Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Аз да попитам кой е колегата/колежката които ми спира пред входа! Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображение

 

п.п. надявам се да няма против,че съм пуснал снимката.!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със тъмно синята (до колкото видях) шестица, който профуча край мен вчера в кв. Младост във Варна. Изпълни ми душата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с синята Англичанката /комби/ на кауфланд възраждане ВАРНА !! беше спрял зад мене и стоеше в колата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в Долни Богров на пазара спрях до колега със Сивик 6 ген :D:)!!! КАто се върнах го нямаше.Ако чете другия път може да ядеме по кИфте ;):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През почивните дни със съпругата си решихме да отскочим до Велико Търново ,и докато крачихме се натъкнах на ето този красив,расов екземпляр:

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1597/602823673205368616412995149578YC0qV0C9vgujoR3UgdR.JPG] Публикувано изображение

Поздрави на болярския ни колега:dry:!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в Долни Богров на пазара спрях до колега със Сивик 6 ген :dry::);) КАто се върнах го нямаше.Ако чете другия път може да ядеме по кИфте :unsure::):ph34r:

Може колега!Почти през неделя се разкарвам до там!PS Готина петичка! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави за колегата с белия сивик 5-ца, с който се разминахме в Студентски град пред 40-ти блок в понеделник :)

Редактирано от PredatorBS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с сивия Акорд с рег. А 699.. който беше днес пред 3-ката на ШУ. Видях го като тръгва, но не можах да го поздравя. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колега(ако е такъв) със зеленото купе 5та, дето се засякахме преди малко на бул.Сливница номера му почваше с 37 май :thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам е някой от форума но все пак да си попитам ... сивик 6та хеч сив вероянтно пребоядисван имаше доста хубава боя с черно спойлерче над задното стъкло... нз какъв тунинг му беше правен но просто звука и вървежа от това което видях и чух бяха страхотниПубликувано изображение та видях те в кв младост по булевард александър малинов на McDonalds посока ХИТ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с белия сивик 5-ца, с който се разминахме в Студентски град пред 40-ти блок в понеделник :)

май съм аз колега, поздрави :)поздрави и днес за една черна хондела 5-та купе ( на фантастико ) Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на двете дами с черен del sol В7804 днес на крайбрежната алея във Варна. Много запазена и наточена (както и дамите :angry:), щом и три годишния ми син я загледа и взе да вика "Туй Хонда, туй Хонда..." !!!.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата и колежката с Джазз-а във Велинград :rolleyes: Колата беше със стикерче на клуба!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравявам колегата със сивия прелюд 5-та генерация с който се засякохме в кв. Трошево , както и сивият црх 1-ва генерация който поздравих до Авангард-а на бул. Сливница . :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да попитам кой е колегата/колежката които ми спира пред входа! Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображение

 

п.п. надявам се да няма против,че съм пуснал снимката.!

 

Поздрави,колега тва съм аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с врачанската 5-ица, с когото се видяхме на УНСС в неделя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата с когото се поздравихме пред Фантастико ( Студ Град ), преди малко :( Тунинг изпълнението много ми хареса, много добре :cool: За зелено-черната петица говоря :D П.П Сега като се стопли, доста хондаджии из Студентски, обаждайте се да пием по бира :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде много здраве и от мене... ако не се лъжа теб засякох на завоя където е Мтел в Студентски. :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам е някой от форума но все пак да си попитам ... сивик 6та хеч сив вероянтно пребоядисван имаше доста хубава боя с черно спойлерче над задното стъкло... нз какъв тунинг му беше правен но просто звука и вървежа от това което видях и чух бяха страхотниПубликувано изображение та видях те в кв младост по булевард александър малинов на McDonalds посока ХИТ

 

Признавам :honda: Аз , бях :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде много здраве и от мене... ако не се лъжа теб засякох на завоя където е Мтел в Студентски. :honda:

Сетих се колега . Видях, че ме погледна ама на завоя докато реагирам :cool: Жив и здрав :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъмно син сивик с номер 3773 или 7337 забравих кое от двете. Караше руса мацка :honda: около 9 часа в изгрев до "При Яфата"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хонда сивик 7ген. сив с бургашка рег...... беше спряна до часовника на центара...... който и да е да се чувства поздравен:ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с тъмно синия, хечбек, Сивик-а (5г) на бул Овча Купел и ул Линкълн. (531.... му почваше номера ако не се лъжа Публикувано изображение)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за човека с 6-та ген. Сивик, който ми свирна днес докато се любувах на CRX-a си - в София, на Цар Симеон. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата, който спира на паркинга до УНСС с сив металик Прелюд 4 ген, да си признава : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за човека с 6-та ген. Сивик, който ми свирна днес докато се любувах на CRX-a си - в София, на Цар Симеон. Публикувано изображение

 

Здравей, колега. Поздрави и на тебе :D.Много се зарадвах, когато се обърна и ми махна с широка усмивка :lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрав на русата мацка в черния сивик 6та хеч която ми тегли една усмивка на горублянско ханче :unsure: голяма хубавица... е хонделката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е хондаджията, който ударил микробуса на НСО? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е хондаджията, който ударил микробуса на НСО? :)

 

;) Извинявам се много, но идиотските думи на младежа ...."Понеже не живея в България, тука не знаех, че въобще има светофар " ....супер много ме издразниха, все пак всеки един от нас можеше да е пострадал от този незнайко и затова въобще не ме интересува кой е той! Редактирано от bullkiller

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с сивия прелюд с черния капак ,засякохме се на бул.България и си махнахме.Аз бях с лилавото купе ,а ти май си xtuners :) яка машинка !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се чувства поздравен фена със червения мАтор Хонда Ребел и стикер на клуба пред оранжевата кооперация.Днес следобяд в кв.Хаджи Димитър(аз съм в съседната къща)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюд 2.0 на разклона при Малинов и бензиностанцията, идващ от летището - от крайна лява лента в крайна дясна, засече сума народ, много псуване отнесе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко в плд на паркинга на кауфланд жената е засякла прелюд 4 с номер "Р 3963 РВ" . Поздрави на колегата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се чувства поздравен колегата с черен Сивик 8ма с варненска регистрация на Цигов чарк,вчера вечерта се засекохме :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И колегите с осмата седан дето стояха на Ветрен Дол и се услушваха :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли чия е червената хонда CRX в младост 2.От зад е бяла(бронята май) и има китайски щуротии по страничните прагове.Ако някой познава собственика.Нека драсне евентуално нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неска се разминах с няколко колеги в Пловдив с които се поздравихме :blink: Също и колегата колегата със номер У-9370-ВВ да се чувства поздравен от зеленото купе 5г което беше зад него (Х-7647-ВН) :blink::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мм аз искам да попитам за колега с светло син сивик 5та хеч с бели ляти джанти от младост 1, дел сол вти от младост 2 спира срещу училището син на цвят с бели лепенки и също така засичам много често из младост син црх с стикер на клуба последният път беше спрян в младост 4 над новото кафе 'Stars'

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със зеления Прелюд, с черен капак мисля че беше вчера го видях спрял малко под окръжната в плевен.

Редактирано от tuning_mania

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...