Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

@ Izanagi... евала ти се сети първи ,тамън четях и се надявах някой да изкара истината на яве. За най-вярно взимате един ГПС и газ .. на аудито което карам има една функция да ми показва на климатроника с колко се движа и като вдигна 200 ,всъщност се движа със 187-9км/ч. На повечето по-стари коли е така ,нямам наблюдения върху новите. Тъй че ... елкеее смятай! :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината и аз като карах д14-ка вдихнах 210 с нея (и ми изключи 4-та), но реално колко са били само ГПС-а знае :stupid:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз щом го казвам , значи си вярвам :stupid: гумите са ми 185 на 14-ки оригиналните хонда лети джанти ! Дали не отчитат вярно ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с оригинални гуми за модела съм 175/65/14 така че километража е верен другия път ще направя клип за неверниците

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

185 .. на 14ки ,но колко са високи гумите ? И дори да са перфектния размер винаги има отколонение ,особенно във високите скорости.@ajax6 .. ако ще снимаш вземи ГПС и тогава снимай. Знам какво става и аз не вярвах ,че може да отчита грешно километража.

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не сте ме разбрали правилно , километражите показват с отклонение , освен това размера на гумите има значение.Това че гумите са точния размер не значи , че километража показва вярно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В интерес на истината и аз като карах д14-ка вдихнах 210 с нея (и ми изключи 4-та), но реално колко са били само ГПС-а знае :stupid:

Аз ще ти кажа при мен как е....на 4-та удрям прекъсвач на 8100 слагам 5-а и терминалната ми на 402 м е 194км/ч измерено с Driftbox.Нямам километраж и нинам колко голяма е измамата :pirate:пп 17' капли Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слагал съм и инфоборд и тои дава отклонение от 2-3 км голяма дискусия стана 210 показа километража дали реалната е била 205-6-7 не смятам че е голям проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Стига сте спамили бе :stupid: Хората с Д13 вдигат по 230 вие за д14 спорите ... айде осъзнайте се малко :pirate:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойта д14 бяга много :pirate: ама повече от 180 по колиметраж неможе :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ти като мен си уцелил кофти бройка :pirate::stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега да го засечем по-точно, ще ги пробваме на разделеното за София, че гледам си от ВТ. И мойта е със смукател от д16, да видим колко вдигат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На следващата национална трябва да направят за драга клас 1.4 !!! Аз отдавна искам да си пълня километража на колата сега разбрах каква е работата смукател от Д16-ка ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не знам, аз имам чувството че д14-ката ми вървеше повече от д16-ката :)Иначе я карах на 185/60 14". п.п. Драгич, не сме с еднакви кутии .. твойта е по-къса :) :) :fun::D

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D14-та ми има кофтия навик да прави точно това, което са написали в сервизната книжка и нищо повече. Сякаш я е чела

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общирна тема :P Но никаде не видах д14а4 със смукатал от д16 срещу д15б2!:(Ако има някой който се е пробвал да заповяда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука доста болни мозъци сте се събрали пишеш нещо после всички те убеждават че не си бил в собствената си кола не ти е верен километража гумите са ти 300на 80 на 12 и ти дава 120 км разлика в километража той имал същата и вдигал едиколко си при положение че не стъпвал на магистрала терористи разни компетентни по всички въпроси нищо че карат 25г. коли тая 4ген как да вдигне 200 като ще излети от пътя тук във форума 90 % от хората нямат какво да правят и се чудят на кого да се подиграват и заяждат и това при положение че са на 20 год и са карали 1 лична кола и са се возили на още една айде стига толкова по тази тема като покарате малко повече коли тогава пишете

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:cool: отиваме да караме :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука доста болни мозъци сте се събрали пишеш нещо после всички те убеждават че не си бил в собствената си кола не ти е верен километража гумите са ти 300на 80 на 12 и ти дава 120 км разлика в километража той имал същата и вдигал едиколко си при положение че не стъпвал на магистрала терористи разни компетентни по всички въпроси нищо че карат 25г. коли тая 4ген как да вдигне 200 като ще излети от пътя тук във форума 90 % от хората нямат какво да правят и се чудят на кого да се подиграват и заяждат и това при положение че са на 20 год и са карали 1 лична кола и са се возили на още една айде стига толкова по тази тема като покарате малко повече коли тогава пишете

:cool: приятел, снимай мега бързата д14-ка, ама по ГПС :lol:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

тука доста болни мозъци сте се събрали пишеш нещо после всички те убеждават че не си бил в собствената си кола не ти е верен километража гумите са ти 300на 80 на 12 и ти дава 120 км разлика в километража той имал същата и вдигал едиколко си при положение че не стъпвал на магистрала терористи разни компетентни по всички въпроси нищо че карат 25г. коли тая 4ген как да вдигне 200 като ще излети от пътя тук във форума 90 % от хората нямат какво да правят и се чудят на кого да се подиграват и заяждат и това при положение че са на 20 год и са карали 1 лична кола и са се возили на още една айде стига толкова по тази тема като покарате малко повече коли тогава пишете

Ае да си мериш тона,става ли:cool: Малко се заяждаш с човек,който познава колите май по-добре от колкото ти някога ще:lol: и аз имам д14ка и по каталог я дават 175.На бенз на 180 спира.На газ 190 и малко на 4та и едвам не ми гръмна мотора.Амах от нахакани новобранци :lol: Това с 1.4 и 200 на равно треа да го вида.... А дали една кола е на 5 или 25 години няма нищо общо с нейното състояние.Пич,виждал ли си кола от 60те в състояние като от завода?БУКВАЛНО:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

 

Понеже ти явно си голям специалист ще ти предложа нещо взето от Фена: Давай да пуснем твоята д14-ка с/у моята 35 годишна бръкма на каквато дисцилплина кажеш. От 5 до 300 . от място до 400 и която кола падне отива за претопяване ??? Айде като си толкова ербап и нищо не разбираме от коли слагай ключовете на супер бързия ти автомобил и да видим какво ще стане ??? НАВИТ ЛИ СИ ??

 

Само това ми кажи !! Ако не си навит си спести излишните КОМПЕТЕНТНИ коментари и се скрий някъде, защото само форумни рацери дето карат д12 с по 250 км/ч, много знаят пък като им кажеш да излизат на чертата и ги няма никакви .... Казвай че си навит и утре идвам до Търново да ти претопим колата.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На мен някаква А3-ка от новите ми счупи главата.Не го знам колко е мощно, но отзад пишеше 2.0Т. От летящ старт от 2ра на 30кмч. До края на втора беше кола и малко пред мен. Обаче после на светофара ме пита дали е Vti, за съжаление нямах време да му видя физиономията след като казах 120 :cool: . А дано вярно да върви толкова.

Летящ от 30 на 2-ра, че и с дизел? По-добре на 1-ва :lol: Бързо идва пика на въртящия момент, и директно на 2-ра. Така повече ще се "изстреля". По-дълго стоене на високи по-добре. От втора на тези километри прочитам първата статия на в. "Труд" докато набере :lol: Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи няколко битки :tooth:Евото на Zum speed,колата върви прекрасно и я бих трудничко.Такъв ластик ми направи на старта,че ме подтисна,Audi A3 4x4 1,8T 270 Whp този път в добра кондиция но.....припада,MR2 Turbo Rev2-гонка за спорта.Ако някой е снимал да пуска клипове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз тябва да те снимам къв си ухилен като слизаш от колата :D:tooth::):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Ами знаеш капацитетите които ходят на Лук-а,че не обичат оризови чинии.Как няма да съм охилен :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуу, най-накрая една Хонда да раздава правосъдие и в нашата държава! Ебаси, предната, която смятах, че ще отсрами марката беше бившата на Дильо, ама не стана, ама ето сега има резултат. Пфу

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Ами знаеш капацитетите които ходят на Лук-а,че не обичат оризови чинии.Как няма да съм охилен :tooth:

човеко нямаш си и напредстава колко мразят японските коли, особено хонда - газ пикаят като им слагаме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва сеатче минава като турист :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм...Че то нищо не се вижда...Някъв самУлет прелита и тва е... :) Мноу бега тва чудо, бре! :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва сеатче минава като турист :)

това сеатче ще ти направи 5 тира.!драго браво :tooth: яката работа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Seat Cupra-та на Иво е много добре направен автомобил,вложени много труд и средства :tooth: Коли с много коне под капака падат от него.Важното е спорт и спортна злоба да има за да стават колите още по-добре направени и бързи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тия клипчета само разбрах че белия капак минава първи ,което е само добре :tooth: Браво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноо съм зле :huh: единият клип е със Сеата а другият с Голф 4 ТДИ понапомпан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

господин терорист да съм казал че моята кола ще бие твоята как да сравняваме кола 800кг и ти 60кг със кола 1200кг и аз 100 може да се състезаваме ама трябва да изравним теглото качи на твоита д15 450кг товар и ела и по другия въпрос писах че 4г д15 е много нестабилна карал съм такава и при 160 имаш чувството че ще излетиш от пътя да виждаш някъде да съм казал че не върви а и те засегнах защото към всяка тема подхождаш саркастично и се подиграваш все едно знаеш всичко колко хонди си имал лични та си толкова компетентен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

хахахах айде !!! Идвам, намери само един кантар да изравним килограмите !!! Ама мерим на кантар! Не ти да си мислиш че толкова тежи моята или твоята. Ако мога да чета си написал, че моята бангия не може да вдигне 200 ... Давай ще направим един летящ от 180 до кой колкото може. Аз повече от 190 не вървя така че няма това да ти е проблема. По големия проблем ще е да намерим отвесна скала че д14-ката да вдигне толкова :D

 

просто ми стана не малко - доста смешно на твоето изказване. Я ми сподели колко коли съм имал ??? Че явно знаеш доста добре :D :D :D Интересно е като говорите някакви глупости за някой дето не го познавате или за нещо дето само сте го чували ама на практика и хабер си нямате. Айде да не спамим темата повече :D:P:huh:

 

Драгич, че аз не те видях на тези клипове ?? Нещо ме будалкаш че си се пускал! АААА или просто съм мигнал :P;):huh: Искаме още победи :huh:

 

п.п. Plevelcho, ами ти колко коли си имал че коментираш ?? ааа? :D :D :D

 

p.p. + 2 москвича, една тойота, седан д15б2 5 ген. , MZ 150, Кавазаки ГПХ 400, 2 колелета, 2 чифта маратонки и 2 чифта чехли от сините :D за да говориш по информирано друг път ;) И още по-важното е че винаги си ги правя сам. Пък ти ако искаш си купи цял автопарк ама това няма да те направи "компетентен" :) И за твое сведение не съм я отъркалял аз ;) Страшно си компетентен ... ама да говориш глупости за някой ... Дай да ти пратя една автобиография да не се изказваш пак неподготвен ?

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам 4г да е нестабилна при 160 :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами сподели ти доколкото знам д15з3 англичанка която си отъркалял и д15 4г е голям опит

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...