Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

 

Тренираш, а? Другата събота ще мина да вида имаш ли напредък.
слои някви лятни цвички и 40 кила прасе в багажника.и без ония твоите jokeri ,ай няма да ги издавам.днес едно оранжево браво,дет се подвизава в Пловдив,много наперено светофарно испилнение,щеше да искърти волана.нещеше да повярва ли,неразбрах
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Европейският пазар EE8 тежи 1085кг. Съотношението тегло мощност е 7.3 кг/кс и на 400м (фабрично) е 15.9 ;) Инфо по въпроса има тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен лично инфото е грешно тежи 990-1010 кг (Ако е с климатик 1030)кг).И дава 15.5 на 400 метра;) Стоков. :lol: :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе далеч са от 15.5 хаха поздравления явно добре върви количката

Редактирано от EGocentric

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

руле като си тръгнал да гледаш кой какъв напредък има,намини и през мене да замерим ;)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момци,лекинко да предупредя.погледнете последните 2 страници от темата.аз малко се шашардисах,кво се знае за мен...- http://www.tuning.bg/forums/index.php?/topic/58054-%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D1%84-2-%D1%82%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D0%B4%D0%BE-150-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B0-%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B2/page__st__140

нещата отиват на бозук.

Редактирано от dufosvti2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кими сикемде.ко няма са филмирам,като ни дебнат дали сме 3 коли с буквата H отпред и искачат като нинджи.явно е по добре да си праиш трайчо костов,че щи наблъскат минусчета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен лично инфото е грешно тежи 990-1010 кг (Ако е с климатик 1030)кг).И дава 15.5 на 400 метра;)/>/> Стоков. :lol:/>/> :lol:/>/> :lol:/>/> :lol:/>/>

Стига бе хора май не ми е толкоз тежка колата :D/> или поне аз така се заблуждавам миналата година на кондофрей даде 15.3, а след зимата уж има още какво да покаже :)/>Айде и да не съм офф бмв 7-ма серия от старите 3.0 v8 меко казано му трябваше телескоп на момчето :D до 140 поне 30 метра разлика ама то много тежи май това бмв Редактирано от Fir3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вади црх-а с/у прелюда....преди 2 дни те мернах из Слатина....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вади црх-а с/у прелюда....преди 2 дни те мернах из Слатина....

То нема смисал ти си със 75 коня нитро тряя си зема километричен далекоглед :D/>.Пък и нали вървиш наравно с оная силната 328-ца, аз немам участие там Редактирано от Fir3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е без нитрото...със стария ми сетъп...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е без нитрото...със стария ми сетъп...

така става... е другата седмица да се оправи малко и времето че нямам гуми на месечната ако искаш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори последен офф.Ще се разберем допълнително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и за мен нещо изненадващо моята ej9 75 коня (с почти всички екстри за модела и пълна бутилка газ 25 литра) с 16-ки и с обикновенно газово (с плочка) срещу бмв 320 е46 седан 136 коня до 130 вървим на равно :huh: явно нещо бавареца не е наред :lol:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно наред си е бавареца. Той просто си е фабрично скопен. Публикувано изображение

На него му правя влак и половина разлика.

 

 

ps: В битката Fir3 vs murdera, залагам на Fir3 от летящ старт. При старт от място - Fir3 няма шанс (с тези гуми). Prelude-а на murdera тръгва на смърт в началото.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Е без нитрото...със стария ми сетъп...

 

така става... е другата седмица да се оправи малко и времето че нямам гуми на месечната ако искаш Публикувано изображение

 

Съжалявам за off-a:

Свиркайте да ви снимам с GoPro :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ако дойдеш и ти мое те пробвам дали ще имам участие с м-ката...пс. Парадоксе, старта го правеше със 17ките паради....сега е с 15ки,зимни(дот 06') и старта куца бая...но нагоре върви доста повече спрямо 17ките....ще замерим и ще видим кой къде е :)/>

Редактирано от murdera
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колегиПубликувано изображение

Чета от година тази тема (откакто имам сивик 5-та, д15б2). Та накрая да се включа и аз малко Публикувано изображение Преди няколко дни се получи нещо като летящ старт от 2-ра с един Суифт 1.3GTI. Като превключих 3-та и пича отпусна газта, защото изостана... Сузукито е 101 коня. Поздрави на пичагата, ако чете темата Публикувано изображение

Редактирано от mvelichkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте . 5та купе101 коня срещу опел корса 1.6 гси 110 коня .... 2 коли за мен ... срещу хонда акорд 2.2 150 коня около кола и половина-две на 400 метра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тренираш, а? Другата събота ще мина да вида имаш ли напредък.резултата от 'другата събота'

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: загубата си е загуба, сега при кви условия няма значение. Като оправа знаеш кое, ще мерим пак, тва е ебати позора да падна с 2 коли от SiR
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с много малко го биеш.............. хубави гуми ли нямаш? старт ли не правиш както трябва ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТОва е разлика от порядъка на 0.5 ;) сек. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с много малко го биеш.............. хубави гуми ли нямаш? старт ли не правиш както трябва ?

Старта ми го взима винаги.сега ми го взе с кола.беше със зимни гуми,с които се тръгва много по добре.не тръгвам добре все още,дам.няма кво да си крива душата е разлика от порядъка на 0.5 сек. мен ми се вижда като разлика от 1 сек.аз минавам на 17тата,тои на 18тата,или? Редактирано от dufosvti2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип докато този мотор беше в мойта кола НИКОИ НЕ МИ Е ВЗИМАЛ СТАРТ дори наи силните коли от който падам яко ... Така че тренирай ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Генерацията ми е извадена още след колектора и нямам пауър, а нямаше къде да я оправям там. Иначе ме настига след 500м, ама ще има стартове пак ;)освен всичко друго капака ми се отвори при 110км/ч и се стреснах (пуснах газта за части от секундата), но оправданията не важат. Пандах!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

закво все се оправдаваш,не moa да разбера.даваш зор да се пускаме от 2-3 седмици.казах ти да слойиш летни цвички,не сложи.на старта ми взе пак кола-ок.генерации,менерации,стига.казах ти,че ще изненадам ония ден.след смяна на гърнето,двигателя върви по друг начин.колкото и зле да тръгвам,няма как да ми вземеш никва дистциплина вече.пак ти казвам-на предната дръпка гърнето ми е било абсолютно запушено.сега го усети,ма не моиш да го проумееш още.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D генерацията се откачи на бабунка в Пловдив сутринта, кога да я оправям и къде? На всички им е ясно колко спира една кола като духа още след колектора. Летни гуми за отпред нямам, чакам да ми докарат щото 215/40/16 са малко скапан размер. Така или иначе ще замерим пак и ще видим дали твойта е тръгнала след гърнето или мойта е умряла след изваждането на генерацията (хич да не е ти показах кво и има и чу че изкарва газовете от там). Стига си се кефил, че не съм спал тая нощ от яд :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прибирам се аз днес от Велинград и минавам през село Звъничево и пътувам в посока Пазарджик. Един ентусиаст с бмв е39 523i се закачи с баба хонда. Преминах на бензин и гонката продълни до Пазарджик около 5 км. Никакви шансове нямаше бмвто. Човека позеленя. Изпреварвах го, след това го пусна и пак го мина. Веднъж пък тръгнахме от втора и аз зад него - тогава разликата беше умопомрачаваще, изпреварвам го когато и както си поискам... Май е 170 коня това бмв, но мислех че с този 2.3 мотор ще ме бие поне след 160, а то....с 210 го минах последния път и то с чувствителна разлика... Абе марка си е хондата :)

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Д13б2 :D

С хюндаи некакъв 2ка 140 и неколко коня от 3 старта 2 го бих

С ауди 1.8 комби /без турбо/ - неми се говори .

С ауди 1.9 ТДИ мноо пушеше отзад :dry: натрепа ме яко :D

С рено некакво земи старта после всичко свърши :lol: за него де .

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петъка/съботата вечерта-желаещи да караме от място на 400м на Врана ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип докато този мотор беше в мойта кола НИКОИ НЕ МИ Е ВЗИМАЛ СТАРТ дори наи силните коли от който падам яко ... Така че тренирай ;)/>

то и на мен още никой не ми е взимал старта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда сивик 5 ген д16а8 срещу опел корса 1.6 -110коня тръгнах ме от 1ва тои ми дръпна на първа защото колата ми прекъсва в ниски обороти но към края на 2ра го подминах а до 170-180 му дръпнах 3-4 коли а и двете коли са без нищо от зад само корсата имаше малка газова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска раздавах яко газ с новите гуми,тръгва на зла гад :D/> Най-интересната гонка беше с/у Е36 328 с валове и хедърси от М3(не тази на Наско) и на 400м, горе долу кантар,нагоре ме тегли доволно(нормално с оглед на това,че взех 1 кола на старта)......пс. не съм пръскал

Редактирано от murdera
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BMW - то с което се пусна (синьото) беше с валове от 2.5-ца без ванус и хеадер от 2.5ца. То е със съвсем различен сетъп от на Наско и черното бмв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може,станаха много 28ците тая вечер с валове ;) Иначе нагоре си върви повече от спрелия прелюд,спор няма в тва :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик д16 вс Ауди А3 1.9 ТДИ 180 коня (ТСТ рацинг) . Победа за сивика с около кола ;)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера заставам на светофара зад едно бмв е36 купе смъкнато с джанти с голям борд с две гърнета и отзад имаше емблема м3 и си викам аз като знам свяко бмв има такава Публикувано изображение даже и 1.6 може да е и застанах зад него и форсирах аз хондичката и тръгнахме си нормално и изравнихме се и пича реше да ми сече пътя и да ме изпревари това се случи на един баир в града които е мн хубав за гонки защото е 3 лентов пътя и е към 500м (волов) за тия които са от Русе и тръгна тои на горе и аз след него ама така яко ме дръпна че ме замисли чак Публикувано изображение аз от всичките бмв с емблеми м3 уцелих баш истинското за напред ще знам да не се закачам с негоПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...