Jump to content
rothmans101

Какво бихте направили ако ви остават два дни живот?

Recommended Posts

Аз лично ще се напия зверски и ще спретна една гонка на ченгетата с японската ми страст :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, ти на колко години си?И има ли нещо между ушите ти?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: :lol: :lol: :lol: :slap: ще се съблека гол и ще тичаааам,а ако и има сняг още по-яко :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, ти на колко години си?И има ли нещо между ушите ти?

Ако ми остават два дни живот и аз бих направил "Прасенцата" луди и щастливи :) напиването ще го заменя с на..... както и да е. Поздрави :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля жената която обичм да бъде с мен !Ще и завещая всичко което имам и ще и обещая ,че в следващия живот пак ще я открия !

Напълно те подкрепям колега и аз бих го направил ! За кви напивания говорите бе хора . Предпочитате да се напиете вместо да сте с любимите хора ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледам да направя всичко възможно любимите ми хора да са добре след като си замина :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще правя само добро,ще гледам да направя,колкото мога повече хора щастливиПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще измисля как да вляза в един NSX да го покарам "малко":)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо необичайно, това което правя всеки ден. И без това едва ли някой ще ми каже предварително дали ми остават 3 дни или днес е последният. Затова се старая всеки ден да има поне едно хубаво нещо, с което да го запомня - в случай,че се окаже последен ;)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ние с колегата atoma ако знаем че ни остават два дена живот. Ще направим тандем. Аз ще си направя тениска 100% АНТИчалга. И после към градо на бизнесо, луксо и разкошо. На централият площад! Тежко въоръжен от някой склад за метали! като този :

 

Публикувано изображение

 

 

И после както се казва по старата пернишка поговорка: Който нож вади от винкеУ умира!

 

 

 

 

 

П.П. Надявам се не се взимате много на сериозно с тази тема. Защото дори когато знаеш нещо такова пак няма да можеш да направиш всичко което ти се иска!

П.П.П Администраторите и модераторите също сме хора и също ни се иска понякога да олабим синджира. И ползваме указаните за целта теми :lol:

П.П.П.П. Митак ти си!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нахлувам след Al_Capone с тениска на която пише "Смърт на гоУфо" и лепенка под него:

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малииии, това ако го направите на първия ден, май няма да видите втория :blink: ахахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй,какви хубави неща сте си намислилиииииии.Не разбрах само що ще чакате да ви останат два дни живот че да ги направите.Давайте смелоооооо,ОЩЕ СЕГА!Както се казва в едно клише:живей сякаш всеки ден ти е последен.А то винаги може да се окаже точно така. :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами явно за сега с малко не ни стига кУража :lol:П.П. А пък като се знае че ше са последните два дали ще са два или един :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се кача на самолет и ще пътувам на изток, докато не ги увелича :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че аз и в момента си живея така. Не си правя дългосрочни планове и живея по начин, по който ако се окаже последен деня да мога да кажа "Е добре се получи!". п.п. Това ми прилича малко на темите: "Ако Левски беше с гумени ботуши ...." "Ако баба ми беше мъжка ...."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще посадя сакура:

 

Публикувано изображение

 

 

Ще се опитам да се омая със саке:

 

Публикувано изображение

 

И ще се радвам на новородената си внучка.

 

:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично ще се напия зверски и ще спретна една гонка на ченгетата с японската ми страст :)

Колега,аз всяка вечер им спретвам.Немисля че ще го направя безинтересно ми е вече да се подигравам с тях хахаха
  • Надолу 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,бяхти яките пичове пишете тука. :worthy: :worthy: :worthy:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...