Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Всичко е възможно! Ако бие, бие, не е болка за умиране, нали целта е да си направим кефа. Ако си от Пловдив, може да те поканим и теб като уточним кога ще се дава газ, щото искам да видя колко вървя пред сток Б16-ка в 6ген.

  • Нагоре 2
  • Надолу 8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за OFF-а rulemaker ама защо мислиш че той ще е 160 коня до пролет.... Ти току що пое една безсилна за теб гонка !!!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: абе мен не ме бърка какъв ще е резултата от гонката бе, целта е да си направим кефа, сещаш ли се?
  • Нагоре 3
  • Надолу 8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди месец се пусках с БМВ Х5 3,0 дизел с чип аз с 14 зимни до 170 калник за мен трагваме от летящ старт аз на парва:D

Редактирано от mitaks

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малка гонка до 160 с с-класа АМГ около 2000г и бмв 1ка ?. От Билла посока Железник.До първия светофар си вървяхме на едно около 120.Този с бмвто не мога да преценя как се движише (беше зад мен).След 2рия светофар с-ката настъпа от 30км.Резултата пак същия до 130 някъде го държах после почна да бяга леко.На 160 взех да го настигам.С душевен оргазъм траещ 3 секунди се радвах като малко дете на играчка, но разбрах че е върнал гъста понеже пусна десен мигач за баните.Тоя с бмвто не изостана не го знам колко е раздавал гаста.Намалих за да го видя отзад какво пише ама нямаше нищо.Моята е Ф20 с в-тек. :lol:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека гонка вчера 20-180 км/ч с бмв 530д около 2+ за мен ... след това тръгнах с едно ауди 4.2TDI :D само че малко късно разбрах че е 4.2 чак като видях как стоповете му след 120-130 минаха покрай мен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека гонка вчера 20-180 км/ч с бмв 530д около 2+ за мен ... след това тръгнах с едно ауди 4.2TDI :D само че малко късно разбрах че е 4.2 чак като видях как стоповете му след 120-130 минаха покрай мен :D

Каква беше 530-ката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека гонка вчера 20-180 км/ч с бмв 530д около 2+ за мен ... след това тръгнах с едно ауди 4.2TDI :D само че малко късно разбрах че е 4.2 чак като видях как стоповете му след 120-130 минаха покрай мен :D

Каква беше 530-ката?
Е60

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мхм или 231 :) но в 3-та серия 231 коня + чип неразбрах какво ми причини :D около 4 коли :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи някой клип да я видим тая б16-ка в действие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мхм или 231 :) но в 3-та серия 231 коня + чип неразбрах какво ми причини :D около 4 коли :D

Димочо,къде ги правите тези стартове че и ние с Радо да дойдем да гледаме а и може и малко гуми да изпелим :P заедноп.п. да не е само офф гонка срещу корса ГСИ остана там от където тръгнахме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мхм или 231 :) но в 3-та серия 231 коня + чип неразбрах какво ми причини :D около 4 коли :D

Димочо,къде ги правите тези стартове че и ние с Радо да дойдем да гледаме а и може и малко гуми да изпелим :P заедноп.п. да не е само офф гонка срещу корса ГСИ остана там от където тръгнахме :)
Гонката с Е60-530-то беше по пътя за Бургас случайно се намерихме и се зариби момчето даже намаляше на се изравним точно да стартираме :D Пък Е90-330 чипираното е е на ЛЕнко ходихме да караме картинг и го дразних по пътя ама еитам на правата на Тулово ми напрай доста коли върви тая пущина баяяя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи ВТИ срещу алфа мисля ,че беше 146 (Русенска) 2.0 турбо 175 ремапната на 1.2-3 бара 200+ Кончета. (като цяло 20 метра м/у нас в моя полза). ПОсле го пуснах да тръгне първи защото имаше коментари ,че нагоре ме настига ама уви(3 прекъсвача) хондата го дърпа навсякъде дори и като тръгне след него и след 400 метра. :lol: Преди това бях снимаща кола зад голф 1.8 т маднес тунинг ремап 180+ коня и един доста пипан АБФ с човек колата и тапа ги подпирам още след 100-110. :lol: .

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи гледах клипчето и се чудих дали това е твоя сивик :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я :rolleyes: го пусни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТО се видя как ме настигна;) това е старта с трите прекъсвача;):lol: :lol: :lol: :lol: :lol:И ПОсле беше старта когато го пуснах да тръгне преди мен ( много им се искаше да ме настига хахаха А как хубаво го дърпах) :lol:

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха, алфаджията ми мрънка в тунинг форума, че си правил зверски фалстартове :lol: :lol: :lol: "А ти виждаш ли хондата какъв зверски фал старт прави,направо стартира от летящ с 3-4 км........каква разлика очакваш да се получи при това положение :?: "и след като му се посмях последва това:"Ти явно си напълно СЛЯП :shock:Обаче момчето с Хондата е пич и направихме още един старт,на който аз тръгнах по-добре,и чак на около 160 започва леко да ми се показва ,няма клип обаче там...Инъче уникален вървеж за 1.6 евала,но тая хонда е много много далече от стокова,меко казано ;) " :D :D :D

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:аз на 3-та вдигам 145 ;) не 160;)(на някои километража явно не му работи .)И НА втория старт не тръгна тои по добре уговорката беше да го пусна да тръгне преди мен !!! Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои хора просто не умеят да падат. Надявам се днес следобеда да пусна малко кадри и аз, ако пича се навие да снимаме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди а4 някво дизелово, 140 коня било и май и чип няма, та си мисля, че трябва да бия :lol:

Редактирано от rulemaker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ако е без чип ще е много грозно..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека се пуснат и тогава да се коментира. Не подценявайте толкова дизелите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пича с Аудито не искаше да се снима, въпреки че щял да ме бие, ама като знам че после ще мрънкате скрих телефона и направих клип :lol: 2-ра ми е почти до 110, а 3-та над 160, старта е по нагорнище, да не почнете да ми се заблуждавате, че бавно ускорявам :lol: Клипа съм го цъкнал да се обърне, щото е на 90 градуса, ама не знам кога ще се оправи. Аудито се оказа 130 коня куатроhttp://www.youtube.com/watch?v=z_bp6LSkPFs&list=UU2I6XA61QYOMFGAMZ0ebqRA&index=1&feature=plcp

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали те не пусна заради каруцата :rolleyes:не се заяждам :rolleyes:

Редактирано от jivaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е срамно да го пиша, ама викам да драсна, че и аз мизерствах оная вечер...Та един пич с Пунто 1.2 65 коня ми фърли ръкавицата, че щял да ми прай Х или ще съм най-много кола пред него... Та в крайна сметка гледката беше по-грозна и от на rulemaker клипа :D Имах чувството, че като вкарам 2-ра онзи хвърля някаква котва зад него :DОт там вече имам хвърлена друга ръкавица и то дори на пари от Голф 5 ( 1.9 тди 105 коня ) дори човека намекваше за некви 200 лв залагания... Казах му, че не му искам парите и се заговори да сме карали поне до 170-80, че там му била силата :D Голфа е с ония 17-ки или 18-ки лъскави джанти, та ако все пак се престраши просто да го пусне викам да го пробвам, за пари не искам щото аз просто си правя кефа а и го познавам този комплексар. Но е категоричен, че ще ме размаже... :blink: Моята хонда е д15з6 с генерация от ВТИ и кутия от d16z6 :]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали те не пусна заради каруцата :rolleyes:не се заяждам :rolleyes:

не, направихме 2 старта, на първия беше надолу и го бих с повече, ама щеше да ме види, че пускам телефона и затова не снимах. сега ми е сърдит, че съм качил клипа. дееба, като стане въпрос за моя кола и винаги трябва да има нещо гнило :lol: а каруцата си стоеше там от преди да тръгнем и чакаше да види кво ще стане :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радвай се че тоя с каруцата не е застанал на чертата до вас да ви препарира :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той ни предложи, ама нас ни беше страх :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз съм се пускал с а4 1.8Т куатро и около 5коли му направих на 400м много ги спъва двойното предаване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
2 малко орязан отначало (хондата У десно ) :cool: :cool: :cool: :cool: ( летните ми гуми доста пищят ) :o Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи ВТИ срещу алфа мисля ,че беше 146 (Русенска) 2.0 турбо 175 ремапната на 1.2-3 бара 200+ Кончета. (като цяло 20 метра м/у нас в моя полза

Киро.Алфата е 165 коня стоково и не е на 1.2-3 бара :blink: На 1.1 е ;) Честито за победата.
  • Нагоре 3
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може аз нещо да не съм разбрал, обаче тия алфи не са ли по 150 коня сток? С други думи, кажи-речи един б20 и при турбиниране на 1.1 трябва да удари небето. Гледам разни Д15ки по 200+ коня с турбини и такъв буст.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

150 коня е със старото ЕКУ Бош , по-дъртите ланчовски турбо матори :) 165 коня е с Магнети Марели, ама и те са малко архаични. 8 клапанов едва е... За това такива буустове му трябват.

Редактирано от Tino
�е цитирай предходно мнение !
  • Нагоре 1
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...