Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

мен дип че немаше 1 приятелче с мене да снима иначе се 1 не мисли че не разпознавам type R, просто го държах и после си ме издуха на по големите скорости и така и даже той се учуди като спряхме на НДК-то на сфетофара ама се 1 нали знаеш, че ако ще и да имаш NSX и да не знаеш как да го караш никаква файда нема от това :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, то какво има да не знаеш като сте тръгнали от летящ старт. Иначе всичко е възможно, все пак Type R е 300 кг по-тежък от седанчето, но пък 125 срещу 201 кс :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, дори и с 300 кила Тайп Р - а ще го размаже ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...може човека с ТайпР-а да го е подценил първоначално и затова при големите скорости да го е издухал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прясно от преди малко. Ауди А4 2.5 ТДи В6 180коня комби, куатро демек е това http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/798.html 2:0 за мен. Момчето може още да не му е свикнало, не знам. Кара го от няма и месец, а и е с 235 17" джанти.Малко преди това с на един приятел ESi-то 5ген хеч (с газова) и то падна горкото.Клипове няма не по моя вина, момчетата не искаха да правим :)

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се заядохме с едно БМВ Х5 (от новите), беше ми се лепнал отзад и само чакаше пролука в насрещното движение, за да ме мине, а аз пък чаках същото, за да мина колата пред мене! В крайна сметка се появи пролука и аз тръгнах пръв да изпреварвам а БМВ-то - плътно зад мене! И така от 100 до 200км/ч бях пред него, после намалихме, дадох му да ме изпревари и тръгнах пък аз по него, обаче до 190-200 и до там, след това почваше да ми дърпа по-серизоно! :D За жалост не пишеше нищо по Х5-цата, за да разбера с какъв мотор е, но трябва да е бил най-слабият! Но не изпуши грам и за това се чудех дали е дизел или бензин!?! :lol:

Редактирано от CIVICwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчи и дизел да е било, 3.0-ката 200км си ги поддържа без да се замисля. Шефа ми караше такова ама от предишните Х5. Тоя мотор не се усеща изобщо като дизел, много е добър, за по големите било то бензинки или дизели да не говорим. Абе с едндума БМВ правят хубави коли и хубави двигатели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчи и дизел да е било, 3.0-ката 200км си ги поддържа без да се замисля. Шефа ми караше такова ама от предишните Х5. Тоя мотор не се усеща изобщо като дизел, много е добър, за по големите било то бензинки или дизели да не говорим. Абе с едндума БМВ правят хубави коли и хубави двигатели.

Абе и аз съм гледал клип на такова 3.0Д, как от 200 до 240 си ги прави, както от 100 до 140 и точно заради това ми стана интересно, че го държах до 200! :D А за тва, че БМВ правят хубави коли - ми не са лоши, но двигателите им нямат темперамента на Хондовите такива! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата с това x5 щеше да е друга при потегляне от място. Нямате нищо общо със старта от място просто. Също и с Q7 съм си правил експерименти, вероятно модела беше толкова бюджетен, колкото положението в страната.. Сигурно 3,0 дизел. Не успя при всякакви варианти..

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета направи ми впечатление че си говорите за бавариии да ви се похваля как един приятел с Е30 1.6 101кс с ШПЕР (ЗАВАРКА) ме натупа с една кола а моята е Д15з1 Втек-Е много ме е яд :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1,6 при БМВ служи, колкото да придвижва колата напред, и малко по-бавно на задна скорост. Не знаех, че имат такъв диф сериино.. Иначе наистина си имат добри мотори, даже много добри. Последния допир - Е30 с имплант от Е36 (м) 330 конски сили (V6 с леки подобрения). Oт 150 км/ч задницата трепва след смачкване на педала :D Това нещо в целия диапазон обороти става..

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1,6 при БМВ служи, колкото да придвижва колата напред, и малко по-бавно на задна скорост. Не знаех, че имат такъв диф сериино.. Иначе наистина си имат добри мотори, даже много добри. Последния допир - Е30 с имплант от Е36 (м) 330 конски сили (V6 с леки подобрения). Oт 150 км/ч задницата трепва след смачкване на педала :D Това нещо в целия диапазон обороти става..

В6 в бмв май не си много в час :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко с едно такова http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/6833.html до 140 съм кола и половина напред, после започва да ме прихваща и на 175 е до мен

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кои модел ? щото единiя е 9.9 до 100 другия 8.6. ? (или нямаш на идея) с авт. или мех. скорости ?

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ръчка е. Ама май е поиздухано, от Англия е вкарвано. Иначе няма как да нямам на идея, защото тук не се пускаме е така случайно, а си се разбираме и отиваме на една импровизирана "писта"

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ви се похваля как един приятел с Е30 1.6 101кс с ШПЕР (ЗАВАРКА) ме натупа с една кола а моята е Д15з1 Втек-Е много ме е яд

...ти си за харакири направо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В6 в бмв май не си много в час ;)

Поне да беше добавил поправка в поста си :)

 

R е типа на мотора, моя грешка при писането - 3,2 R6 236kW 350Nm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко с едно такова http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/6833.html до 140 съм кола и половина напред, после започва да ме прихваща и на 175 е до мен

Бравооо,ах тииии;)Мачкаш наред,Тия здухани Митсута...Как няма клип,бе:)Как разбра,че точно на 175 е до тебе???Нито има такова деление на скоростомера,нито нещата при гонка се случват толква бавно,че да засечеш точно 175...........Всъщност достигането на 175км-ч при тебе може да е цяла вечност...... Редактирано от RadoslavKZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехее, колега не убиждай чак така купенцето с двигател d16y7, и аз съм с такова и мога да кажа, че си ускорява доста добре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехее, колега не убиждай чак така купенцето с двигател d16y7, и аз съм с такова и мога да кажа, че си ускорява доста добре :)

Толкова добре,че да отупа 2,5 шестак,Митсубиши....МММмммм,ай добре;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами клипове си правят децата, тук повечето се познаваме, затова клипове не ни трябват. Достатъчно е да се съберем примерно 10-20 човека, за да има свидетели и "пистата" да е свободна. На 5 ген не знам как е ама на 6 ген си личи къде е 175км/ч. Когато на мен ми е пишело толкова той е бил с поне 185, защото ме беше настигнал вече и започваше да ме подминава. А иначе преди ремонта 0-170 ги првеше д16-ката за 22 сек. За мен е добре за сток автомобилче 1160кг и 106 кончета :) Сега не съм я засичал, защото съединителя е по-зле от тогава, а и гумите са ми с 3мм грайфер :(0-170 http://vbox7.com/play:0988d45aп.п. RadoslavKZ мирясай най-накрая, з6 с нищо не превъзхожда която и да е друга д16-ка:thumbs1:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rulemaker, дърпал ли си се някога с бмв 320 ванос 150 коня на 400 метра? че ми е интересно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда..... Техните 6-таци са редови

1,6 при БМВ служи, колкото да придвижва колата напред, и малко по-бавно на задна скорост. Не знаех, че имат такъв диф сериино.. Иначе наистина си имат добри мотори, даже много добри. Последния допир - Е30 с имплант от Е36 (м) 330 конски сили (V6 с леки подобрения). Oт 150 км/ч задницата трепва след смачкване на педала :thumbs1: Това нещо в целия диапазон обороти става..

В6 в бмв май не си много в час :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rulemaker, дърпал ли си се някога с бмв 320 ванос 150 коня на 400 метра? че ми е интересно

Да, ама с д14-ката. Доста назад оставаше. С тая ще му направя към 2 коли. (говорим за сток 20-ка е36)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем нормално такова бмв е малко над 17 сек на 400 метра:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мойта гробница е около 16-ките сигурно :(:) Нямам пари да я засеча на истинска писта какво време ще даде :) Ама там някъде ще е сигурно

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето за хората които казаха че на колегата shaolin купето му не вървяло, на 00:38 се вижда с колко върви зад Б16 !!! http://vbox7.com/play:056606e1

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето за хората които казаха че на колегата shaolin купето му не вървяло, на 00:38 се вижда с колко върви зад Б16 :)http://vbox7.com/play:056606e1

Ааа тук съм със "спортен филтър" и без катализатор (поотпуши се колата) и добре загрели гуми :dry: П.П. трябваше да дойдеш да ги замерим пак :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а съединителя ? :dry::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а съединителя ? :dry::dry:

Ако питаш за моя съединител, то той си е същия не съм го сменял.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето за хората които казаха че на колегата shaolin купето му не вървяло, на 00:38 се вижда с колко върви зад Б16 :)http://vbox7.com/play:056606e1

Ааа тук съм със "спортен филтър" и без катализатор (поотпуши се колата) и добре загрели гуми :dry: П.П. трябваше да дойдеш да ги замерим пак :dry:
Трябваше, ама 2 акта за превишена трябва да плащам, малко други непредвидени раходи и общо взето съм доста зле с паричките тоя месец, а както изглежда и следващия ;( Иначе в неделя съм в Пловдив на изпит и ако е хубаво времето и всичко е ок сме се уговорили с един колега с Б18 англичанка и Х23 прелюдче, но не знам как ще стане точно организацията, защото след изпита няма да имам много време да стоя на гости при вас. Работа ме чака вкъщи и така. Живи и здрави ще видим какво ще е положението
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се,без да се бъзикам и иронизирам,на клипове.....Дано да няма пак съединители повредени,слаби шофьори на Х23 и Б18-ки,дано и Х23 да не е автомат.....Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D rulemaker ,гледам че в неделя ще си в Пловдив,цакни на лични едно тел.да се чуем ако искаш!? Редактирано от Dotz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето една улична гонка от днес : http://www.youtube.com/watch?v=Bo0EUCAfXX8 Трабанта беше пред нас, защото е "по-лек" :( Дядото ни разцепи направо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги махайте тея суапове, кво се занимаваме с глупости. Германците са го измислили перфектният олекотен автомобил от хартия вижте кво прави хаха :( аз мисля да се преориентирам за 80лв съм си намерил един трабант в движение :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай са :( Абе ще разберете вие коя е колата ама .......... детката е забравил да включи трета та само на втора се е помпал :) иначе ехееееееееееееееееееееееееееееееееее. Витеци :)

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето една улична гонка от днес : http://www.youtube.com/watch?v=Bo0EUCAfXX8 Трабанта беше пред нас, защото е "по-лек" :) Дядото ни разцепи направо.

Абе Теро аз все си мислех, че разбираш от коли, а ти....:)Ето каква кола е карал дядката http://news.ibox.bg/news/id_462456484, само че е бил под прикритие :) та някакъв Голф ще се опъне на тоя Трабант :(За темата аз със 14-ки 185/65/14 гуми 200 км и малко на равен участък по магистралата. Иначе за гонки съм се гонил и с Мерцедес нафтова печка (дизел демек :( ) нема шанс, и по магистралата едно Рено Сценик от новите зад мене бая време кара и не можа да ме мине, но .... Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко по магистралата с БМВ 530xD си поиграхме, но при всеки негов опит да ми избяга го минавах! Тва до 220км/ч - повече не правихме! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре съм в Пловдив, някой ако иска сверка с таралясника да звънка 0883 302 991 - Станислав. Предполагам, от 11:00 до 16:00 (най-късно) ще съм на линия.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая вечер нямаше старт със сеат но имаше с лилавата мка и съм доста доволен от 3 старта на два ми сложи близо 3 коли до 200 а на единич каточели тръгнах пръш и ме задмина чак на 200 хахапуснахме и на Иво 6тицата вти стоковица срещу ае86 с генерация и чип в колата бяхме 2ма по 90тина кила и резултата беше 2-3 коли в полза на сивикапоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...