Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Лично аз мисля че трябва да го разстреляш та да не му се вярва освен ако не си стоковица :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Англичанка Б16А2 сгъстена 11:1 срещу Шкода Супърб 1.8TSI летящ от 40км до 140км победа с много за ХондатаАнгличанката срещу БМВ 330ХД автомат 184к.с. старт от място до 140км съм половин кола отпред, до края на 4-та ми изкача с една кола /с леко окопаване на старта от моя страна/

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го финиша.

 

http://www.youtube.com/watch?v=noCn4k-u238&list=UUpVHGTQbk5Y7pLuYOXQOUjg&index=1&feature=plcp

 

На 3-та буквално спирам, дет вика колегата. Утре слагам 13ките, и Щ(6т)е поизгоря бензина, Че бях с половин резервоар. Отделно колата трябва да се центрова като хората. Щ(6т)е мерим пак с митсуто. Скоро с bmw 3-кa пак 6-так и браво двУвалово 1.6. Щ(6т)е гледам да има клипове, Че и на мен ми е интересно отстрани.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер много стартове, за съжаление само 2 хонди се пускаха :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К'во да се разпише алфа форума алфата 50 метра назад тя като за моита кола ;)) :lol:

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алфата даде 13.1-2 на Божура, просто Рибата е много брЪз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като видя клип на рибата и всеки път съм в ЕУФОРИЯ :D

Я докато си в ЕУФОРИЯ кажи как вървиш спрямо един прост двигател, Д серия?Великия СИР....Ама без оправдания,просто истината.....
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези безсмъртни Д сериии ;)) много подли двигатели :P :P :P АУДи С8 срещу Турбо сивик победа за сивика с доста ;):P

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами имаше малко разлика около метър-два в най добрия случай за тихомир...от летящ от втора пълен кантар накрая :) Прост Д серия от която ти си паднал 5-6 коли разбрах ... Аз съм доволен от колата няма никви модове пълен сток 1110кг на кантара доло :) Да не съм Офф вчера стартове 5-6 сиг. със Црх Д серия сгъстен разпилена глава до макс маховик някЪв лек общо взето в добро състояние аз със моя сивик б16а Црх-а взима половин кола МЕЖДУ нас в най добрия случай а няколко старта дори бяха горе долу кантар калник преднина за ЦРХ-а :)

Редактирано от fresh4y

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами имаше малко разлика около метър-два в най добрия случай за тихомир...от летящ от втора пълен кантар накрая :) Прост Д серия от която ти си паднал 5-6 коли разбрах ... Аз съм доволен от колата няма никви модове пълен сток 1110кг на кантара доло :) Да не съм Офф вчера стартове 5-6 сиг. със Црх Д серия сгъстен разпилена глава до макс маховик някЪв лек общо взето в добро състояние аз със моя сивик б16а Црх-а взима половин кола МЕЖДУ нас в най добрия случай а няколко старта дори бяха горе долу кантар калник преднина за ЦРХ-а :)

Не 5-6,а 10-12 коли паднах аз!!Сложи 15-ките и ела да видим колко ще падна от тебе!!Не намаляй разликата между вас и не увеличавай разликата между нас!!! Редактирано от RadoslavKZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-6 коли ми каза Тихомир не съм видял не споря ! Но ти беше ли кога аз се гоних с Тихомир ? Не беше така че неговори и не ми давай акъл кво да си слагам ;)

Редактирано от fresh4y

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава трагедия като тва ауди... За 180 коня сигурно тежи зверски или има неква невероятно дълга кутия, а може и комбинация на двете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега, много добро представяне. Аз с моета англичанка срещу Ауди А4, само че 1.8 125 конски сили го бия на 400м.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 180 коня сигурно тежи зверски или има неква невероятно дълга кутия, а може и комбинация на двете.

Позна от първия път ..Хем тежи почти двойно, хем е с много дълги скорости ..Изобщо не е за такива изпълнения, това е кола за дълъг път..Брат ми кара такова и като каже колко му гори на дълго, никой не вярва. Стига се до едни спорове и басове, които той винаги печели накрая .. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое тежи двоино аудито дето е между 1260-1320 кг а хондата 1120 :cool: . ?!Аудито на клипа има 15.6-7 на 400 метра в момента е 15.1-2 ;). :cool:

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое тежи двоино аудито дето е между 1260-1320 кг а хондата 1120 :cool: . ?!Аудито на клипа има 15.6-7 на 400 метра в момента е 15.1-2 ;). :cool:

спор няма тежи 100-150 кг отгоре но е и поне 50 коня пове4е:) същата вечер замервах Хондата с на Киро джиджавката :D -15.61.и Аудито дава толкова(вече е по-бързо...)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещу Хюндай купе 2.0, тия с 4-те кръгли фара с хондовия мотор 4:0 за най-бавното купе. Хюндая е с някъв чип. Другите клипове по-късно, че много бавно се качват.

Умрялата онда е с проблем в изпускателния колектор, сцепил ми се е на първи цилиндър - точно където е заварката дето се свързва рънъра със "планката". Давайте акъл да го заварявам или да мина да ми го капнат с оксижен? Редактирано от atoma
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
е лошо ама... до 100 горе долу се държи корееца и нагоре го няма. (по два клипа дава да се качват, другия го има в плейлиста, да не пиша друг пост) Редактирано от rulemaker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://vbox7.com/play:872c55e0e3 с един приятел пробвахме за шоуто ние сме трима души в колата ;) Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...много малка разлика в полза на б18-ката чак невероятно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ е невероятно ;)) двете коли са 15 сек ;):lol: :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се напънах с едно GT Ford Mustang и ме изряза с една кола.След 6000об/мин. обаче ми превърташе и свиреше ремъка на чарджера,което едва ли ще промени нещо, ама ще се пробвам пак! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те тия с кръговете 80% са си фабрично така...Мислят си, че колите има са нещо върховно и се правят на интересни. Да не съм офф.Карам си д13ката и спирам отдеве на един светофар.ДО мен се реди някакво саксо. И почва да се форсира. След около 400 метра беше 3-4 коли назад, а се режеше зверски. Не го знам с кой мотор беше. Ревеше от китайско гърне...

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни се прибирам с Прелюдчето и на ГМ Димитров ме засича един младеж с гоуфче и вдига гири, искаше да се гоним явно.Хвана го светофара и си викам ми айде, той бил 1.9 тди с чип не бил много коне а у(голф 4) така е не каза точно колко е, ама се закача, та тръгнахме от място, като вкарах 2ра и направо все едно пича дръпна ръчната:D/>, после и 2 летящи направихме, явно му беше мерак, уви същия резултат, после ме поздрави и си замина, рядко готин фен на VW! :P/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха изгаврил си човечеца, сега ще иска да си купува хонда :ДДа не е оф аз преди известно време си се прибирам една вечер от фитнес и си пътувам след Симеоново посока Бистрица и ми се лепат 2 коли и ме минава единия и другия реши в завоя да ме минава и трябваше да го пусна и след това се поизнервих и газ след тях не се дадох до Бистрица :) Колите бяха opel vectra GT от старите , и някакъв mercedes ц класа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми като е с рс6, седиш и подсмърчаш във форума и чакаш някой да те утеши :д

Хич не подсмърчам, натискам здраво десният педал, ама вече е студено и ще трябва да го даваме по-лекичко.RS 6 се бъзика с Хонда на която пише 1.6!Да се бъзика с GT-R или други наточени кошници!На третия светофар заби в лявата лента и пак го минах, ама с хитрост!
  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

д15 хеч..с глава без скорости..срещу б18ц4 купенце..http://www.youtube.com/watch?v=UKzCtaiygTo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много бързо BMW :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как да разберем колко е бързо като незнаем каквое;):rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми точно колко коня е не знам но тее пичове казват че е над 200 пипано е това онова :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда Сивик д16з6 (седан) срещу Бмв 530д 2:0 за хондатаХонда Сивик д16з6 (седан) срещу Бмв 320д 1:0 за хондатаКлипове нямам,сам съм в колата ,сфетофарни гонки.

Редактирано от batko777
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда Сивик д16з6 (седан) срещу Бмв 530д 2:0 за хондатаХонда Сивик д16з6 (седан) срещу Бмв 320д 1:0 за хондатаКлипове нямам,сам съм в колата ,сфетофарни гонки.

какво си пипал по този двигател защото ме съмнява да е сток аз срещу такава 5-тица с D16A9 виждам бая зор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...