Jump to content
barsi

Мерки за миячите на стъкла

Recommended Posts

Здравейте, От цифра време имам сериозен проблем с ромите по кръстовищата. Говоря конкретно за кръстовището на бул. " Никола Петков" и "Борис III ", от към бензиностанцията. Какво ли не съм правил- гонил съм ги между колите, всеки път ми се лепят, защото колата ми е пернишка. Та- разправям се всеки път с тях. Ако са 1-2 става. Ама като са 6-8 човека тумба и налитат на бой. А другите шофери седят и се хилят повечето пъти. Говорим за наистина сериозна циганска наглост. Просто не ги понасям и не желая да ми се кръстят пред колата, да ми я пипат и да мажат по нея. Да не говорим, че се завират между колите и чат пат не мога да мина на зелено от тях. Напоследък звъня на 112. Даже ако има полиция на кръстовището им казвам и номерата на патрулките, защото е тяхна работа да ги гонят. Също така и ако минат и не направят нищо. Въпрос на време е да ме изпее някой и да гризна аз дръвцето от пътните полицай. По принцип трябва да ги глобяват, но кой ти дава входящи номера и обратна връзка... А циганите са все едни и същи. Днес пак го гоних един между колите, крещейки по него. Влаха, за който се сеща. И после жена ми ми пили, че съм на 27г млад татко и не ми отива. Та какво може да се направи? Това тяхното си е геноцид, а лопатина е незаконен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лопатина е незаконен

Ако правят нещо законно в живота си в никакъв случай не използвай лопатина! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вземи си един законен пистолет и следващия път им надупчи краката да ги видим ще смеят ли да стъпят на улицата повече, камо ли да ти налитат. Само бой и наказание за тая паплач мързелива мръсна!

Редактирано от NesTea
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам голяма напаст са. Аз заради тях (и задръстванията) избягвам да минавам по канала. Чат пат ги има и под "Моста на Влюбените".

Това което правя е когато спра на светофара оставям по-голямо разстояние от предния и като стигнат при мен минавам напред, но и това не е спасение понякога.

Веднъж помня една мацка нещо ги напсува и те и омацаха страничните стъкла :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам под моста на влюбените мен са ми мили стъклото :( Повечето като ги видят пускат чистачките,но аз отзад все още нямам и циганката просто си отиде и си го изми,а аз си надух музиката и гледах в другата посока :lol:

edit:Барси нали си от Перник,вземи си един винкел :) 

Редактирано от Drone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещу повечето от тия винкел не ми и трябва. Аз влаха ако го ръкоположа един път ще го угася централно. Нищо, че ме гледа 2м и 80кила, ама не искам. Не искам дела и разправий, а на там отива. Отдеве и колегата избесня. Като го заспува чак жал ми стана за циганина :DПитам някой дали знае по закон какво мога да направя? Посегателство над частна собственост, предпоставка за ПТП ? Ясно е, че освен просия и за неправилно пресичане може да ги глобяват, ама...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kонсултирай се с адвокат!Иначе винаги ще си виновен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и измиване е силно казано, не се знае с каква гняс "мият", може да е урина например....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също гоних един между колите първо му се видя на майтап но после бегаше много бързо. Сега изобщо не им се връзвам само пускам джама и им казвам че миенето ще е за тяхна сметка и ги заебвам досега се отказват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-разумното е да не слизаш от колата и да не се заяждаш, предизвикваш ги повече. Аз лично спирам няколко метра назад от предната кола на светофара, за да мога да "пълзя" напред като дойдат. Помахвам с пръст, че не искам да мият нищо. Пари не им давам. 

 

Продължавай да звъниш на 112, ако имаш нерви. Това с агресията, псуването, гоненето и тн е безумие и ще ти докара много, много проблеми. Избий си от главата да "съдиш", да повдигаш обвинения по какъвто и да е предтекст - ще ти коства безумно много нерви, ако изобщо намериш полицай, който да дойде, да успее да му вземе личната карта преди да избяга (ако има такава) и тогава да тръгнеш да си търсиш правата. И дори да успееш, това няма да ти реши проблема, напротив.

 

вземи си един законен пистолет и следващия път им надупчи краката да ги видим ще смеят ли да стъпят на улицата повече, камо ли да ти налитат. Само бой и наказание за тая паплач мързелива мръсна!

 

После ти ли ще ги лежиш тия с надупчените крака? Чудя се колко често се обмислят разните такива писаници или номера е моабета да върви просто?

Редактирано от Veseliq
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те са приспособени мулти-психолози. Не отвръщай на насоченото им внимание към теб и нищо няма да се случи. Все едно не съществуват!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно говоря, аз бих си купил газов пистолет, не мога да трая такива неща. Тази зима вдигнах чистачките да не залепнат, а приятелката ми като се прибира от работа ги е свалила, за да не откача. Помислила си е, че съседите са ги вдигнали, даже едвам ми каза за тях :D Ако дойдат такива микроби да ми цапат колата, ще откача, предпочитам да стои в кал до тавана :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох болната ми тема. И аз съм звънял на 112 и ме караха само като идиот да описвам къде точно се намират , а всъщност май никой не иска да ги пипне. В крайна сметка ако държавата не може да се справи с някакви циганета по светофарите за какво да говорим? Това е столицата на България... Има един специален мангал ,който все едно ме е набелязал. Всеки път ...какво ли не правя - напред , назад няма махане! Продължава и накрая идва и чака. Никога не му давам - един път ме прокле да катастрофирам , друг път ме псува ,трети път само гледа лошо. На един пред мен му се изхрачи на стъклото!Тая скапана полиция няма желанието иначе начина е лесен! Много би ме зарадвала една масова акция на гражданите срещу тая сган. Да се хванат всички от светофарите и публично да бъдат унижавани

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последният път като ми изми един стъклото, му казах "нямам пари", а той - "не че нямаш, не ти се дават"...оттогава ги посрещам с "пари не ми се дават" и не ме закачат, а варианта със "желязото" го забравете...удоволствието кратко, разправията голяма /сетете се, че на всяко кръстовище с подобни индивиди има достатъчно камери/...  :hmmm:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Които уж са сложени да работят за нас, а се оказва обратното  :ranting:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В България кучето и циганина са свещени животни,никой не ги закача.И няма оправия за дребните неща умишлено,за да не пожелаем оправия и за нещо по-сериозно,като корупция,бюрокрация,несправедливост,бедност.Проблемите с псетата и циганите,и други лесни за решение неща,отвличат вниманието от факта ,че държавата е фалирала и сме на дъното.И вече само народа може да спаси България.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де ама сме овце. 4-5 пъти съм бил аха да ги увъртя в шамарите. Няма случай да са наслизали хора от колите. Един път даже ми събра тумбата и пак всеки си трае в колата. Добре, че си имам нож във вратата, иначе...Начина е ясен- изкача един, от там повечето от колите и тия повече няма и да припарят, ама като сме овце си заслужаваме и корупцията и бюрокрацията и све.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...