Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Каде сте се бягали бре хора сигурно е бил лудница :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Каде сте се бягали бре хора сигурно е бил лудница :huh:

На месечната среща в неделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее това е гонка пълна лудница е хихиххихи Емка евала е****ти и звука вади сивика ненормален е бих дал многог само и моя да боботи така лудница ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Е те т'ва на нищо неприлича ;) З вас няма ли класове- то на малкото всеки може ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

абе зависи на колко метра е гонката ;) ако е на 30 емо няма много шанс ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се изгаврих с един колега с Мерцедес 190 дизел 87г. 75 коня(моя клас).............

Човече ти наистина мнго яко си го изгаврил ;) ,

щот въобще не ти е в класа, т'ва и с Жигули 1300 ще му е зор :)

 

 

......Модификация............(см3)......(0-100 км/ч).....МАХ(км/ч).... от......... до

2.0 D...... (75 Hp)..............1997.............. 17.9........ 160....... 1989........ 1993

1.3 16V... (75 Hp) .............1343...............11.3......... 170........ 1991........ 1995

 

П.С. Наскоро карах такъв дръгел еми то батко

няма никой колкото и да стъпваш връз десния педал :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwater

Късметлий сте вие, а аз все ненамирам с кой да се сгоня :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Днес се изгаврих с един колега с Мерцедес 190 дизел 87г. 75 коня(моя клас) извън града,все ме бъзикаше за какво ми е тази въшка :P .Пуснах го преди мен нарочно,че все се оплакваше че съм му се пречел на пътя и се подгонихме по равното ми пречеше трафика по пътя да го изпреваря,но на разклона за едно село по баира влязох с 150 той предполагам с 140 и го прелетях още на средата(баира е с дължина около километър ние бяхме 4-ма в колата а те 2-ма).Колата му е в перфектно състояние и реши да се оправдае,че е дизел :P не съм го карал насила да ми се хвали как му бягала колата и че ще ме издуха :D

Нафтата е добра само за нафтови печки. :P

 

Късметлий сте вие, а аз все ненамирам с кой да се сгоня sad.gif

Само поглеждаш лошо нещо немско на сфетофара и си готов. ;) Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късметлий сте вие, а аз все ненамирам с кой да се сгоня sad.gif

Само поглеждаш лошо нещо немско на сфетофара и си готов. :P
И без да ги гледам лошо, само да приближа някой голф и както си кара бавно, все едно люта чушка му навирам отзад :P дори и 60кс да е, такъв пауър му идва изведнъж......не е истина :P незнам кво им става на тези хора, но едва си опазвам калниците - то мерак да те изпревари на всяка цена!!! Чак неудобно ми става, че така им действа вида на хонда, но спрем ли случайно на светофар така се праат на разсеяни и баааавничко отлепят......... никъв шанс да се пробваш на старт :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно аз не гледам лошо :P а и винаги си карам бавно ,все чакам някой да се включи и да го изям ама НЯМА :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно аз не гледам лошо :) а и винаги си карам бавно ,все чакам някой да се включи и да го изям ама НЯМА :D

С девойка до теб пробвал ли си? Само един подигравателен поглед към бангията им на светофара върши чудеса (за предпочитане са ГоУф и Бе иМ Ве тройки).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как не намирате бе хора с кого да се сгоните,нали има поговорка ,,който търси намира''(или си го намира :) )Днес на същото баирче се пробвах с друг мерцедес 124 незнам какви коне са и кубатура(бензин беше),ама доста се озорих мислех даже да отстъпя ама както се пее в една песен бъди прост докрай сложих 3 и до ламарината 120 почти в червеното на оборотомера,оня не дава път ,че се наложи да нацеля едни яки дупки изрязани на платното добре,че не огънах джантите,че наскоро дадох 20 кинта да ми изправят едната(все си повтарям,че ще си карам бавно и икономично отдясно ама ... :D )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе какво да се сгонвам в тия задръствания идиотски :) аз искам да се сгоня с 1нет ,всичко друго си е бош лаф . Само дето трябва поне месец да мине за да посмея :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

абе какво да се сгонвам в тия задръствания идиотски :) аз искам да се сгоня с 1нет ,всичко друго си е бош лаф . Само дето трябва поне месец да мине за да посмея :D

Май те е шубе а? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwater

абе какво да се сгонвам в тия задръствания идиотски :) аз искам да се сгоня с 1нет ,всичко друго си е бош лаф . Само дето трябва поне месец да мине за да посмея :D

Май те е шубе а? ;)
не ме е Шубе .трябват ми колектори и нови предни гуми ,че с тия си седя на едно место ,сиреч на старта докато другия изчезва от погледа ми ;) а и Емо трябва да ми смени чипа след като сложа колекторите.абе има време да го натупам със собствените му изобретения ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли да ли имам шанс срещу Тигра 1.4 въртят се няколко около мене едната може и да е 1.6,че са се изръсили 7 бона за нея :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

абе какво му мислиш газ до ламарината според мен го наказваш давай и после казвай :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли да ли имам шанс срещу Тигра 1.4 въртят се няколко около мене едната може и да е 1.6,че са се изръсили 7 бона за нея :P

Никакви шансове нямаш срещу 1.4 камо ли 1.6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest komsho

И без да ги гледам лошо, само да приближа някой голф и както си кара бавно, все едно люта чушка му навирам отзад blink.gif дори и 60кс да е, такъв пауър му идва изведнъж......не е истина ph34r.gif незнам кво им става на тези хора, но едва си опазвам калниците - то мерак да те изпревари на всяка ценаexcl.gif Чак неудобно ми става, че така им действа вида на хонда, но спрем ли случайно на светофар така се праат на разсеяни и баааавничко отлепят......... никъв шанс да се пробваш на старт laugh.gif

Това колко е вярно колега просто не е истина. ;) И да исках нямаше да мога да го кажа по-добре. От светофар никога не тръгват незнайно защо. Ама доближиш ли го отзад или от ляво, колкото и небрежо да караш с 45км/ч, се почват едни стойки, ръгане на ниска предавка........ГоУфУ почва да реве като отстреляно добиче от двете тръби отзад ( имам чувството че тия коли ако са с един ауспух не вървят ). В началото им се вързвах и ги наказвах ;) , но вече реших че няма смисъл и по - важното е да си опазя калниците както казваш ти ;) И защо е тази комплексарщина??? :P
...това , което го говорите за голфовете ... мисля , че от доста време вече ... не е актуално. Защо не ги остатите хората на мира ? Репутацията ... на голфовете излезе преди време ,когато келеши на по 18-20 години , за които голф 2 е била най-бързата достъпна кола , са се правили на рейсъри. В момента същите младежи се качват на Хонда Сивик , 'щото Д13 е най-бързата кола ... а пък Д15 просто няма еквивалент в автомобилостроеното ... бие всичко наред до 250коня ...а и са чували ,че 1к.с. на ходна е поне 5 к.с. на други производители ... :P ...та "голфаджиите" сякаш вече не карат голф ;) може пък и да бъркам ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Само Автоматика 1.4 можеш да отнесеш за другата ще ти е бая зор,
трябва твойта да е перфектна а неговата да е с ГАЗова или да не е мноо наред


..........Модификация.............(см3).........(0-100 км/ч).....МАХ(км/ч)..... от........... до

1.4 16V........ (90 Hp)..............1389.............. 11 (14)......... 190....... 1994........ 2000
1.6 16V...... (106 Hp)..............1598.............. 10 ............... 203....... 1994........ 2000



.....колата ми е перфектна около 2000 км карана в БГ гори малко двигателя работи тихо като новичка изглежда,оня е 2 пъти по тежък от мен как се вмъква в Тиграта се чудя :D мислех на летящ старт да се пробвам,че не ми се пилят гуми(новички са :) ),ама 190км невъзможно да ги постигна(то нема и къде оня да ги вдигне освен да се пребием),a и nm като погледнах неговите са 125 срещу моите 107(туй ни е слабото място на Хондите май),за 1.6 бях сигурен,че съм обречен.Ще се поинтересувам дали е 1.4 или 1.6 да не се излагам :)

П.П ..някой дърпал ли се е с тия магистрални мишки както им викат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
И без да ги гледам лошо, само да приближа някой голф и както си кара бавно, все едно люта чушка му навирам отзад blink.gif дори и 60кс да е, такъв пауър му идва изведнъж......не е истина ph34r.gif незнам кво им става на тези хора, но едва си опазвам калниците - то мерак да те изпревари на всяка ценаexcl.gif Чак неудобно ми става, че така им действа вида на хонда, но спрем ли случайно на светофар така се праат на разсеяни и баааавничко отлепят......... никъв шанс да се пробваш на старт laugh.gif

 

Това колко е вярно колега просто не е истина. :) И да исках нямаше да мога да го кажа по-добре. От светофар никога не тръгват незнайно защо. Ама до

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...та "голфаджиите" сякаш вече не карат голф

Да не идва края на света. :):):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

всяка марка си има "луди глави" , може би повече такива с Голф... макар че най-тъпи изпълнения съм виждал от хора в БМВ и Мерцедес

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно аз не гледам лошо :) а и винаги си карам бавно ,все чакам някой да се включи и да го изям ама НЯМА :)

Аз пък спокойно заставам на светофара без намерение да давам много газ ама не знам що като видят Интегра и нещо им става на околните та се с газ тръгват --> е как може да се устои на това при условие че няма жива душа наколо и само и това чакам и лепя стрелката на 8000 оборота и адиос амигос. То не бяха бмв-та М5-ци, С2000, Субару СТИ и разни други --> американски боклуци. Рабира се малко май ги е шубе да настъпват ама тва си е техен проблем. За сега най-много се радвам на STI-ката дето искаше да ме пробва тая събота. Не знам какво си помисли като не можа да се отлепи от мене на два старта от светофар, но беше красива гледка (дори и от вътре) и ревящ звук как Subaru STI и Ingegra GSR минават като фурия залепени един зад друг през центъра на Irvine. А GSR-a си е почти сток като изключим АЕМ V2, като тая събота предстои слагане на 4-1 DC Sport колектор и разбира се за подобряване на сигурноста --> Brembo Slotted Disc и HAWK Ceramic Performancd накладки. Айде поздрави на всички и с хората дето ми пишат ли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...това , което го говорите за голфовете ... мисля , че от доста време вече ... не е актуално. Защо не ги остатите хората на мира ?

Репутацията ... на голфовете излезе преди време ,когато келеши на по 18-20 години , за които голф 2 е била най-бързата достъпна кола , са се правили на рейсъри.

В момента същите младежи се качват на Хонда Сивик , 'щото Д13 е най-бързата кола ... а пък Д15 просто няма еквивалент в автомобилостроеното ... бие всичко наред до 250коня ...

а и са чували ,че 1к.с. на ходна е поне 5 к.с. на други производители ... dry.gif

...та "голфаджиите" сякаш вече не карат голф cool.gif

може пък и да бъркам ... smile.gif

komsho незнам от къде си братле, но ела тук във Варна да видиш какво става. Аз няма да го кажа това ако не е така. Тука голфовете са на килограм и колкото и да се мъча и да се оглеждам, все не виждам някой различен в тия коли от пишлемета на по 18 - 22 дето гледат лошо. Един мъж по-възрастен или една жена не съм видял да кара такава кола! В този смисъл имам против ПОВЕДЕНИЕТО им на пътя а не толкова самата кола. Явно хората с такъв манталитет имат някаква уклонност към този модел, знам ли? Те на каквото и да се качат все ще карат като олигофрени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли да ли имам шанс срещу Тигра 1.4 въртят се няколко около мене едната може и да е 1.6,че са се изръсили 7 бона за нея :hondarulez:

Никакви шансове нямаш срещу 1.4 камо ли 1.6
А д15б2 как ще се представи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли да ли имам шанс срещу Тигра 1.4 въртят се няколко около мене едната може и да е 1.6,че са се изръсили 7 бона за нея ;)

Никакви шансове нямаш срещу 1.4 камо ли 1.6
А д15б2 как ще се представи.
Пробвал съм само 1,4 защото една приятелка има такава.......ами не е конкурент на д15-ската :hondarulez:;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwater

как мислите дали имам шанс срещу opel Astra gsi 16v 150hp ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

имаш , що да нямаш ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаш , що да нямаш ?

ми де да знам ,човека е наш съклубар ZARO сега кара въпросната кола ,абе и да ме бие поне е наш човек ,няма да ме е срам :worthy:
Дани нема кво да те е срам баце........gsi си вървят.........ако го минеш е тогава незнам кво ша праи Zaro :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в нащо село имаме една такава, аз дали имам шанс срещу нея ? :hondarulez:ми сега с турбото да иначе преди никакъв шанс :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....чел съм доста чудесии за тия астри GSI 150 коня в Опел форума :D прочети кво пише там доста от тях са пипани и всеки от тях е писал че е мачкал по няколко Хонди,но пък турбото си е голям + като се развърти двигателя,но не е срамно да паднеш от такъв конкурент :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

? :blink: как точно се очаква да паднеш от ГСИ почти не пипано с тая хонда ? ... нали е на драгича бившата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

? :blink: как точно се очаква да паднеш от ГСИ почти не пипано с тая хонда ? ... нали е на драгича бившата ?

Сигурно се шегува човека ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwater

? ;) как точно се очаква да паднеш от ГСИ почти не пипано с тая хонда ? ... нали е на драгича бившата ?

Сигурно се шегува човека ;)
не се шегува просто не четеш внимателно. не става въпрос за мойта а за колегата POWER RGА аз преди малко издухах една Астра купе от новите (е не последен модел ) оня се напъваше нещо на бул.България и аз вкарах трета и това беше :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Хайде и аз да кажа сега за една тъпа гонка състояла са в най- големия порой преди няколко дена в нашто китно градче;) Излизам си от града зад мен Глф 2 , със некви адски километри над 40 ;) Тръгвам веднага след него и му вървя зад дупарата, оня си е казал, ей сега ще го направя смешен, подавам мигач с цел изпреварване, бях на 3- та предавка , но с не много газ, изпреварването се очакваше да е нормално, но точно кагота заставам на позиция изпреварване, оня селю с голфа , подава газ пуши да си ебе майката, аз продължавам на 3-тата предавка, правата свършва идва завой след около 500 метра, оня посерко църка здраво, аз продължавам с мойта трета предавка, но този път им давам зоб, натискам рязко съединителя без да сменяма предавката, и айдеееее сбогом амигоооо ;) Точно със 130 км го изпреварих малкия самозванец;) Изчаках го да се погоним пак , но неееее, пича реши , че иска вече да кара със 20 , да ама мен някой пита ли ме с тая мръсна кръв у главата ми как ще карам и аз със 20? Щеш нещеш продължаваш умната по пътя със 50 какво да се прави, но чиляка със сигурност се е покендзал от яд , че го размазах, дори без да бутам нито предавка нагоре, нито надолу- ето това е за мен Хонда- когато си реша коли в мой клас със малко пилотиране да ги правя жалки! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха ... какъв беше голфа и ти с какво си , че аз съм си правил такива експерименти със сякви коли само не и такива дето ме изпреварват в насрещното в момента , и не е нужно да сме от един клас или да имам шанс за да се пробвам ;) ,така че гоуфа може да е бил и 1.4 и пак да се е пробвал за шоуто ....друг е въпроса че като тръгнеш да изпреварваш гоуф винаги ти удължава изпреварването и създава опасност от челен с насрещния , ама каво да се прави - рискове по пътя ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...