Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Аз ако падна от ис-ка само с чип ,публично ще си запаля колата

хаха кво говориш бе мене тука последните няколко дена ме заплашват с една ис щяла да има чипове и други жокери и щяла да точкова всяка хонда в бг :unsure:
Баси тоя с тая ис-ка доста си е повярвал :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ауди ще да варви много ако идва към София примерно, може да го нагласим с едно пак ауди А3 1.8Т с леки модове да видим колко варви кажи му ако се сетиш колега jamaika_man :unsure:

Ще му кажа утре няма проблем а до колкото знам няма за какво да идва до София защото си е от тук

 

Джамайка мен, искам само да ти кажа / разкажа че какъвто е Омбре за марката Хонда такъв е и Стефан - Сумиста за марката Ауди.

Разбрах вече кой е изчетох доста неща за него :cool: Редактирано от jamaika_man

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...според мен тая ИС -ка освен изкорубена е била и доста позасилена гледам към две коли му направи поне на Сивика а той е 125 коня и би трябвало поне да е равностоен в най лошия случай :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
jamaika_man давай я :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ауди ще да варви много ако идва към София примерно, може да го нагласим с едно пак ауди А3 1.8Т с леки модове да видим колко варви кажи му ако се сетиш колега jamaika_man :unsure:

Ще му кажа утре няма проблем а до колкото знам няма за какво да идва до София защото си е от тук

 

Джамайка мен, искам само да ти кажа / разкажа че какъвто е Омбре за марката Хонда такъв е и Стефан - Сумиста за марката Ауди.

Разбрах вече кой е изчетох доста неща за него :cool:

 

Аз не разбрах твоя CRX с кой мотор е ?

west bam ,а ти кое А3 ще му вадиш на тва А4 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ауди ще да варви много ако идва към София примерно, може да го нагласим с едно пак ауди А3 1.8Т с леки модове да видим колко варви кажи му ако се сетиш колега jamaika_man :(

Ще му кажа утре няма проблем а до колкото знам няма за какво да идва до София защото си е от тук

 

Джамайка мен, искам само да ти кажа / разкажа че какъвто е Омбре за марката Хонда такъв е и Стефан - Сумиста за марката Ауди.

Разбрах вече кой е изчетох доста неща за него :D

 

Аз не разбрах твоя CRX с кой мотор е ?

west bam ,а ти кое А3 ще му вадиш на тва А4 ?

 

Написал е че е 1.6 витек, аз на негово място не бих се гонил с моднато ауди турбо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че има хора, които го знаят този сайт, но все пак :D Сайт за характеристиките на автомобили.... http://catalog.auto.ru/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си с 1.4 или 1.5 нямаш шанс,освен ако ис-ката нее халхалясник. :D Честно казано много неща не са ти ясни, ама както и да е. Гледам, че си и от Пловдив, та ако Б18-ката ти е англичанка, може да я пуснем с мойто 1.4 и да видим с нея какъв ще е резултата. Много хора подценяват тия 1.4 1.5 и накрая остават с пръст в уста, така че ..

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Англичанка е,когато кажеш ги слагаме,можем и на лични дасе разберем.

Редактирано от ocean

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ауди ще да варви много ако идва към София примерно, може да го нагласим с едно пак ауди А3 1.8Т с леки модове да видим колко варви кажи му ако се сетиш колега jamaika_man :confused:

Ще му кажа утре няма проблем а до колкото знам няма за какво да идва до София защото си е от тук

 

Джамайка мен, искам само да ти кажа / разкажа че какъвто е Омбре за марката Хонда такъв е и Стефан - Сумиста за марката Ауди.

Разбрах вече кой е изчетох доста неща за него :)

 

Аз не разбрах твоя CRX с кой мотор е ?

west bam ,а ти кое А3 ще му вадиш на тва А4 ?

 

Ми вече се отказах чесно като разбрах,че го кара тоя сумиста кадето му викат чувал съм легенди за него и мисля, че на моя приятел неможе да го бие нищо, че вади 270 коня на колелата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако падна от ис-ка само с чип ,публично ще си запаля колата

хаха кво говориш бе мене тука последните няколко дена ме заплашват с една ис щяла да има чипове и други жокери и щяла да точкова всяка хонда в бг ;)
Потвърждавам! Ама в случая става въпрос не за вървежно ис, а за "надъхан тинейджър" :D;) П.П. На 15-ти щяла да му излезе от сервиза, та ще го видим тва is срещу ВТИ-то :cool: Онзи ден наказах едно Q7 в Красна поляна! Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 2 думи мъртвец на това тежко купе :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми колеги значи и англичанка 126 коня като моита на тва купе още повече ако е съгласен с мен някой че всяка екстра тежи и тя е малко мъртвец като има абсолютно всичко ел пакет климатик и шибедах аербаци абс и т.н. та до 100 е тромавак но след това лично на моята сам и вдигал 210 и можеше още но мн барзо взе да достигам колите дет изпреварват с 120 :punk: за километража ме самнява да не ми показва правилно при условие че и дават 185/60 14 а аз я карам с 195/50 15 но и от кола до кола разлика бол имал сам 6 ген хеч до 1.4 90 коня до 3 варви много а след тва се осираше ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези явно доста бързи "ИС-ки" не са явно толкова бързи за 140к.с. не е кои знае какво, какво толкова ги хвалите .. дали ще ускоровя с 1 сек. по бързо от моята кола то разхода му на гориво ще е доста над моя . така че.... може да им се изпикам на грозните купета кадето капачката за резервоара е до вратата от дясно :punk:

Редактирано от B7_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегите под "върви добре" имат предвид спрямо обикновено 1.8 ...... там е вече адска трагедия. ИС-ката поне върви горе долу с 320 .

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво значение има къде е капачката на резервоара или какъв му е разхода? Е36 е с тежко купе, а заради задното колко ли от 140-те коня стигат до колелата. Добре, че е шпера, за да скачат на старта :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми няма кои знае какво значение но по принцип колата е неприятна а като видиш и колко е грозно това с капачката става още по неприятна :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми колеги значи и англичанка 126 коня като моита на тва купе още повече ако е съгласен с мен някой че всяка екстра тежи и тя е малко мъртвец като има абсолютно всичко ел пакет климатик и шибедах аербаци абс и т.н. та до 100 е тромавак

...карал съм англичанка 113 коня с всички екстри като твоята и мога да кажа,че не беше тромава сток сивик 90кс. няма никакъв шанс нито до 3-та нито до 2-ра :) По тежък си от мен само с 70 кила тъй,че аз съм убеден,че тва БМВ иС не е сток за да те бие така :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D16Y2 113 или 125 хп е ? Защото в нета намерих инфо с информация и за 2та варианта :plane: Защото по каталозите(не пише номера на двг) дават 1.6 англичанка 113хп.. с ускорение 11.3 до 100(което донякъде обяснява лесната победа на ИСката)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D16Y2, 93 KW. 126 h.p. Предишния ми двигател. Върви прилично и колегата не би трябвало да падне според мен. :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да е малкия витек-поне според интернет сайтовете и дават 17.2-3 време на 400м,при 16.7-8 на бмвто при сток коли...това може би обяснява всичко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами колеги пускал съм се с този двигател на англичанката и беше пред мене с около 1 метър но преди. Днеска си засякох за колко ми ускорява колата и ми даде време от 8.53 до 100 при усповие че гумите ми са леко износени и не мога да се съглася че този двигател не върви :) Д16И. не е никак зле по някога в-тек спъва :P

Редактирано от B7_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колегата кадето се е бягал с ис-та да не е 1.9 бре фен 143 коня ако не се лъжа да е било такова варвят тези двойните ваноси плачат от тях :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D16Y2 113 или 125 хп е ? Защото в нета намерих инфо с информация и за 2та варианта :P Защото по каталозите(не пише номера на двг) дават 1.6 англичанка 113хп.. с ускорение 11.3 до 100(което донякъде обяснява лесната победа на ИСката)

...д16и2 е 126 кс. ,а тва,че 113 коньовата ускорява за 11.3 е голяма грешка гарантирам,че ще бие д15 стокова без никакъв проблем.Аз с д13-ката се пусках с англичанка 90 кс. и ми води малко над кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги де да го знам кво му е базнато и колко варвеше моита само старта ми зима и твае наи кофтито е че нямах никакво сцепление гумите ми бяха напомпани на 3 атмосфери :angry: заради един гумаджиа а като му казах да вдигне капака на бумера само го отвори и веднага затвори няма значение все пак е по яко от мен с 18 20 коня и кубиците са повече така че е нормално даже и по леко от мен сигурно

Редактирано от alex civic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не разбирам много, но по каталог моята (d13-ка) я дават 0-100 за 11 сек... така че имам огромни съмнения че англичанката с този мАтор ще е колкото нея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми аз се пусках с колата на колегата speedy gonzales и ме би тогава като бях с д13 -ката не помня колко пъти се пускахме,но още на старт ме дърпаше и така до края.Предполагам го познаваш питай го а ако още се съмняваш англичанки има са сравнение от Русе може да пробвате с някоя д13-ка ама не твоята :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами колеги има даже тема когато ходихме да се пускаме с Drike и тои нямаше търпение да напише какво е станало така че може да я разгледате .. но англичанката не е никак зле в ускорение. Както казвате вие дарпа на 1-ва и после си вървим на едно до края :confused:Tyk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колегиНаправих си малка гонка с джип BMW X5 по магистралата преди Стара Загора- на 4 предавка със скорост 180- 190 км/час четири- пет пъти го изпреварих съвсем спокойно, след което момчетата от джипа мирясаха. Може би този джип може да върви и повече, но не показа характер. Като свърши магистралата (по пътя към СтЗ) с въпросния джип се поздравихме за гонките :lol:Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска ми прилегна да убия фантазията на едно БМВгъзе :P Баварата беше доста нова, някакво купе. На единия светофар бях зад него и тръгна да подава , нещо се форсираше, ама не очакваше да го подмина. Просто и не подаде газ докрай, защото явно реши че няма кой да го стигне... на следващия светофар нарочно изчаках да ме хване червено да се наредим 1-ви коли. Беше някакво конте (гъзе) и ме гледаше малко пренебрежително. почна да бръмчи нещо ама след почти края на 2-ра се отказа нещо :D беше поизостанал с 1-2 коли и видя че няма да стане :lol::Dп.п. агличанките имат много бавен старт ама след това си вървят нормално ;)

Редактирано от teror1sta
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...днес се заиграхме с едно Ауди а3 ТДИ с една червена буква ми се видя.Карах след него когато настигнахме една бавно караща баничарка и оня доста се чудеше дали да я изпревари и точно когато аз реших да изпреваря и двамата оня изведнъж без мигач тръгна и той изпреварва и аз хоп на спирачките усети са оня като погледна назад в огледалото и настъпа яко пушилки ама аз му стоя на задницата после като се появиха коли в насрещното пак намали и пак ми уби инерцията като отминат колите и пак настъпва така няколо пъти от 140/150км/ч сваля на 100 явно разчиташе на доброто си доускорение :) Писна ми да ме гаври и на една по къса отсечка реших да го изненадам бам 3-та газ докрай и оня докато изпуши остана отзад :D ...яко се жегнаха пишлеметата в а3-ката мислих даже да им помахам за довиждане :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз събота се пуснах на маитап с 1 Пежо 207 1.6 ЦДИ 110к.с. на 13000 км. и мога да кажа само че дизелака си върви особенно като е ново бих го но не с кои знае колко много :cool:П.С. това по нагорнище а по надолнището беше щеше да е по зле за него но беше много тесен пътя и ме достраша да се тикаме :D

Редактирано от B7_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ми разказаха за гонка на варненско купе 5г. със B16 суап срещу Шкода Фабия РС дизел сток 130к.с., но правена до към над 200к.с. Шкодата паднала, някой да се похвали!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналия ден тръгвам да се прибирам,а до нас 7км магистралка,и един голфаджия(3-ка) незнам с къв двигател беше,но се опитвше да се прави на интересен пред мацката му.Искара душицата на колата само и само да не го мина,но по едно време не издаржах и на 4-та със 140 го задминах и тогава се успокои момчето и намали.Ако не го бях минал имах чувството че колата му няма да издържи на напрежението и затова го задминах.Естествено не му хареса ама и на мен не ми харесва чистачките ми да му чистят боклуците

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя кола ще е по-бърза на 400м : Сивик 5ген хеч Б16А2 195/50/15 с филтърче КиН и леко поотпушена генерация или Аорд 7ген 2.2 i-CDTi със 6 скорости напълно стоков.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя въпрос е безмислен :) :) :D :D :lol: :lol: :lol::huh: сивика много ясно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоз спънатия акорд ще припада и от 1.5 с 3 катализатора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоз спънатия акорд ще припада и от 1.5 с 3 катализатора

ДАДА шоколад, мърмот и станиол - сигурно ще падне от 0.1 със 8 катализатора !Иначе на B16А2 на дали ще се опре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...