Jump to content
darius

F1

Recommended Posts

Рядко гледам формула,но това просто е смехотворно

 

 

п.п. ПРез 2013 имат антифони ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като Б16-ка с Д14-кова генерация са ... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До преди 4-5години гледах ф1 всеки старт и си правех програмата за деня спрямо сьстезанието. От 2год. я гледам между другото но от тази май ще е изключение. Сьстезанията с картинги са по шумни от тия.От клипа по нагоре на колегата ясно се вижда разликата в скоростта и рева на двигаталите. Все едно младежкия отбор на футбол. То бива икономий ама е безинтересно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще се намерят повече от двама които да харесат нещо различно от V6-цата на Бътън???

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=EctHizz_yNo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам какви са тези призиви да им се даде време напред в сезона, все едно ще стане чудо.

Точно толкова чудо ще стане колкото чудо стана и със сегашните ни олигофрени в парламента - точно никакво.

Първото състезание беше ебати скуката като състезание, единствено го гледах от интерес как ще се справят новите технологии.

За да се върне чистият спорт първото,ама точно първото нещо което трябва да се забрани е връзката с бокса през радиото.

И да се минимизират всякакви тънки сметки и стратегии, щото аз Ф1 ли гледам или състезание по шах?

Където състезанията са с ограничени радиопредавания между пилотите и бокса си е все още интересно - моторите например.

Като почнат тъпите сметки на умните главици, тогава всичко отива по дяволите.

Като заключение ако не ме разбрахте - смятам че този сезон ще е скучен като предния.

Само разбъркаха картите и похарчиха  стотици милиони долари за новата техника - скуката си е пак същата.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Днес (21.03.2014г.) Googie отбелязва, рождената дата на един голям шампион - Айртон Сена!

Нека почива в мир!

 

post-20738-0-63125300-1395359924_thumb.png

Редактирано от Еmicha1
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поклон, нека почива в мир!

 

п.п. Гледайте филма, който не го е направил...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да филма е много добър.Представете си днес младия Сена в новата формула 1.Всичкия негов темперамент,воля,непримиримост и любов....как ли някой ще му каже да спазва отборни заповеди,да пести гориво или пък да върне газта защото се скапала предна лява.......А и Шумахер бере душа.Той беше човека който изпрати Сена в последния му завой.Да се помолим и за двамата.....

Редактирано от weapon R
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Турбото приглушава силно шумовете на изгорелите газове.

Турбо колата винаги е по тиха!

 

.А и Шумахер бере душа.Той беше човека който изпрати Сена в последния му завой.

Какво искаш да кажеш с това"изпрати Сена в последния му завой"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шумахер беше 2 - ри, зад него, когато Сена излетя от Тамбурело... Може би това е имал предвид.

 

п.п. Всъщност некадърниците от Рено го убиха...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шибаните некадърници от Рено(да се чете лайно) го убиха,кола за сигурност Опел......всичко в това състезание е вървяло на зле

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

McLaren за пореден път не знаят къде се намират от тактическа гледна точка ... Проба - Грешка , Грешка , Грешка ... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жестоко!!!! Ето такива състезания искам да гледам. И нямаше отборни заповеди или поне никой не ги спазваше. Не бях виждал толкова много отборни битки в едно състезание. Всички се раздаваха докрай. Дори забравих колко грозни и ужасно звучащи са болидите. Видя се, че всички ползващи двигатели на Мерцедес са по-бързи от останалите. Отбора на Мерцедес има смазващо предимство. Форс Индия също бяха ужасно бързи. Рикардо доказа, че няма да пуска аванта на Фетел. Само на Макларените нещо не им върза. Ферари си бяха очаквано зле. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво състезание, за разлика от миналия кръг /затова и не писах нищо тогава/.

Сега имаше от всичко по малко.

Дори и някакъв по-приличен звук изкарваха болидите -  не знам, само на мен ли така ми се струва или и вие го забелязахте?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май започваме да им свикваме;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникално състезание изпълнено с много битки.

Поздравления за Форс Индиа и за Уилямс, направиха чудесно каране и направиха за смях по-големите отбори.

Ред Бул не са главно действащо лице или поне Фетел :D . Старта на Маса беше жесток.......... чакам с нетърпение следващото състезание. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредното доказателство че в тоя спорт отминаха времената когато пилотите бяха фактор.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хамилтън, Рикардо, Фетел, Розберг, Алонсо.

Мократа писта и дъжда си казаха думата.

Розберг няма психика за пилот, панира се като ученичка, жалко!

Макларън никви ги няма.Кой знае къФ боклук са им дали от мерцедес!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макларън винаги са били в челото, независимо от двигателя.

Този път немците от мерцедес им го начукаха невероятно брутално.

Дано с Хонда потръгне, да не забравяме и Браун!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това е 2 рата ера на турбоагрегатите  то само дано не завърше с резултата на 1 вата ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Феновете на Хамилтън трябва да се почерпим :) крайно време е!Честита 3-та поредна :)))))))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време беше, наистина! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпо много,много тъпо ммммммм ама много тъпа формула и турбо ера.Добре поне,че Хамилтън победи,а не някое куцо немско магаре управляващо френски женски полов орган

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво клипче:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не я ли гледате вече, тази формула? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, дори не ни липсва :)

Обадете се като забранят комуникацията с бокса, тогава наистина има шанс да стане интересен спорт отново.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощното състезание имаше доста интересни моменти,благадарение на повредите в Мерцедес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не я ли гледате вече, тази формула? :)

Гледаме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата Формула за тази година, която успявам да гледам - еми яко е. Четох коментари за звука, ма мен пък ме кефи, може би защото съм свикнал на подобен звук :P А в отборите е пълна каша, Уилямс по-добри от Ферари и Макларън, Форс Индия почти на кантар, Ред Бул догонващи... ще гледам да я следя, въпреки че ще забравям сигурно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Мерцедесите - много силни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ферари и тази година няма да се представят на ниво!

Поздравления за Уилямс! Да не казвам голяма дума, но Мерцедесите имат най-голям шанс за титлата през този сезон. А хубавото е, че Фетел не фигурира в борбата за титлата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аззззз :) И съм дооооста доволен от развоя на нещата :) 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не бях чувал инструкция от бокса към пилота да върне газта и да пести бензин......на къде отива тоя спорт???А иначе май не съм гледал по скучен Сингапур

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То глупостите от боксовете има го още от времето на Сена-който е гледал филма знае че Сена доби наредба от бокса:"спри защото си много далече".-Алан Прост каза че на това състезание не само че Сена е искал да го победи,но и да го унижи...Сена жестоко искаше да промени тези политики от боксовете(показано е много във филма неправдата прямо него) но не успя. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аззззз :) И съм дооооста доволен от развоя на нещата :)

И аз :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от догодина щели да махат радиото ли ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе Drone - ще махат колите направо.   :punk:​  

Едни Play Station - и да си бръмчат..., то и без това е голяма смехория...  :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е ясно, че борбата за титлата ще е м/у Хамилтън и Розберг. А въпроса е, дали Розберг ще спечели следващото състезание? И все пак ако го спечели то със сигурност борбата ще е докрай. Иначе това със заповедите да се пести гориво е доста смешно, да не кажа глупаво. Според мен преди имаше повече интрига когато се зареждаше гориво по време на състезанието.

По време на миналото състезания на Монца стана дума затова, че от следващия сезон Бътън щял да напуска Макларън и на негово място да идва Фетел. Аз силно се надявам това да не се случва и да видим какво ще покаже Бътън с новата кола и моторетка. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...