойта кола уж зелена сток, пък си я познал. Явно се забелязва :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колежката Rossi! Много хубаво купе и то като шофьорката.Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с белия хетч 6 ген с който се поздравихме днес на излизане от София (аз излзах, той не :lol: ) мисля че беше kalos , но не съм сигурен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ай де сега коя беше мацката на цариградско снощи около 23;15 с сивик 6тичка с лепенка на фен клуба , А и също така едно 20 минути по рано на завоя на гевгелийски с 5 генерация сивик мисля че беше купе но определено беше с спортно гърне .Ако някой се познае да се чувства поздравен :)Публикувано изображение

Редактирано от audioslave50

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди малко от студенски към младост един колега със сребристо комби CIVIC, стана за смях пред всички участници в движението! браво колега: мъж си!

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се познае колегата с зелен DEL SOL с софийска регистрация мина по буливарда в Асеновград около 22:00ч посока Пловдив. Да се чувства поздравен и DEL SOL-ла си го биваше много ме кефат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен ЦРХ със спойлерче на бул.Стамболийски беше паркирал малко преди спирката на 10ката и 8мицата.Вчера и днес го мяркам там да се чувства поздравен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежка със сив ЦРХ преди фейса, с доста приятна външност, в Русе на бул. Цар Освободител срещу кооперативния пазар, да се чувства поздравена ако чете форума! п.п. Приличаше на новозакупен рекса, номера беше нещо като Т 2345 хх, надявам се да се включи в темата за Рекситата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кой се гоних на цариградско преди малко?Аз бях червеният сивик 4-та генерация.Поздрави !Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...