Jump to content
kossta

Намали разхода на гориво

Recommended Posts

Здравейте,гледам тая реклама за това устройство,дето го мушкаш в запалката и ти намаля разхода и искам да попитам дали някой си го е слагал и дали има ефект.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм го пробвал, но ми се струва голяма измишльотина. Скептично съм настроен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупости на търкалета, как въобще им се връзвате. То това ако беше вярно дали щеше да го разбереш от реклама ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега перпетуум мобиле не съществува! Няма такова устройство което да ти качи мощността и да ти намали разхода. Разхода на един автомобил зависи от 4 неща:1. заводски спецификации на двигателя2. стил на каране на водача и колко му тежи десният крак3. аеродинамика на автомобила4. тегло на автомобилаТази джиджавка която си гледал е пълна 110%-ова измама и разчита на незнанието на шофьорите и на плацебо ефекта.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го гледах, но звучи твърде хубаво да е вярно. Освен това там говорят за стабилизиране на тока в автомобила...е, аз имам волтметър и по неговите показания тока ми играе максимум с 0,2В., което мисля, че не е огромна амплитуда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се,но волтметъра мери напрежение,а тока е друга величина.Това нещо е пълна измама,най - големият стабилизатор на напрежение е акумулатора,няма как устройство с такъв размер да има толкова голям ефект.Под стабилизотор разбирайте ефекта на кондензатора,който изглажда пулсациите във ел. веригата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето каква има в това чудо на техникатаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това нещо е като компанията SCI продават нищо на безбожно високи цени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо връща бензина.Един кондензатор за 20 стотинки като гледам и колко струва това чудо ? Поредната измислица , не бих си сложил такова никога.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми супер цена за един кондензатор , два резистора и един светодиод ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорко82, трябва да ти кажа, че си в супер грешка .. :D

Освен двата резистора има и трети (до светодиода) + това и една лампа с нажежаема жичка има бонус.. :P

Абе от където и да го погледнеш, с това устройство си на супер далавера .. :lol:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бушона го забравих ,а това с третия резистор явно е подобрена версия ,защото аз който отворих беше само с два! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хората правят фейслифт на модела :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, с третия резистор вече карчи още 10 % по малко, как се не сетиха да сложат още 4-5 та съвсем да не харчи :) То тва мани ми е наи жалкото че има хора дето се връзват и си купуват такива неща.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А държавата ни къде е се питам аз в този момент....Защо се продава законно, защо се рекламира толкова мащабно. Някои ще кажат - будалите го купуват, който знае няма да го купи. Къде е ролята тогава на агенциите за защита на потребителя и другите власти, трябва ли да се лъже народа..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в момента има промоция на уреда и цената е "само" 49лв. При закупуване на два магически уреда отстъпката е още повече. Абе далавера от където и да го погледнеш така че налазвайте бързо докато не са свършили бройките! :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в момента има промоция на уреда и цената е "само" 49лв. При закупуване на два магически уреда отстъпката е още повече. Абе далавера от където и да го погледнеш така че налазвайте бързо докато не са свършили бройките! :tease:/>

Както се казва в рекламите от WS телешоп - при покупка на 1 лампа за 89.99 лева, получавате подарък още 3 лампи. Ако се обадите в следващите 10 минути - още 2 лампи. На СКРОМНАТА цена за 1 лампа получавате цели 6! :D
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее ,има го и на 15лв , купувайте колега докато цената е паднала :D Аз мисля да си купя 3 броя че да карам на изпарения само! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги внимавайте само да не прекалите с икономиите на бензин, че като нищо ще вземе вместо да смуче, да пълни в резервоара обратно Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Положението е плачевно,толкова ни е изнемощял народеца,че всеки измамник се гаври с него.Същата фирма продава икономайзера за електромера...Тая тема да си ходи в оффтопика....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора,ако ви трябва стабилизатор на напрежение си направете! Схема LM 7805 за 5 волта (ползва се при повечето USB букси и зарядни) или LM7812 за 12 волта. Има варианти на корпуса на схемата ,които поддържат ток до 1Ампер а лично съм пробвал да вържа два паралелно такива и работят перфектно.Последните две цифри на схемата са стабилизираното работно напрежение което тя не превишава а съществуват и други такива примерно на 9v ,24v и т.н. Цената е от порядъка на 50 стотинки а връзването е елементарно- три крачета на корпуса: входно напрежение примерно м-у 12 и 20 волта, маса(минус) и изходно напрежение което не превишава последните две цифри на схемата. За да имате стабилни 12 волта ''примерно'' винаги трябва да подавате на входа малко по високо напрежение!

Това чудо го има и в автомобилните компютри(за Мап,дебитомер стъпков мотор,ТиПиЕс всички те работят с 5V,12V),комутатори запалване,кар аудио,USB адаптори(от 12към 5V) Прецизната електроника не иска пикове,за това най вече биват използвани тези схеми! Има и други варианти ШИМ-(импулсни),но по сложни за начинаещи.

Който е заинтригуван да напише в чичко Гугъл Voltage regulator LM7805/LM7812 и да маркира изображения! Има и други модели KIA78r12 примерно,но с четири крачета

И да не забравите да сложите радиатор на корпуса :tooth:

От мен поздрави :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да си го купя и за моята кола.Преди година си го купих за Икаруса и разхода ми падна с цели 18 литра на 100км при предишен разход 53/100км лятото. :punk:  :yes:  :punk:  :punk:  :punk:  :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...