Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

сгоних се с една астра ц20хе (доста добра и стопих свещите(за мое съжаление) по нататък е ясно какво се случи)(скоро реванш) :)))

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е открит :D оказа се че съм бил на 3-ри цилиндъра (на 4-тия кабела на инжектора е СКЪсан (проблема е отстранен ;) скоро пак ще има старт с тази интересна кола ;):) (която е със чип генерация иридиеви свещи пауар кап смукателен колектор лекс мал и може би още нещо)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма валове и не е олекотена не виждам много смисъл от гонката. По не до колкото знам ВТИ-ката ти дава ниски 14-ки или се бъркам ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даваше-> в момента незнам колко е ;( като я замеря ще кажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е открит ;) оказа се че съм бил на 3-ри цилиндъра (на 4-тия кабела на инжектора е СКЪсан (проблема е отстранен ;) скоро пак ще има старт с тази интересна кола ;) ;) (която е със чип генерация иридиеви свещи пауар кап смукателен колектор лекс мал и може би още нещо)

Сега!Кире стига си се оправдавал с глупости пред хората! колата ти като се гонехме беше добре всички го видяха че колата ти се развали като я нацепи преди втората гонка (която не се получи)! И ти имаш ли си на представа че ако беше на 3 цилиндъра какво щеше да стане? Нека да ти кажа:разликата нямаше да е 1 кола а повече! Така ли е ? Така е! Ти искаш да кажеш че си бил до задната ми броня до 190км на 3 цилиндъра ;) , а стига е! Всеки разумен човек като прочете това ще ме разбере!А за колата сам съгласен че има чип генерация иридиеви свещи лекц мал и спортен филтар , за пауар кап не сам сигурен щото малко преди 7000об. ми е прекасвача,както и да е не разбирам.Но нали знаеш че сам с 215/16 и тогава поне аз се пуснах за шоу като приятел , а ти се ядосваш вечерта и сега ще се ядосаш ама...по принцип "Когато фактите говорят хората мълчат":P А по въпроса за реванш - няма да има точно заради такива интриги не искам ;);) ;) :P аи ;) сори ако има нещо :P нямах избор... Редактирано от делио

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тия с двулитровите кошници...чиито мотор даже не е разработка на опел са най ербап...и що нема реванш...шубе ли те е....колегата не е казал лошо за колата а ти рипна се едно....че чак си се потрудил да се регистрираш еййййй :P

Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тия с двулитровите кошници...

много неспортсменско ..... и селско (без извинение). Тука има "двулитрови кошници" дето ще сцепят 99 % от хондите в тоя форум. Така че такива изказвания са доста смешни.

 

До колегата делио : Браво ! :P За кола без валове и олекотяване чак се учудвам че си го бил. Или много ти върви колата или другата не чак толкова .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука има тука нема ...нещо се омота...90 процента от хондите в тоя сивик форум са 1.4, 1.5.....къде е това тука и кое е неспортсменско...пича да рипа кат попарен за нищо, че чак и да се регне само и само да се обади...а за селянията недей дава определения а си глей в паничката и ниииско летящата си хонда....

Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тия с двулитровите кошници...

много неспортсменско ..... и селско (без извинение). Тука има "двулитрови кошници" дето ще сцепят 99 % от хондите в тоя форум. Така че такива изказвания са доста смешни.

 

До колегата делио : Браво ! :P За кола без валове и олекотяване чак се учудвам че си го бил. Или много ти върви колата или другата не чак толкова .....

 

Офтопик: 99% - Демек всички без д13-ките, щото те кат дигнат 200 и чак тогава превкл. на 5-та .. и немат стигане

 

Опит за майтап, за да не се почнете след малко :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е открит ;) оказа се че съм бил на 3-ри цилиндъра (на 4-тия кабела на инжектора е СКЪсан (проблема е отстранен ;) скоро пак ще има старт с тази интересна кола ;):P (която е със чип генерация иридиеви свещи пауар кап смукателен колектор лекс мал и може би още нещо)

Сега!Кире стига си се оправдавал с глупости пред хората! колата ти като се гонехме беше добре всички го видяха че колата ти се развали като я нацепи преди втората гонка (която не се получи)! И ти имаш ли си на представа че ако беше на 3 цилиндъра какво щеше да стане? Нека да ти кажа:разликата нямаше да е 1 кола а повече! Така ли е ? Така е! Ти искаш да кажеш че си бил до задната ми броня до 190км на 3 цилиндъра :P , а стига е! Всеки разумен човек като прочете това ще ме разбере!А за колата сам съгласен че има чип генерация иридиеви свещи лекц мал и спортен филтар , за пауар кап не сам сигурен щото малко преди 7000об. ми е прекасвача,както и да е не разбирам.Но нали знаеш че сам с 215/16 и тогава поне аз се пуснах за шоу като приятел , а ти се ядосваш вечерта и сега ще се ядосаш ама...по принцип "Когато фактите говорят хората мълчат"!!! А по въпроса за реванш - няма да има точно заради такива интриги не искам :P:P:(:) аи :D сори ако има нещо !!! нямах избор...
колата ми беше със скъсан кабел на инжектор на 4-ти цилиндър.(които преди да се скъса е давал и лош контакт спроед теб дали има ..отклонения ?)а не както си мислих аз със избили свещи ! НЕ МИ ГОВОРИ ГЛУПОСТИ че колага ми е Е БИЛА ДОБре след като пред 20 души ти отказах да се пуснем(това още преди старта да се състои) поради друг технически проблем ( ТИ ЗНАЕШ КОИ-> НЕ ти прави чест ДА ГОВОРИш ТАКА.)(това си пролича още като изпуснах 3-та (това го забравяш)ПРОСтО се пуснах с теб защото ти бях обещал .Само ми прочети постовете и виж дали съм писал че съм те бил някаде навсякаде пиша че съм паднал и то във хонда форума (а тук винаги можеше да изължа примерно... или да не напиша нищо ,но аз знаех че го четеш и за това си написах всичко както си беше) за това ще има още един старт сам да се увериш че има разлика между 3-ри и 4-ри цилиндъра ;)и да видим дали съм излъга; за нещо. ! Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И едно клипче ако сложите ,всичко ще е документирано без правно на обжалване. :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

специален превод за едмундо (явно само на него не му е ясно): "Тука има "двулитрови кошници" дето ще сцепят 99 % от хондите в тоя форум. " разбирай : " Тука (в Габрово и околността) ИМА "двулитрови кошници"(коли с 2 литра двигател, които ти ги нарече кошници) , дето ще сцепят 99% от хондите в тоя форум (това не знам как по ясно да ти го нарисувам). "

 

Ако пак не си разбрал ще се обърна към някой карикатурист да ти го нарисува. И ще си гледам където си искам :P Защото заради такива изказвания ставаме за смях. А относно "ниииско летящата си хонда" като направиш нещо с двете си ръчички ела да се замерим. Защото ми е писнало от свезнайковци и клавиатурни рацери.

 

ако искаш го приемай лично, но изказването ти си е селяшко.

 

п.п. да не се обиждат хората от селата ! просто такъв е израза :P

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие у ваше село ноо сцепвате бреййй..2.0 срещу 1.6...ма ти ги разбираш повече...нали си го правил с двете си ръчички..гражданино от селски произход...защитникът на всички рацери...за смях ставаш само ти, земи намали темпото!

Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не няма да намалям темпото ... смешни сте всички дето се ОПРАВДАВАТЕ. Ама ония това ама ония онова. Като се има някой за много бърз няма значение дали е 1.1 или 3.0 , дали е 500 кила или 2 тона излиза и кара. И тея дето са комплекси след като паднат (и това става доста често защото са само въздух под налягане) и почват големите оправдания .... :P :P :( Ама това било , ама онова било. Ами като не ти върви колата недей да се правиш на свръх звуков и да се буташ сам м/у шамарите и после да се чудиш какво да се оправдаеш. Ако си човек на място отиваш стискаш ръката на тоя дето те е бил и му казваш "Браво добре ти върви колата". пък ако ще да си карал на 1 цилиндър, това че колата на някой не е в час си е виновен само и единствено той !!!

 

няма какво да коментирам повече по темата, просто е безсмислено.

 

Кире, да не се засегнеш ! Нямам предвид конкретно теб. Просто чета само оправдания, един човек не написа "Евала на колегата с Оплеа/ БМВ-то добре му върви колата".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да не се карате в тема само правите ОФ :P Терото е прав че има много коли които вървят по добре от 99% от хондите винаги има по бърз от тебе :P всики трябва да го приеме и загубата си е загуба :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко страници по назад съм писал как съм ошамарен от едно кирливо антично ауди 80...аз карах с 190...той си ускоряваше :P ма да кажеш че нема значение дали си 1.4 или 2.5..... :P и някой надъхан опелджия с една от малкото си победи над малолитражка да се перчи :(....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колегата се "перчи" се излага сам . Няма нужда в такъв случай да се слиза на неговото ниво. Според мен поста му е далеч от перчене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едмундо: аз съм почти сигурен че кирил ще се реваншира във втория рунд и мисля че ще го бие с поне кола .. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колегата се "перчи" се излага сам . Няма нужда в такъв случай да се слиза на неговото ниво. Според мен поста му е далеч от перчене.

Е на теб на кво ти прилича?????Човека се е регнал само и само да опише бляскавата си победа....ми нека го сподели в орел форума де......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо трябва веднага да съдим човека ?? Ако и двамата са на място се уговарят за реванш след като Кирето си оправи колата и готово. Тогава ще се види кой приказва истината. И ако двамата са прави за себе си не виждам причина някой да се откаже от старта. Някой ако вземе да шикалкави чак тогава работата е ясна :P

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко оф ама е подходяща темата. В "Бързи и Яростни" 1 в началото героя на Вин Дизел имаше една реплика: "Ask any racer, any real racer. It doesn't matter if you win by an inch or a mile; winning's winning." или с една дума победата си е победа независимо с колко!Преценяйте с кого, какво и кога да се пускате, защото застанеш ли един път на чертата или го можеш или се оправдаваш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко оф ама е подходяща темата. В "Бързи и Яростни" 1 в началото героя на Вин Дизел имаше една реплика: "Ask any racer, any real racer. It doesn't matter if you win by an inch or a mile; winning's winning." или с една дума победата си е победа независимо с колко!

 

Преценяйте с кого, какво и кога да се пускате, защото застанеш ли един път на чертата или го можеш или се оправдаваш!

Хех, съжалявам, ама не можах да се стърпя. Никога не съм писал в тази тема, ама като видях мнението на колегата преди мен, се сетих за супер якия филм. А също и откъде ми звучи познато израза:

 

Попитай всеки мангал с M3-ка , всеки истински мангал. Няма значение дали припадаш с един автовоз или с половин калник - точковането си е точковане !!! - Ангел Плексигласа

 

явно си го е харесал човека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да паднеш няма нищо срамно :P Стига да си се държал като човек , а не да се перчиш. И най-важното е да имаш уважение към хората, с които се пускаш без значение да ли ги биеш или падаш от тях. Естествено ако го заслужават де... ако е някой надъханяк нормално е да му сипиш да яде :P:(

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ще дам 2 примера,а вие после си правете извода кое е по смешно: 1) Гонка м/у мене и голф 4 ТДИ 110коня,пада 2 от 3 гонки с по кола и половина.На третата гонка прекалих със въртежите и ми взе един калник,както и да е . След 2,3 дни почвам да чувам от познати,че пича чиято е 4-ката разправял как ми пуснал 2 гонки и на третата ме бил препарирал със кола и половина.За мене нема значение,защото който ме познава,зане че не съм измекяр да си надувам чорапите. Срещнах го момчето пред доста негови приятели и му казах ,че искам реванш заради това ,че съм падал доста. Казах му също,че ще се снима гонката ,как го точковам яко и после във В-бокса,да нема лъжа измама. Он се наака ,почнаха оправдания от сорта-ма ся съм със 18-ките,ама ЕГР клапана ми тва,ама колата я имам от скоро и още не мога да я карам като хората,просто смешно.2) Случайна светофарна гонка аз VS Ланча делта 1-ва ген. 1.6 турбо. До 3-та и 140км/ч вървяхме на едно (което за мене е баси странното при положение ,че ланчата е 131коня и е турбо). След като намалих и продължих по пътя си ,момчеот продължи да кара след мене и да ми светка.Спрях,запознахме се поговрихме си ,огледахме колите ,ръкостиснахме се и си тръгнахме като пичове. Много точен човек,пич и карач. Всеки път като се видим си приказваме.Идеята е ,че "Разни хора,разни психични отклонения". Всеки е сам по себе си чешит и може да изсипе един тон лайна по адреса на този който не харесва или от който пада.Просто не обръщайте внимание и си свиркате на чучура,да става по голям! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли не разбрах или тука има хора с наистина психични отклонения?Сфетофарни гонки със 140??????Градски,ако не лъжеш значи си за вземане на книжката.Хубав пример давате.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да го пиша и аз, но хората просто се обиждат като прочетат нещо такова, и ти обясняват колко ти си изряден на пътя... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАТАНА, принципно си прав, законите са за да се спазват. НО има места къдет съществува 3лентов ограден път с добра настилка и видимост.В случай, че е празен пътя, няма кой знае каква опасност. По-добре да карам със 100 и повишено внимание, отколкото с 50 и да си бъркам в носа и зяпам по краката на девойките по тротоара. Важно е да се преценява ситуацията. 100% съм сигурен, че няма човек в България, който да спазва правилника изцяло.А относно размера на двигателя е смешно да се говори "победата си е победа". От панти века в ралитата има класове и не е случайно.Не съм видял някой да се пусне срещу лансер еволюшън 9 и да каже "паднах достойно, би ме с 14 коли и 1 камион".А там дето вървяли много двулитровите в Габрово, метни се до Перник да видиш кви са изтребители.Там 99% от голфовете са по-бързи от вашите 2литрови кошници.

Редактирано от Ryuugan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.................................А там дето вървяли много двулитровите в Габрово, метни се до Перник да видиш кви са изтребители.Там 99% от голфовете са по-бързи от вашите 2литрови кошници.

;););) Е къде другаде ако не в Перник ще са бързите Гоуфове ;) Аз срещу пернишки Голф дори и с 6.0 литров мотор да бях не бих се пуснал. Там никога не знаеш :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Секи пише едно и също нещо самоче по различен начин ..... никои ли не се е заяждал тия дни с никого да каже какво е станало ;) ами се пишат само общи приказки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е открит ;) оказа се че съм бил на 3-ри цилиндъра (на 4-тия кабела на инжектора е СКЪсан (проблема е отстранен ;) скоро пак ще има старт с тази интересна кола ;):P (която е със чип генерация иридиеви свещи пауар кап смукателен колектор лекс мал и може би още нещо)

Сега!Кире стига си се оправдавал с глупости пред хората! колата ти като се гонехме беше добре всички го видяха че колата ти се развали като я нацепи преди втората гонка (която не се получи)! И ти имаш ли си на представа че ако беше на 3 цилиндъра какво щеше да стане? Нека да ти кажа:разликата нямаше да е 1 кола а повече! Така ли е ? Така е! Ти искаш да кажеш че си бил до задната ми броня до 190км на 3 цилиндъра :huh: , а стига е! Всеки разумен човек като прочете това ще ме разбере!А за колата сам съгласен че има чип генерация иридиеви свещи лекц мал и спортен филтар , за пауар кап не сам сигурен щото малко преди 7000об. ми е прекасвача,както и да е не разбирам.Но нали знаеш че сам с 215/16 и тогава поне аз се пуснах за шоу като приятел , а ти се ядосваш вечерта и сега ще се ядосаш ама...по принцип "Когато фактите говорят хората мълчат":D А по въпроса за реванш - няма да има точно заради такива интриги не искам :argue::) :) :) аи :bye: сори ако има нещо :P нямах избор...
колата ми беше със скъсан кабел на инжектор на 4-ти цилиндър.(които преди да се скъса е давал и лош контакт спроед теб дали има ..отклонения ?)а не както си мислих аз със избили свещи ! НЕ МИ ГОВОРИ ГЛУПОСТИ че колага ми е Е БИЛА ДОБре след като пред 20 души ти отказах да се пуснем(това още преди старта да се състои) поради друг технически проблем ( ТИ ЗНАЕШ КОИ-> НЕ ти прави чест ДА ГОВОРИш ТАКА.)(това си пролича още като изпуснах 3-та (това го забравяш)ПРОСтО се пуснах с теб защото ти бях обещал .Само ми прочети постовете и виж дали съм писал че съм те бил някаде навсякаде пиша че съм паднал и то във хонда форума (а тук винаги можеше да изължа примерно... или да не напиша нищо ,но аз знаех че го четеш и за това си написах всичко както си беше) за това ще има още един старт сам да се увериш че има разлика между 3-ри и 4-ри цилиндъра ;)и да видим дали съм излъга; за нещо. !
Така беше на 2-ра я пропука както аз на 1-ва или изтарва 3-та (даже се чува и в клипа). казах ти втория пат даи да отидем двамата до отбивката, да трагнем еи таи за адреналина да ги видим ,а ти не, ядосваш се викаш,въртиш гуми и ко стана ;) скъса ти се кабела :tongue1: .Интересно ми е, ако не беше ти се скъсал кабела и бяхме се пуснали 2-ри пат, и например те мина,какво щеше да стане ... Не мога да те засека в скаип да драскаме или се видим, че много спам стана :) Колегите са дали добри съвети примери ;) ,някои оплюват марки ама то се един трябва да се изкаже ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей се обяснява ами кажи простичко и ясно дали приемаш предложението на Киро за реванш....направете го ,снимайте и ела да обереш ларвите...ако биеш, което малко ме съмнява :tongue1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде опанете канапа да гледаме какво ще стане :tongue1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

делио ->ако ме беше бил 2-а пъти никога не бих казал ОБратното (както виждаш казах би ме) уважавам добре направените автмобили твоя според мен е точно такъв(не веднъж съм го казвал). ! а(за 2-рия старт помислих че искаш летящ (Аз летящи стартове неправя!(или е доста рядко явление)тия дни ще се разберем за старт (ако разбирасе желаеш)(да видим дали си внушавам или е било както казах) :cool::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли не разбрах или тука има хора с наистина психични отклонения?Сфетофарни гонки със 140??????Градски,ако не лъжеш значи си за вземане на книжката.Хубав пример давате.

...приятел тука е темата ''сгоних се'' :cool: .Дали ще е светофарна,магистрална на пътя ли е все е незаконна дори и на летищата дето ходим ...с психични отклонения е всеки рацер нема кво да го разбираш :cool:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Katana",гонката се състоя от светофара на Баумакс до родопа във 10:30 вечерта! Според теб там колко много коли минават,защото аз всяка вечер се прибирам от там(живея в КГ) и няма пукната кола по това време. :) Апък и 1 път на 5 месеца да направя нещо такова,и ти ше ме изкараш старозагорския Фитипалди,сори ама........ П.П. Само не ми казвай ,че ти никога ама никога не си нарушавал ограниченията на скоростта,че ше ти поникне нос по-голям от на Пинокио!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq
:):):) Не знам по стара загора как е,ама тук има една главна и една скоростна.а на втората под 120 не се кара :D а огранчиението е 60,а не 50 понеже е скоростна магистрала.така се води улицата.та днеска след обяд една 124ка караше с ок 90 и при опит да го мина даде газ,ама след 10 сек треаше да му дам бинокила ;) Верно че беше печка,ама ония мангал къде го караше мислеше че се е качил в 600SEL ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска докато се прибирах от село намерих 1 забавен голфар ;) .... Излизам си аз от разклона на с. Горно Ботево и бързам да наваксам скороста на патя и 1 голфар пред мене и ми препуска авариини и викам тоя пич пък какво иска :) и минавам си го аз със 150 и и после си намалям на 100 и си карам аз така докато не стигнахме началото на двулентовия път към СТЗ и момчето трагна да ме изпреварва аз нищо кара малко пред мене и стигнахме отбивката на която се намаля (Каците) и излизаме от каците и трагвам аз да си ускорявам от 50 на 3-та и бавно бавно натискам педала аз пак пича гледам кади напреде :) и стигам 100 и викам аиде газ стига толкова и настъпах и както беше на 50 метра пред мене на 180 вече му премигах да се маха от пътя :D и гледам отзаде пишеше култувото ТДИ и момчето с мацката вътре и се радва ;):D после го минах и го остави назаде в града .. :) Не че беше голяма гонка ама имаше смях ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нарушавал съм правилата,да,на магистралата.Дори и там не е правилно градски.Никога не съм твърдял че съм светец.А ти през нощта само колите ли отчиташ като участници в движенито?Изключено е да има колоездачи без всякакво осветление и пияни пешеходци ли?Явно не си имал такива ситуации.Идеята ми не е да се заяждам,просто очаквайте най-лошото като почнете да давате газ,защото времето за реакция почва да клони към нула.Уважавйте човешкия живот защото простотията става за част от секундата.ТОГАВА (ПАЗИ БОЖЕ) ЩЕ ИМА ЛИ ЗНАЧЕНИЕ КОЛКО ТИ Е БЪРЗА КАРУЦАТА?Поредния пример за липса на мислене като караш е поста над мен.Момче,там дето си "наказал" голфаджията поглеждал ли си колко е ограничението?Не говоря да го превишиш с 10-15км а се погледни какво си писал - на 180 си му примигнал че ти пречи???Ако аз съм полицай и те спра с толкова ще ти завра книжката там дето слънце не огрява.П.П. спирам да сера в темата щото пиша офтопик в момента.Вие помислете дали сте прави.

Редактирано от KATANA
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нарушавал съм правилата,да,на магистралата.Дори и там не е правилно градски.Никога не съм твърдял че съм светец.А ти през нощта само колите ли отчиташ като участници в движенито?Изключено е да има колоездачи без всякакво осветление и пияни пешеходци ли?Явно не си имал такива ситуации.Идеята ми не е да се заяждам,просто очаквайте най-лошото като почнете да давате газ,защото времето за реакция почва да клони към нула.Уважавйте човешкия живот защото простотията става за част от секундата.ТОГАВА (ПАЗИ БОЖЕ) ЩЕ ИМА ЛИ ЗНАЧЕНИЕ КОЛКО ТИ Е БЪРЗА КАРУЦАТА?Поредния пример за липса на мислене като караш е поста над мен.Момче,там дето си "наказал" голфаджията поглеждал ли си колко е ограничението?Не говоря да го превишиш с 10-15км а се погледни какво си писал - на 180 си му примигнал че ти пречи???Ако аз съм полицай и те спра с толкова ще ти завра книжката там дето слънце не огрява.П.П. спирам да сера в темата щото пиша офтопик в момента.Вие помислете дали сте прави.

е нали се сешдаш че ускорихме и после нормално с 60 :) не съм крал в града а извън :) което също прави по голяма разликата :) Редактирано от B7_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пияни пешеходци във квартал индустриален???? Там само кучетата на складовете бе брат,не говори глупости. А по втората причина не съм и засичал колоездачи по това време долу, а полицаите надолу към КГ им знам разписанието и кой кога е на смяна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...