Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

ами да доиде такова пунто да се пуснем с моята англичанка карал съм такова пунто и въобще не върви по твойте думи с д15з3 до 120 изостава с няколко коли на 400м ще изостава с повече и д15 за която говориш е 90к маи и е 5врати аз ти казвам за хонда 2врати хечбек че го бие с много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е предполагам че ти по добре знаеш колко ми е вървяла колата. и явно съм се объркал нещо. А я .... тука съм имал едно клипче .... я да видим какво има на него :

 

А бах мама му. двувратата д14-ка пада от икономика нищо че е с колектор и генерация. Брей тя тая д14- ще им има нещо. А я ... тука още едно клипче:

Брей, и тая д16 ще е срината някоя .....

 

А я ... още едно клипче:

А, най-накрая падна. И то с цели 2 коли и то от малкия втек ;)

 

п.п. ajax6 До колкото знам фията си е напълно стоков. На фена също и като гледам как върви (а и съм се возил в него) си е точно колкото тоя дето се пусках с него. По скоро тоя дето ти си го карал е бил нещо куц :lol:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами колега твоята д15 е била с много подобрения явно като гледам аз ти говоря за стокови коли и фиата за да изостава с малко от твоята д15 не е бил стоков все пак говорим за фабрични коли а не за такива с подобрения по тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи се здърпахме с едно Ауди ТТ,и трите пъти беше с по малко от една кола пред мен но се пак ме наказа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ocean, Б18-ката в какво купе е ? Че много искам да се пусна с/у ТТ ама нещо не се врече последния път като дойде едно. Англичанка ли си или си го суапнал в 5-та ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Teро, с на Васил ТТ-то ли си щял да се пускаш?(т'ва габровското, сивото)? Защото то не е баш стоково...

Редактирано от LAMER

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То може да не е баш стоково ама и нещо май не му се пускаше :) Нямам проблеми с пипани коли, иначе не е интересно. Мина през пистата, направи една " респектираща" обиколка и сгъна сърмите ...

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да доиде такова пунто да се пуснем с моята англичанка карал съм такова пунто и въобще не върви по твойте думи с д15з3 до 120 изостава с няколко коли на 400м ще изостава с повече и д15 за която говориш е 90к маи и е 5врати аз ти казвам за хонда 2врати хечбек че го бие с много

МИ колега най чисто сърдечно за спорта лятото може да направим две три пускания пък който падне черпи бира :lol: .Нали знаеш че имат различни 1.2 двигатели не са бегачки ,но за чешена на крастата стават.П.п а това дет написах че съм сърдит на теро си е шега то спрямо неговата тия булиди :unsure: ,верно седят на едно място :lol: :lol: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б18-ката ми е в англичанка.Някой знае ли колко тежи това ТТ,че като го гледам е като половин кола и с тези 180к.с..Между другото тогава си запалих съединителя и пребоксува,та трябва да го пробвам пак като го сменя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1240 кг е купето 180 коня1340 кг е купето 180 коня куатро1280 кг е купето 150 коня1340 кг е кабриото 150 коня1335 кг е кабриото 163 коня1310 кг е кабриото 180 коня1410 кг е кабриото 180 коня куатроТова е за ТТ 8N тоест старото. Иначе го има и с по мощни двигателчета. При всички случаи е по-тежко от англичанката

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко с едно приятелче направихме две пускания- той има 318is. Начислени две доста убеждаващи победи на Н23-ката :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.vbox7.com/play:564ce80f ...още една Корсичка не успя да победи японец

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

тази англичанка на клипа да не 75к и много издухана гледал съм д14 2врати срещу пунто 1.2 на 400м хондата беше с над 50м преднина

Така,Я сам човеко с англичанката.Да-колата е с газ.90коня е и си ги има.Терориста да каже в какво състояние(от към чистота) е маторя...Проблема е,че е тежка семейна кола,не за драг.Кутията и е мн дълга и не е за райсинг.Това обаче е др тема.Не подценявайте на фена пунтото-има си всичко-добър матор,къси предавки,леко купе и шофер психар :(;):D .Може би ако налея 2к по тая кола ще го дръпна,но няма смисъл.Важното е да има тръпка и пилеж на гуменяци за настроение :):) .п.п.Фен,по великден може и да дойда пак до ваше село.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би ако налея 2к по тая кола ще го дръпна,но няма смисъл.

...2 бона за да дръпнеш Пунто 1.2 :tease: мисля,че може и по малко за 1 вкарваш Втек двигател и си ти :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 2 бона се купува една 4ген и се слага пълна. Не Пунто 1.2 ами и малките Втеци ще са под ножа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

tero,Ако всичко е точно другата година може и аз да се вкарам във филма.Няма смисъл по тая да наливам и лев даже.п.п.Гонките бяха за спорта :(п.п.2 Фен,нали ти казах ако ги качиш ко ша настане....

Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п.2 Фен,нали ти казах ако ги качиш ко ша настане....п.п.Гонките бяха за спорта

Фен да ти кажа честно непомня ако съм оплескал нещо извинявай !!! то ако знаеш какви загатки има по други три форума :) :) :P ще паднеш ;) .Даже и в един вестник има снимки на фиатчето :lol::D .Това па ако вървеше както аз изкам малиииииииии :D:P Ко ще бърборат незнам. П.п ЕДИ кога ще ги пробваме в другата тема не каза нищо?П.п2 Точно така даже не за спорта а за крастата ;) П.п 3 Има още клипове даже с бавареца някои е снимал лошото е че няма с 7мата генерация :P .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би ако налея 2к по тая кола ще го дръпна,но няма смисъл.

...2 бона за да дръпнеш Пунто 1.2 :lol: мисля,че може и по малко за 1 вкарваш Втек двигател и си ти :)
Даже може да спечели пари като продаде интериора и ще върви повече. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Са кво се захванахте с англичанката бре ,тая колица е мноо добре потдържана и така изглежда :) .Това че е паднала е нормално голямо купе тежко и тн.

 

Седмата като падна от 1.2 какво да свали и продаде та да върви повече а ?Кожения салон :lol:

 

П.п а тва че ако налее 2к в тоя матор не само ще ме дръпне а ще забравя че е някога съм заставал до тая кола :P

 

П.П 2 Ryuugan живи и здрави кат си подкарам колицата една официална среща???

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

[quote name='fenabg' date='Mar 30 2010, 08:25 PM' post='40834

 

Фен да ти кажа честно непомня ако съм оплескал нещо извинявай

Споко ве,

Нали ти казах,че ще почне пиш...комерене...... :huh::tease::tease:

Просто е невъзможно според някой хонда да падне на дръпка.

 

п.п.Пунтото е добро,впредвид факта,че англичанкката доста наказва по наше село на светофарите

:tease::D:tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.п ЕДИ кога ще ги пробваме в другата тема не каза нищо?

...ми няма как да се разходя с Маздата до Дупница заради една гонка ще се опитам да намеря тука в моя регион некое Пунто 1.2 :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еди, ако колата ти е читава в предвит подържана, нямаш никви ядове с това да го биеш на този клип се дърпам с пунто 1.4 гт турбо 131 коня, не 133 а 131 . Резултата беше две на нула за мен акорд купе 2.2 150 коня http://www.vbox7.com/play:b4cc7f3d.Пича ми обесняваше как не можела да тръгне въртяла гуми и ей такива може, не казвам че не може, но дори след като захапеше не можеше да ме догони както и да е. Та преди да се дръпна с пунтото се дръпнах със сивик купе 1.5 101 коня той Тошо си знае :) та с него който земе старта той бие, поне тогава беше така, сега малко друго яче мисля че ще бъде, след няколко ремонта които осъществих.Абе след толкова обяснения какво е заключението. ТИ ще биеш пунтйо със сигорност ;)Опа малко съм се объркал, то става въпрос заа маздата, е там не знам :P;) ;) ;)

Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много редове се изписаха за тези невроятни бегачки 1.2 пунто возих се скоро в едно беше 1.2 60к бяхме 4 в колата е тя не може да тръгне все едно теглим някой джип

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любча ,че е 1.2 така е ама не е 60 коня :)http://vbox7.com/play:7bc3cb0c вс БМВ 330 Д

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Фен,Ма тва баварче като гледам е за мен.Защо се гавриш с хората :););) .треаше да драннеш да дойда.Една фраза"тоя е от бавните" и след 30 мин съм в твоето село... :P;);)Поне да е интересна дръпката....

Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля стига с тези смехории :) 330 Д срещу пунто нещо си ... 330 d (184 Hp) 0-100 7.8сек. 330 d (204 Hp) 0-100 7.2 (7.4)това пунто трябва да ги прави за 7 освен :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еди, ако колата ти е читава в предвит подържана, нямаш никви ядове с това да го биеш на този клип се дърпам с пунто 1.4 гт турбо 131 коня, не 133 а 131 . Резултата беше две на нула за мен акорд купе 2.2 150 коня http://www.vbox7.com/play:b4cc7f3d.Пича ми обесняваше как не можела да тръгне въртяла гуми и ей такива може, не казвам че не може, но дори след като захапеше не можеше да ме догони както и да е. Та преди да се дръпна с пунтото се дръпнах със сивик купе 1.5 101 коня той Тошо си знае ;) та с него който земе старта той бие, поне тогава беше така, сега малко друго яче мисля че ще бъде, след няколко ремонта които осъществих.Абе след толкова обяснения какво е заключението. ТИ ще биеш пунтйо със сигорност :PОпа малко съм се объркал, то става въпрос заа маздата, е там не знам :) :) :);)

Колега 1.4 ГТ Пунто мисля ви зима и 2мата без проблем и акорд-а и сивик-а 101 коня ,или не е наред Фиат-а или тоз не умее да го кара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля стига с тези смехории :) 330 Д срещу пунто нещо си ...

И аз съм на пълно съгласен. То е очевадно че клипчето е монтаж :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо ама да не е 320 д :) примерно щото 330 ми изглежда някак си 184 коня в наи добрия вариянт ;) бръжко за туи пунто верно че бмв не са резаци но нека да не обиждаме марката така с тези 1.2 пунто и 330д ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не казва че БМВ-то е в час :) Това че е схлупено някакво е друга тема. Важното е че собственика сигурно се е самозастрелял после ;) И аз съм виждал как върви е46 330 (204 кс) с чип и е доооста далеч от това. Може би в светлинни години ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еди, ако колата ти е читава в предвит подържана, нямаш никви ядове с това да го биеш на този клип се дърпам с пунто 1.4 гт турбо 131 коня, не 133 а 131 . Резултата беше две на нула за мен акорд купе 2.2 150 коня http://www.vbox7.com/play:b4cc7f3d.Пича ми обесняваше как не можела да тръгне въртяла гуми и ей такива може, не казвам че не може, но дори след като захапеше не можеше да ме догони както и да е. Та преди да се дръпна с пунтото се дръпнах със сивик купе 1.5 101 коня той Тошо си знае ;) та с него който земе старта той бие, поне тогава беше така, сега малко друго яче мисля че ще бъде, след няколко ремонта които осъществих.Абе след толкова обяснения какво е заключението. ТИ ще биеш пунтйо със сигорност ;)Опа малко съм се объркал, то става въпрос заа маздата, е там не знам :):P;):P

Колега 1.4 ГТ Пунто мисля ви зима и 2мата без проблем и акорд-а и сивик-а 101 коня ,или не е наред Фиат-а или тоз не умее да го кара
Mи де да знам бе човек, кво да ти кажа то с каквото се пусна се падна, или е зле или не знам, абе какво значение има важното кеф да стаааА ето го клипа, че нещо на горния пост не ще да тръгне http://www.vbox7.com/play:b4cc7f3d

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

А ве а вие как го изкарахте ше фанете да му се съберете на фена 40 коли да се дърпате с него и той ще треа да си строши колата да ви се доказва :););) А строши ли се лошо-жена му си кара детето с него и много ще го бие ;);) А ве хора приемете го,че и това е кола,или отворете тема със заглавие"може да биеме на фена пунтото?" :P;):P

Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тия фиати пунто, бе!? Днес на бул. България някакво жълто се беше залетяло като изтребител. Сигурно беше по-бързо от моята ЕГ5 при условие, че нямам кори, резервна гума, течност за чистачки и бензин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои пак хвръкнаха в небесата ... :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще кача видео от среднощната ми, организирана гонка, между моя Civic Sedan D15B2 stock vs Fiat Punto GT (1.4 turbo) stock

 

Мисля ще Ви хареса резултата :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тия фиати пунто, бе!? Днес на бул. България някакво жълто се беше залетяло като изтребител. Сигурно беше по-бързо от моята ЕГ5 при условие, че нямам кори, резервна гума, течност за чистачки и бензин.

Това жълтото да е не е с надпис GT отзад в дясно. Един път си чакам аз кротко на светофара на ТЕЦ-а и гледам в огледалото некъв се приближава бавно и се намърдва между мене и колата в ляво и от 3 колони ги прави 4. Светва жълтото и аз скачам на педала да му покажа, че така не бива да се ебава с хондата ми. Първа до края - движиме наравно, втора до 80 пак наравно, бодвам трета и почвам до го минавам, явно пича само това и чакаше и като включи турбината и направо почна да пили гуми в движение и ме откъсна доста здраво. Аз бех с сивик 7-ма 110кончета. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се сгоних с E30 316i - първа тръгваме заедно, но като удари 2ра и ми взима 1-2 коли....ама мен автоматика ме спъва, а и неговата 316 си върви доста.Бегах се и с 1 астра 1.8 ама само на 1ва сме равни на 2ра му взимам 2 коли, а от 3та нагоре много го отлепям.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

емундо, кога ще ги пуснем с теб бе, давай по-скоро, че ако събера пари да сменя съединителя няма да има смисъл

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...