Jump to content
darius

F1

Recommended Posts

Вече е време Хамилтън да стане първи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е за шести победител.....може би батко Шуми?

Позна за шестия победител, пък аз заложих на Рено!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебати скучното състезание, имаше ли въобще едно изпреварване за тия 78 обиколки?Монако трябва да слезне от календара,че с тия PlayStation-и дето са колите няма изпреварване,заеби.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе викам да си трая,ама гледам и ти не си доволен.То как да си като,такова тъпо състезание няма просто. Да се надяваме в Канада да бъде,далеч по зрелищно. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Състезанито е за кефа на кралското семейство, крало и клало народа си с векове.Монарсите се забавляват, кво ги интересуват зрителите.Наистина състезанието е калпаво от първия до последния старт!И това в Унгария е лишено от смисъл! :lol:

Редактирано от darius
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ред Бул-ите пак почнаха да вземат предимство със спорни елементи, което е лошо за спорта. Подът им е нелегален за мене ... както бяха и крилата им миналия сезон. Чрез новия под гумите им се изнозват значително по малко и е по лесно охлаждането им. Ето как Фетел въртеше НБО-та с стари гуми на над 40 обиколки, в Монако.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Дори и да е нелегален пода на Ред Бул, то ще е за в момента и след това ще го легализират. После всички останали отбори ще почнат да правят такива. През 2009 Браун ГП ( бившия отбор на Хонда ), като спечелиха 1-вия старт и веднага ги нападниха, че задното крило с двоен дифузьор било нелегално и т.н., но го легализираха и другите отбори почнаха да произвеждат такива, но друг е въпроса, че на тези дето са открили топлата вода им работи ефективно и са дръпнали напред, а на другите им предстои да я разработват.Това е моето виждане. :)

Редактирано от Георги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И по този начин се свежда състезанието до инженерите , а не колата и пилотите :( което е жалко ... Разбира се , че и отборите зависят и при такъв формат като Формула 1 именно те са печелившата карта , но просто ми се иска подобни подобрения първо да се легализират и после , който иска да ги вгражда в колите си , а времето за тестове дали са ефективни или да е в свободните тренировки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Редбулите ги наказаха, смисал вече няма да си правят каквото искат, щото иначе титли не могат да спечелят, ненавиждам ги тоя отбор, а дано в канада маклатън или ферари покажат на какво са способни и да гледаме истински спектакал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дано ама на дали особено Фераритата направо ми се реве като ги гледам Алонсо милия се мъчи Маса след катастрофата доста си му влияе пък и от към болид нещо не им върви и тая година и просто нямат късмет ... Шумахер и той нещо нему върви на клалификацията добре и после се намери се некав новак да го изкара от състезанието и си остават бързите редбули миналата година ми беше толко безинтересно от 4-5 години гледам , а миналата година ми беше се тая само като гледах клалификаците и ми ставаше ясно , че е по добре да не гледам .... :) Искам да се върнат пак към сезоните 08-09 когато не бяха еднакви техниките и всеки си избираше гумите да ли мишелин или бридгестон поне тогава си на пръсти до последното състезание , а сега 3-4 старта преди края на сезона се знае кой е шампион .... :X ;d

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година на мен ми беше интересно почти през целия сезон.Не си гледал сезони 2000 - 2004г.Тогава беше безинтересно! ;) Пол позишън-Дедо!Първо место-Дедо!Световен шампион-Дедо!И така 4 мъчителни години и милиони загубени зрители!Продажбите на Ферари са скочили до небето!"Кой каквото и да ти говори, знай че става въпрос за пари"!-хамериканска поговорка! :P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то всичко се връща, през сезони 2000-2004 Ферари бяха непобедими. Обаче през 2005-2006 Рено спряха победите на Ферари и тогава беше най-интересно когато имаше 2 производителя на гуми. През сезон 2007 Райконен направо по случайност я спечели тази титла за Ферари и то с 1точка разлика от Хамилтън, защото него го бяха наказали.Сезон 2008 беше последния, в който Ферари бяха силни и по-точно Маса, но на 2 състезания го прецакаха от бокса и вднъж мотора му затегна 5 обиколки преди края. Извода е, че скоро Ферари няма да ги видим като шампиони, макар Алонсо да е 2-ри сега в класирането.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенове да не забравите довечера от 21 ч Гран при на Канада :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най после заслужената победа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЙЕС !!!!! :ppp :ppp :ppp :ppp :ppp :ppp :ppp :ppp :ppp :ppp :ppp :ppp :ppp:drunk: Това е най-емоциналното състезание за мен от тая година. На няколко пъти щях да счупя стола, на който седях, пък да не говорим за телевизора. УНИКАЛНО състезание наистина - страшно много изпреварвания, интрига до посления момент, даже имаша и известна доза грешки в бокса за капак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да много хубаво състезание и пак Шумахер без късмет от бокса на Ферари и Редбул много не бяха преценили нещата с 1 стоп но момчетата от Редбул си я по правиха до колко можаха и вкараха Фетел в бокса , а мое мнение трябваше още в същата обиколка в която влезе Хамилтан да вкарат и Алонсо в бокса (да сложи супер меките гуми) и Фетел и да могат малко от малко да натиснат Хамилтан те просто му подариха победата но мисля , че това трябва да е рекорд 7-ем старта 7-ем различни победители и са много близко първите трима по точки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8-ми победител няма да има ;) Супер беше,много добър сезон ще бъде и до самия край.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешни стратегии да ,но подарък към Хамилтън :lol: то тогава подаръците са и към Чеко :) и към Грожан!Супер интересен сезон до края се очертава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

8-ми победител няма да има ;) Супер беше,много добър сезон ще бъде и до самия край.

Не отписвай Лотусите :) както и Мерцовете :) Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявах се Лотус да са,доста бързи в Канада,но не се получи(или поне Кими не успя).Дали Хамилтън е имал късмет,ми то всеки състезател го има рано или късно.Както каза,колега по-горе,Мерцедес и Лотус са бързи тази година и се надявам в следващото състезание да видя Лотус на 1-во място,защо не и 2-рото да е за тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В никакъв случаи не може да се говори за късмет при тази страхотна победа на Хамилтън.Просто си кара много силно и с постоянство.Имаше моменти в които Алонсо започна да натиска и Хамилтън веднага наи добро време.А иначе пак имаше късмет и на двете спирания в бокса нали?Само немога да разбера защо Бътън нещо много слабо се представя,или тои пак ще тръгне втората полвина на сезона.

Редактирано от mitko vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8-ми победител няма да има ;) Супер беше,много добър сезон ще бъде и до самия край.

Лотус може би, всичко се случва!Малко е вероятно, но е възможно!Ако стане меле в началото или завали накрая, теории бол! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много шантаво състезание!Честит подиум на Шумахер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-интересното състезание от години насам. Мечтан подиум, ферари на първо място и двама бивши шампиони на ферари на другите две места!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И двамата мои любимци са на подиума :punk: Баси якото състезание ,така не съм викал от кеф на Формула 1 много отдавна.Браво Шуми,браво Алонсо :bow:

Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Великолепно състезание Победител е моя любим отбор и Шумахер най-накрая ПОДИУМ Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да спрем Q2, че фераритата ще вземат да отпаднат - ха-ха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много ми хареса как Хамилтън се изгаври с малкото дразнещо дете - бот :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита победа на Хамилтън. Браво и за Лотусите. Пак малко не стигна на Райконен за победа, но да се надявяме, че и това ще стане скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се искаше Райконен да грабне победата, дори си мислех че изчаква до последните 1-2 обиколки, нооооо Хамилтън издържа до края. Нищо, все по-близо е .... ще дочакаме и победа за Кими.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак не успя!!! Но,мисля,че ще го направи до края на този сезон.Колата има потенциал,даже се надявах,че в Спа ще успее,но не се получи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грожан направи услуга на много състезатели.И Хамилтън имаше вина.Спечели трети. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грожан направи услуга на много състезатели.И Хамилтън имаше вина.Спечели трети. ;)

Е, когато е виновен - е виновен , но в ситуацията, нямаше абсолютно никаква вина!Лъвчето Грожан, е единствения виновник!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рано почнаха разместванията в отборите тази година. Ферари са под въпрос...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит подиум и за Кобе.Като няма японски производители във Ф1 то поне им показа че може да се борят.Дано продължи и до година че нищо не се знае.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...