Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Много от ниско си почнал :) Давай директно на стокови 2.0 литра ~ 150 коня :) Пък малко да я пипнеш и не само стокови :D

Ееее.. гледай у кви приключения ма фърляш сега..... :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди малко се състоя гонка между мен и една астра Б ли са фи са,тя е с мотор 1.6 16в.резултата 2 на 0 за мойто седанче.Обаче ми напраи впечатление,че на 3та започва да ме застига.Колата ми нема никви модове,има плочка за агу която мисля ограничава въздуха,и главата ми чука.Астрата също няма подобрения,нормално ли е при това положение да става така?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

астрата 100 коня ли е ? ... ?твоита кола 125 ли е? -това за начало -> плочката много спира ама немога да повярвам че чак да те настига на 3-та такава бавна кола като астрата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...точно тази Астра трябва да се отдалечава а не да те застига ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тази седмица се състоя дългоочаквана гонка на Междене между Москвич и Вартбург. Драмата беше голяма тъй като хората карали Вартбург твърдяха че сдухват всичко живо като Лада и Москвич понеже двутактовия мотор имал голям старт а от там нататък нямало смисъл. Началото Вартбурга дръпна и ..... http://www.vbox7.com/play:180ee2a7

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха имало и по-бавни от мен на тая писта ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тази седмица се състоя дългоочаквана гонка на Междене между Москвич и Вартбург. Драмата беше голяма тъй като хората карали Вартбург твърдяха че сдухват всичко живо като Лада и Москвич понеже двутактовия мотор имал голям старт а от там нататък нямало смисъл. Началото Вартбурга дръпна и ..... http://www.vbox7.com/play:180ee2a7

Човека с Москвича бях го заплашил че ако падне ще го застреляме после (тука сме Москвич секта) ;) Мохера го минава толкова малко, защото го караха на ГАЗ ;) Иначе ако е на бензин с леко опънат смукач направо ще го разстреля :)

 

 

besniq, тая плочка спъва здраво, особено при високите обороти, предавки и скорости :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нях нях нях голям клип ,браво на момчетата изкефих се на макс ;) Радвамс е че има още болни мозаци които правят от нищо нещо :) ПП: Плочката на гас и на бензин при мен даваше 1,5 до 2 коли разлика на прелюд 133 кончета вихрогончета.Това е на 400м,можеше да го направя да бяга и на гас толкова ,ама не ми се разтройваше колата че тъкмо я бях нагласил да е икономична и да няма пад в мощноста ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Там по Габровско всичко се е побъркало ееееееееййй нямате спирка бе ,евала. Толко не съм се кефил на гонка до сега :D .С тия плочки има едно мнооого лесно решение /при карба де/ махат се и готово.На Митйо колата преди да и боднем двата карба .На бензин вървеше по малко отколкото сега на газ без плочка ;) и преди и сега.Д13б2 ;) П.п и аз си мислех ,че вартбурга ще е по стартов :D .

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...точно тази Астра трябва да се отдалечава а не да те застига :D

тая вечер се замерих със същото седанче кат моито,е моито нещо не върви,там е проблема а не че астрата е бърза

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз преди малко паднах от една S - класа 3200 кубика от тия последните W220 или W221. До края на втора е зад мен, но след като вкарам трета почва да ме минава. Направи ми към 2-3 коли на 400м

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
besniq ако още си в варна драсни едно да се видим, пък може да се пуснем да видим как вървят седаните :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Аз пък се дърпах с една чисто нова фиеста на баира към софето.Беше си импровизирано.Настигнах го и той се изнесе в десно и гаааааз.почнахме от 80 и като заврях 2ра и тоя се облещи.На ок 150 беше ок 2-3 коли зад мен.После свърши баира.На княжево на светофарите се разлафихме и човека каза че я кара на супер 100 и е 68 коня.А аз съм на газ с ламбда-контрол. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

besniq ако още си в варна драсни едно да се видим, пък може да се пуснем да видим как вървят седаните :)

не съм,бях само на море там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Жалко. Нищо аз скоро ще ходя на към северозапада може да се разходя до Видин, така и така ще ходя до Козлодуй, пък ако искаш може да се пуснем да покажем и ние какво могат седаните :)ps: да не съм ОФФ имах гонка с няква 2-ка на ВАГ групата, дизеларка, понапъна се младежа ама не му се получи :P на другия светофар го пуснах и бях оставен в черен облак от дим, сажди и мирис на нафта.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз преди малко паднах от една S - класа 3200 кубика от тия последните W220 или W221. До края на втора е зад мен, но след като вкарам трета почва да ме минава. Направи ми към 2-3 коли на 400м

И при мен се стана същото :) Редактирано от Pep0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко. Нищо аз скоро ще ходя на към северозапада може да се разходя до Видин, така и така ще ходя до Козлодуй, пък ако искаш може да се пуснем да покажем и ние какво могат седаните :)ps: да не съм ОФФ имах гонка с няква 2-ка на ВАГ групата, дизеларка, понапъна се младежа ама не му се получи :P на другия светофар го пуснах и бях оставен в черен облак от дим, сажди и мирис на нафта.

немаш проблеми,пиши на лично кат си тук.А междо другото,колеги снощи ми подхвърлиха,че може да не ми е зацепен правилно ангр.ремък и за тва да не се изцежда хубаво колицата.А относно седаните,вървят си доста прилично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Преди малко паднах от Астра ГСИ 2.0, но интересното е че паднах с 1 кола разтояние. Нещо и има на тая Астра. Тия дни мисля да сменя горивния филтър и да изолирам въздушния. След това качвам едни 13-ки и ще видим дали ще има някакъв резултат

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти се стягай да не ме издъниш пред митсубишито,че и бас съм хванал.... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв високосветещ триетажен блок се залепи досадно близо зад мен, докато се прибирах от пикник. Ауди Q7.След завой, който води до широк главен път върнах на подходящата предавка, и смачках педала. Гледам в огледалата - не се отдалечава с много, но все пак плавно си изоставаше. След прибиране от моя страна вдясно, вече на средата на 4-та предавка, онзи замалко да се натрещи в изпреварващ автомобил, опианен от комплексите си :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко паднах от Астра ГСИ 2.0, но интересното е че паднах с 1 кола разтояние. Нещо и има на тая Астра. Тия дни мисля да сменя горивния филтър и да изолирам въздушния. След това качвам едни 13-ки и ще видим дали ще има някакъв резултат

странно че си паднал от 115-ка астра ?? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв високосветещ триетажен блок се залепи досадно близо зад мен, докато се прибирах от пикник. Ауди Q7.След завой, който води до широк главен път върнах на подходящата предавка, и смачках педала. Гледам в огледалата - не се отдалечава с много, но все пак плавно си изоставаше. След прибиране от моя страна вдясно, вече на средата на 4-та предавка, онзи замалко да се натрещи в изпреварващ автомобил, опианен от комплексите си :)

Тия са масово 3-литрови дизели, масово ги карат тъпи пу*ки или комплексари...по-често второто! :)))) Така че е ясно положението...но това за високосветещият триетажен блок беше много яко :cool::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с подобно впечатление за повечето шофьори на тази марка. Като им раздават една газ все едно самолети карат и правилата не важат за тях. Ама когато съм с Хондичката и извън града се налага да си преглътнат самочувствието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко паднах от Астра ГСИ 2.0, но интересното е че паднах с 1 кола разтояние. Нещо и има на тая Астра. Тия дни мисля да сменя горивния филтър и да изолирам въздушния. След това качвам едни 13-ки и ще видим дали ще има някакъв резултат

странно че си паднал от 115-ка астра ?? :D
ГСИ са 150, не знам защо рвши че е 115. Аз ако падна от 115 коня астра ще си запаля колата публично
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забрави за астрата... Без сериозни модове няма да се отървеш докато дойде време да я издухаш..... Ти си с д16з6?! И само една кола на 400м. явно астрата е доста зле ако е 150-ка..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това ми е мисълта, че астрата е сдухана нещо

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

има гси 115 за това че имаи едно на ум :D :D(видя ли дали е двувалка ?)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тежкото купе 105коня +модовете които има VS астра хеч GSI 2.0 8V 115коня ,мисля че падаш от раз.

 

Малко АутоРу:

 

Honda Civic 6gen coupe 1.6 16V non-vtec 105HP:

 

Время разгона (0-100 км/ч) 10.1 c

Снаряженная масса автомобиля 1100 кг

 

Opel Astra GSI 3dr. hatch 2.0 115HP:

 

Время разгона (0-100 км/ч) 9.5 c

Снаряженная масса автомобиля 1070 кг

 

Със модовете по купето ти да кажем,че имате равни сили. Това ,че си паднал не бива да те очудва,астрите 8 клапановите ГСИ-ки си вървят доста прилично. Ако пък е големия ГСИ,просто ще ти връчи бинокела много сериозно! :D :D :D

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Астрата е двувалка 150 коня, на 115-ките им слагам 4-5 коли. Както и да е, преди малко едно Роувърче 400 на мой приятел изяде и то дървото. Вика колко коня ти е колата бе. Ми 105. Ооо, ща бия с много. От място резултата е плачевен за него. После направихме и летящ от 30 (да му сработи турбината), ама резултата беше същия. Роувърчето е 2.0 тд 115 коня. п.п. Пете, нищо лично ама мн четеш разни данни, които нищо не означават. Аз ако ускорявам до 100 за 10,1 по-добре да ида да се гръмна. А иначе като дойдеш насам (както беше казал сам), ще видиш колко коли ще си назад ти с д14-ката с модовете.п.п.2. Иначе 0-170 съм я засичал на лек наклон нагоре и е около 22 сек. (с приплъзване на съединителя доста силно изразено м-ъ 1-ва и 2-ра) имаше и клипче някъде. Д14-ката за това време нз дали ще направи и 150

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не ,че нещо ама:1)Преди караше най-вървящата Д14-ка във БГ :D 2)Сега купето ти стана най-вървящото D16Y7 във БГ :D 3)Един клип не сме гледали с/у някоя кола ,на която и правиш 4,5 коли. Най-вече ми е интересно с/у Астра 16В ,как и вървиш една кола отзаде,уж! 4) Сложа ли идния месец едно малко жокерче на Д14-ката ,само задния ми номер ще гледаш мой,не да ми правиш автобуси.5)На последно място но не най-маловажно,колко повече мислиш върви Д16У7 от Д14А4 във купе ,което е по-тежко със 60/70кг от хеча??? 10,1 по каталог за купето,10,8 по каталог за Д14-ката. Като сметнем и еднаквите си модове,пак сме наравно. Тия 0.7 сек. при грешка във реакцията стават кръгла нула. А кой колко си кара колата е най-важното нещо във почти еднакви параметри.П.П. Поздрави на Панагюрище,ама не ме мятай по върбите ако обичаш!П.П.2 Пази боже ,някой ден да си купиш Сивик със Б16 или Б18 ,ти няма да признаваш поршета,Ферарита,Ламбота и прочеее! :D:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D като дойдещ сам ще се увериш колко си бавен. А иначе винаги когато има гонки, има и хора, които гледат. Това със клиповете е детска история и ние тук не го практикуваме от уважение един към друг. Клипове си правя само когато съм сам
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D като дойдещ сам ще се увериш колко си бавен. А иначе винаги когато има гонки, има и хора, които гледат. Това със клиповете е детска история и ние тук не го практикуваме от уважение един към друг. Клипове си правя само когато съм сам

Мисля че наистина е по добре да сабудиш детското в тебе и да направиш поне 1 клипче с някоя б16-ка като се пускате че на нея ще си с поливин кола отзаде :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма много ми е смешно как разни шматки коментират кола, която не са виждали (не визирам никой конкретно), който не вярва има право да не вярва, не ви плащам да ми вярвате. Има достатъчко хора, който присъстват всеки път, така че ...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все се сдържам ама искам този път да го напиша, "Това ми е любимата тема" за пуканки :D:D Сигурен съм че и на много други. и за да не съм офф вчера се гонихме с едно момче от кз направихме си едночасов драг и беше много забавно. Улиците не са място за състезания рацери. П.С. и аз искам клип на хондата на колегата рулмейкър (ама не по нанадолнище),евала за труда ако наистина върви почти колкото 150 конюова астра :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ,че нещо ама:

 

1)Преди караше най-вървящата Д14-ка във БГ :D

2)Сега купето ти стана най-вървящото D16Y7 във БГ :D

Пете Тонг колегата Рулемейкър наскоро и на мен ми даде бинокъла,явно мноо тича тва купе :DПосетете любимата ми страница

Черния хеч е моята реска е с В18С4 с бутала от В16А2 софтуер и тн и тн

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата не е излъгал за нищо написано от него,кой е бил и от кой е паднал....скоро ще ви кача клипче на неговото купе срещу галант 2.0 V 6 150 коня....карал съм и двете коли....много от вас ще бъдат изненадани...очаквайте....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все се сдържам ама искам този път да го напиша, "Това ми е любимата тема" за пуканки :D:D Сигурен съм че и на много други. и за да не съм офф вчера се гонихме с едно момче от кз направихме си едночасов драг и беше много забавно. Улиците не са място за състезания рацери. П.С. и аз искам клип на хондата на колегата рулмейкър (ама не по нанадолнище),евала за труда ако наистина върви почти колкото 150 конюова астра :D

ХАХА станчо брато добре се получи драгчето оня ден :lol: 1 час се чудя как не ми загря съединителя :lol::lol: 5:4 за теб :lol: евала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купето ти нали се сещаш ,че го купи от СТЗ и нека да знам колко върви! ;) Ако си правил суап или мини-ме суап е отделен въпрос,поне кажи какво му е правено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За разбирачите специално го намерих клипа по нагорнище 0-170 - 22-23 сек със лош старт и т.н.

http://vbox7.com/play:0988d45a

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...