Jump to content
tenev

HONDA на газ

Recommended Posts

Бутилка 57 литра събира 49-50 литра Публикувано изображение

 

Е тва е прецизна работа - да си похвалиш майсторите !Публикувано изображение

 

При мен няма промяна на оборотите било на газ или бензин, странна работа от какво ще е.

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тва е прецизна работа - да си похвалиш майсторите !Публикувано изображение

 

Аз майсотрите си ги хваля ;)/>

 

Някой може ли да каже дали могат да се вдигнат оборотите на празен ход софтуерно.Идеята е,че ако стане това на бензин би трябвало да се вдигнат и на газ и това треперене от ниските обороти да се махне.Не че нещо фатално но ме дразни.Сега са около 700-740.Когато са 800 колата спи направо.

Иначе досега слагах газ от OMV и ЕКО.Онзи ден сложих на Шел който е на Оплченска и Сливница и направо се накефих.Колата върви видимо по-добре и почти не се усеща разлика от бензин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колебанието в оборотите на бенз макар и незабележимо се преекспонира на газ и се усеща ясно изразено.Досега чистех стъпковото моторче за празен ход и настройки!Вчера обаче ходих при Омбре и ми регулираха клапаните.Празният ход заспа без никакви колебания, дори и с максимално натоварване-фарове, парно, подгрев на огледала и задно стъкло.И от кеФФФ музиката на макс! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

При мен няма колебание на оборотите.Еднакви са на газ и на бензин и си ги държи стабилно.Просто са малко по-ниски.Не е от реглаж на клапаните защото колата е на газ от 2000 км. а като цяло е на 8000 км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до колкото знам се прави реглаж на празните обороти ! ходи при Омбре да я погледне и настрои.т.е. твоя двигател след основен ремонт ли е ?

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

т.е. твоя двигател след основен ремонт ли е ?

Говорих с Омбре и доколкото разбрах няма реглаж на празните обороти.В сряда ще я закчим към компа , да видим какво се случва и да видим дали наистина има някакъв проблем или аз си внушавам (което не е изключено :)/> )Двигателя не е след основен ремнот.На толкова километри си е.Нищо че колата е 2007г ;)/>Някой, който има такава кола, нека каже колко са оборотите на празен ход.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти върши работа - моя двигател при 80 градуса т.е. загрял и без включени консуматори поддържа най малко - 650 оборота в минута . не знам това добре ли е зле ли е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...