Jump to content
Chris94

Питане за Хонда

Recommended Posts

Здравейте това ми е първия пост тук и искам да попитам тази кола така като я гледате как я намирате понеже нямам средства за по-скъпа.http://www.cars.bg/c598986 Благодаря предварително! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рискова покупка с много неизвестни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бягай далече.Дори тези пари са много за тази коруба.Много неща е видяла през живота си и все неприятни.За 1500лв може да намериш по-читава кола, но най-вероятно няма да бъде Хонда.По-добре не си харчи парите за нищо.Изчакай, събери поне още толкова и тогава си търси кола.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22 годишна кола по снимки няма какво да й разбереш. Да беше на 5 годинки, да съдиш за състоянието по протъркан волан и колко перфектна е боята. Трябва да я видиш, покараш - купищата визуални компромиси са очаквани. Това, на което се надяваш да е със здрав двигател, скорости, непързалящ съединител и сравнително здраво окачване.Като цяло гледам, че искаш възможно най-евтината кола, която да е и мощна, до известна степен. Помисли освен парите за колата и за всички други ежедневни разходи - застраховки, данъци, ремонти, че и гориво (което ще ти е най-малкия харч, едва ли ще караш много) дали не е по-добра идея да си пазиш паричките, да работиш и ако всичко върви добре, след време да вземеш нещо по-ново и читаво за 3-4 хиляди. Иначе вероятно ще се сдобиеш с паметник на автомобилното изкуство.Редакция: Писал съм паралелно с Беселин и за това се припокриваме, но и като гледам има консенсус :)

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега ;) Минах по тоя път.Само точех лиги и накрая след като бачках като гламав цяло лято събрах 5к и си взех що годе читава кола :) Най-лесният начин е да отидеш в Германия едно лято и да събереш пари от там :P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега и аз като теб преди 2 години си търсих евтин и здрав Сивик. Намират се такива коли, но много трудно. Тази която си показал наистина е видяла много от живота и с тази черна предна броня веднаха се подразбира, че колата е била блъскана отпред (поне това аз си мисля, защото са пръснали пари за боя а накрая тази броня даже няма и шприц/основа). Търси друга, най-добре напълно стокова, само недей взима 1.3 карба, че ако решиш да правиш подобрения ще ти излезе много по скъпо отколкото 1.5. Късмет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакайте сега. Може на човекът да му харесва колата в този й вид, при положение, че не е казал какво точно й харесва. Защо трябва да взима стокова и да я докарва до това състояние, след като и без това запазените сток-чета по улиците са рядкост. Предвид надлежно попълнените данни в профила, допускам и обявата в карс.бг да е на новорегистрирания колега, който няма 50 мнения, за да я пусне в "продава автомобили". Би било хитро да я промотира така ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като му видя описанието на обявата с тая маимуница, и си представям що за човек е, и що за кола ще вземеш, та тои не си прави труда една кирлива обява да публикува като хората - четливо, камоли да си е правил труда да поддържа тая кола по някъв начин :)/>

Редактирано от Слави CR-V
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не говорим и за това че е навит на бартер но единствено за двуврата бензинка, а неговата е точно двуврата бензинка WTF :blink:/>. Не му е чиста грам работата, бегай с двеста от тази!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много за отговорите просто тези дни взех книгата :Д и имам само толкова пари горе долу и исках колата да си е за мене не да вземам на наще Публикувано изображение

Отказах те ме много от този автомобил.. Публикувано изображение

Мислех за 3ка бмв то цивика много ме радват Публикувано изображение

 

http://www.cars.bg/c562723 Oh,my good! :P

Редактирано от Chris94

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама на теб комбинацията черно-синьо изглежда много те дърпа за очитеПубликувано изображение

-добре е че питаш за мнения,па решаваш...

събирай пари и мечтай си за NondaПубликувано изображение

недей да купуваш "било какво"-трябва да хваща за очи и като паркираш колата и излизаш от нея да я гледаш докато не се блъснеш в пътния знак Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисли за фиат Публикувано изображение

 

Щях да напиша същото, но колегата ме е изпреварил. За тия пари бих включил и Ланчия в играта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма то аз се шегувах, ама ако намери читава делтичка 1,6 просто моторче не 16 клапанов, няма да има кои знае кви дертове. Или някое пунто 1,2 друго няма какво да вземе Браво и Брава отпадат тотално, ама като се сетя кви мъки го чакат с тях..... Знаете ли що италянките имат кори под двигателите, за да може след път квото е текло от двигателя спокоино да си го излееш от кората на определеното за целта място - пак в двигателя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята първа хонда беше кенеф в лошо състояние, но много си я харесвах и след това си взех доста по-читава. За 1500 няма да е кой знае какво,винаги нещо няма да и е наред, но гледай поне да е нещо което ще можеш да търпиш или поправиш на по-късен етап. В краина сметка колата е за да ти върши работа, а не да се жениш за нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бреййййййй,как го наляхте човека! Той иска хонда,стига с тея наливки за разни други кочини.Тази втората е правена с доста повечко вкус и мерак,но тази цена хич не ий стои.Все пак е 21 годишна кола.Не е ясно в какво състояние е,може и всичко да ий е 6,а може и да замазва очите със външния си вид.Ти трябва като седнеш в една кола и сам да почувстваш дали това е твоята кола и чак след това да търсиш хора по-разбиращи от тебе да я поогледат и прегледат за да си сигурен какво купуваш! И не се нахвърляй на първата ,покарай няколко и сам ще видиш разликата между тях. Успрех с избора!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.cars.bg/c562723 Oh,my good! :P/>/>/>

Първо хвърлих един поглед и ти писах да отидеш на оглед.После обаче прочетох описанието на обявата.Имало е някакви интервенции по двигателя затова хубаво си помисли дали си заслужава.Според мен е малко рисковано начинание.Все пак нека и други по-компетентни колеги изкажат мнение. Редактирано от Беселин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...