Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Моного неприятно колега важното е да си жив и здрав другот ебошлав работа коли се купуват,знам че е гадно много,преди около 2 месеца и на мен ми се случи някав пиян с бус ме отнесе и мене....много гадна работа е ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас важното е, че си здрав батка другото го мани желязо е прави се важното е, че ти няма нищо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега щом с тебе сичко е наред другото се оправя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е клип на мойта 1 часова до 100км/ч трошка. В момента ускорява с една идеа по-добре, но е много мокро и няма как да направя клип.http://vbox7.com/play:6aab5f44

Колата ускорява уникално за 1.4.... то такива времена давам аз с Прелюда дето е 160 коня.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ускорява повече от добре , извадете някой опел или голф 1.4 да видите каква скръб са. Поздравление за резултата колега !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ускорява повече от добре , извадете някой опел или голф 1.4 да видите каква скръб са. Поздравление за резултата колега !

Ускоряваше :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли рейсъри от по сухите райони в България да раскаже някоя дръпка.Аз преди време се дръпнах с алфа ромео 1.9 JTD където е 140 коня . Но тази беше леко чипната и ме по издуха направи ми още със старта една кола разлика и от там неможа да дръпне повече, но и пистата свърши.Тия печки много вървят след чипчето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ускорява повече от добре , извадете някой опел или голф 1.4 да видите каква скръб са. Поздравление за резултата колега !

вчера една астра 1.4 ме намачка прилично с акорда ... каквото и да правя винаги и бях на задната броня :) до около 120 - после идва светофар - това 3 пъти ... много ме хвана яд че не съм с кончертото точно тогава, но такъв е живота :ph34r: ... това по въпроса за пълната скръб ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли рейсъри от по сухите райони в България да раскаже някоя дръпка.Аз преди време се дръпнах с алфа ромео 1.9 JTD където е 140 коня . Но тази беше леко чипната и ме по издуха направи ми още със старта една кола разлика и от там неможа да дръпне повече, но и пистата свърши.Тия печки много вървят след чипчето :)

Колега каква точно е била алфата като модел :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега каква точно е била алфата като модeлhttp://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/84.html мисля, че беше този модел защото като видях снимките се усетих че греша не е по новата а предния модел алфа 156 jtd която е 115 коня или 105, но със сигорност колата беше правена защото доста добре вървеше. На тази писта идва един колега да се дърпа доста често с CRX и бих казал че хикса го бие, но оня му зад гъза .А хикса е ВТ. Но както и да е пича ме би и колата му върви :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко се сгоних с една Дачия(от новите) незнам с какъв двигател беше ,така и не му видях задният капак :lol: .Колегата се опитваше нещо да ми покаже колко върви ,че и нещо ми пресвяткаше.Както си карах полекичка на 3-та слязох на втора, и го загубих от огледалата.С какъвто и да е двигател, май не сме в един и същи клас . :lol:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...на последната Хонда среща през ноември и аз се сгоних с една Дачия такси дизел беше гонихме се с един колега и бакшиша спря и ми каза,че иска да се пробва с мен резултата е ясен на всички ама на пича му се гонеше :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D16Y2 нагличанка-ASTRA GSI 150hp 0-1 :P D16Y2 -----FIAT COUPE 140hp 0-1 :bg: D16Y2-----E36 318 IS 140hp 0-1 :P d16y2------peugeot 206 2.0 HDI 90hp 1-0 :) d16y2------civic 6gen japan power d14a4 1-0 :D d16y2------GOLFFF 4 1.6 101hp 1-0 :P d16y2------D20 TDI aerodec 105hp 1-0 :P общо взето над моите коне нищо не сам минавал :) общи впечатления тежка ми е каруцата тромава е до 100км максималната която сам вдигал е 210 по километраж по равен терен нз дали щеше да качи ощеиначе силата ми е 4 5 предавка така си я осещам ама не е бегачка ако че е малкия В-ТЕК :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D16Y2 нагличанка-ASTRA GSI 150hp 0-1 :P D16Y2 -----FIAT COUPE 140hp 0-1 :bg: D16Y2-----E36 318 IS 140hp 0-1 :P d16y2------peugeot 206 2.0 HDI 90hp 1-0 :) d16y2------civic 6gen japan power d14a4 1-0 :D d16y2------GOLFFF 4 1.6 101hp 1-0 :P d16y2------D20 TDI aerodec 105hp 1-0 :P общо взето над моите коне нищо не сам минавал :) общи впечатления тежка ми е каруцата тромава е до 100км максималната която сам вдигал е 210 по километраж по равен терен нз дали щеше да качи ощеиначе силата ми е 4 5 предавка така си я осещам ама не е бегачка ако че е малкия В-ТЕК :bg:

наи се чудя за bmwто как така?!аз такова си го тупам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...бе то ако беше 5 ген. и Фиата щеше да отупа ама АКО :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5gen по-лека от 6 :)

И то с доста! Дори и американката 6-та е по-тежка (купе)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

толедо 2.0 16v незнам кви коне е но изяде шамари :)толедо тди незнам какъв е мотора но пак му се случи случка :huh:астра 90коня също наскоро едно бмв525тдс но мисля че му има нещо не ми са вярва :huh:фиат пунто 1.4една д15б2 като моята незнайно как :(рено меган 90коняауди 80 2.0 Е 115коня корса 1.4 ... също :)кадет 1.6 пак :)голф3 1.6 , 1.8 под ножа ;)иначе съм ял бой от сеат ибиза тди 2000година ли коя е незнам ама много бой ма би ;) голф2 голямото гтикадет гси 115коняауди а4 1.9тди с чип 135коня.. ииии като цяло това е за моно инжекциика 90коня от които 20-30 са в багажника и при положение че колата не е в час от към окачване и гуми .. толкова :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БМВ 1серия ми счупи главата наскоро.ПП:Само не мога да разбера, защо всеки втори на светофара се чувства длъжен да се състезава?Натискам газта наполовина и все някой ме изпреварва по някое време и се радва.С тия тежки седани къде са тръгнали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес имам една загуба от Nissan Skyline GT-R 2009... Беше изключително яко... докато колата ми стигне 40км/ч. той вече беше 5 или 6 коли пред мен... а звука, ау звука... най-яко е да се пуска човек срещу такива коли, само за да се изкефи на смаляващия се номер на капака... уникална кола...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се сборихме със една Тигра от светофар до светофар,момчето ме погледна изглеждаше печен тип,намигна ми и ми стана ясно ,че ще трябва да го ошамаря. На 1-ва колите бяха на едно ,след 2-ра почнаh да го дърпам,ама дойде светофара и така. Момчето си свали прозореца и вика,батка тая машинка със къв мотор е ,аз викам 1.4 90коня,той браво добре върви. Махнаhме си за чао,защото бяхме във различни посоки ,ете така. Интересно стана,така спонтанно и със интелигентен край,без мръсна газ и лоши маневри.П.П. Тиграта беше 1.4 90 коня и тя!

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше 101 коня щеше да те отупа яко аз съм се пускал с такава 101 коня и върви добре ама от 60 до 210-220 км много коли му направих д14 щеше да падне според моите виждания, пускал съм се с 4-5 такива и остават с автовози както каза един колега :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в неделя за пръв път да бягам кола по голяма от мене :) рено 19 1.8 16в 136коня 4 старта четири победи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво тез френските парфюми за пъргавички по принцип.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и аз щях да се меря с едно такова Рено ама пича не дойде след поканата явно и аз може да имам шанс срещу такова :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само едно мога да ви кажа колеги секи който кара ХОНДА не трябва да го е страх да се пуска с квото и да е независимо от крайния резултат :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я...да се присъединя и аз...с D15B2, с газова, която леко спъва, въпреки че и преди и сега все вдига 205 :drunk:1.Opel Astra 2.0DTI 101hp - astra wins2.Opel Astra 2.0 16V C20XE - 180hp - astra wins3.Golf 3, 2.0 GTI - 115 - honda wins4.Golf 5, 1.4 - honda wins5.Bmw 320i, 150 - за малко да го бия6.Mitsubishi Karizma 1.6 16V 90 - би ме7.Golf 4, 1.9 tdi 90+chip - golf winsМай повече съм ял дебелия, пък и хондараната с 90 коня горе-долу върви и е икономична, ама в големите километри и с 5 човека в байр хич я няма....върви върви колко да върви...некви си 90 коня, няма нито мощност, нито нютон метри...ама добре е, 5 на сто извънградско бензин :santa:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗдравейтеДнес по магистралата към София (от Стара Загора) между Пловдив и Пазарджик се "сгоних" няколко пъти с една хонда седан 5 генерация :drunk: Номера на колата беше: РА 8256 АК, ако е от форума, да си признае.Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше 101 коня щеше да те отупа яко аз съм се пускал с такава 101 коня и върви добре ама от 60 до 210-220 км много коли му направих д14 щеше да падне според моите виждания, пускал съм се с 4-5 такива и остават с автовози както каза един колега :huh:

И как го реши това, при положение, че аз с мойта д14-ка биех всички тигри 1.6 116 коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоята е изключение колега, просто така го казах извинявай, ако съм те убидил нещо :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И как го реши това, при положение, че аз с мойта д14-ка биех всички тигри 1.6 116 коня

до 220 трябва да сте се пускали от скала ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rulemaker : каде ги видя тези 1.6 116кс :D гледах гледах и стигнах до Tyk :huh:

Редактирано от B7_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rulemaker : каде ги видя тези 1.6 116кс :huh: гледах гледах и стигнах до Tyk :D

той колегата се превазбудил :) е как ги вдигате 220 230 с 1.4 90 коня е тва аз немога да разбера мойта че е 126 коня едва отлепва 210 :P ама не сме малки деца тука да си говориме напразно :D па ако има нека да си говорат ама в голф форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не бяхме малки деца да си говорим напразно, нямаше да имаме 46 страници тема " сгоних се най на края, ама" :huh:в тоя ред на мисли, за да не е чист спам мнението ми ...на едно пежо 406 купе ( от тия, дето преди 8 години ги мислех за много яки ), направо все едно му откопчах спирачния парашут :D .. ама подозирам, че не беше шестак, а някой от по-малките двигатели ... и така 4 светофара + един завой за качване на цариградско, където го позачакай и пак ... това в 3 през ноща от младост 3/4 към метро ... абе човека опитва ли, опитва ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И как го реши това, при положение, че аз с мойта д14-ка биех всички тигри 1.6 116 коня

до 220 трябва да сте се пускали от скала ...
мне, на 400-600метра се пускахме. иначе по километраж повече от 210 не съм вдигал с нея (лека и пръст) 210 ги правеше на четвърта и влизаше в прекъсвач. с джи пи ес нямам представа колко е щяло да покаже. На мен ми харесваше как вървеше малката барака, живот и здраве другия месец пак еж9, но фейслифт. пък дали ще почва да вирви ще видим като му дойде времето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я...да се присъединя и аз...с D15B2, с газова, която леко спъва, въпреки че и преди и сега все вдига 205 :huh:1.Opel Astra 2.0DTI 101hp - astra wins3.Golf 3, 2.0 GTI - 115 - honda wins5.Bmw 320i, 150 - за малко да го бия

...а бе човек биеш Голф 115 коня и за малко да биеш 320-ка а падаш от Астрата тва не се връзва щото Астрата не е по бърза от Голфа и едва ли пада с малко от бавареца да не би Астрата да е чипосана...ако некой беше видял клипчето с ускорението на rulemaker щеше да знае,че такива тигри няма да му са проблем никакъв :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...