Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

много си забавен !!! :dry:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата кара малък втек сток !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата кара малък втек сток !!!

nemoje da otkane

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...само да кажа,че такава Мазда бие Вектарта с която си се гонил без проблем,а и теб би трябвало да те отвее до 170км/ч.Поздрави за победата искай реванш с Вектрата

И аз искам реванш, но ще е като се прибера в Гб, а и Теро ще трябва да каже кой беше пичът :D П.С. Тази кола я карам от година и половина, и май се оказва, че до сега е била със запушено гърне. А, на мен все ми се струваше, че нещо я спъва...(сега вече не) :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вектрата е почти стокова ама върви много читаво за такава. Даже да не казвам най-вървящата дето съм виждал. С моята икономика също ми слагаше 1-2 коли :tooth: 150-ки (явно доста издухани) са падали от нея. Пък и човека си кара добре не е нууб. Еди, не знам как реши че Маздата бие тая Вектра без проблем като не си се пускал с/у нея ? :D Като дойдеш ще се пуснеш с нея да се изненадаш малко :rolleyes:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фершчу кво кара?

:rolleyes: то си пише какво кара фрешчу-ВЕЛОСИПЕД

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фершчу кво кара?

:rolleyes: то си пише какво кара фрешчу-ВЕЛОСИПЕД
мхм с "коулото" им раздавам едни ластици :D:tooth::lol: Теро брат тея БМВ-та дет са сешли се (сивата 325-ца и синята 328-ца) мноооо ми слагат ... ПЛС отмасти за мен :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фершчу кво кара?

:rolleyes: то си пише какво кара фрешчу-ВЕЛОСИПЕД
мхм с "коулото" им раздавам едни ластици :D:tooth::lol: Теро брат тея БМВ-та дет са сешли се (сивата 325-ца и синята 328-ца) мноооо ми слагат ... ПЛС отмасти за мен :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фершчу кво кара?

:rolleyes: то си пише какво кара фрешчу-ВЕЛОСИПЕД
мхм с "коулото" им раздавам едни ластици :D:tooth::lol: Теро брат тея БМВ-та дет са сешли се (сивата 325-ца и синята 328-ца) мноооо ми слагат ... ПЛС отмасти за мен :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Стига толкова бе ... :D разбрахме Споко, тея БМВ-та падат като зрели круши :tooth: Даже с с тях принципно не се пускам. Сега чакам да чипосат 330-ката да видим да ли ще е интересно :rolleyes: До къде са стигнали с нея ?

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкоз е бРъз fresh4y-ту че хака по 3 поста наведнъж !! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига толкова бе ... :lol: разбрахме Споко, тея БМВ-та падат като зрели круши :D Даже с с тях принципно не се пускам. Сега чакам да чипосат 330-ката да видим да ли ще е интересно :rolleyes: До къде са стигнали с нея ?

значи ако помниш той пича имаше сива 330-ка купе :D веднаж се пускахте горе е46 е..чипосана ау .. сега я махна бартер за голф 5...и чака да му доплатят сумата от разликата в цените на колите там.. и да чипосва тва онова :tooth: ще стане ама тряя лев че нещо бизнеса му не върви много сега и се е охалцал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

безниновото 330 с чип ли беше като се пускахме ?? Не вървеше лошо като цяло ама дизеларката му бяга доста повече :lol: Определено по си заслужава да прави нея :) Пък е и доста нова и лачена ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

безниновото 330 с чип ли беше като се пускахме ?? Не вървеше лошо като цяло ама дизеларката му бяга доста повече :lol: Определено по си заслужава да прави нея ;) Пък е и доста нова и лачена ;)

не бее как 330 бензин бе .. дизел пак беше е46 330 204 к.ц мотора с чипец..ест добра е тази м пакета а у .. той си е маняк на бмв ... започна с е30 .. е36.. 10-тина ги прекара вече ;) пък и той си патува момчето него му трябва удобна кола за дълъг път.. не за 400 м :) Редактирано от fresh4y

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

АААААА сега вече стоплих ;) Сетих се, просто беше доста отдавна. Тогава си ме би с 2 коли ;) На 3-та ме настигаше доста добре ;) Що не казвате че е негово бе, аз толкова време го чакам да се появи да си отмъстя ;) Вие замервали ли сте го с/у новата ? Има ли някакъв шанс или ... ? Че някак си още ме гложди че тогава ме би. Единствената ми загуба с/у БМВ :):lol: пък и явно вече няма да има как да се пуснем ;)

 

п.п. Глей как няма да мога да спя сега :D Давай да намерим тея дето са го взели да се пуснем ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААААА сега вече стоплих ;) Сетих се, просто беше доста отдавна. Тогава си ме би с 2 коли ;) На 3-та ме настигаше доста добре ;) Що не казвате че е негово бе, аз толкова време го чакам да се появи да си отмъстя ;) Вие замервали ли сте го с/у новата ? Има ли някакъв шанс или ... ? Че някак си още ме гложди че тогава ме би :):lol: пък и явно вече няма да има как да се пуснем ;)

то е по леко като цяло и май върви повече...нз то в 2-те коли усещането е коренно различно и неможе да се прецени.. но май сивото върви повече ;) но той го махна нали ти викам преди седмица някаде.. нещял да ги прай на "чурба" :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААААА сега вече стоплих ;) Сетих се, просто беше доста отдавна. Тогава си ме би с 2 коли ;) На 3-та ме настигаше доста добре ;) Що не казвате че е негово бе, аз толкова време го чакам да се появи да си отмъстя :lol: Вие замервали ли сте го с/у новата ? Има ли някакъв шанс или ... ? Че някак си още ме гложди че тогава ме би :);) пък и явно вече няма да има как да се пуснем ;)

то е по леко като цяло и май върви повече...нз то в 2-те коли усещането е коренно различно и неможе да се прецени.. но май сивото върви повече ;) но той го махна нали ти викам преди седмица някаде.. нещял да ги прай на "чурба" ;);)
Що не се обаждаш да идвам да ви давам стартове ;). А като гледам Ленко пуснал и тва бмв в мобиле :D.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААААА сега вече стоплих ;) Сетих се, просто беше доста отдавна. Тогава си ме би с 2 коли ;) На 3-та ме настигаше доста добре ;) Що не казвате че е негово бе, аз толкова време го чакам да се появи да си отмъстя :lol: Вие замервали ли сте го с/у новата ? Има ли някакъв шанс или ... ? Че някак си още ме гложди че тогава ме би :);) пък и явно вече няма да има как да се пуснем ;)

то е по леко като цяло и май върви повече...нз то в 2-те коли усещането е коренно различно и неможе да се прецени.. но май сивото върви повече ;) но той го махна нали ти викам преди седмица някаде.. нещял да ги прай на "чурба" ;);)
Що не се обаждаш да идвам да ви давам стартове ;). А като гледам Ленко пуснал и тва бмв в мобиле :D.
хаха брат щото ти нямам номера...оная вечер.. имаше много забава на паметника (тихомир ги одари в земята... със на Герги Супрата на 400 м вървят на 1.. )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...две клипчета с една алфа се замервахме пак около 180 коня е дизел аз съм с чип ама сле като засичах от 0 до 100 резултата е както без него пък ми се струва,че по върви колата :thumbs2:http://vbox7.com/play:c97a51aehttp://vbox7.com/play:5e6c21cd

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това на Роман ли е? На првия клип ми се струва че го вземаш с малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Роман е и на двете ме бие с по калник втората може и с малко повече.Една гонка го водех с кола но не нацелих трета и се провалих нея не съм я качвал щото спряхме след като я изпуснах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера-Сивик купе д15 101к.с.(сток) вс Пежо 308 1.6 ХДИ 110к.с.(сток) сивика бие с 5-6 коли Прелюд 2.3 Втек(СТОК :book: ) вс Фиат темпра 150к.с (сток) Прелюда бие с поне 5 коли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюд 2.3 Втек(СТОК :) )

:blink: Или не е сток, или не е ВТЕК, избери си едно от двете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сток е бре-Х23 блок (сток) и Х22 глъвъ ( и тя сток) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си ходя аз към спирката и гледам рейса идва...Задържах малко на полусъединител докато фиксирам номера, видях, че е моят (102) и ГААААААААААЗ първа 7000 оборота, ама нещо изпю втора, ръчкам пак по-силно и влезе, после ГАААЗ втора 7000 оборота, спирачка, спирачка, междиннна газ, пъврва, дръпнах ръчната и влязох "с вратите напред" точно преди да затвори :Dп.п. случката е реална, дори като съм пешеходец се състезавам! Имам шапка на хонда :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Orlin при тая висока скорост дето си развил, не ти ли хвръкна шапката :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мухахахах, Орлине пак си раздавал всичката газ, ей!Предлагам маняшки карбонови синхрони, щом го имаш тоя проблем на изплюването от втора скорост ,модела им е "SynchroPesh" :tooth::):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сток е бре-Х23 блок (сток) и Х22 глъвъ ( и тя сток) :rolleyes:

:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе , у Японията май се намира заводски H23 Vtec ...А като стана въпрос , някой ако има идея от къде да си намеря синхронизатори за 200sx S13 да пише едно лично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да но тои е blue top ако не се лъжа :rolleyes: и е сток 200 коня.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

quote name='K1r1L' date='Jun 9 2010, 06:12 PM' post='429849']да но тои е blue top ако не се лъжа ;) и е сток 200 коня. ;) .....и си ги слагат по Акордите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй в тоя форум само аз ли не са гоня бре ;)

И аз не се гоня бре ;) С Дайхацуто никой не ми вързва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ходих снощи и една джета мми са опъва щото не ми влиза 3та..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюд 2.3 Втек(СТОК ;) )

;) Или не е сток, или не е ВТЕК, избери си едно от двете :)
Има Х23 Втек от завода но много рядко се среща пак е 200 коня но с малко по голям въртящ момент ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази вечер стартирах с е36 купе м50б25 олекотено на "варел" вътре имаше само 2 седалки и табло без мокети,таван,кори и тн и тн с "чип" , генерация и беше с едно извадено око хаха за интейк и противно на очакванията ми го бих с около три коли и половина,четири

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази вечер стартирах с е36 купе м50б25 олекотено на "варел" вътре имаше само 2 седалки и табло без мокети,таван,кори и тн и тн с "чип" , генерация и беше с едно извадено око хаха за интейк и противно на очакванията ми го бих с около три коли и половина,четири

Сиво ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Дори и олекотено на варел пак е по-тежко от Сивика ти и тия 190 коня докато минат през кардана до думите му остават сигуно и по-малко кончета от тези, които имаш ти на твойте, така че не знам какво чудно има в това, че си го бил. Иначе на километър или отгоре сигурно ще те мине като спрял

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина като изключим и 6-те цилиндъра и 1.5 пъти по големия мотор нищо чудно няма... ((такава бавна кола как може да биеш...... срам :D:rolleyes::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе на километър или отгоре сигурно ще те мине като спрял

...да има вероятност след 300км/ч да го мине като спрял :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...