Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Добре бе тоя рекс какви времена дава на 402 метра?разликата в колите беше около 20-25 метра сиреч около 5 коли при терминална скорост от около 150-160км/ч (предполагам че не си минал с по малко щото ако си няма кво да говориме) имате разлика във времената около 0,5 сек грубо казано по мои си сметки.И сега ако кажеш че Нисан скайлан турбо неможе да направи времена под 14 сек евалата пич :)или рекса може би прави 12 секп.п. До момченцето с наглия тон!Аз никога не съм виждал нисани скайлайни та било то и с турбота.Е хайде кажи му характеристиките на нисана да му се порадваме поне и ние.Заеби кво съм казал смешен съм си аз.

Редактирано от honda killer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://uk.youtube.com/watch?v=tkgbxq5gy70Примери за бързи Хонди много, но най-бързи са по форумите :) Редактирано от honda killer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си падам по "гонки" :) ,но постоянно един колега ме кара да се пробваме. Моето нещо е с D16Z9 125 к.с., а неговото е Прелюд с F20A4 и 133 к.с. Съответно и въртящия му момент ще е повече, но знам, че и теглото ;) . За колко стига до 100 този Прелюд? За моята пък видях данни за ускорението, но само за седана, който ги правел за 8.8 / 8.9сек....и бил по лек с 30кг от купето :P Не че няма да разбера, ама дайте прогноза все пак :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://uk.youtube.com/watch?v=tkgbxq5gy70Примери за бързи Хонди много, но най-бързи са по форумите :P

ако ще пускаш клипове пускай на твойта кола! както правят всички :)
bmw 645 Ci :P Редактирано от edikoisi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да пусна , но не карам Хонда.Не искам да ме линчуват после тука сектантите. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ако Нисана е 220 коня ще е след 14 с. на 400 м. гаранция,на 200sx му дават 14.8 на 400м. вие като чуете Скайлайн и сте гледали някой тунингован по филмите и клипчетата и си мислите,че всичките са супер бързи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ако Нисана е 220 коня ще е след 14 с. на 400 м. гаранция,на 200sx му дават 14.8 на 400м. вие като чуете Скайлайн и сте гледали някой тунингован по филмите и клипчетата и си мислите,че всичките са супер бързи

Благодаря че отговори вместо мен брато :P мнооо ми е чудно как нисана 220 коня ще падне под 14 секунди ако е сток? :) това е последното изречение което пиша по тоя въпрос . Явно има голям рабирач на нисани из между нас.На това викам аз да кажеш на ЧЕРНОТО БЯЛО, има клипче всички го виждаме но не това нещо неможе да се случи , дали нисана е карал на два или три цилиндъра се случва и всички го виждаме. Редактирано от BOSS`HOGG
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирачи колкото щеш, важното е че рекса бяга доста

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще имаш Скайлайн с турбо и няма да си пипал нищо по него .Не че не е възможно ама аджеба за кво ти е тоя скайлайн сток с турбо и 220 коня.Айде пийс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все чета темата и все ме мързи да пиша. С риск да ме критикуват ще разкажа случка от вчера вечерта.Карам си спокойно по бул.България. Уморен от работа, закарах един колега до Овча купел и обратно...от няколко дни се кефя на новото гърне и карам без заглушител. Кордиса се на един светофар до мен едно момче с Форд от старичките модели. Понаточен оттук оттам, и още 2-ма с него. Спират гледат, аз си тананикам в ритъм с музиката и си чакам спокойно на светофарите. На един от поредните светофари ве4е спират до мен и пита, що за звук издава тая Хонда и аз съвсем спокойно отговарям-"Ами просто Хонда"-"Правено ли е нещо по нея" - пита той-"Не бе, просто Хонда" отговарям аз със самочувствие вече :) Напъва се нещо, раздава газ момчето, аз си карам като костенурка с 40-50.Стигаме вече сфетофара на стадиона по посока Цариградско и пак ме заговарят.-"А мойта е с турбо" - казва ми момчето-"Ок, много добре че има млади ентусиасти, евала" отговарям му азТой пак някакви напъни, ама то като си е фул с коли, накъде да караш с повече от 60км/ч.Пак сме наредени един до друг на светофара от Евлоги Георгиев и ще завивам надясно към Цариградско, аз в правилната лента, той до мен отляво.Пак се започва -"И как го каза" - пита ме той-"просто ....какво беше"-'Просто Хонда" отговарям аз-"аха, просто не вървят" казва ми той-"ами за жалост да" съвсем спокойно му отговорихно вече усетих как ми бръкна през задните части и ръката му се появи чак през устата ми, ама си замълчахСветва зелено и си тръгвам нормално, имаше и ченгета и гледам много да не реве гърнето, да не ме спират и да се заяждат.Оня кара наравно с мен и се хили, само минахме знака 80, тръгнахме заедно ад ускоряваме и се изстрелях до 100, а те.............назад, назад в огледалото ми за задно виждане.Стигаме почти до Плиска, пак много коли, пак се намалява и се кара с 20, карат наравно с мен и..-"абе ти се базикаш с мен нещо" - казва ми той-"просто Хонда" отговорих за кой ли път и си продължих спокойно, а той се излетя измежду колите като диво прасе в тиквиП.С. Всеки ден ми се случва докато си карам спокойно за работа да се появи по един който е мераклия, ама в града е безмозъчно да се правят гонки по светофарите. Не че аз съм най-примерният, и на мен понякога ми литва забрадката и натискам, ама в 90/100 от времето прекарано зад волана шофирам разумно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moята стара кола беше голф3 гти...и да ти кажа честно извънградско много малко коли могат да му се опънат...за драг го няма но има много висока макс скорост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хондите там им е проблема че на 250 спират :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи от хондата голфа 2 или 3 беше

Редактирано от pipi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Overkill

хондите там им е проблема че на 250 спират :hondarulez:

А според вас нормално ли е да се кара с над 250 по тези пътища? Че и с над 200 даже, като се има предвид, че повечето хонди са малки и леки коли, да не говорим, че средната възраст им е над 10 години? Ограничението е 130 км/ч, лично според мен от 150 нагоре си е живо самоубийство! А голфаджиите ако искат и с над 300 да карат- живота си е техен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много важно нещо забрвих наистина да напиша в мнението си - това, което правех не беше редно, много рисково и не бива да се прави от никого, включително и от мен. За втори път карах с толкова колата си, и за втори път се уверявам, че има да се пипне малко окачването, че е малко разстроено, както и да се сменят гумите с по-широки. Не се хваля с постъпката си, не искам някой да ме разбира така... но нека се сетим, че темата е озаглаване наистина сгоних се, ама... :hondarulez: Ето, има и двете... нека не се критикуваме, всеки си има глава на раменете да носи. Аз си признавам - детска постъпка, но гледах да се оттегля в момента, в който усетих, че има дори малък риск камъчето да обърне каруцата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pavkata

Да кажа - той беше с ЧЕТИРИ човека вътре, аз бях с приятелката ми и багаж.

Мисля, че тук е момента да уточниш, че приятелката ти не е 130 килограма :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P :P :P :P :P колега с това 130 килограма ме расмя сори за офа но не можах да се здаржа :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, правилно... а и да се бяхте сетили - казах приятелката ми, не слончето ми - аз със слонове, мамути и копитни не излизам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се похваля малко. Одеве първо се здавихме с някакъв прелюдец, обаче момчето или не го натискаше много или нещо друго защото вървяхме почти наравно. После се опитах да го настигна да го поздравя ама той хвана другата лента... Най-смешно ми стана като видях физиономията на човека в колата, която изпреварихме аз отдясно, той отляво :P. После се засякохме с едно приятелче с БМВ 318 ис. И тръгнахме малко на разходка. Посгонихме се по пловдивските булеварди, ама много дупки да го е*а :P . Накрая преценихме че не си заслужава риска и се спряхме. Ама като се гонкахме нещо неможеше да ми избяга :P . После се оказа че той не натискал много щото нема бензинец :P. Разбирам го пича, неговата кола извънградско гори колкото моята в града да не е и повече... Абе готина вечер се получи, малко адреналин никога не е излишен :P.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...днес на бензиностанцията пред мен заредиха две Хаябузи припалиха моторчетата застанаха острани до мен и почнаха да ги резкат много як звук чак ми напълниха душата изрезках и аз мойта и излязох на дрифт от бензиностанцията никога не бях дрифтил ама доста добре се получи ония газ след мен и за секунда газ пред мен !!! ...нема нужда от писания,че не е правилно така да се прави главата ми не поема ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така зна4и събираме се Голф2 ГТИ 16 волта(ПЛ мотор),Форд Пробе(2.5 163 к.с.),БМВ(2.5 192 к. с.),3бр Фиат Брава(2.0 155к.с.)и аз барабар Петко с мъжете с Хонда 6г Д15З6(сменен възд. филтър и ирдиеви све6ти др. вс си е стоково),и аз от немам избор и хва6там най-"слабия" Голфа.Нареждаме се,той ми пуска половин кола да тръгна пред него с мисълта да ми се изгаври,но..... не му се пол4иха не6тата както си ги бе6е намислил,о6те на 1-ва ми взе мако и аз съм на задния му калник(тая моя Хонда хи4 я няма на старта !!! ),2-ра все о6те съм на задния му калник не се давам, 4увам го как той превклу4ва на 3-та а аз съм на 2-ра о6те и вземам да го изравнявам и ве4е съм на предната му врата,3-та пак ми взема малко и пак съм на задния калник и така до края на осе4ката която е около 350м.След гонката му викам"кво стана бре май не6то.....",а той вика "той моя Голф не6то му има,не върви",наистина му има не6то носи емблемата на Фолксваген ха ха ха.............!!!После акто видяха 4е Хондарата не е толкова зле тия с Фиат4ета взеха да ме навиват с тях да се пускам,пуснах се мина ме с 4-5 коли ама тоя път никой не посмя да ми дава преднина на старта 4е току виж друга изненада станала :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kъм ShEfA. Сигурен съм, че оня с голфа като ти е видял колата е знаел, че като те изпреварва трябва да кара яко.Ако в тази ситуация ти беше вкарал нещата в обороти, щеше да е различно. И да.. наистина е безумие да си играем с живота по пътищата, просто темата е такава. Все пак никой не пише "ще рискувам, и ще направя това и онова...", а споделяме случилото се !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта колица срещу една по-лека категория

взех му старта ама после лека полека си ме изпреварваше ,3та на маздата е по-къса от моята или по-бързо я изпълва незнам.. пак ще я пробвам тая мазда, само свещите да сменя :worthy:Жалко че не бях загрял мн тръбата за да се вижда и огъня от аспуха ,ама специално ще направя клипче :) МН е зарибено :worthy: Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20-тина минути наказах една Тигра 1,4. Бях му дал преднина малко пожече от половин кола (мойте предни гуми бяха при неговите задни). Естествено го бих. Някъде към 2 или 3 коли. На първа нямах добро сцепление и вървяхме наравно, но като чукнах втора и трета вече бях забравил за него :thumbs1: Знам, че не трябва да се хваля с нещо което е съвсем нормално, но все пак си е победа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бмв то сток ли е? :lol:

Не съвсем , без катализатор спортен филтер и чип от Германия изпробван ;) вероятно с параметри на 320 nm hp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен едно клипче сивик 1.6 в-тек vs бвм 318ис http://www.vbox7.com/play:70005c49

Хм, странно.. чувал съм, че IS версиите са злобни... сигурен ли си, че човека е можел да кара? Не ме разбирай погрешно, и аз карам същия двигател но... не знам де, може и аз да съм в грешка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове не се залъгваите с тия бмв-та че са злобни хубави коли са но до 320и не са нищо особено даже са си тромавички. 325-330 :lol: Са "злобни"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове не се залъгваите с тия бмв-та че са злобни хубави коли са но до 320и не са нищо особено даже са си тромавички. 325-330 ;) Са "злобни"

Toчно това изпитах снощи! Една М-ка ме отупа здравата. Гадините имат много добър въртящ момент и особено когато има и наклон отсечката могат да разкажат играта на почти всяка хонда, А аз си мислех да се пускам със супра битурбо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Абе ако наистина си с Б18-ка малко не ми се вярва някви БМВ-та да ти се опънат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dzenky

М-ката не е някакви бмв-та...по скоро това са бмв-тата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен едно клипче сивик 1.6 в-тек vs бвм 318ис http://www.vbox7.com/play:70005c49

Хм, странно.. чувал съм, че IS версиите са злобни... сигурен ли си, че човека е можел да кара? Не ме разбирай погрешно, и аз карам същия двигател но... не знам де, може и аз да съм в грешка.
Определено шофиора на бмв-то си познава колата :bg: заедно и оснофен ремонт и правихме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да се похваля и от днес на бояна , и 320и с headers и чип до 7к оборота под ножа на едновалковия в-тек :P Тази марка мисля че не си заслужава парите :P 2000 кубика 190 НМ 150 коня 6 цилиндъра :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...днес с един Мерецедес МЛ се заигравахме и настигаме друг джип Мерцедес G55 AMG викам си я да го изпреваря преди да стигнем поста на милиционерите при КПП -то ама оня леко настъпа и се отказах шмугнах се зад него реших след катаджиите да пробвам :) ,та минаваме ги ние и аз реших да смъкна предавката за по добър старт обаче оня полетя ...в буквалиния смисъл полетя :) не бях виждал джип да ускорява така :) то се знаеше,че AMG не случайно пише отзад ама тая грамада се изтреля като кола от Формула 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БМВ М3 Е36 3.0-около 10-15м (малко над 1 сек) ,бмв М3 3.2 1-2 коли но имаше разни жокери :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...