Jump to content
Mitrovich

Japanese Car Festival 2011

Recommended Posts

Май ще се посъберем, и аз мисля да дойда, с приспиване обаче.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SPLКласирането в кар аудиото е сбор от точките получени при оценяване на инсталацията, замерването на затворени и отворени врати, като се изваждат точки равни на големината на говорителя в инчове.пример: 10(инсталация)+134.6(затворено)+129.8(отворено)-15(размер на говорителя 15") = 244.4 точкиTuningНадпреварата в областта тунинг, ще се проведе, чрез гласуване от публиката.- желаещите ще могат да се запишат за томбола с награда - безплатно изрисуване на преден капак- Bodyart-а е под въпрос поради липсата на моделБлагодарение на:http://www.caraudio-bg.com & http://www.tuningzone-bg.com

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18 неделя ще се проведе и националната годишна среща на Субару Клуб България.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това предполагам няма да попречи на Японския ден :) Таксата за участие на място ли ще се събира ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, няма да попречи. Двете мероприятия си вървят заедно. Момчетата от Subaru просто ползват момента да се съберат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само Б-авни ще са :lol: Ще има ли машина за смяна на гуми на пистата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ще има ли барзи хонди или ще сам смо аз :D

Тоя път дано ми се отдаде възможност да те бия на драга ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само Б-авни ще са :lol: Ще има ли машина за смяна на гуми на пистата ?

чакам отговор от TyreDoctor.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път класовете са подредени много по разумно(отколкото на Националната Хонда Среща) и в клас А (до 1.6) ще накарам много хора да си променят мнението за D сериите. ;)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На последната тайм атака д13 даде една минута, съмнявам се, че ще ма големи изненади от твоя страна. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тайм аттака много добре знаеш, че едно 40-50% зависи от карането на шофьора и от познаването на пистата, а не от мощността на колата... Затова и поздравления за момчето с D13-ката.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се подготвих с JDM Wear :rolleyes:

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

П.П. Съжалявам за гадното качество но не се сдържах :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kukov, on 06 September 2011 - 01:39, said:абе ще има ли барзи хонди или ще сам смо аз Тоя път дано ми се отдаде възможност да те бия на драга аиде чакчам те и си вземи вазможностите с теб :bye:;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от Търново за колона към Дракона? Може и русенци да се включат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъде не срещнах инфо дали ще има такси за участие за Аудио&Тунинг състезанието и вярно ли е , че ще могат да участват в него и не-японски марки ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

участието е безплатно за аудио и тунинг, участват само японски автомобили

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17 септември до входа на писта Дракон ще има палатков лагер.Всичко е уговорено със собственика на пистата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До кога е срока за записване за тайм атак? И в него ли пак има такова разделение на класовете?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kukov, on 06 September 2011 - 01:39, said:абе ще има ли барзи хонди или ще сам смо аз Тоя път дано ми се отдаде възможност да те бия на драга аиде чакчам те и си вземи вазможностите с теб :bye:;)

Закрепяи здраво огледалата да не ги обърна като те задминавам :lol:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Квалификациите са и в Събота и в Неделя, така ли?От програмата не можах да разбера какво точно се случва в Събота?! Свободно каране?

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свободно каране и квалификации. СъботаНеделя- Драг, дрифт и италянско.

В събота ще е Track Day, 10 минутни сесии, масимум 5 коли на пистата, най-добрите времена печелят Time Attack за различните класове. Класовете ще са 3: А - коли до 1,6л атмосферни B - коли до 2,0л атмосферни C - коли над 2,0л атмосферни, турбо и всички останали Неделния ден ще е насочен повече към публиката, сутринта ще има драг на 1/4 и 1/8 миля, след това дрифт и накрая италианско преследване, с най-добрите времена от събота. Допуска се и участие само в неделния ден, без време от събота, но това отрежда по-слабо място при жребия за опонент. Подробна програма и регламент ще има до дни. В общи линии това са основните парамаетри на програмата, около които тя ще бъде направена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота е свободно каране (трак дей) времената се зачитат и за квалификационни за италианското преследване в неделя. В италианското преследване участват по 8 автомобила от всеки клас с най-добри времена. В неделя има и квалификационни сесии по 30 минути за всеки клас, нека от тях се възползват хора които не са могли да присъстват и карат в съботния ден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някаква информация,дали ще има машина за гуми на пистата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не отговарят на опитите ми за контакт. Съжалявам но явно не :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок,Благодаря за информацията.Живот и здраве ще покараме на пистата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неделя от колко часа ще започне събитието ? :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя09:00 отваряне на пистата09:10 Квалификация клас А - 30 мин.09:50 Квалификация клас Б - 30 мин.10:30 Квалификация клас Ц - 30 мин.Зачитат се и времената дадени в събота. Осемте най-добри времена се класират за италианското преследване.11:15 Италианско преследване клас А12:00 Италианско преследване Клас Б13:00 Италианско преследване Клас Ц13:45 Награждаване14:15 Драг клас А, клас Б, клас Ц и награждаване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oooo значи ще се видим там jiva4e. Аз тръгвам утре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs1:p.s. старта на драга с какво ще се дава ,да нямам пак фалстарт :angry:

Редактирано от jivaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs1:p.s. старта на драга с какво ще се дава ,да нямам пак фалстарт :angry:

Със високо вдигнати клечици за ядене на ориз :) хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Място Съст. № ТРИТЕ ИМЕНА Клас Автомобил Най-добра обиколка 1 40 Симеон Симеонов A Honda Civic 00:59.59 2 23 Георги Николов A Honda Civic 00:59.64 3 22 Георги Георгиев A Honda Civic 01:00.25 4 3 Иван Танев A Honda Civic 01:00.93 5 45 Владислав Либаров A Honda Civic 01:01.77 6 58 Венцеслав Величков A Honda Civic 01:02.84 7 47 Филип Ненков A Honda Civic 01:04.15 8 68 Радослав Стоянов A Honda CRX 01:04.30 9 76 Цветан Ерендицов A Honda Civic 01:04.75 10 26 Мартин Генев A Honda Civic 01:06.20 11 35 Момчил Горанов A Honda Civic 01:06.34 12 36 Никола Резашки A Honda Civic 01:06.75 13 50 Иван Анев A Honda Civic 01:07.02 14 25 Милен Георгиев A Honda CRX 01:07.84 15 17 Христо Митов A Toyota Corolla 01:09.53 16 11 Вероника Събева A Honda Civic 01:27.61 17 52 Тодор Калоферов/Мирослав Йотов B Toyota Corolla 00:59.34 18 46 Стефан Клисаров B Honda Civic 01:01.14 19 1 Александър Неделчев B Toyota MR-2 01:02.75 20 14 Иван Димитров B Toyota MR-2 01:03.56 21 31 Кирил Крусловски B Nissan Primera 01:04.11 22 30 Христо Столаров B Nissan Primera 01:04.46 23 24 Емил Стоев B Honda S2000 01:05.19 24 48 Иван Топалов B Honda Prelude 01:06.12 25 49 Иво Спасов B Toyota Celica 01:08.13 26 12 Николай Агопян B Toyota MR-2 01:12.35 27 111 Тодор Белчилов C Subaru Impreza STI 00:58.40 28 51 Чавдар Стойков/Георги Григоров C Honda Civic 01:01.62 29 2 Александър Неделчев C Toyota MR-2 Turbo 01:01.94 30 69 Стоян Недков C Toyota Supra Twin-Turbo 01:03.56 31 43 Симеон Костов C Subaru Impreza 01:03.72 32 44 Петър Модев C Subaru Forester 01:04.30 33 33 Христо Христов C Subaru Impreza 01:05.69 34 21 Стефан Пецев C Nissan 350Z 01:07.03 35 55 Христо Калинков C - 01:07.44 36 16 Борислав Данаилов C Toyota Celica GT-4 01:07.84 37 37 Радомир Белчев C Mitsubishi EVO 01:10.97 38 54 Васил Стоянов C Honda Prelude 01:12.36 39 19 Димитър Стефанов C Toyota Supra NA 01:14.59 40 65 Калоян Райков C Toyota Celica

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има добри времена, но за съжаление като ги гледам на the Battle, пак ще паднем и в трите дисциплини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви новини ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко съм разочарован аз Публикувано изображение на националната беше по-интересно!!!

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...