Jump to content
Mitrovich

Japanese Car Festival 2011

Recommended Posts

Ха за слънцето съм съгласен,но честно казано на мен много ми хареса въпреки че не видях мнооого хора които си мислех че ще бъдат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По спомен : Италианско клас С 1-во Субару Импреза2-ро Хонда Сивик - Живака3-то ???ДрагКлас А 1-во място Honda Civic b16a - Симо2-ро място Honda CRX d16z5 - Сако3-то място Honda Civic 4gen d15 - Жоро (teror1sta)Клас В 1-во Хонда Сивик Куков - 13,62-ро Хонда сивик Егоцентрика - 14,23-то ??? Май пак Хонда Сивик(Тука имаше пропуск на организаторите относно правилата , е ли е нитрото позволено или не ! В крайна сметка дисквалифицираха Тойота МР-2 с нитро , която спечели пред Хондите) общо взето главно пропуск на организаторите - нищо , важното е , че се разбраха Клас C 1-во място Митсубиши Лансер Ево full JDM - 12.82-ро място Митсубиши Галант комби VR4 - 13.43-то място Хонда Сивик 4г 4х4 :) - 13.8Времената са по спомен , класиранията почти 1:1 , за италианското закъснях :( Това , което разбрах от Събота :Италианско клас С Чавдар с купа и второ време в класа си ;) Аз си прекарах яко и се накефих . Евала на всеки участник . Има си забележки по организацията , но но не мисля , че е болка за умиране :)

Редактирано от Tino
Тенк� за корекци�та :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДрагКлас А 1-во Хонда Сивик 2-ро Хонда Сивик 3-то Митсубиши Колт

1-во място Honda Civic b16a - Симо2-ро място Honda CRX d16z5 - Сако3-то място Honda Civic 4gen d15 - Жоро (teror1sta)чакам по-късно да излязат времената да видим кви резили сме дали :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времената изобщо не са показателни ...не си мислете , че реално колите ви вървят толкова , не знам защо на Калояново винаги го има този проблем :( Колт-а тогава да е бил в В ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един силен месец за хондите !!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко съм разочарован аз Публикувано изображение на националната беше по-интересно!!!

 

И какво по точно не ти хареса ? Лично аз си прекарах страхотно,покарахме,попихме и пак покарахме.Напълнихме пистата с Хонди,а клас А беше изцяло от тях. Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днеска си прекарах екстра, слънцето найстина беше доста гадно. :lol:Поздравления на всички участници. ;):honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко беше екстра. Прекарахме си страхотно. Дадохме добри времена.

Клас "А" беше по-скоро клас "Хонда"!Публикувано изображение

Редактирано от paRADOx
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер съм доволен, доминация на Хонда по брой участници, перфектна организация, супер емоции и адреналин, много приятели, отлична вечер в Хисаря, страхотно изживяване, предполагам за всички участници!Честито на нашите момчета които спечелиха призови места в различните класове!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако видите снимките и участието от миналата година ще видите защо някой хора не са доволни ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквах да има повече участници. Иначе като цяло беше добре.

 

Малко съм разочарован аз Публикувано изображение на националната беше по-интересноПубликувано изображение

 

И какво по точно не ти хареса ? Лично аз си прекарах страхотно,покарахме,попихме и пак покарахме.Напълнихме пистата с Хонди,а клас А беше изцяло от тях.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно си изкарахме искам да благодаря много на Терориста на Джони и на Васко за помоща ! адски доволен съм тази сутрин успях да си смъкна времето и до 1:00:84 нещо подобно :P а за времената са повече от скандални единия старт с Васко ни мери и двамата 13ки другия все едно е имало тир между нас :DМного приятно мероприятие забавлявахме се, покарахме видях се с много хора Поздрави на всички които 2 дни подред раздаваха газта на пистата ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от ваще бе хора нищо че сега съм с Евото пак съм си хонндаджииче...... Наистина беше много готино видяхме се с много приятелчета покарахме,а що се отнася до времената наистина не бяха реални едно че ми боксуваше съединителя друго че връщах газта доста преди финала и немисля че мога да дам такова време 12,7 с тези проблеми но важното е че стана срещата....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,добре беше поздрави на участниците

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше зле,само дето дрифтаджиите нещо ги нямаше днес! Само 2 коли се опитваха да направят шоуто.....срамота!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нз ама Тойотата не си искаше гумите на дрифта :lol: направо ми напълни душата.Поздрави на колегата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първ благодаря на колегата Митрович, за този супер готин фест. Беше адски яко. Второ големи благодарности на Жоро(терориста) и Васко ( куков) за помощта която ни оказаха, когато имахме нужда от нея, супер сте пичове. Очаквайте снимки скоро :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един интересен линк: http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=55&t=206361А за по скараните с линковете:

Georgimitrovich Мнение Заглавие: Re: Japanese Car Festival 2011МнениеПубликувано на: Пет Май 27, 2011 13:43 Offlineнов шофьорРегистриран на: Чет Мар 25, 2010 17:07Мнения: 29Кара: Toyota Celica CVT НиКо написа:В клас А и Б нитро и други модификаций по електрониката и etc... допускат ли се?Едва ли само стокови ще се допускат.А и едва ли някой може да разбере...Много общо казано е "Атмосферки".Изявяващите желание да участваме няма да знаем ,в кой клас да се запишем , който да съответства на автомобила ни.Ако няма допълнителни ограничения ще е доста неравностойно.Не мислите ли? :wink:

Ограничението е само за кубатура.
Някой има ли да каже нещо по този въпрос?Защото да се наричат хора измамници и да се лъже и променят правила,на кой както му е кеф е доста несериозно,все пак не сме на село.
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДОста тъпо..... :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....

Имаш ли идея че нитрото е принудително пълнене ;) а като всяко такова си умножаваш кубатурката по 0,7 и ще видиш че не си за този клас Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета , нека не прехвърляме спора от пистата и във Форума - до нищо добро няма да стигне ;) Понеже бях пряк свидетел - това за мен е пропуск или незнание на самите организатори , за което е редно да се винят само те !!! Що се отнася за разговорите между Симон , Куков и Егоцентрика , да не се ползва нитро при дръпките между тях си е друга приказка !!! В крайна сметка пак организаторите решиха едно , така че претенциите на всеки за каквото и да е към организаторите - след мен се надявам да не разводняваме темата заради недоразбирателства ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаме видео! Искаме снимки!Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото което ми направи впечатление бе, че никой не проверява колите дали отговарят на техническите изисквания, както за безопасността на автомобилите, така и за оборудване на двигателя (кубатура, нитро системи, турбо компресори, механични компресори). Също не се проверяваха дори дали участниците имат шофьорски книжки и дали записания участник кара автомобила с който се е записал или някой друг го кара...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер очаквайте снимки и видео от официалният ни медиен партньор JDMWorks. Може да ги видите на www.jdmworks.comБлагодарности към момчетата от екипа на JDMWorks за страхотната им работа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж благодарности за невероятното преживяване!Очаквам времена от драга...

Редактирано от BLEIN MONO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...