Jump to content
karimddd

CRV мнение за покупка

Recommended Posts

И аз взех да заглеждам това камионче Sorentoto, общо взето са добри отзивите.Защо да няма 158кс. субарута в нета е пълно с такива обяви :dunno: , пък не прочетох  някой да коментира с лошо задвижването на субару. Колега , да си гледал  това Субару http://www.cars.bg/c1023987  ?  Опп и две ЦР В някой нещо за тях  http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=2&act=4&adv=21419880805235335&slink=8pb8vu  и  http://www.carmarket.bg/honda-cr-v-2.0i-1038725?rn=32&brand_id=39&model_id=518&year_from=2003&engine_id=1&sort=1

Обявата за субаруто е неактивна, но аз автоматици не гледам, защото хората са на принципа щом върви и включва няма смисъл от смяна на масло и филтър на скоростите :) а ЦРВ-то е от Сливен, далечко е да се ходи на оглед , пък да не говори за диагностика ,ще му се правят и транзитни номера, това са 1000 разправии.

Редактирано от bezupre4niq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо, ти ако мислиш че другите дето сменят и включват са на друг принцип :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

 

Някой ходил ли е да гледа тези екземпляри:

 

http://goo.gl/seJFCa - много добре изглежда, днес мисля даже да се разходя до там

http://goo.gl/Yby3qJ - стои от 2 седмици вече

http://goo.gl/tFlgwq - малко скъпа ми се струва предвид оборудването, но...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ли ЦРВ 2 и 3 са шумни колкото първата генерация? Нашите имат ЦРВ 1 и за около 200км ми гръмна главата ☺ Относно благоевградската Хонда и аз и бях хвърлил око, но се замислих дали някой който наскоро е сменил съединителя, ще вземе да е продава и то на добра цена ☺ Ако знаех, че всичко написано в обявата е вярно бих я взел веднага :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

 

Някой ходил ли е да гледа тези екземпляри:

 

http://goo.gl/seJFCa - много добре изглежда, днес мисля даже да се разходя до там

http://goo.gl/Yby3qJ - стои от 2 седмици вече

http://goo.gl/tFlgwq - малко скъпа ми се струва предвид оборудването, но...

Тази събота ходих по меката на автоиндустрията Горубляне. Има много ЦРВ-та, които няма по обяви в нетта. Най-интересното е  че  почти на никое ЦРВ нямаше цена, харесах 2 обикалях около тях клатех ги, но никои не се появи :) даже цената да ми каже. Звънях уж на телефона дето е даден на оградата, но ми обясниха най- неучтиво че не е тяхна колата. Абе Горубляне жалка история отвсякъде, пари да имаш кола да не може да си купиш,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благоевградската само заради снимките не трябва да и се обръща внимание, маховик сменил всичко описал а снимки правени с телефон, и то по начин сякаш целящ не да предостави информация на купувача а обратното. 50% от успеха на една обява се дължи на хубавите и правилни снимки, казвам го като човек фотограф, ама не с цел да ме викате да ви снимам колите хахаха, няма да стане :) 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те не всичко слагат на обяви, и аз ходих но не си харесах нищо.

Може би че ми писна да ме убеждават колко са истински км, перфектно състояние и прочие и най-важното уникат.

А за цени да не говорим, тръгваш за някакъв пазарлък и те обеждават че ти правят макс 500-800 лв.

Същото време виждаш как е вдигнал цената от 1000-2000 лв горница 

А като им заговориш за сервиз почват няма проблем, ама ако излезе нещо от което те ти казват че е сменено а в същото време

излезе че е проблемно............ мълчание.

Честно да ви кажа нямам огромни претенции за автомобила искам да ми се каже точно това има да се прави и това , аз да си направя

сметка дали ще ми е по джобаи да ли ме устройва за да си стиснем ръцете . А те на всеки ъгъл мошеници, не че на вън няма .

Примерна обява от вън в много по добро състояние от тукашните.

http://ww3.autoscout24.it/classified/264840929?asrc=st%7Cas

Редактирано от karimddd

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

днес си продадох Акорда така, че задействам усилено търсене на следващата Хонда. Бих ви бил благодарен ако споделите мнение за някое запазено ЦРВ 2, което да си заслужава или Акорд 7 (след 2005г), но с преоритет е ЦРВ-то. Няма значение дизел или бензин, просто автомобила да е запазен и да си заслужава парите. Благодаря ви предварително и честито на новия собственик, със здраве да си я кара и безавариино, така както беше и при мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благоевградското ЦРВ, собственика ми каза, че го продавал, защото си бил купил друга кола, много ми е чудно какво й има на колицата, напълно обслужена, а в един момент решава да я продава, че и друга е успял да купи преди да продаде старата....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че какво толкова чудно има??

аз също си купих наскоро CR-V 2 ген и съм пуснал HR-V то за продажба..

напълно обслужено е защото си го карам, и не правя компромиси с обслужването.. ходя в Хонда сервиза на Омбре и той може да потвърди.

 

просто ми трябваше по-голяма кола, и това CR- V излезе читаво и реших да го взема.

 

но пък всякакви хора има..

най-добре е да се провери на място и то от човек който знае какво и как да гледа .. защото за екстрите и годините си е на доста добра цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като аз нищо неразбирам от тези неща, ще се радвам ако има някой колега който да удари едно рамо за оглед на благоевградското ЦР-В за да не ходя чак до Германия, че и там незнам на какво, ще попадна. Примерно да отидам до Благоевград да я огледаме, след това до някой сервиз (предполагам, че ще трябва в София), пък аз от своя страна ще почерпя както трябва :) ЦР-В-то на родителите ми го купихме без никаккъв сериозен оглед и сега е проблем след проблем, поради което сега много внимавам при покупката на следващата джипка :)

Редактирано от street_racing

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Имам следното питане за дизелака - нормално ли е да се сменя ангренажна верина на 130 хиляди километра. http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=2&act=4&adv=21422108457071954&slink=8sgrr9

тази е много добра на пръв поглед- никаква забележка не можах да и отркия. Даже тоя от автокъщата я е регистрирам и я кара, но като ми каза че е сменял ангренажна верига ми стана мноооого съмнително. Дизел повече нютон метри, ама така да я сменя тая верига не знам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, как не си могъл да откриеш забележки. За 130000км предните седалки не изглеждат така, а верига на фейслифт не се сменя на толкова километра при нормална експлоатация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седалките и коланите са първото нещо дето гледам и на тая бяха в отлично състояние- салона на ЦР-В е такъв малко особенн, но този беше перфектен.На повечето надписа на скоростния лост е изтъркан, на тази не беше.Визуално е идеална. Сега погледнах че дават смяна на ангренаж на 120 хиляди или 8 години.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ангренаж? 

Моя грешка :) четях американски мануали ,та са мили това .Значи сложи го 200 хиляди километра 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слави, Слави, ... да плачем ли, да се смеем ли...  :worthy:

 

п.п. Не знам какви " мануали " четете, ама ... работата е сериозна...  :punk: 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ангренаж?

Не бре, амбреаж. Лапсус, кво толкова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре да го кажа анргенажна верига, айде айде човек да съкрати малко поста ,че пише през таблет и вие за мезе да го вземете.Смисълът на поста беше друг ама айде спамете си на воля .

Редактирано от bezupre4niq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ! И аз съм тръгнал да си търся CRV II ,само че бензин.Дядо ми има такава и честичко покарвам неговата и страшно ми харесва,та реших и аз да си закупя такава.Интересува ме тази обява-http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=2&act=4&adv=21420297142497349&slink=8ta2pl

Гледам че обявата е от доста време,ако някой вече е ходил нека сподели мнение за нея.От завчера излезе и тази-http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=2&act=4&adv=21423298968682875&slink=8ta2pl

Мисля тези дни да прескоча до Сливен да ги огледам и двете !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ! И аз съм тръгнал да си търся CRV II ,само че бензин.Дядо ми има такава и честичко покарвам неговата и страшно ми харесва,та реших и аз да си закупя такава.Интересува ме тази обява-http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=2&act=4&adv=21420297142497349&slink=8ta2pl

Гледам че обявата е от доста време,ако някой вече е ходил нека сподели мнение за нея.От завчера излезе и тази-http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=2&act=4&adv=21423298968682875&slink=8ta2pl

Мисля тези дни да прескоча до Сливен да ги огледам и двете !

Браво колега, и аз явно ще трябва да обиколя тези сливенски ЦРВ-та, че явно в Сф не изпадат сега читави, но ми идва малко далечко и явно ще бъде към края на другата седмица. Интересно какъв му е случая на това http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=2&act=4&adv=21419880805235335&slink=8tbvsp , от доста време се продава. Не мога да преценя дали воланът е претапициран.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волана е претапициран  на 100% , но на всички такива Хонди, ако е нямало допълнителен калъф на волана, за 120-130х.км. се поизтърква.

Разликата от другите две обяви е, че тази е по-нова година и с повече екстри, има си мулти-волан, круиз-контрол и VSA-система, което е добре и е от значение.Километрите ги смятай още толкова /отнася се за всички - нов внос/.

А какъв и е случая да тази, за да стой доста време - само на място може да се прецени, защото по снимки не става.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, преди да взема моята джипка, ходих да гледам коли точно в тези двете автокъщи в Сливен. В първата, където е ЦРВ-то от 2005-а година, имаха едно ЦРВ, което беше пребоядисвано, личеше си по краищата на детайлите, където се подаваше старата боя. Документи нямаше никакви, обслужването беше отвратително, изключително надуто. От цената искаха да ми смъкнат някакви смешни пари, мисля около 300 лева дали имаше. Просто ми се струва, че там яко ги пудреха колите. На втората автокъща от Сливен, където е ЦРВ-то от 2004г. колите не бяха в такова запазено състояние, като при първата, личеше си, че там не си бяха играли много да ги пудрят, защото гледах една РАВ4-ка, и вътре тапицерията имаше доста забележки, което говори, че колите там са бая изтормозени. На снимката като гледах РАВ4-ката беше добре, но на живо не ме грабна. Общо взето не ми харесаха колите в тези две автокъщи. Но пък има една автокъща, която е малко след тази втората, където имаше много хора и докато аз оглеждах колите продадоха две, а в предните две автокъщи нищо. В първата имаше хора, но само влизаха и излизаха, а във втората, където според мен колите бяха мърляви никой не влизаше освен мен. Положителното е, че във втората автокъща, където гледах РАВ4-ката, нямаха притеснения да я закарам в сервиза на Тойота, който е до тях.... Но така и не си взех кола от Сливен....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите...ще се ходи до Сливен тия дни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега видях, че на тази  http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=2&act=4&adv=21419880805235335&slink=8tbvsp  

и го няма светлоотразителя на задната броня доло в ляво. Бях си харесал такава същата в София от частно лице, купило я бе от Хонда и ми каза, че причината да го няма неговия светлоотразител е, че е била блъскана отзад и от каското не можели да му го намерят. Та и тази най вероятно има някаква интервенция отзад, иначе няма как да е паднал от само себе си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освен това ми се струва, че има лека ръжда на пантата на задната врата, също като на Софийската къде гледах и бе блъскана, тая ръжда на пантата също ми бяха казали, че е вследствие на удара иначе няма как да се появи. Или вратата е сменяна, защото при смяна на вратата, пак се получава ръжда, така че много внимавайте с нея, аз лично не бих си правил труда да я гледам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее, разколебахте ме за разкарването до Сливен..., а така и така го обърнахме на мнения за обяви - някой да е гледал на място това http://www.carmarket.bg/honda-cr-v-2.0igazinjekcia-1041090?rn=9&brand_id=39&model_id=518&price_from=7000&price_to=15000&year_from=2003&year_to=2008&engine_id=1&transmission_id=1&sort=1&noinclude%5B%5D=53. Май отлежава от доста време. Нещо зимата е мъртъв сезон и за джамбазите - малко нови обяви за ЦРВ-та - почнах да гледам и бензинови Туксони, че поне са малко по-новички, но и там няма почти никакъв избор.

Редактирано от hristoh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази Пловдивската е .. гробница..

ходих да я гледам, вътре все едно са се возили животни, надраскана и захабена.

пробядисвана е доста нескопосано.. като са се обазували въздушни мехурчета под последния слой боя (най-лесно видими на предния капак) .. отазд имаше някакъв син стереопор вместо масичка.. и като попитах за масичка.. ми каза да ходя да си купя една за 50 лв от практикер.

вътре липсваха някой бутони по таблото и вратата.. като на тяхно място имаше просто дупки.

най потресаващото обаче беше (някой с набито око може би вече го е забелязъл) пластмасовия капак на двигателя е демонтиран.. под него са сложените инжекторите за газта, след което е разпоробит на други места и с две шпилки е закрепен като стърчи във въздуха и не е на мястото си.. при въпроса ми към джамбазина.. защо по дяволите е направено това.. той ми отговори че "така се правило на всички който им слагали газ, за да не махат кората" ...

без да се пазаря въобще ми каза че за 9000 ще ми я даде.

след което побързах да си тръгна...

инак.. запали.. което за вида и си беше постижение :)

 

ако нямаш много пари а МНОГО ти се кара CR-V 2 gen.. може и да става.. но лично аз не ти я препоръчвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази Пловдивската е .. гробница..

ходих да я гледам, вътре все едно са се возили животни, надраскана и захабена.

пробядисвана е доста нескопосано.. като са се обазували въздушни мехурчета под последния слой боя (най-лесно видими на предния капак) .. отазд имаше някакъв син стереопор вместо масичка.. и като попитах за масичка.. ми каза да ходя да си купя една за 50 лв от практикер.

вътре липсваха някой бутони по таблото и вратата.. като на тяхно място имаше просто дупки.

най потресаващото обаче беше (някой с набито око може би вече го е забелязъл) пластмасовия капак на двигателя е демонтиран.. под него са сложените инжекторите за газта, след което е разпоробит на други места и с две шпилки е закрепен като стърчи във въздуха и не е на мястото си.. при въпроса ми към джамбазина.. защо по дяволите е направено това.. той ми отговори че "така се правило на всички който им слагали газ, за да не махат кората" ...

без да се пазаря въобще ми каза че за 9000 ще ми я даде.

след което побързах да си тръгна...

инак.. запали.. което за вида и си беше постижение :)

 

ако нямаш много пари а МНОГО ти се кара CR-V 2 gen.. може и да става.. но лично аз не ти я препоръчвам.

Мерси за инфото, колега - не бързам, все нещо до 14 к ще изпадне до пролетта /надявам се/, а иначе ... оферти има всякакви - гледам http://www.cars.bg/c1041308 !!!, пробвах от любопитство да науча нещо повече за тази ценна кола, но... тц - изключен телефон. Някой да се е престрашил да я види?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освен това ми се струва, че има лека ръжда на пантата на задната врата, също като на Софийската къде гледах и бе блъскана, тая ръжда на пантата също ми бяха казали, че е вследствие на удара иначе няма как да се появи. Или вратата е сменяна, защото при смяна на вратата, пак се получава ръжда......

 

Тази ръжда на пантата, може и да не е от удар и в 99% не е.Просто горната панта е външна и е подложена на всякакви атмосферни условия, за разлика от долната.

 

 

 

 

...... Бях си харесал такава същата в София от частно лице, купило я бе от Хонда и ми каза, че причината да го няма неговия светлоотразител е, че е била блъскана отзад и от каското не можели да му го намерят. Та и тази най вероятно има някаква интервенция отзад, иначе няма как да е паднал от само себе си.

 

Блъскана е разтегливо понятие, защото може примерно само да е леко подпряна.

А самите брони, на новите коли са една декоративна пластмаса.

Рядко има кола, на която по една или друга причина, някоя от броните да не е одрасквана, или леко подпирана и съответно пребоядисвана.Ако удара е бил сериозен, отдолу по купето се забелязва и преценява, а не по самата декоративна пластмаса.

И това с каското звучи несериозно - като не могат да му намерят светлоотразител, отива поръчва си го в Хонда и после му го изплащат.

 

Пиша това ,не да се заяждам, а защото съм провокиран от многото пускани теми, за мнение за дадена обява, в които сума ти народ се изказва "компетентно" гледайки едни картинки-снимки, откривайки хиляди дребни дефекти, породени от дългата експлоатация - все пак става въпрос за коли втора употреба, на незнайни километри и история. 

Ясно е ,че продавача ще гледа да замаже недостатъците, но купувача е длъжен да си отваря очите на място при огледа- по снимка не става.

И най-важното -нека не се заблуждаваме, че за 10х.лв. може да се купи кола като от магазина, защото ако някой търси такава, доста ще търси и най-вероятно никога няма да си купи.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята джипка е на 15 години и ръжда по пантите няма, бояджията ми, който ползвам ми каза, че там ръжда излиза, когато се смени вратата, каза ми го, защото е сменял, каза ми, че японеца така го е направил, че пипне ли се веднъж там тръгва ръждата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, написаното от Емича, все едно съм го писал аз, на 100%. И за пантите, и за фугите по броните, и за разказите по картинка.

 

Не знам колко тежи една врата, обаче замисляли ли сте се, че цялата тежест "лежи" на 3 болта и една миниатюрна планка. При блъскане в крайно положение тази тежест се увеличава многократно. Ее, е ли възможно в този случай да се получава някакво усукване и триене между плочката и колонката, невидимо за човешкото око?!

 

Още първия месец след излизането на новата ми 9-ка от шоурума предната броня се оборудва с натиснато и ожулено и в двата ъгъла. Изкукали 70-годишни лейдита на паркинга на супермаркета. Означава ли отвореното ъгълче на бронята ми при калника, че съм катастрофирал зверски?! Освен бронята имам и 5-6 марки по вратите, от паркиралата до мен 130-килограмова англичанка.

 

Удряли са ме отзад, с около 20 км/ч , без очевадни следи по бронята (Волво V40), и съм късал щипки по задната броня, при паркиране с 3км/ч.

 

Живи и здрави, и успех в търсенето на перфектния автомобил!

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера сега какво става, хората пускат картинки, молят за мнение по картинките, когато някой даде мнение, някой почва да го плюе , че се бил обаждал без да е видял колата....., ами да не съм я виждал колата, просто споделям моя опит, не съм им казал да не ходят да ги гледат, това си е тяхна работа, ама не виждам, защо винаги се намира някой да критикува хората, които се опитват да помогнат с нещо.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото това не е помощ. И не го приемай толкова лично. Както ти, и не само ти, споделяте опит, и изказвате мнение по въпроса, така и аз споделям моето, различно от вашето, мнение, и гледам да  НЕ правя разказ по картинка.

 

Според мен, идеята на такива теми е, да се изкаже някой, който е ХОДИЛ и е ВИДЯЛ въпросния автомобил. Това на практика е невъзможно, и затова се почват едни разкази по картинка. Не отричам, че в тези разкази има някаква истина на база опита на разказващия с този модел автомобили. И вярвам ще се съгласите, че не може всичко да се слака под един знаменател, на живо може да се окаже, че черното не е толкова черно, а е леееко сиво.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е някакъв вид помощ, защото насочваш вниманието на купувача към дадени детайли, които ако не са толкова зле, може да ги използва за смъкване на цената, защото понякога купувача от вълнение за нова кола, пропуска разни неща. Аз например като си вземах старата кола, 4-ма човека я гледахме и никой не видя, че тавана е увиснал......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но работата леееееко ми пречи на писането и изпуснах момента за редакция, затова ...edit: Ти например, би ли купил кола със светеща енджин мениджмънт лампа, т.нар. "Чек", без да й направиш диагностика?! По данни на продавача лампата е светнала 2 седмици след смяна на "ламбда сонда" с неоригинална. Аз я огледах, тествах, и реших, че какъвто и да е проблемът, за тези пари колата си заслужава. И я купих. Оказа се, че заради недостатъчно масло в двигателя, компа отчита грешка във vtec клапана :)До момента съм купувал поне 3 Хонди, които ако им бях показал обявите тук, всеобщото мнение щеше да е - "Не купувай този дарак!" Аз обаче отивам да си купя кола, за почти без пари, която да ме вози безпроблемно известно време, и накрая без спазми в стомаха да я закарам в скрапа. Таа еднта изкара 5г., другата 3г., и последната започна 3-та година и все още е кола с главно "К".И пак едит:Именно, идеята е да се посочат евентуални проблеми. И няма място за сърдене, когато някой направи забележка на някого, заради категоричното му ПРЕДПОЛОЖЕНИЕ, на база гледане на картинки. Нали?!

Редактирано от Krasi-mir
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера сега какво става, хората пускат картинки, молят за мнение по картинките, когато някой даде мнение, някой почва да го плюе , че се бил обаждал без да е видял колата.....

 

Колега, приеми моите извинения - ако индиректно съм те обидил /не съм целял това/ .

За жалост с такива теми е пълен целия форум и постоянно  някой пита  " какво ще кажете за тази обява - става ли, не става ли..../ и чака някой да разгадае картинката, вместо ако е заинтересуван, да отиде да я огледа , да прецени и ако има съмнения, тогава да пита за нещо нередно което е забелязал.

 

И Краси е много прав за това:

 

 

Според мен, идеята на такива теми е, да се изкаже някой, който е ХОДИЛ и е ВИДЯЛ въпросния автомобил.

 

Всичко друго е гадаене и писане на глупости.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Според мен, идеята на такива теми е, да се изкаже някой, който е ХОДИЛ и е ВИДЯЛ въпросния автомобил.

 

Всичко друго е гадаене и писане на глупости.

 

 

Абсолютно съм съгласен, колеги и в този ред на мисли да попитам, някой ВИЖДАЛ ли е тази:

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=2&act=4&adv=21422744140018158&slink=8twmwt

 

Стори ми се, че индиректно за нея се говореше няколко поста по-нагоре, но ми е любопитно, ако някой е ходил какво му е мнението?

 

Същото важи и за сливенчанката от autoKA.

 

Мерси!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица ходих да я гледам с един приятел, който разбира от коли, за разлика от мен. Аз съм пълен лаик. Колата на външен вид изглежда зле - зле от градушката, волана е изтъркан, няма вид на кола на толкова мили или километри. Това си е мое мнение обаче.

Някой може ли да ми каже каква е нормалната цена за 3-та генерация CRV в Германия? Могат да ми я докарат от там. И най-вече какви са разходите по колата като стъпи в България.

Искам да си купя Honda CRV втора употреба след 2007 г. - бензин, автомат. Ще бъда благодарна за всякакви мнения и съвети.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...