Jump to content
darius

F1

Recommended Posts

каде мога да го гледам в интернет ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Тук!А и в замундата го пускат след 2 или 3 часа!С нетърпение чакам събота и неделя, да се заплете интригата на Спа!Ще го бъде ли мерцедесут или рино ще ги накаже яко?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Люис казва че е в топ форма и е нахъсан ;) И аз чакам с нетъпрение интрига ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях гледал по-скучно състезание на Спа! А с какво нетърпение очаквах подновяването на сезона. :( Дано поне на Монца да има нещо интересно.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях гледал по-скучно състезание на Спа! А с какво нетърпение очаквах подновяването на сезона. :(/> Дано поне на Монца да има нещо интересно.

;) Съгласен съм напълно. Но като се сетя миналото на Монца какво беше не възлагам особени надежди...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ред бул със сериозна заявка за двойна победа.Алонсо ще се опита да мине още на старта Нико, Маса му е отстрани!И като се наредят, състезанието ще приключи!Въпроса е къде ще е Алонсо,втори, трети или може би ще се бори за титлата?Яд ме е за Кими, но....ще видим докъде ще я докара. ;) Шанс за Макларън да скочат малко напред и да вземат повечко точки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:dry: Очаквано скучно състезание на Монца. Добре че бяха на Хамилтън изпреварванията, за да има какво да се гледа. Вече не вярвам, че някой може да спре Фетел за титлата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фетел отново е на пол позишън!Като дръпне ще отвори път на Блъсжан и Хамилтън.Нико няма сърце да потегли и Уебър ще го атакува, въпроса е от коя страна,за да не го удари Блъсжан!Най-интересното ще е старта при Маса, Алонсо и стартиращия пред тях Хамилтън.Битката на старта ще е много яка!Дано Блъсжан да не развали старта.Фетел е световен шампион за 2013 според мен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:angry: Не и пръста отново :sick: Робота наложи някакво унищожително темпо. С 2-3 секунди на обиколка беше по-бърз. Жалко за Уебър и Грожан, който дори не успя да блъсне някой. Кими и Алонси надхитриха със стратегия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше по-скучно и от Монца:angry:/>!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сезон почти не съм гледал състезание и май въобще не съжалявам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2015 надявам се ще погледаме доста интересни състезания!Да отсрамим малко японските производители с присъствие във Ф1!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На никой,май не му е интересна тая формула. То няма и как да е ,защото робота отива към 4-та титла. Все пак днес,имаше не лошо състезание и гумите (кондомите),пак почнаха да фрачът навсякъде!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много рядко съм изпускал състезяние от години насам. Тази година....тази година...нямам желание да си направя труда да стана да ги гледам :( и въпреки всичко всеки път ставам...и всеки път се разочаровам. Значи не знам за вас, но на мен ми е по-скучно в момента, от колкото Шумахер като си правеше на пистата каквото иска :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скукат с Шумахер няма аналог.Дръпне напред зад него се наредят и се въртят до финала!Дошло е време някой да счупи рекордите на шуми!

Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълна скука от средата на лятото до сега. Все тъпия Фетел печели. Голям късмет, голямо нещо как така нито веднъж не му се счупи колата, не мога да разбера. Уебър горкия е, като черната овца в Редбул винаги той е прецакания и все неговата кола се разваля. Обаче и коментаторите казаха една много вярна приказка. "Знаем какво могат Алонсо, Хамилтън, Райконен със слаба кола, но не знаем какви са възможностите на Фетел със слаба кола".Алонсо и тази година няма да стане шампион, защото Ферарито е ужасно слабо, дори и Заубер-а е в пъти по-добър.Поздравления за Хулкенберг за 4-тата позиция. Момчето се представи изключително добре, дано и занапред да кара така.И още по-големи поздравления за Грожан, който се качи на подиума.Да идва по-бързо сезон 2014 и да видим новите технологии как ще са. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще кажа - поздравления за Фетел. Справя се безгрешно. Колата му била силна - на Уебър да не би да е по-слаба, а къде се намира в класирането? Това е изкуство - да си съхраниш гумите максимално дълго при максимално възможната скорост - и Фетел го владее перфектно. Заслужи си титлата. Хамилтън се напъне 2-3 обиколки, прегрее си гумите ... и хайде по-бавничко до следващата смяна. На Алонсо винаги другите са му виновни. Съжалявам само за Кими ...... според мен е прекрасен пилот.

Редактирано от Jorko.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще кажа - поздравления за Фетел. Справя се безгрешно. Колата му била силна - на Уебър да не би да е по-слаба, а къде се намира в класирането? Това е изкуство - да си съхраниш гумите максимално дълго при максимално възможната скорост - и Фетел го владее перфектно. Заслужи си титлата. Хамилтън се напъне 2-3 обиколки, прегрее си гумите ... и хайде по-бавничко до следващата смяна. На Алонсо винаги другите са му виновни. Съжалявам само за Кими ...... според мен е прекрасен пилот.

 

За Фетел не ми се коментира,защото всеки си има гледна точка и не е длъжен да се съобразява с другите. Публикувано изображение Хамилтън си кара доста добре,ако погледнеш преди да дойде в Мерцедес,къде бяха те ще видиш разликата..... Бори се здраво,колкото и да му е трудно и да не пази гумите. Не му симпатизирам изобщо,аз съм си хейтър и подкрепям само Лотус (който направиха грешка) спрямо Кими,който ще ходи в Ферари догодина и не знам,как ще се разбират с Алонсо. Относно него съм с твоята гледна точка,все надскача тая кола,все някой му пречи,все има нещо,което не му стига. Надявам се Грожан да запази ,това каране и да не излиза от релсите,защото той може да кара,но доста често се забърква в някакви драми..... Публикувано изображение

 

 

Мир хора и дано 2014 да бъде,далеч по конкурента и зрелищна! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще кажа - поздравления за Фетел. Справя се безгрешно. Колата му била силна - на Уебър да не би да е по-слаба, а къде се намира в класирането? Това е изкуство - да си съхраниш гумите максимално дълго при максимално възможната скорост - и Фетел го владее перфектно. Заслужи си титлата. Хамилтън се напъне 2-3 обиколки, прегрее си гумите ... и хайде по-бавничко до следващата смяна. На Алонсо винаги другите са му виновни. Съжалявам само за Кими ...... според мен е прекрасен пилот.

Поздавления на Фетел? За какво точно са му поздравленията - че успява да държи на пистата, най-добрата кола от 4 години насам. И да на Уебър колата винаги е била по-слаба и винаги на Фетел са се слагали новите компоненти, даже ако сте забравили имаше скандал за предното крило миналата година(не си спомням на коя писта беше) :dry:/>/> А въпросния Уебър, който за мен е един от най-посредствените пилоти за малко щеше да стане шампион - 2009 е четвърти със СЛАБАТА кола, 2010 е трети пак със СЛАБАТА кола, 2011 пак .... не знам дали трябва да продължавам да говоря за пилота, който на старт изпуска по 4 позиции.... ;)/>/>

За Хамилтън не знам как въобще говориш, при положение че той има повече точки до момента, от колкото Шумахер 2-3 години не можа да събере. Никой не оспорва в момента, колко велик е Шумахер. Човека има 7 титли и това никой не може да го отрече. Просто е хубаво да си направиш някой изводи от представянето на двамата. А и за капак Хамилтън прави едни от най-интересните изпреварвания в цялата формула. И не говоря за интересни тип Грожан, Малдонално и ония циганин Перез...

И друго ще кажа - Фетел е най-мразения шампион, който аз съм виждал от както гледам формулата. Пилотито не го уважава, феновете го освиркват по трибуните. Това не се случва просто защото им е хрумнало и защото всички завиждат. Ред Бул лъжат и мажат от както Бътън стана шампион и това всички го виждат. До къде стигнахме - Алонсо да каже че Хамилтън е най-добрия пилот, и обратното....Фетелчо е пилот, който ще угасне в момента в който Ейдриан Нюй се махне от Ред Бул.....за съжаление обаче това скоро няма да стане.

ПИлотите във формулата са Алонсо, Райконен и Хамилтън. Всичко друго е пълнеж! :dry:/>/> :dry:/>/>[/center][/indent][/left][/left] Редактирано от Hak

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо не ми се гледа тази година.Ама все се надявам че най-накрая ще гръмне тая скоростна кутия на рено.Белким тогава гледаме истинско състезание с пилоти които имат стимул за победа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако догодина редбул не успеят да направят болид който да побеждава на всяка писта както е сега, щото предполагам с турбото ще има много изненади.... искам да видя фетел как с бавен болид се бори за топ 5...И точно тогава Алонсо, Райконен и Хамилтан го мачкат наред тоя който седна наготово в редбулааа. Ами и Перез или Грожан да имат такава кола и те ще са 4 ти пъти шампиони !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица отново има състезание , този път гран при на Япония - пистата сузука. Ще бъде интересно състезание стига редбул да не наложат тотална доминация спрямо другите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако догодина редбул не успеят да направят болид който да побеждава на всяка писта както е сега, щото предполагам с турбото ще има много изненади.... искам да видя фетел как с бавен болид се бори за топ 5...И точно тогава Алонсо, Райконен и Хамилтан го мачкат наред тоя който седна наготово в редбулааа. Ами и Перез или Грожан да имат такава кола и те ще са 4 ти пъти шампиони !!!/>

Колега, турбото ще изненада Мерцедес, Макларън и Ферари, за другите не ми се коментира.Рено с турбо ще е шампион за 2014, дали с Лотус, дали с Редбул, ще видим.Макларън-Хонда ще са фактор и шампион 2015 гарантирано, дали с пилот или с отбор ще видим? :)
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега силно се надяваме повечето в тоя форум именно Маклатън Хонда да са шампиони за 2015, а догодина не се знае наистина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво състезание......... Жалко за Уебър и Грожан,имаха страхотни шансове за победата,но каквото такова. Кими пак се представи на добро ниво,жалко за Хамилтън! Добри думи и за Хюлкенберг,който пак направи добро класиране. Чакаме Индия ........ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на Фетел (за титлата)! Но днес,най-доброто състезание беше за Грожан (според мен). Подмина и Кими ,който направи грешна преценка,но все пак взе точки. Жалко за Алонсо,Хюлкенберг и Уебър,но късмета не им се усмихна ...... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък Ф1 ми е тотално безинтересна вече. Друго си е 1988, Сена и Макларън Хонда. 1200 кончета да ги чуеш как ръмжат ! И да видиш емблемата "Н" на волана - направо получавам душевен оргазъм като се сетя. Искам Хонда да имат техен си отбор във Ф1, не просто да доставят двигатели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно скучно състезание.Отново проблеми с гумите, както и с колите... е изключение прави колата на Фетел. Тя и танк да мине отгоре й сигурно нищо няма да й стане.Уебър отново беше прецакан. За Ферари няма да коментирам....Шампионата за мен приключи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Борбата при конструкторите си е интересна ;) Маса е отървал козите,Грожан избухва,Люис и Нико постоянно си мерят пишките и така печелят точки :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, пак прецакаха Кими - ще стартира последен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алфонс е луд :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що годе ,добро (интересно)състезание. Робота си е 1-ви ,което не ме изненада,но Грожан отново направи прекрасно състезание,за разлика от Ковалайнен ..... Който ама нищо не постигна горкият. За догодина ,ако се представя така (Грожан) ще бъде прекрасно. Остава едно състезание и после чакаме новите "брички"Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скуката свърши, макар че този старт беше горе-долу интересен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде на турбо моторите, изненадите ще са много!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.6 , V6 turbo мотори,интересна сглобка ,интересно ми е какви времена ще се дават с тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нека всички се помолим за живота и здравето на човекът който промени моторния спорт. Дръж се великане!!! Зарадвай ни с още една победа!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нека всички се помолим за живота и здравето на човекът който промени моторния спорт. Дръж се великане!!!/> Зарадвай ни с още една победа!!!/>

Всички стискаме палци!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано се възстанови напълно,за момента обаче не това прогнозират :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано се оправи скоро и да се кротне малко!То не бяха бутаници, крадене на титли, отнемане на точки и безкрайната подкрепа на фиа и бърни!А и новите правила за удвояване на точките в последното състезание за сезона и излъчване на "pole trophy", за пореден път доказват превръщането на Ф1 в шоу и цирк.Номериране на пилоти и таван на бюджета, който никой може би не спазва си е направо велика глупост!Или номера ще показва на слабоумните бъдещи зрители, кой, кой е?Или бърни не довижда и му е нужен номер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Шуми прави 45г.-ЧРД!Дано се възстанови по-бързо и оздравее напълно.http://www.webcafe.bg/id_1991378358_Nay-vajniyat_rojden_den_na_edin_idol

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...