Jump to content

Recommended Posts

Здравейте пиша тук защото видях темата на този потребител "NewMcc"пусната тук вчера и ще я видят повече хора.Потребителят има и теми в купува-продава: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=74897&st=0&p=1057285932entry1057285932Съвета ми е НЕ КУПУВАЙТЕ НИЩО ОТ ТОЗИ ЧОВЕК.Колегата е супер НЕКОРЕКТЕН внимавайте с него.Купих от него Пайнер DEH-5800MP от друг авто форум .Оказа се,че и ма регистрация и тук в Хонда форума и в още няколко автомобилни форуми и реших да предупредя всички тук.По телефона и по скайпа ме увери ,че всичко е ок с плеъра работи нормално и е много запазен.Казах му да го опакова добре и да го прати.Той обеща,че опаковката ще е перфектна с цел да се запази Авто ЦД-то.Оказа се,че не ми го прати в деня в който се разбрахме,а ден по-късно "уж" ЕКОНТ се объркали.НЕ е фатално това,но ден по късно плеъра идва при мен не опакован(само пуснат в една найлонова чанта)Съответно има драскотина на дисплея вертикална точно в средата-вече лошо.Монтирам го в колата-НЕ ЧЕТЕ ДИСКОВЕ И НЕ ГИ ВАДИ,А ЗАСЯДАТ ВЪТРЕ.Ужас.Работи му само радиото и на 10 диска прочита 1-2бр.(дори чисто нови),всички тези 10 диска в другата ми кола на Пайнер 3300UB работят перфектно.НЕ КУПУВАЙТЕ НИЩО ОТ ТОЗИ ЧОВЕК.Има регистраций в VW,Рено и други авто форуми.Казва се Павел от ВАРНА телефоните му са -0889999723;0898693535.Съответно вече не ми вдига телефона и няма връзка с него.УТРЕ ще погледна в Еконт как му беше фамилията и адреса ще пиша тук.Внимавайте с такива некоректни продавачи!!!пп.Ако модераторите решат,че мнението не е за тук нека го преместят в дуг раздел.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич недей да говориш така,това което продадох и се занимавах с него беше един черен Пайнер,който си беше нов,беше в колата на един приятел,който си продаваше двете ЦД-та,но понеже работи по 16ч на ден и няма време затова му помогнах!Ако искаш ще те свържа с човека,който взе другия да ти обясни,че всичко е точно!Мога да ти дам и никовете на други потребители,на които съм си продавал мой неща и винаги всичко е било точно!Нито се казвам Павел,нито пък това са ми телефоните!!Имам един приятел от Пловдив с 6та ген ВТИ,ако искаш и с него ще те свържа за да се убедиш,че съм точен и с мен проблеми няма,не знам за колко пари ти го е продал тоя боклук/ако е това цд за което си мисля/,но ако беше мое щеше да го видиш в подарява!!!!!!И вместо да ми напишеш едно лично трябваше да сереш темата,в която и без друго никой не отговаря щеше да е много по- добре!!!! ПРЕДЛАГАМ ТИ ДА ПУСНЕШ ТЕМА В РЕЙТИНГ НА ТЪРГОВЦИ/В РАЗДЕЛА ЗА ОПЛАКВАНИЯ/ И ДА ГО НАПИШЕШ ТОВА И ДА ВИДИМ КАКВО ЩЕ ПИШАТ ХОРАТА /МАЛКО НЕЩА СЪМ СИ ПРОДАВАЛ И НЕ МИСЛЯ,ЧЕ Е ИМАЛО НЕДОВОЛНИ ИЛИ НЕПРИЯТНО ИЗНЕНАДАНИ/! И ПОСЛЕ ЩЕ ТАЧАМ ДА МИ НАПИШЕШ ЕДНО ИЗВИНЕНИЕ,НО ДА НЕ ЗАБРАВИШ! Колкото до тоя боклук,който си купил,за да видиш какъв човек съм ще се помъча да го убедя да ти върне парите!п.с.ПИША ГО В ТЕМАТА,ПИША ТИ ГО И НА ЛИЧНО!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още нещо на 17 Май в темата съм писал,че не е мое ЦД-то!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, няма да се научите като купувате нещо да искате проверка и тест. Аз за служебната Астра един оригинален касетофон за 20 лв. ми пратиха и си поисках тест, ти за 100лв. не. Утре izanagi ще ми праща пратка, от него не искам нищо да проверявам. Точните хора са си точни. Обаче непознат от който купуваш за първи път - много лекомислено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама аз пък винаги слагам тази отметка, дори и да не са ми поискали.Не че не е имало гафове ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не трябва ли да се трият такива теми,пуснати в услуга "на един приятел",защото така се бяга от отговорност.В "продава Хонда"се трият,а принципа е същия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не трябва да има такива теми "на приятел", нали така стават голяма част от измамите!Видите ли, той касетофона е на приятел, и хоп, никой няма вина! Да ама не, щом си го пуснал за продажба ти, значи носиш ПЪЛНА отговорност за качествата и дефектите му пред "колегите" си!Ако си мъж на място, а приятеля ти ти е приятел действително, вземате си обратно боклука и връщате парите!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да това за приятел е така съгласен съм,но това което аз съм пуснал и фактически дори аз се видях с момчето,което го купи няма абсолютно никакъв проблем и за това съм поел грижата да съдействам за продажбата му!Друга обява от мен в който и да е форум за друго СД няма!Ако бягах от отговорност нямаше да си правя труда да пиша и да се мъча да обеснявам,най-малкото щях да не се занимавам нито името ми е това,нито телефона ми е такъв не ми е проблем да си направя друга регистрация,но искам да си я запазя!Тва за мъжа на място е тъпо да ми го казваш,когато не ме познаваш ама айде....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива теми са забранени, както е упоменато в Правилата на Форума. Пропуснали сме я защото е описано като второ мнение че е на друг СД-то. Ако колегата е сериозен както е казал, ще направи всичко възможно парите да бъдат върнати. Ако това стане, може да му бъдат премахнати рестрикцийте които са наложени за момента.Поздрави.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел или не отговорноста я носи пусналия обявата!Друг е въпроса,че са нарушени и правилата.......

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за каква отговорност става въпрос при положение,че аз обявата която съм пуснал е една и тя е тук СД-то е продадено и момчето остана доволно!Бях го сложил на моята кола за ден да го изпробвам преди продажбата!Така че за отговорност няма какво да говорим!

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да обеснявам.Аз предлагам на модераторите да ме баннат,за да може да спите спокойно!Ако направите така че да не са нужни 50 мнения за да пуснеш обява,може би няма да има такива проблеми!

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично спя супер спокойно колега ;) и ако зависи от мен не 50 ами 100 мнения одобрени от модератор и мин. 6 месеца регистрация преди обява в Продава!пп И защо се обиждаш от "Ако си мъж на място",не разбра значението ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй, аман от нагли пишлемета. Разкарвайте ги тия гьонсурати оттук.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само не разбрах колегата купувач от обява в този форум ли е купил СД-то или е видял някъде обява от същия потребител по другите форуми ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ако зависи от мен не 50 ами 100 мнения одобрени от модератор и мин. 6 месеца регистрация преди обява в Продава!

Малко са Драго, по другите форуми ограниченията са 250 мнения и регистрация от поне 6 месеца точно заради такива тарикати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само не разбрах колегата купувач от обява в този форум ли е купил СД-то или е видял някъде обява от същия потребител по другите форуми ?

Не,не го е купил от този форум нито от същия потребител /визирам себе си/.Потребителското ми име винаги е едно и също!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде тогава да се доизяснят нещата защото така се оказва , че колегата не би трябвало да има каквито и да било рестрикции в този форум ... Просто станаха прекалено много "ощипаните Марийки" , които пускат теми тук !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Няма да обеснявам.Аз предлагам на модераторите да ме баннат,за да може да спите спокойно!Ако направите така че да не са нужни 50 мнения за да пуснеш обява,може би няма да има такива проблеми!

Не, не е така, ако няма ограничение в постовете тук ще стане ужас и ТАРИКАТИТЕ и селските моргаджии ще станат препъникамък. Представяш ли си който и да е от запалените хондажии да не може да продаде нищо свястно, в много случаи закупено с много мерак, плам и лишения или в труден момент бързо да разчита да се раздели с такава част/вещ, като разчита на помощта на съмишленици и колеги, заради селски тарикати дето са под път и над път и от прости шофьори обикалящи Германия и Италия, стават автоджамбази щото нищо друго не става от тях, и пълнят колите си на връщане с всевъзможни боклуци. Просто ще задръстят форумите. И то с части дето никъф чеп не става от тях. Затова си има cars, mobile и prodavalnik или там каквото се сетите /ако модераторите го сметнат това за реклама да го трийнат/. Смятам че множеството регистрации по разни фоуми, които излизат в тази тема наяве са признак за ОЩЕ едно сериозно нарушаване на правилата на ТОЗИ форум- използването му с търговска цел. Мисля че поолекваш още колега /с най- добри намерения, ти казвам как изглежда отстрани/... Да и аз в началото започнах с идея да си разчистя обърната Хонда, но вече 6 мес. не съм стъпвал в друг форум /на друга марка имам предвид, прекаления светец и Богу не е драг/, макар да карам друг автомобил и много неща научих и..... А и все мисля за Хонда... Стига тиради... Редактирано от junker
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Нещо не успях да схвана напълно нещата, и май не само аз :)

Разбрах че колегата който е пуснал темата са го изработили с едно СД,което е купил по обява в друг форум.Потребиел на този форум е със същия ник,както онзи пуснал обявата в другия.И от там нататък стана пълна каша!!

-Към оплакващият се колега,ако съвпадението на никовете е единственото ти основание да пуснеш тема тук,и да се жалваш че някаде другаде са те измамили,нещо не мога да ти разбера логиката.Вероятно имаш някакви други основания,но какви, един господ знае,като искаш да обвиниш някого,напиши го ясно разбрано и аргументирано с факти.Един и същи ник не значи един и същи реален човек :)

-Към колегата NewMcc толкова се омота в обясненията ,че или си гузен и се моткаш като пате в калчища, или не можеш да напишеш няколко ясни и разбрани изречения с които да обясниш нещата.В крайна сметка твоя ли е обявата в <<другия форум>>(между другото като обвиняваш някого се споменава точно къде! ама както и да е ),или не! И ако е твоя,ти,или твоя приятел(познат) излъгахте човека???

Редактирано от nightfighter

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искайте си отметките за преглед и тест на място,дори да ви излезе малко по скъпо пуснете го до адрес за да можете да си го пробвате на спокойствие...Еконт простичко са го измислили в полза на нас потребителите.Аз не мога да разбера едно ... разбрали сте се да е хубаво опаковано и да е в перфектен вид,а не да е пуснато в торбичка с надрано стъкло,при тези обстоятелства веднага ще откажа пратката!!!И това еконт объркали туи унуи нема такъф филм... 6 години съм техен клиент и един път не ми е закъснявала пратка,освен в случая когато продавача е закъснял да я прати :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...