Jump to content
РадославКз

Стефан Панчугов-шампион

Recommended Posts

9 старта 8 победи и едно 2ро място машина е бат стефко ! Публикувано изображение

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАЙ-ДОБРИЯ,

 

Голям пич и голям пилот ! Да му е честита титлата, и все така да мачка наред!!!Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на тези хора, които малко говорят и много правят! Нека продължава да печели момчето!

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някви филмчета или клипчета няма ли с въпросния Стефан Панчугов, че аз явно въобще не съм запознат, а ми стана интересно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на момчето.Показал им е силата на мечтите какво може.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Показа че без спонсори,със собствен труд направи една кола,която радва доста фенове.Едно голямо евала и догодина да не слиза от първото място !!! :worthy:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някви филмчета или клипчета няма ли с въпросния Стефан Панчугов, че аз явно въобще не съм запознат, а ми стана интересно.

Има няколко клипа със старата му кола,една баба Жужа,то и с новата има,даже онборд,ама той не ги качва никъде,други хора ги качват и той нито им знае заглавията,нито къде са качени,понеже Стефан си е Стефан,много скромен
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата върви зверски, а пича я кара просто невероятно. Напълно заслужено 1-во място. Да продължава да мачка наред и да ни радва.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чеееееститоооооо брат , здраве ти пожелавам на първо място пък другото ти си го постигаш :P .Жив и здрав ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно голямо браво! А повече инфо за самата кола? :?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоково Б16А2 в 5 ген, олекотена с ролбар ОМП, седалка и колан ОМП (ако помня правилно). Кутията е адски къса със шпер. Окачването беше някакви жълти амортесьори с червени пружини, но марка не видях. Изпускател tri-y. Малкият скууп който се вижда на предният капак е всъщност заборник за въздушният филтър, кутията е монтирана точно под него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номер 1 си е Панчугата :) жив и здрав и много успехи за напред ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза Кало кутията е мега къса 4.9 или 5.1 е фаинала :Д

Редактирано от 6gen115hp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата. Много успехи и следващия сезон, макар че 8 от 9 си е доста респектиращо.Догодина 9 от 9.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, когато някой от нас има успехи. Няма да е зле да се направи раздел, където да се публикуват всички резултати от състезанията без значение къде в Бг с участието на Хонда. Та дори и от срещите

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата. Много успехи и следващия сезон, макар че 8 от 9 си е доста респектиращо.Догодина 9 от 9.

За единственото 2-ро място,от 9 състезания,Стефко каза,точно в негов стил-Ами валя,нямам гуми,и с победителя се влачихме по пистата,просто той се влачеше малко по-бързо!! :D:D:D
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, когато някой от нас има успехи. Няма да е зле да се направи раздел, където да се публикуват всички резултати от състезанията без значение къде в Бг с участието на Хонда. Та дори и от срещите

Това е доста добра идея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно клипче на Панчугата от времето когато беше с Жигуличка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този човек заслужава само респект и уважение,евала Стефко ;)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромно Браво :worthy:Нека все повече такива позитивни новини да има във форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам представа какво значи да поддържаш бегачка без спонсори.Може би тая тема е начин да се направи нещо клубно по въпроса.Имам предвид финансово.Пък за целта феновете трябва да знаят и малко подробностти за бегачите.Примерно ресурса на мотора и гумите,кутия..окачването.Неща от кухнята на рали-спорта :).Цифрите са убийствени и не са за вярване,но така стоят нещата...Специални поздрави на Стефко!

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам представа какво значи да поддържаш бегачка без спонсори.Може би тая тема е начин да се направи нещо клубно по въпроса.Имам предвид финансово.Пък за целта феновете трябва да знаят и малко подробностти за бегачите.Примерно ресурса на мотора и гумите,кутия..окачването.Неща от кухнята на рали-спорта :).Цифрите са убийствени и не са за вярване,но така стоят нещата...Специални поздрави на Стефко!

ТАЯ ТЕМА НЯМА ЦЕЛ ДА СЕ ПРАВИ НИЩО ФИНАНСОВО!!!!!!ДАЖЕ НЕ ЗНАМ,ДАЛИ СТЕФАН ЗНАЕ ЗА НЕЯ!!!ПУСНАХ Я С ЦЕЛ ДА СЕ ЗНАЕ,ЧЕ ЕДНО МНОГО ДОБРО МОМЧЕ И ИСТИНСКИ ФЕН НА ХОНДА,ПЕЧЕЛИ,БЕЗ ДА КАЖЕ И ДУМА!!!!!!
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам представа какво значи да поддържаш бегачка без спонсори.Може би тая тема е начин да се направи нещо клубно по въпроса.Имам предвид финансово...Специални поздрави на Стефко!

Темата ако беше създадена с цел да се търсят спонсори,щеше да е в далечната 2009г. Панчугата си работи сам по колата,издържа както нея така и жена и дете,с много труд и пот от 9ч до 21ч всеки ден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата му на човека. Следва си мечтите и не се оплаква, че няма пари и спонсори. Евалата му, че се справя. Не го познавам и благодарение на темата разбрах за него, но трябва да има и такива хора. Поне си се забавлява. А защо да казва- аман от позьори, участвали в някое състезание и после кои са те... Те са нищо. Човека си го влече и му се отдава и не се фука наляво- надясно. Еми евалата му. Аз лично на който както мога помагам. Познавам майстори от почти всяко естество и не взимащи много пари кадърни момчета. Ако му трябват на някой му давам координати и натам си знае, но да давам от мойте пари на някой, някога, който иска да се състезава или да си направи колата няма как да стане. Всеки според чергата и приоритетите си. И на мен ми се състезава, както и на 99,9% от форумните потребители, но като не мога да си го позволя, гледам, чета и се кефя на хората, които могат.Още веднъж- евалата му на пича. И догодина 9 от 9 :cool:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че колегата маркони нямаше това предвид но вие вече го разкъсахте :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
LINKЕвала на колегата, жив и здрав да е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Панчуга беше идол на лададжийте и после малко им стана кофти като взе хондата, тои си е карач каквото и да кара. Успеха му е заслужен макар и малкия брои участници в шампионата като цяло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.moreto.ne...i.php?n=206913В обединената група Х и Е на първо място завърши Стайков, следван от приятната изненада Стефан Панчугов (Казанлък Моторспот, Хонда Сивик) и Илия Царски.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления също така за Милен Узунов, Живко Неделчев и Свилен Славов. Прекрасно каране! На няколко места имаше доста ценни минавания :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя МЕН кара много :blink: Днес след втория манш чух нещо от човек близък до отбора на Илия Царски :"кола за 5000 лв смаза кола за 300 000 лв"Респект!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живака с на Стамен колата как се представи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живака с на Стамен колата как се представи?

След Панчугов е в класа им Х2, в генералното е 13http://media.snimka.bg/s1/1927/030098078-big.jpg?r=0 Редактирано от Ростислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,поздравления за резултатаПубликувано изображение!

п.с.Как беше-"Или 1-во място,или по таван"Публикувано изображениеЖивачето е маниак!Публикувано изображение

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живко,който караше на Стамен колата подготвена в Miyamoto's garage ;)/> даваше с по 2 секунди по добри времена от вчера :P/> и след 2-рия манш беше 10-ти в генералното.http://www.results-bg.com/Planinsko/ тук можете да видите от кои автомобили беше по бърз Живко :)/>))))Браво мен ;)/>

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасно каране на всички в типичния за най-масовите Хонди клас - Х2. Според мен най-големи адмирации за Свилен, наистина една адски бюджетна кола във връска и стова исказването:

 

Днес след втория манш чух нещо от човек близък до отбора на Илия Царски :"кола за 5000 лв смаза кола за 300 000 лв"

Респект!!!/>!!!!/>!!!!/>!!!!/>!!!!/>!!!

 

в случая придобива смисъла ако на Панчугата е за 5000 лв., на Свилен е за 500 лв. А в поселдния манш се видя наистина кой има сърце, първи Панчугов, втори Свилен Славов, после Живко и някъде след тях със 700 коньовото си Ево с два подготвени двигаеля, сервизен парк от не знам си колко хора, три манекенки, 10 лакея и т.н. се нарежда царяна българския моторен спорт. Евала на хората с големи сърца!!!/>

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Мдам ебати времето е дал Свилен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникално! Страхотно представяне на всички хондаджий! Макар, че беше много-студено ние бяхме там и ги подкрепяхме всички от сърце!Нямам думи да опиша какво се случваше с корема ми като минаваха бялата 4-та, синята 5-та, бяло червената 5-та, бялата 6-та и 7-мата серия покрай мен Поздравявам вас и екипа ви и най - важното минахте без инциденти :rolleyes: Продължавайте да сте луди глави и да доказвате, че хондите вървят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...