Jump to content
Попай

Ключодържатели на форума

Recommended Posts

Здравейте,колеги!

От известно време се каня да пиша за въпросните ключодържатели. Не знам дали е тук мястото на темата,но ако не е тук ще помоля модераторите да я преместят където и е мястото и да ме извинят.

Та въпроса е:

Повечето от нас знаят за ключодържателите на форума с никнейма на потребителя,някои от нас имат други нямат.Мисълта ми е дали може и имали желаещи да се организира отново поръчка за изработка на ключодържатели за тия от нас които нямат или искат да си направят отново.

Ако има достатъчно желаещи и някой който да може да съдейства за изработването на въпросния аксесоар ще бъде супер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от сега има един желаещ

за съжаление не за съдействие,а за ключодаржател :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съмнява ме да има ! Мисля , че и Fena няма да е очарован от идеята за поръчка на нови , при положение , че знам какво стана с предната поръчка и колко ключодържателя останаха... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично имам заявени 3 бр. до тук ,надявам се да има още желаещи и да можем да се организираме да си направим пак аксесоар на форума и на любимата марка!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 3 за мен ако се съберем за поръчка  :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето че станаха десетина бройки,а ако има кой да се заеме с направат и организирането на поръчка съм сигурен че ще има още бройки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То, че ще има още сигурно ще има, но кой ще ги изработи е въпроса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно, въпросът ще остане без отговор, освен ако се появи някой млад ентусиаст, който не се е сблъсквал с подобен род форумни поръчки и няма богата колекция от еднотипни фетиши.

 

Съвет към желаещите

Поискайте файла или си направете собствен, стига да няма авторски претенции, и си поръчайте изработка сами. Ще трябва да намерите лазер без изискване за минимална бройка. Не е като да няма такива из страната, даже напротив.

 

Поздрави и успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До последно се надявам да има някой,който да се хване с поръчка и изработка на ключодържателите.Аз лично ако знаех реда с организирането на подобна поръчка и да имам файла и всичко да ми е ясно как става бих се наел да направя аксесоара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам познат, който може да уреди нещо... вуйчо му разполага с лазер. От Пловдив е. Ще му кажа, ако се навие да пише в тази тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер ще бъде да организираме една поръчка,като гледам вече имаме кандидати за около 15-20 бройки!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един съвет - не поръчвайте като предишните. Оказаха се пълен боклук - разлепяха се, фолиото бе сигурно от най-евтиното по 1лв квадрата - дере се и какво ли не. По-добре си направете лазерно рязани метални плочки. 101 пъти по-здрави са и със сигурност не са като онези пластмасови боклуци. Моите ги изхвърлих след 3 месеца употреба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от мойте, до сега не са мръднали.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах същия проблем с моя,надра се,разлепя се и какво ли още не.Идеята за метални ми хареса въпроса е да направим някакъв дизайн на самия аксесоар,защото старите от едната страна са с никнейма на притежателя а от другата с логото на фен клуба.Това при лазерно изрязване няма как да се случи,така че предлагайте...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше ли едни ключодържатели дето бяха с витекова глава "RedTop" - те бяха много яки.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да се ангажирам с предложение за ключодържатели, но не мога да ви обещая във времето как ще са нещата, защото съм доста ангажиран последно време. Все пак ще се постарая до седмица да имам нещо в предвид ;) 

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив ползваме услугите на тази фирма http://somaha.net/%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%B8%D0%B6%D1%83%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F/%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%BE%D0%B4%D1%8A%D1%80%D0%B6%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8?sort_by=sell_price&sort_order=ASC&page=9

Имат готови модели ключодържатели,но говорих с тях и казаха ,че по проект могат да направят абсолютно всичко.

Колегите да разгледат и ако им харесва,могат да им ползват услугите.Качеството е много добро!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един съвет - не поръчвайте като предишните. Оказаха се пълен боклук - разлепяха се, фолиото бе сигурно от най-евтиното по 1лв квадрата - дере се и какво ли не. По-добре си направете лазерно рязани метални плочки. 101 пъти по-здрави са и със сигурност не са като онези пластмасови боклуци. Моите ги изхвърлих след 3 месеца употреба.

Не , че нещо , но аз моя още си го ползвам и е в перфектно състояние! От последната поръчка минаха 2 или 3 години ... Оценявайте труда на хората. Фен-а не е от хората , които лъжат или мамят. 

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ObiChLiFk0 не се хаби френд  няма сми не знаеш ли че  аз съм най големия измамник .И никога не е обяснявано кое какъв материал е как се изработва и тн .
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен от моя ключодържател, който е от 1-та поръчка, която беше през 2009 год. Тогава го носих 1 год. на ключовете за вкъщи и след това още 1 год. на ключовете от квартирата когато бях 1-ви курс студент и след това си купих Хондата и вече 3-та година е на ключа й. Въобще не е мръднал ключодържателя и всеки 1 колега като ми види ключовете адски много го харесва. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето моя от Фена,имам го от поне 5год. смених 3 хонди с него,и това ако не е качествена изработка,незнам.........

post-27400-0-68479200-1413742081_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ObiChLiFk0 не се хаби френд  няма сми не знаеш ли че  аз съм най големия измамник .И никога не е обяснявано кое какъв материал е как се изработва и тн .

Фен , не е така ! Я кажи колко ключодържателя си имаш за спомен ... след като не успяхме да издирим по списъка поръчителите ... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

46 Станаха.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенааа,снимай ги и ги пусни за продажба,съвпадения в имената много......... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С имена да, ама с nick name са доста по малко....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е,ама ако си харесам някой ник нейм ще си го купя,да си имам един в резерва ;)Ако фена ги пусне със сигурност ще си купя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...