Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Guest west bam

Здравейте оня ден на светофара на Орлов мост посока излизане от София си чакам на сфетофара и до мен спира едно пежо 306 с много добур тунинг мног ме изкефи как изглежда графитено сив металик много готини ляти джанти абе просто колата беше супер нагласена спойлерчета анти крило абе екстра колица ама шофера беше много нахьсан за дрьпка а и от скоро го има защото беше с временните номера аз нещо тогава не бях в настроение ама тоя така ме провокира ,че не се сдьржах давахв яко газ на место и трьгваше с буксаш и пак леко врьщаше назад абе яко ме издразни светва зелено и трьгваме абе дрьпна ме на старта с кола някаде викам си я тоя французин варви набих 2-ра почнах да го настигам и вече на 3-та го минах след като го минах той намали та спирам да заредя н лукойла след караулката на магистрала "Тракия" и гледам сьщото пежо спира да зарежда отидох да платя и на вратата му спира шофера на пежака и ми вика доста добре варви хондата ти занм че хондите са бегачки и исках да си изпробвам новата кола казах му че коалта му е с страшен тунинг и го питах колко я е взел каза ми че е дал 3400 евро за нея от Холандия си я е докарам 1.6 била с някакви подобрения на двигателя била с чип спортен филтьр но още не я е опознал добре колата иначе е нямало да го мина ни както и да пич излезна човека абе незнам до колкото знам тия пежа мисля ,че са 90 коня 1.6 ако греша ме поправете толкова ли са той ми каза че било неговото кьм 120 коня но ако беше толкова нямаше да го бягам толкова лесно незнам дайте някакво инфо ако знаете повечко за тези машинки :worthy::worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

бой с хондака по на лъвчето главата :worthy::worthy::worthy::worthy::worthy::worthy::worthy::worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

1.6 май имат и 112 коня ама повече не .. може с чипа и филтъра да е станал 120 :worthy: .. и няколко магарета ... нека да бяга има право да се мери със д16а6 (нали такъв ти беше двигателя ? ) ... но му пожелавам да не се засича със правена хонда ,че ще си изхвърли лъвчето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Да двигателя ми е Д16А6 незнам за 120 коня би трябвало да бяга яко това пежо иначе има добьр старт но след трета направо като че ли умря :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

..............Никакви изводи не трябваше да си правиш. Клипчето го пуснах за колегите със 90 коньовите бегачки, които скъсвали КР-ите и други "ГТ" голфове :) Нищо лично към теб, но щом 7 сек. до 100 смяташ за нещо обикновенно за кола без турбо и нитро ... ти си знаеш...................

1. mastorpetko, мога ли да те попитам какво означава Голф ".......ГТ....." за теб :rolleyes: ?

2. Засичал ли си дали ти е вeрен километража с друга кола или пък на Божурище :) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mastorpetko

ГТ е ниво на оборудване - демек с повече есктри от ГЛ примерно или ЦЛ, но за да кажеш колко мощен е един ГТ Голф може само ако хвърлиш боб предварително :rolleyes: Колата не е моя за да я засичам, иначе моята според КАТ й е верен километража :)

Редактирано от mastorpetko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

ГТ е ниво на оборудване - демек с повече есктри от ГЛ примерно или ЦЛ,

но за да кажеш колко мощен е един ГТ Голф може само ако хвърлиш боб предварително :rolleyes:

Питах те щот имам един колега дет твърди че 1,8 GT му е 105 кончета :) а то гъзарията

при него не е в конете а при оборудването както ти каза (борд. комп.,дискови отзад и т.н.)

 

Това второто не го схванах нещо

 

А твойта колица засичал ли си я как ускорява !!? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mastorpetko

ГТ са с 90;101 и 115 к.с. мотори. Като цяло са по-накичени с екстри. Мисля, че 105 коня двигател нямат VW, овсен ако твоят приятел не със 115 кончета, от които 10 отлете във вечните ловни полета. Ето тука има всички двигатели на Г3За боб-а исках да кажа, че няма начин по буквите ГТ да се позна колко коня е колата, то и за другите букви всъщност е така, защото има ГТИ 115 коня, има и 150 :)П.П. Тука пиша за Г3

Редактирано от mastorpetko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Колеги искам да си искажа радостта оня ден се сгоних с едно уж много варвящо БМВ 520 на 400 и кусур метра направо го сцепих и то с много а собственика му ми каза че било 175 коня но после на дьлго ме би е то се очакваше но онзи каза че на дьлго и на кьсо направо ще ме прескокне е на кьсо неможа може ли да ми кажете защото на онзи не му вярвам много тези бмв-та 175 коня ли са? 2.0 24V има само спортен филтьр :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

Колеги искам да си искажа радостта оня ден се сгоних с едно уж много варвящо БМВ 520 на 400 и кусур метра направо го сцепих и то с много а собственика му ми каза че било 175 коня но после на дьлго ме би е то се очакваше но онзи каза че на дьлго и на кьсо направо ще ме прескокне е на кьсо неможа може ли да ми кажете защото на онзи не му вярвам много тези бмв-та 175 коня ли са? 2.0 24V има само спортен филтьр :);)

Стоково ако не се лъжа трябва да е 150к.с.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

да едно такова и аз го строших :angry: за 350-400м(според гогле) му бях дръпнал към 15м ! Оня яко форсираше на старта ,а аз тръгнах бавно да не ям съединителя - дръпна ме с една кола и после го забравих :) ... ама може и да е било късмет понеже беше по баира нагоре и беше само един старт

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

да едно такова и аз го строших :angry: за 350-400м(според гогле) му бях дръпнал към 15м ! Оня яко форсираше на старта ,а аз тръгнах бавно да не ям съединителя - дръпна ме с една кола и после го забравих :) ... ама може и да е било късмет понеже беше по баира нагоре и беше само един старт

Бе аз с Д15Б2 прескачах 320,та кво остава за 520

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

да едно такова и аз го строших :) за 350-400м(според гогле) му бях дръпнал към 15м ! Оня яко форсираше на старта ,а аз тръгнах бавно да не ям съединителя - дръпна ме с една кола и после го забравих :angry: ... ама може и да е било късмет понеже беше по баира нагоре и беше само един старт

Бе аз с Д15Б2 прескачах 320,та кво остава за 520
Аз с Д14 го прескачам с кола и половина 320-имам предвид та ............... коментара е излишен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Колеги аз поне с около 3-4 коли го сгьнах това уж варвящо БМВ :angry::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Колеги аз поне с около 3-4 коли го сгьнах това уж варвящо БМВ :angry::blink:

ей ся разбрирате ли защо не ни обичат от другите марки :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blueeye

Че к'во ми пука дали ме обичат или не. Няма да се жениме я!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Еми какво да се прави аз говоря обективно признавам си че ме би на дьлго но на кьсо го сцепих а той ми каза с голямо пренебрежение че ще ме бие и на кьсо и дьлгоа и в други форуми сам чел доста гадни неща за хондите но както и да е :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

Снощи се посъбрахме малко етусиязти и ходихме на една писта близо Разград и реших да видя как е моята костичка с новата генерация. Първо застана един Голф3 150к.с, преди ми вземаше кола и половина и си викам сега поне с половин кола трядва да е разликата и тръгнахме. Мамкаму тоя на старта ми сложи един капак, като закачих 2-ра................ после и 3-та................... и разлика от една кола само че в моя полза ;) . Неможах да повярвам :D . И така 4-5 пъти. После се почви още един подобен голф само че чипосан, там пък го омятах с 1,5-2 коли и КР2 имаше с него си разделихме по 2 старта, Ауди Купе 5цил.20кл. за него ми стана жал чак повече от 2коли. Снощи не съм спал от кеф :P:D Луда работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Е баце много добре каква ти е хонделата ако е Д14Д1 както чета на аватарата това си е истински подвиг браво каква магия си и направил на тая колица бре кажи за да варви толкова аз сам Д16А6 бягал сам се с голф 3 150коня бие ме с около 2-3 коли някадя 115-те ги ям много ама 150 ме бият е аз не сам много коне но обичам да си правя експерименти с по голями бтковци от мен :D е кажи какви подобрения си направил по машината :Dапа от барзината се обьрках Д14А1 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

Е баце много добре каква ти е хонделата ако е Д14Д1 както чета на аватарата това си е истински подвиг браво каква магия си и направил на тая колица бре кажи за да варви толкова аз сам Д16А6 бягал сам се с голф 3 150коня бие ме с около 2-3 коли някадя 115-те ги ям много ама 150 ме бият е аз не сам много коне но обичам да си правя експерименти с по голями бтковци от мен :D е кажи какви подобрения си направил по машината ;)апа от барзината се обьрках Д14А1 :P

Бе нищо кой знае какво:ЕТОДовечера се заформя една гонка с голф Г60 с Турбо от 1,9TDI и понавървява доста ама ще видим :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

пожелавам ти успех ооо с 2 карбуратота един приятел кара сьщата като твоята с 2 карборатора само че автоматик много запазена 90 коня е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ивайло Петков

То не знам тука само за победи ли пишем или и за загуби ама айде - пак е инфо.Та карам си аз вчера по Борис и отвреме на време поизрязвам по някой.И се изравнявам с едно Поло 2. На вид като мойто старото - отдавна ми се щеше да премеря Сивика с такова. Пича усети каква е работата и настъпи и той.И както си напредвахме рамо до рамо изведнъж онова дръпна осезаемо напред. Срам. Е поуспокоих се като видях надписа G40.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

е хайде простено ти е, щом е било Г40 :tooth:то не може само да се печели :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Защо мислиш така колега има и други мнения не само за победи но и за загуби тука си пишем чесно защото повечето от колегите знаят колко е силицата на нашите коли и няма смисал да се пишат щуротии е почети малко темата и ще видиш че не е така както си мислиш нищо лично :blush: приятно четене :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Колеги здравейте честита коледа на всички оня ден един мой братчет ме моли да го закарам до гара Искьр трябвало да вземе едно кола на шефа си обаче ми каза ,че ще е озненада за мен отиваме до гара Искьр и на един паркинг виждам една хондела седан Д15А2 запаена ми се видя не сьм предполагал че толкова варвят тия Д15-ки на магистралата едва го настигнах е***ти и машинките абе настьпвам цедя на 4-та но тая хонда е пред мен с около половин кола развих скорост която доста време не бях вдигал почти 210 за да го задмина нищо не е правено по тая хонда всичко е заводски и най интересното тя беше на газ а аз на бензин дава ми да я карам за нула време прави 100 абе тия Д15А2 доста грамотно си варвят за малко мислях ,че нямаше да го настигна иначе той си кара една корса 110 коня взе я скоро ама като кара хондата после ми викаше "да знаеш колко сьжалявам че не си взех хонда мног са бегачки" така ми каза след като се прибахме грамотни са тия Д15А2 !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Miro_87

Честита Коледа на всички!!! понеже не съм много на ти с Хондите,но съм им фен макар че карам френска кошница !!! искам да ви попитам за едан хонда.Значи мисля че беше 92 или 93 год 1,5 16в 90 кончета,моно инжекция,седан това знам от собстеника.един път имах удоволствието да се кача зад волана и ми направи невероятно впечатление как върви и колко дълги скорости има. Въпроса ми е как се води този мотор и дали наистина е толкова коне зашото ако е наистина 90 коня много си понавървява.п.с даните ги знам от собстевеника незнам колко са достоверни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

поне толкова е !!! и вярно много бягат за 90 коня :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Честита Коледа на всички!!! понеже не съм много на ти с Хондите,но съм им фен макар че карам френска кошница :worthy: искам да ви попитам за едан хонда.Значи мисля че беше 92 или 93 год 1,5 16в 90 кончета,моно инжекция,седан това знам от собстеника.един път имах удоволствието да се кача зад волана и ми направи невероятно впечатление как върви и колко дълги скорости има. Въпроса ми е как се води този мотор и дали наистина е толкова коне зашото ако е наистина 90 коня много си понавървява.п.с даните ги знам от собстевеника незнам колко са достоверни.

Информацията е точна :plane: ,двигателя е Д15Б2 и е 1.5 16V-90к.с. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Здравейте колеги снощи се сгонвах с две коли едната беше калибра, а другата ЛАДА да ви кажа с калибрата нямах ядове тя беше 115 коня ама ладата да си призная ме би после разбрах ,че е била с боксеров двигател ебати и варвежната лада хора 160 коня под капака на руския ветеран прави ебати и мазалото това е втората лада с такьв двигател която виждам познавам едно момче с такава лада с боксеров двигател викат му Мичкин може някой от вас да го знае само че неговата е кьм 180 коня абе лудница после я карах тая лада с която се бягах варви яко абе напьлни ми душата ладичката :fun: та това е от мен за сега :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ognyan

Снощи с кой акорд се репчихме в Дружба? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Сега като се пребирах на един светофар се засяках с Лексус ис200 :thumbs2: .Тръгнахме ние от светофара бавничко и пича реши да даде сичката газ на лексусчето обаче аз неостанах по назад и аз на моя сивик до ламарината и до 150 лексуса беше 5 коли зад мене :rolleyes: .Отдавна исках да се гоня с такъв лексус добрече пича с него и той се оказа манияк че се върза да ми напрай кефа :biggrin:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

iS-ката на лексус е слаба и няма никъв шанс срещу твоя сивик :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Аз исках да се пробвам щото сме в един клас незнам колко дават да ускорява но просто е подобна на мойта кола :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

9.5 :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Ем мойта по каталог е 9.3 :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

сори за :) обаче някой би ли ми разяснил кои модели на хонда са със задно предаване ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

сори за :) обаче някой би ли ми разяснил кои модели на хонда са със задно предаване ;)

NSX,s2000

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

всички мотори, ATV, картинги, косачки, комбайни

 

от автомобилите много малко, само бих добавил и

Публикувано изображение

S500 (530cc, 44hp)

 

Публикувано изображение

S600 (606cc, 55hp), и двете колици по 730 кила.

 

Да не се бъркат със така наименованите мерцедеси :)

 

Публикувано изображение

S800 (800cc, 70hp) 770 kg

 

Да не забравяме и по-новите K-car, beat (656 cc, 64hp) 760kg:

Публикувано изображение

 

Всъщност под K-car се водят и мини (микро) венчетата, като

Публикувано изображение

Acty (660cc, 45hp), които също са със задно предаване

 

 

Но като цяло Хонда са големи, направо ОГРОМНИ привърженици и застъпници на предното предаване - винаги са правели и продължават да правят едни от най-добре държащите се на пътя коли с предно предаване, с по-добра динамика и баланс от доста коли със задно предаване и 'идеално разпределение на масите'

 

Въпреки че от време на време се появява някой прототип със задно предаване, като:

 

Публикувано изображение

DualNote

 

Публикувано изображение

Attack

 

и прословутия

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Argento Viva по дизайн на италианците от Pininfarina, V6 двигател около 200 (разбирай става и 300) коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Argento Viva е***ти и машимата е такова ми се кара хора :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o


Днеска извърших импровизирана гонка с едно Ауди 100 2.5 TDI (от ръмбавите),
останах протесен от вървежа му сега малко ми улекна като видях че е 120 кс :thumbs1:

Значи тръгваме от моста на "Сливница" по "Ботев" и се дръпкаме до следващия
светофар което си е бая кат разстояние щот вдигнах към 110-120 км/ч на 3"-та :cool:

Аз бях крайно дясно и предредих останалите две колони а той беше крайно ляво,
отначало се пуснахме колкото да дръпнем колоните от коли, но когато и двамата
се видяхме имаше доускорение при което Ауди-то ме дръпна с едина калник бая
времебяхме така, но после ме би с цяла кола до трамвайната спирка :lol:

За мое голямо съжаление бях на ГАЗ и не можах да го накъсам подобаващо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...