Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Той Дел Сол-а ако е ВТи не му е нужно да е правил нещо по него, за да те направи смешен :bg:

Уауу :dry: , те много страшни били тез ВТИ-та, собено в Del Slow ;)
ми по страшни са от 2.0 в Прелюд ;)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама не се знае Прелюдеца какъв е !!! Какво като е 2 л ? аз май ще съм само в офф :dry: никой не се е заядал напоследък :bg:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама не се знае Прелюдеца какъв е !!! Какво като е 2 л ?

Верно, ако е B20, тогава работата става сериозна :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

F20b7 e колата , но като цяло двигателя е в добро здраве и с обичайните подобрения:lol:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да е с врачанска регистрация :lol: Какви са обичайните подобрения?

Редактирано от pr0f1t

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да е с врачанска регистрация :lol: Какви са обичайните подобрения?

Да от Враца съм но живея вече 10г в варна.По колата не еправено кой знае какво -спортен изпускателен колектор,КН конусен филтър,няма катализатор , и бат Емо си поигра преди време на диното 1час(тоет понастроен е) на диното на хеед даде 115кс на колелата с сток изпускател тогава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали няма се обиждаме на тема Прелюди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали няма се обиждаме на тема Прелюди

Твоя Прелюд специално доста може да сипе на Дел Сол ВТИ. Гарантирано !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали няма се обиждаме на тема Прелюди

Твоя Прелюд специално доста може да сипе на Дел Сол ВТИ. Гарантирано !!!
Те и килата са ни почти еднакви ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААААААААААААА няма да обиждате на прелюди ей момчета ! Много се засягам и лично го приемам :D Относно прелюдите са много вървежни колици ама незнам защо на никой не му се занимава да направи едно такова добиче.Вчрно че е по скъпо от тунинг на сивик ,ама ако го направиш като хората .......... Ето от добрите стари времена с ф20а4ката без да е засилван много прелюда как мачках целики по 156 кона по 7 10 коли им правих ! мр2 156++ която уж имаше невероятен старт заради задното и централния мотор ,ама от старта изоставаше ,астри по 150 + коня вектри по 180 190 коня и какво ли още не .Така че не ги подценяваште прелюдите още повече кактос е навъдиха вече х22 ките :D Истината е една криза и хората неправят .А относно килограмите .... ми те колите лесо се олекотяват само да знаеш кое и как и лесно прелюд може да тане на кг като сивик вти :Dедно клипче от добрите стари времена :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно прелюдите са много вървежни колици ама незнам защо на никой не му се занимава да направи едно такова добиче. Надявам се скоро да те опровергая :D Знаеш че съм способен на всичко за ПРЕЛЮДА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди А4 1.9 печка с едно червено - 2 : 0 за мен :) :) няма да казвам с колко съм го бил мисля че е ясно на повечето(бинокъла не му вършеше работаМерцедес Е класа не най новата а предишната не пишеше ква е от зад ама и тя 2 пъти под ножа, но по малко и дръпнах от на аудитоНай интересното беше че и 3-те коли се пускахме 2 пъти от светофар до светофар аз бях по средата и тия и двамата ме гледат лошо такива се едно нищо не е станало :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз се сгоних(сивик 1.4 uk) с един голф4 1.9тди не знам колко коня отзад на надписа тди "и-то" беше червено знам(от голфаджий) че това показва колко коня е излизах от едно село и карах с 60-70 на 4-та и тои излезе от една пресечка и ме задмина на един лек завой включих 2-ра после на 3-та със 150 го минах взех му няколко коли преднина и после си карах спокойно и му дадох да ме размине няма да ви казвам каква пушилка имаше пред мен докато го настигах едвам виждах пътя някой ако знае колко коня са тези голфове да каже

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз се сгоних(сивик 1.4 uk) с един голф4 1.9тди не знам колко коня отзад на надписа тди "и-то" беше червено знам(от голфаджий) че това показва колко коня е излизах от едно село и карах с 60-70 на 4-та и тои излезе от една пресечка и ме задмина на един лек завой включих 2-ра после на 3-та със 150 го минах взех му няколко коли преднина и после си карах спокойно и му дадох да ме размине няма да ви казвам каква пушилка имаше пред мен докато го настигах едвам виждах пътя някой ако знае колко коня са тези голфове да каже

110-115 кончета са шибаните печици в по горния пост бих едно ауди а4 със същия мотор :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако са червени T,D,I значи е 150к.с.нямаш абсолиутно никакъв шанс.наи вероятно не е знаел,че се пускате.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия D14..ки да не са с турбо или компресор и аз да не знам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От кога да изпревариш някои се брои за гонка?Вчера в Кауфланд изрязах една лелка с пазарска количка, напрао я издухах. И двете колички бяха напълно сток! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ZaRRicK не написа само И-то дали е било червено на количката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем то като се почнало с оффа то и аз удърпах аудиа А6 2006 4.0 ама ачовека честно ви казвам си нямаше ни наи малка представа че се дърпаме. А за голфу 1.9 тди с една червена демек 110 коня сме се дърпали и стабилно го дръпнах и с пасат 4 пак 1.9 тди с 2 червени демек не съм сигурен но мисля че бяха 130 или 131 коня там някаде от 60 до 160 км някаде ми стоя на капачката на резервоара и ми стигна за тоиа диапазон до дръжката на вратата и върнах газта и да не я бях врущал пак щеше да ме мине ам по зор :worthy:;) ;) това нещо става на четирилентов път на двулентова такива експерименти не си правя (това за голфа и пасата си е истина които иска да вярва които иска не но според мен и по мои наблюдения конете на хонда се равняват на доста повече на някои немски италиански и като цяло не японски ажтомобили ;) . Лично мое мнение и наблюдение. ;) ).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и с пасат 4 пак 1.9 тди с 2 червени демек не съм сигурен но мисля че бяха 130 или 131 коня там някаде от 60 до 160 км някаде ми стоя на капачката на резервоара и ми стигна за тоиа диапазон до дръжката на вратата и върнах газта и да не я бях врущал пак щеше да ме мине ам по зор ;) ;) :worthy: това за голфа и пасата си е истина които иска да вярва

...тия Пасати слаб им идва 130 коня ТДИ двигател при старт от място минимум 3 коли ще му направиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да дойде да ме разпори всеки с такъв голф айде днес гледах малко информация за тези голфове от 0до 100 за 11сек това ако е голям вървеж забравих да кажа сивика ми е 105 к. имах един колега с такъв голф ще му звънна да се дръпнем той без това искаше твърдеше че есложил чип и сега бил 140-150к

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да дойде да ме разпори всеки с такъв голф айде днес гледах малко информация за тези голфове от 0до 100 за 11сек това ако е голям вървеж забравих да кажа сивика ми е 105 к. имах един колега с такъв голф ще му звънна да се дръпнем той без това искаше твърдеше че есложил чип и сега бил 140-150к

До скоро колега май питаше колко коня може би ти е колата, са как я премери че е точно 105 незнам ;) .с един колектор вдигна 15 коня? Та питам сериозно! Такъв голф за съжаление ,и шофйора ако знае че се пускате може само ако спука гума да го дръпнеш без ядове . На жената пунтото е 1.2 е с него може лятото да се пробваме някаде да видим 2 или три метра ще си пред мен ;) .Без да се заяждам ама се Унесохте .

П.п пунтото а абсолютно стоково ;) .

 

Тия коне как ги дигате бе аз се боря за 15 коня с зъби и нокти вие щтракате с пръсти и хоп резачка ;) ;) :worthy:

 

 

ZaRRicK лелката с какъв колектор беше,или поне с какви гуми ? Да знаем да ли е била равностойна битката!

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами на инфоборд ги измерих колега но не пиша в темата защото пак ще почнете ама инфоборда лъже ама не знам какво а преди смяната е замерена 96к имаше и преди суапа на колектора някой подобрения значи и в тази тема да не пиша аз ви казвам какво стана който иска да вярва ще се пусна с един бивш колега с глф 1.9тди с чип уж и ще пусна клип

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и да кажа че другия месец ще ходя до варна аз по принцип съм от там и ще направя дино за да видя найстина колко е к. е колата и тогава ще кажа в другата тема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега се разрових и поогледах няколко такива голфове оказа се че тези с една червена буква са 1.9тди 110к но има и 101 плюс това тежат по около 1300кг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук май има доста фенове на голф

;) Абе незнам колко фенове на голфу има ама три / П.п те 4 стана ли/поста да ги беше поне поместил в един с бутончето редактирай!По темата не изкам да казвам на кой колата му върви или не ама стъпете на земята бе хора .Тоя голфер колко си варви толко /печка/.Ако си по бърз по добре .Но някаде го казах в една тема по пътя караме МПС всякакви дръпки извън пистата са си чисто и просто 1 нарушение ,2 предпоставка за ПтП ,3 АААА ако има някой решил да пресича????Затова на пистата ,клипчета ,дино ,и тн все с измервателна техника някаква .Айде да сме честни .От светофар до светофар какво е? Гонка ама с дявола ! Живи и здрави! И ме поправете ако не съм прав! Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С бънджи, или без? ;) (шегувам се) Колега, давай някакъв доказателствен материал, че те изядоха набързо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И без бънджи може да е знаеш защо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както казвам има и голфове 1.9тди и по101к в най скоро време ще се дърпам с един голф както казах и ще пусна клипа друго доказателство какво искате ще видите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега иванов пак си помисли защото аспаруховия мост е доста висок

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти яко трупаш постове ли кво....стокова д14-ка тоя голф я пори отвсякъде, бе напрао я отнася стига сте писали щуротии...п.п -карам хонда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега иванов пак си помисли защото аспаруховия мост е доста висок

Колега престани с тея постове по три, четири един след друг, отдолу си има бутон редактирай ползвай си него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без бънджи се мятам с очите надолу :D

НЕ мой бре джанам ако не си уцелиш да паднеш на главата шата боли мнооо мен ма боли ,кат падна и не е на главата :D

Баце как е тръгнало ще трябва да скачаш! Преди беше голф 110 коня са стана така че имало 101 ,ако не се бъркам има и 1.6 ТД тои беше 90.

едмундо и самолет бате да караш тая година се очакват свъхзвуковите мотори да минат на мода ;) Знаеш ли какво ще стане тогава?

 

И да не съм все в офффа :lol: .Карам си аз/на жената пунтото/ и един голфер 2.0 гти. ,и се помпа покрай мен,аз връщам две по малки и газ .И това е зех му здравето :D .Си викам тия спортинга са яката работа за 1.2. На другия ден пак проба /на летището/ ама оня знаеше че аз ще се напъвам :D до него :( е нестана след 100 ме делна яко :D .

Абе само да ми стане готова хондата :D;) ше ги нижа един след друг ;) , ша си лепна и лепенки ;)

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчето каза, че е изпапал 1.9 с едно червено И :D.Ако го бие се мятам ритуално с очите надолу и си правим харакири у въздуха :lol::D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1,9 тдИ , ама да не е от магазина, ами карано - на над 200к и без основни ремонти, да видим d14 дали няма да му прави ластик :D В други теми се говори че след смяна на глава , колектори и генерация се докарват 110+ коня от d14, па не знам какво толко го хвалиш (то версно си е хвалене това) тоя ТУРБО дизел. d14 турбо къде отива а :DВсе пак не забравяйте че колите са поддържани по различен начин. Те конете умират с времето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко поста бях написал изхода на Д14-ка VS ТДИ 110 коня 4-ка , взех му 2 от 3 старта,като третия беше калник пред мене защото се окопах на старта. Преди седмица едно приятелче и то си купи 4-ка ТДИ 110 , тези дни ще го накарам да си направим 2,3 гонки,за да ви докажа ,че Д14-ката не е за подценяване ,особенно ако е със колектор ,генерация и интейк като моята. ТДИ 110 си го отнасям от място до 160км/ч като циганин кисело мляко. От летящ старт със около 70км/ч такъв ластик ми прави обаче печката ,че ми трябва бинокъл,но от място е слаб.П.П. Очаквайте тия дни видео!П.П.2 Искате ли видео на Д14-ка със гореупоменатите модове да фиксирате как набира до 130/140?

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...