Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Koлеги, не знам колко е вярно, но разбрах от едно приятелче с GSI 2.0 16V , че на една от сбирките ни в София се , се избазикал и попитал:"Кой е с най-бързата?", и след като се дръпнал със син CRX, го е направил за смях.Истина ли е това и на кой е този CRX?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vartan

Koлеги, не знам колко е вярно, но разбрах от едно приятелче с GSI 2.0 16V , че на една от сбирките ни в София се , се избазикал и попитал:"Кой е с най-бързата?", и след като се дръпнал със син CRX, го е направил за смях.Истина ли е това и на кой е този CRX?

Имам един познат (не е той) с такава астра GSI 2.0 16V самоче с чип е дигната на 180 коня някаде и се возихме 4 човека , а колата вървеше като луда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Верно много вървят, ама все пак мотора им е 2.0.Най-близкия им противник тук е VTI ама то е 1.6.Ако се пробва астрата с/у по голям мотор хонда, да кажем 1.8 на интегра или англииското VTI не знам дали ше има шанс.

Редактирано от zarrick

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги здравейте в сьбота ще се правят дрьпки близо до Елин Пелин нямам тьрпение доста коли се очертавам даже вече са ми намерили и един голф 1.8 112 коня за дрьпка собственика иска много да се дрьпне с мен знам му голфа червен има доста добьр вид и нещата ще са май на кантар защото доста добре варви аз лично не сьм правил с него дрьпка нищо, че и той е от Елин Пелин та ще видиме какво ще стане ще се носят камери ще е мазало само дано не се провалят нещата в последния момент иначе мьлвата се разпространи толкова бьрзо ,че от 10 сутринта до сега до колкото разбрах има вече доста хора който ще дойдат и дано искат да се дьрпат, та така ще видиме какво ще стане с голфарата ега се представя на ниво ще пиша какво сьм направи след сьбота само дано да не е като миналия пьт дойдоха доста хора а се дьрпахме само аз оня голф TDI-я и още една алфа 33 1.7 с един 1.6 голф 3 101 коня да се надяваме всичко да стане ще пиша за сега сьм в процвс на очакване как ще се развият нещата :lol::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оооооо, мога само да се надявам до тогава да съм извън бокса. Ако реша да наминавам ще ти звънна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ok

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз излязох между другото :cool:та кажи нещо по конкретно поне като час на мероприятието

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми май ще е за сьбота още обаче не сме го решили за час нещо се говори чекуките са надушили кво ще става и щв са на щрек :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eeee нищо не стана с дрьпките но аз поне се дрьпнах с тоя 8 клапанов голф 112 коня е уж е варвял ама го натупах добре та ако има пак нещо ще пиша ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте днес се сгоних с едана от онези астри кадето 16v e червено до 110и 20 и държах ама от там нататък направо ме разби бахти колата много върви та мисълта ми е с колко коня ме превъзхожда този орел асма :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм,ако е двулитрова с 40к.с. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е екотек само с 26 :unsure: те са малко смотани екотечетата ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за двулитров става дума де :unsure: и в двата случая ,само дето единия е 150 а другия 136 коня и двата се слагат на джеси но по раззлично време ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е освен да го питам колко е май няма да разбера по никакъв друг начин :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и за годината да го питаш , някак по-тактично е :unsure: , но сега не се сещам до коя година са 150 и после 136 ... мисля '94 или '95

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма проблем с това момче то наше момче рейсърче пали го а и не виждам кое му е нетактичното аз от самото начало си знаех че ще ме бие просто исках да видя как е да се дръпнеш с бая по яка машина от то щеше да е срамно ако не беше ме бил :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма проблем с това момче то наше момче рейсърче пали го а и не виждам кое му е нетактичното аз от самото начало си знаех че ще ме бие просто исках да видя как е да се дръпнеш с бая по яка машина от то щеше да е срамно ако не беше ме бил ;)

Срамно е , че е те е бил само с толкова ;) защото ти на 120-130 км/ч пресичакш 400-тния метър :cool: Тежиш тон и половина , системата ти 4х4 не е за състезателно каране и след определени километри 130-140 по - скоро спъва колата , абе считай , че сивик с твоя двигател ще го направи смешен :) И по резултата , ако е бил 136 коня е нормално , но ако е с 150 коня - не може да кара това рейсърче просто :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи само да доуточня започнахме от летящ старт което е в негова полза иначе с четворка смятам се знае колко с епечели а и 400те метра ги бяхме минали когато намалих шото нямаше каде да се дяна един рейс беше пред мене а и една мазда имаше ама тя тя остана някаде в небитиети назад ама за нея си мисля че докато се осети какво стана и ние заминахме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

Хи хи хи,тоя с Маздата сигурно ви е снимал или е гледал филм иначе.....!!!:blink::hondarulez::hondarulez::hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хи хи хи,тоя с Маздата сигурно ви е снимал или е гледал филм иначе.....!!!:dry::cool::):)

Така е, мазда са най-големите самоУети в БГ :) То се вижда на всякъде - по Божура, по улични гоники - все мазди бият :)П.П. Как разбра тази точно мазда каква е, че даваш оценки какво щяло да стане? Редактирано от mastorpetko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vartan
Отговорено (Редактирано)

 

Хи хи хи,тоя с Маздата сигурно ви е снимал или е гледал филм иначе.....!!!:dry::cool::):)

Така е, мазда са най-големите самоУети в БГ :) То се вижда на всякъде - по Божура, по улични гоники - все мазди бият :)

 

П.П. Как разбра тази точно мазда каква е, че даваш оценки какво щяло да стане?

 

Много точно казано. Редактирано от vartan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ме сгони едно Ауди Б4 2000 кубика (комби) на един светофар с около метър и половина ми води до следващия(много са изненадах неприятно мамка му,че ми е колега има да се хвали с тоя шлеп сега :cool: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest assfull

Днес ме сгони едно Ауди Б4 2000 кубика (комби) на един светофар с около метър и половина ми води до следващия(много са изненадах неприятно мамка му,че ми е колега има да се хвали с тоя шлеп сега :huh: )

:) моята е същата,ама сам рязгал такова до100км/ч. кажи за разстоянието ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това с маздата не ми харесва аз не обиждам и не подценявам никоя марка а тъкмо напротив оважявам повечето марки коли с исключение на 2 3 марки но няма да казвам кои както казах и по горе маздата не разбрамай за какво става на въпрос а всеки знае като хванеш неподготвен съперник за какво иде на реч :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това с маздата не ми харесва аз не обиждам и не подценявам никоя марка а тъкмо напротив оважявам повечето марки коли с исключение на 2 3 марки но няма да казвам кои както казах и по горе маздата не разбрамай за какво става на въпрос а всеки знае като хванеш неподготвен съперник за какво иде на реч :huh:

Бе майтапа се бе,да става лафа ;) Много сериозно го даваш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей сега на сбирката се пуснах с една червена V6 маздичка, ама така и не разбрах 1.8 ли беше или по-голяма. Доста добре се представи и мисля че би узорила не малко колеги. 136кс била и се пуснахме ей така за спорта :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей сега на сбирката се пуснах с една червена V6 маздичка, ама така и не разбрах 1.8 ли беше или по-голяма. Доста добре се представи и мисля че би узорила не малко колеги. 136кс била и се пуснахме ей така за спорта ;)

Мдам , за жалост няма клипче точно на тая гонка .... маздата много добре се представи . Пича имаше защо да се чувства уверен ... само дето попадна на бат' Емо ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей сега на сбирката се пуснах с една червена V6 маздичка, ама така и не разбрах 1.8 ли беше или по-голяма. Доста добре се представи и мисля че би узорила не малко колеги. 136кс била и се пуснахме ей така за спорта ;)

Мдам , за жалост няма клипче точно на тая гонка .... маздата много добре се представи . Пича имаше защо да се чувства уверен ... само дето попадна на бат' Емо ;).
Ако е била MX-3,най-вероятно е бил колегата FORKSON който си купи колата от човека който купи на OMBRE Прелюда,на тоя модел единствения V6 е 1.8 133к.с.Ако е била 323 след 94 й слагат V6 2.0 144к.с.Абе браво,треа да има и малко екшън. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Има я гонката ;)

има я -ама ти нищо не качваш и ние дето не бяхме да оплакнем очите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

ами постарай се пък от нас ;);););):D:D:D:D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) моята е същата,ама сам рязгал такова до100км/ч. кажи за разстоянието :P..разстоянието да е било около 500 метра не повече още в началото той тръгна по добре,а и аз мисля,че трябваше да сложа по рано 3 а не да я цедя безмислено много на втора с надеждата да наваксам(а скоростите на Аудито ми се сториха доста къси с изключение на 5 когато го пробвах после)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

:) моята е същата,ама сам рязгал такова до100км/ч. кажи за разстоянието :P

 

 

..разстоянието да е било около 500 метра не повече още в началото той тръгна по добре,а и аз мисля,че трябваше да сложа по рано 3 а не да я цедя безмислено много на втора с надеждата да наваксам(а скоростите на Аудито ми се сториха доста къси с изключение на 5 когато го пробвах после)

Някои Аудита наистина имат такава къса кутия.Аз имах 80 2.0 115к.с.,200 ги правеше за ненормално малко време,ама бяха много къси скоростите.Абе много добре ускоряваше за Ауди си беше бегачка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз за Forkson се сетих ама тогава не се сетих как му беше ника да го питам... Абе който ще да е, добре му върви маздата, пък и си направихме шоуто - това е важното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

здрасти , дам мойта маздичка беше :cool: наиcтинa съм доволен от 2те гонки които направихме въпреки че паднах :)нищо следващия път като понастроя моята машина пак ще се пуснем за екшъна :) , пък и аз тогава ти казах... Honda-та си е Honda :rolleyes:Количката бая върви респект за усилията които си вложил за да я направиш :cool:

Редактирано от forkson

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти , дам мойта маздичка беше :) наиcтинa съм доволен от 2те гонки които направихме въпреки че паднах :)нищо следващия път като понастроя моята машина пак ще се пуснем за екшъна ;) , пък и аз тогава ти казах... Honda-та си е Honda ;)Количката бая върви респект за усилията които си вложил за да я направиш ;)

Ей,келеш такъв,що излагаш марката бре :worthy: Другия път да си подготвен и да ги напляскаш :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от мен само едно голямо МАШАЛА и на двамата :unsure::worthy::):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...