Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Пък Ауди 80 и Пижо 406 са вървежни ?? :):D

просто са ми под ръка.

п.п. shaolin в понеделник съм в пловдив

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера вечерта , към 22 с един Сивик Англичанка , предполагам д14-ка :D Аз бях със стария Сивик Телевизор 1.3 :P е пича бая се озори - на 400 метър ми беше взел към 1 кола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опел Корса 1.4 пишеше поне и аз с д13б2 Никакъв шанс за Корсата,поне 2-3 неуспешни опита за дърпане от негова страна.До 3-та скорост без (3-та до средата) със Опел Астра 1.4 2-3 коли на 400м.Като вкарам 3-та оставя повече.Мотора ми е пълен сток и съм с газово!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерцедес Ц200 ЦДИ 2001год. 2 коли от раз му правя. Пича на една от гърбиците ни във СТЗ на една от най-правите и безлюдни улици във СТЗ реши,че като кара Цет-ка,ще ми сипе да хапна с малкото Сиви-че. Едва ли успя да ми запомни и номера хихихихих!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко вечери на светофара се учудих от моята д13-ка. До мен се нареди една накичена калибра форсира се и се здавихме. До 3-та бях с кола пред него и накрая го засече една кола и ....... победа за Д13Б2 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...a някви завистници гадни обясняват, че Д13ката не е бегачка...виж к'фо нещо е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахааа, олд-скуул пауър рулз!

Кало мнения ли трупаш :D и аз да не съм оффтопик ауди а3 18т четириврато с модове ремап кулер външен бов и тн му правя една кола ,кола и половина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска се сгонихме с приятели.Аз с Прелюд 2.0 с/у Сивик аеродек б18- до 100км половин кола пред него,до 180км една кола зад сивика,от летящ пак една кола за него.Акорд 5-та купе с Х22 с/у Сивика - 5,6 коли до 180км за Акорда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега DOTZ Гледам че си от Пловдив,дай да направим замерване с твоя прелюд.Аз съм с англичанка хеч б18.Имам голямо желание да пробвам и с б18 аеродек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам си аз, и по едно време гледам некъв Мерцедес очиларка Е-клас ми се залепил за задната броня, но отсреща идат коли и само се стръви! :huh: Изпревари ме и гледам вътре цел катун баце! :huh: Даже не връщах скорост, ми както си бях на 5-та настъпих и им показах японската сила! :D Мерджана беше бензинов май, ма сигурно някакъв слаб моторец!П.П. Аааа и една тигра 1.6 отсвирих, че много се заяждаше! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера направихме няколко гонки с колегата Шаолин, не се получиха много добре заради мен, или по-точно заради съединителчето ми, ама като за неразработена кола + 50 кила жена папарак до мен, горе долу добре ;)http://www.youtube.com/watch?v=rvP_6A7ftOshttp://www.youtube.com/watch?v=-PXfgkC2KOc...feature=channelи двете коли са сток, като мойта има филтър и гърне ;) ама те са за звук.Лошото, е че след това по бул. България изгорях със книжката. На един светофар колега със Дел Сол (малък втек) ми предложи да ги пуснем. Тоя път съединителя беше ок и му направих сериозна разлика, обаче той си спря на една отбивка, а аз намалих и си продължих към следващата, обаче там 2 полицейски мотора с радарче и аз със акт за превишена - 88км/ч при разрешени 50 ;) . Освен това нямам талон а карам с акт за превишена от 72 км/ч :D та ми го взеха и казаха, че двата ще ми дойдат заедно.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кофти работа .... ;( ама такива неща не се правят през деня в движението. :(!!!и колата ти си върви добре ;) тоя съединител.... бля !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Книжката замина вечерта когато си тръгвах от Пловдив !!! , а иначе колегата каза, че това е най НЕоживеното място, та нямаше къде другъде :(

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво браво за гонката !!! жалко само за завършека на деня аз вече 2-пути оставах без книжка по същата причина :( лошото в случая е 150-те лева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема а се плашиш миналата година точно там ,точно със същите километри изгорях и аз...очакват те 150 кинта и един месец без тефтер..днес и мен ме зашиха 50 кинта за неразрешено изпреварване баш пред полицията..карах с 40....а познай кой бе... !!!

Редактирано от акад.Едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера направихме няколко гонки с колегата Шаолин, не се получиха много добре заради мен, или по-точно заради съединителчето ми, ама като за неразработена кола + 50 кила жена папарак до мен, горе долу добре :(http://www.youtube.com/watch?v=rvP_6A7ftOshttp://www.youtube.com/watch?v=-PXfgkC2KOc...feature=channelи двете коли са сток, като мойта има филтър и гърне !!! ама те са за звук.Лошото, е че след това по бул. България изгорях със книжката. На един светофар колега със Дел Сол (малък втек) ми предложи да ги пуснем. Тоя път съединителя беше ок и му направих сериозна разлика, обаче той си спря на една отбивка, а аз намалих и си продължих към следващата, обаче там 2 полицейски мотора с радарче и аз със акт за превишена - 88км/ч при разрешени 50 ;) . Освен това нямам талон а карам с акт за превишена от 72 км/ч :lol: та ми го взеха и казаха, че двата ще ми дойдат заедно.

Еееее,жалко,че не си снимал как припада Дел Слоуа....Как така се скапа съединителя,като снима,пък после,като не снима,се оправи,пфууу,жалко!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера направихме няколко гонки с колегата Шаолин, не се получиха много добре заради мен, или по-точно заради съединителчето ми, ама като за неразработена кола + 50 кила жена папарак до мен, горе долу добре :(http://www.youtube.com/watch?v=rvP_6A7ftOshttp://www.youtube.com/watch?v=-PXfgkC2KOc...feature=channelи двете коли са сток, като мойта има филтър и гърне !!! ама те са за звук.Лошото, е че след това по бул. България изгорях със книжката. На един светофар колега със Дел Сол (малък втек) ми предложи да ги пуснем. Тоя път съединителя беше ок и му направих сериозна разлика, обаче той си спря на една отбивка, а аз намалих и си продължих към следващата, обаче там 2 полицейски мотора с радарче и аз със акт за превишена - 88км/ч при разрешени 50 ;) . Освен това нямам талон а карам с акт за превишена от 72 км/ч :lol: та ми го взеха и казаха, че двата ще ми дойдат заедно.

Когато си в кондиция, пиши да пробваме още едно тежко купе втек с твоята бегачка :lol: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой друг път пак ще ги замерим, когато и двете коли са в кондиция, че и моя съединител е поомалял.П.П. много кофти за книжката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера направихме няколко гонки с колегата Шаолин, не се получиха много добре заради мен, или по-точно заради съединителчето ми, ама като за неразработена кола + 50 кила жена папарак до мен, горе долу добре :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=rvP_6A7ftOshttp://www.youtube.com/watch?v=-PXfgkC2KOc...feature=channelи двете коли са сток, като мойта има филтър и гърне !!! ама те са за звук.Лошото, е че след това по бул. България изгорях със книжката. На един светофар колега със Дел Сол (малък втек) ми предложи да ги пуснем. Тоя път съединителя беше ок и му направих сериозна разлика, обаче той си спря на една отбивка, а аз намалих и си продължих към следващата, обаче там 2 полицейски мотора с радарче и аз със акт за превишена - 88км/ч при разрешени 50 :newbie: . Освен това нямам талон а карам с акт за превишена от 72 км/ч :D та ми го взеха и казаха, че двата ще ми дойдат заедно.

Когато си в кондиция, пиши да пробваме още едно тежко купе втек с твоята бегачка :D .
Слаб си му,братле!!!Къде,къде по добри бегачки е трепал!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам с д14-ката обаче, която вървеше доста повече от д16-ката, която все пак е сток, не е разработена, а и не бях сам вътре :lol: иначе гонки аз Не отказвам !!!Но дъм 101% сигурен че сток купе с малък втек няма никакви шансове.п.п. да детето RadoslavKZ , просто имах 1 час път и след това час и половина по задръствания и на полусъединител, а моя си беше зле още от миналата година, ама то се чува как боксува, просто лапе като теб, което е виждало кола само на картинки няма как да разбере за какво става въпросЕто ти и клип, за да видиш горе-долу разликата със и без втори човек в колата

Направи ли ти впечатление нещо Редактирано от rulemaker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нека запазим добрия тон. @rulemaker - може ли да споделиш модовете на Д14ката и тези на Д16ката (знаем, че са сток, ама все пак). Питах и преди но отговор не получих :lol:Иначе няма рационално обяснение как кола с по-слаби характеристики ще бие такава с по-добри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как няма да ги бие. Всяка по-слаба кола бие по-силните :lol: :lol: Не знам как го правят тея японци ама на гледай сток д14 с/у сток ВТЙ/ малък Втек ... направо ВТЙ-ката/малкия Втек се влачат отзад :):D

 

rulemaker, много интересно определяш хората :D Ти познаваш ли въобще RadoslavKZ и знаеш ли го що за човек е че го наричаш "лапе" ? Дано не те среща някъде по път че ще ти до съдере задн*ка от АКТОВЕ :D И понеже не е виждал кола може да се замерите с неговата да видиш колко си далеч от истината.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но дъм 101% сигурен че сток купе с малък втек няма никакви шансове.

Това твърдение чак у негонкаджиите събужда любопитство. Бих пробвал на 403 и до 200 ако се наложи :lol: Само акумулатора не е stock :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rulemaker ако имаш пък към стара загора габрово казанлък и околията ми звънни един телефон 0896779583 - да се замерим да видим каква е разликата аз съм с малък втек със (абс,клима,айрбег,басКАСА,стапала) демек доста по тежък :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-тежък от кво :lol: от мойто купе ли :lol::):D за да ги докараш 1160 кила с празен резервоар на хеч 5-та стрябва да качиш вътре и 3 човека по 80-90 кила.На д14-ката модовете не мисля да ги казвам, но втек не е имала. А д16-ката е пълен сток. Само е обслужена и то непълно. Едни сигменти, гумички и биелни лагери + масло и маслен филтър. Има хоум мейд интейк със филтър за 20лв и си е със сток всмукателя. Изпускателя е от ибейските, но генерацията назад е заводската и е на фи 38, като завършва със гърне тип пура, което е просто за визия и звук. Ако някой мисли че главата е портвана или каквото и да било - свалям му който клектор каже и си гледа да види дали има интервенции по нея.Смятам да си бъде сток поне до другото лято, защото парите винаги не стигат, а и пак станах студент та няма и да се видя скоро с пари. Другото е че аз роб на колата няма да ставам :D и така. Хо продължавам да твърдя, че сток малък втек в автомобил тежащ колкото моя НЕможе да ме бие !!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава да помислим :каква е логиката на това което твърдиш твоита кола е по тежка по слаба ( с две думи доста по смотана от към характеристики)от така наречения малък Втек и по бърза от него... няма никаква логика ? :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-бърза от малък втек на същите кила. сега примерно ако е с 200 кила надолу или не е сток може и да падна, знам ли, но за 105 коня съм доволен как върви :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава да помислим :каква е логиката на това което твърдиш твоита кола е по тежка по слаба ( с две думи доста по смотана от към характеристики)от така наречения малък Втек и по бърза от него... няма никаква логика ? :lol::lol:

Абе логично е,стига да се уточни какъв е малкия Витек,ако е като едната ми кола,дето имам на картинка,тя е малък Витек-д15з3,най малкия Витек!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз не пропускам да я погледна тая тема, но не съм писал щот няма с кво да се гоня.

Обаче стана ми интересно, колега rulemaker ясно, показваш че колата ти върви повече от въпросния малък витек, но въпроса е защо?

Кола с приблизително еднакви килограми и 20-тина к.с. повече пък не може да те бие. Или тези хора не могат да си карат колите или твоята е с някакъв скрит жокер, който не ти се иска да споделиш.

Чисто любопитство :lol:

Офтопик въпрос за размисъл: Някой правил ли е замерване с нормален бензин 95 и със 100 октанов или пък с добавка за вдигане на октана? Приблизително каква разлика грубо в конски сили може да има?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава да помислим :каква е логиката на това което твърдиш твоита кола е по тежка по слаба ( с две думи доста по смотана от към характеристики)от така наречения малък Втек и по бърза от него... няма никаква логика ? :lol::lol:

Абе логично е,стига да се уточни какъв е малкия Витек,ако е като едната ми кола,дето имам на картинка,тя е малък Витек-д15з3,най малкия Витек!!!
ха,ха,ха, колко забавно. докарвай си колата, товариш я докато стане 1160 кила и ще видиш колко бързо ще ти замръзне усмивката. п.п. Не говоря за д15-ката, тя е без никакъв шанс. Нали имаш и бърза д16а6 с модове :)спирам със спама аз, щото темата много се разми. :D Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава да помислим :каква е логиката на това което твърдиш твоита кола е по тежка по слаба ( с две думи доста по смотана от към характеристики)от така наречения малък Втек и по бърза от него... няма никаква логика ? :lol::lol:

Абе логично е,стига да се уточни какъв е малкия Витек,ако е като едната ми кола,дето имам на картинка,тя е малък Витек-д15з3,най малкия Витек!!!
ха,ха,ха, колко забавно. докарвай си колата, товариш я докато стане 1160 кила и ще видиш колко бързо ще ти замръзне усмивката. п.п. Не говоря за д15-ката, тя е без никакъв шанс. Нали имаш и бърза д16а6 с модове :)спирам със спама аз, щото темата много се разми. :D
Аз съм малък за рацери като тебе!!!И наистина,престани да ме обиждаш....И НИКОГА ПРЕД НИКОЙ НЕ СЪМ ТВЪРДЯЛ,ЧЕ КОЛАТА МИ Е БЪРЗА....И какви толкова модове има,ако спортната генерация е кой знае какъв мод...Друго няма засега по нея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз не пропускам да я погледна тая тема, но не съм писал щот няма с кво да се гоня.

Обаче стана ми интересно, колега rulemaker ясно, показваш че колата ти върви повече от въпросния малък витек, но въпроса е защо?

Кола с приблизително еднакви килограми и 20-тина к.с. повече пък не може да те бие. Или тези хора не могат да си карат колите или твоята е с някакъв скрит жокер, който не ти се иска да споделиш.

Чисто любопитство ;)

Офтопик въпрос за размисъл: Някой правил ли е замерване с нормален бензин 95 и със 100 октанов или пък с добавка за вдигане на октана? Приблизително каква разлика грубо в конски сили може да има?

Или пък моята кола не е в цветуща форма, като например:лош съединител, катализатор, въздушен филтър който е доста замърсен или пък аз не мога да си карам колата като хората :)

Има доста определящи фактори. :)

:thumbs1: Стана голям чат покрай тая гонка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз съм се пускал купе 1.5 101 коня бях с лоши гуми,но му направих две коли на 400м.Момчето е имал две купета по 101 коня след пробване на моята каза,че се усеща как Втека дърпа повече :) ...но пък съм и падал от хеч 1.5 преправян на пълна инжекция с малко жокери :thumbs1:

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рулмейкър интересно ми е твоето купе ,с/у Д14-ката ми(знаеш какво има правено по нея)+смукател от Z6 другия месец,какво ще излезне!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или rulemaker-а има някакви модове по колата,или втека на shaolin не се включва.При полужение че и двамата карат както рябва.Няма логика,това са 20к.с.разлика които неможе да не се отразят.п.п.Ще излезе че д-15-ките със суап към витекова глава са си изгубили времето,средствата и труда на вятъра.п.п.2.Винаги съм вярвал че истината е в двата разпределителни вала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...