Jump to content
Драгойчо

Честито, шофьори! Пак ще сменяме номерата на колите!

Recommended Posts

Да се смеем ли, да плачем ли...Държавката отново ще напълни хазничката, този път, но не за първи път, със смяна на регистрационните табели.След мурафета с пререгистрацията на газовите, макар да не карам на газ, и като знам, че и в Европа не им сменяг номерата през някоя и друга година, единственото което ми идва е да попържам и... други такива.Ето Ви Новината , като се надявам, това да не Ви скапе деня!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 пъти прочетох статията, но не можах да разбера защо ще сменяме номерата ? Заради някакъв секретен нит ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това е факт то няма нищо нормално...По колко пъти да сменяме табелите ? В някои държави хората си остаряват с 1 номер а тука ги сменяме през 4-5 години.Чудят се вече как да закърпят дупките в бюджета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно всичко в държавата го оправиха,та до номерата стигнаха.Тук докато не настане военно положение,все от един х.й на друг ще ни въртят.Да е.а мама им смешна :angry:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Военното положение е абсурд.Ще има много невинни жертви, корумпираните и виновниците ще се изнесат извън БГ.Сега е момента никой да не си сменя табелите.Ще глобят целия БГ народ ли? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз никъде не прочетох за смяна на номерата, освен в заглавието, измислено от някой много глупав драскач.1130200 табели са около 113-114 серии, имайки в предвид 28 област в страната, това е по 4 серии в област. Е за къде по-напред?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От статията не става ясно защо и дали ще се сменят номерата на всички коли или става дума за промяна в захващането на новата партида от поръчаните такива. На мен ми се струва партенка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заглавието няма нищо общо със статията :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти ебем и номерата...истината е че отдавна изтървахме много нашите "управляващи"...ебават ни с къде по-важни неща,то да бяха само тия номера проблем...щях да си го сменям всяка година.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че става въпрос само за нова регистрация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, аз това което разбрах от статията е, че поръчаните 1 130 345 там табели са без секретен болт. Аз конкретно е сега си гледах талона на едната кола и там такъв номер не видях. Обаче знам, че има такъв номер на самия болт. И това, че няма болт за 6ст. ще създаде хаос. Не се каза, че ще се сменява номера на сегашните коли. Това заглавие е за популяризиране на статията, според мен. И още нещо- само в София са към 2млн. коли. Тая бройка, която е поръчана е само за текущи нужди, според мен. Ще видим ш.баните комунисти какво ще измислят, де.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябва всички да излезем и тоя парламент да го изравним със земята или да се обяви гражданско неподчинение и всеки да си гледа кефа.

fully agree

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се смеем ли, да плачем ли...

Според мен става дума, че от тук нататък, следващите табели ще бъдат с ново закрепяне, нов болт/нит и че е сключен договор за изработката/поръчката им. А не че ще си сменяш сегашните. Може и да не съм прав, но май журналистите ни пак търсят сензация, чели недочели. Редактирано от Veseliq
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Да се смеем ли, да плачем ли...

 

Според мен става дума, че от тук нататък, следващите табели ще бъдат с ново закрепяне, нов болт/нит и че е сключен договор за изработката/поръчката им. А не че ще си сменяш сегашните. Може и да не съм прав, но май журналистите ни пак търсят сензация, чели недочели.

 

"Журналистите"(ако този може да се нарече така...), че са супер зле .. супер зле са ...

Но може ли преди да съборим парламента .. па да вземем да прочетем какво пише?!

Говори се за това как КАТ си купува табелите, които после слага на нас ...

НЯМА ДА СЕ ПОДМЕНЯТ ТАБЕЛИ!!!

Редактирано от chavdu
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и кризата уж нямаше да стига до нас, или поне така твърдяха 2006-та!Съгласен съм, че заглавието на статията е манипулативно, рейтингово и кликаджийско, трябва да съм сляп и тъп, за да не съм го видял. Но, повечето неща тук, стават така - има, нема, има, нема... вземи два дърво!Едно наум не е излишно, оттам нататък, всеки да си преценява сам, ако ще и с ултраболд, дабълконд шрифт!Поздрави и успехи!

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...