Jump to content
QcK

15 май.Протест!

Recommended Posts

prozium ууууууууууу
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Високи били акцизите, а тоя бюджет от какво да се пълни? От тарикатите, дето наемат без договор, от тарикатите дето точат ДДС, от тарикатите дето се чудят как да не платят данъци?

Значи да вдигат всичко заради някакви тарикати и хората да си мълчат ?? Това че скапаняците не си вършат работата и гушат повече от кокошкарите дето гледат да си вземат ддс-то на гумите на колата ???? Ами като не им стига бюджета да вземат да глобяват тея дето са тарикати и май-най важното те да спрат да пръскат пари за "имидж" и да спрат да си правят скапаните далавери ..... Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

prozium а замислял ли си се,че горивата не са съобразени с нашия стандарт?В германия са 1.5 евро като ваултата им си е в евро,а и масово хората взимат по над 2000!Тука горивото е 2.5лв по нашата валута и хора взимат по 400лв!Не мога да разбера защо все се намира някой философ,който да дава акъли и да защитава правителството!Като не сте съгнали с протеста си мълчете!Да тия 20-30 стотинки,с които ще го намалят ще се усетят!Не мисли само за себе си!Има хора,които си искарват хляба с транспортни услуги!Да не говорим,че и цените на други стоки се покачват заради покачването на цените на горивата!Като искат да пълнят бюджета да започнат да обработват земи за износ на земеделски култури,да започнат да строят заводи за пройзводство и износ,да стимулират малкия и средния бизнес!В момента всичко в България е внос и пройзвеждаме едно голямо НИЩО и давай да пълнят бюджета на гърба хората,които и без това са затънали в немотия и спестяват дори от храна!

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес с нов "Силов тунинг" :):)

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за протест трябва да се показва че има жив народ.Дано нямам неотложни ангжименти за да съм на линия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@QcK, като знаеш как да запълниш бюджетните дефицити, влизай в политиката :) Може пък да успееш да хванеш технологичната вълна и да индустриализираш наново държавата ни. Въобще самият "протест" е замислен крайно глупаво, като ще се протестира се казва 10 дни няма да се качим по колите си освен ако не е спешен случай и въпрос на живот и смърт. Сега участващите ще направят мизерия на бензинаджийте, ще изнервят хората, които не са наясно за какво става дума и въобще създадат на себе си и останалите само отрицателни емоции, а отговорните било те собственици на бензиностанции, било управляващи ще ги вее вятър на бял кон. Ама дано постигнете нещо добро и положително.

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

prozium не ми е работа да запълвам бюджети!Там има достатъчно хора,които с това се занимават!Както и да е всеки си има позиция. Ти щом си такъв разбирач замисли по-умен иди в управлението на държавата и оправи нещата.Акъл всеки може да дава и го прави типично български та не се мисли за най-умния пак нещо типично за българина!

Редактирано от QcK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се вдига цената на горивата всички останали цени се вдигат. И съответно обедняването се задълбочава. Покупателната способност намалява. Всички стоки престават да се продават. Дори и хранителните стоки, спада потреблението като цяло. Търговците търпят застой в оборота, производителите не успяват да реализират продуктите си. И всичко тръгва надолу. Заплати не могат да се плащат, уволнения, социална нестабилност и престъпност. Мисля, че от прехода насам не се е намерил нито един управляващ, който да го е грижа наистина за всичко това. Всеки минава метър и кервана продължава постарому. А българина търпи, псува под сурдинка и се примирява адаптирайки се с все по свиващата се миша дупка в която го натикват.Най-ефективната стачка би била бойкота. Спиране на потреблението до самия му минимум. Ако се спре да се купува 1 седмица горива това ще се отрази на алчната индустрия, ако не се отрази още една седмица протест, ако трябва и един месец. Струва си човек да се лиши от удобствата си за един кратък период от време, за да да покаже, че не желае повече да бъде прецакван и манипулиран, труда му да не се зачита, правата му да се погазват. Не преувеличавам ни най-малко. Хората трябва да се събудят от ступора и да осъзнаят, че самите те са властта и коректора на самозабравилата се управляваща клика.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Лично аз подкрепям мнението на ozonbg и според мен е по-правилно да не правим демонстрации, а просто да не зареждаме колите си за известен период докато не започнат да смъкват цените надолу.Не знам дали знаете, но повишаването на цената е просто шантаж от страна на рафинериите понеже гориво за България идва предимно от Русия, а не от Либия например.С бунтовете в арабския свят нашите измекяри се възползват на максимално за да ни ошушкат и да станат още по-богати.Ако щете и по 0.01 стотинка да зареждате пак ще им пълните джобовете и нервите ще са за нас и персоналите по бензиностанциите.Аз лично няма да заредя за 0.50 лв защото с това ще изневеря на протеста и ще стана като останалите които си дават парите за високите цени на горивата.А целта е да не им се дават никакви пари от наша страна докато не смъкнат цените!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето предлагам тези дни да си гледаме колите като музейни експонати :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените на горивото се определят от световния пазар, не от локалния! Всички доставчици пазаруват на цени на международния пазар, не на локалния! Това, че в Либия има размирици влия е на предлаганаето а от там - на цената. Освен това, спирането за зареждане за един ден или седмица дори няма да повлияе на джобовете на изедниците. Т. нар. "текучество на плащанията" ще ги пази спокойни дори в рамките на месец незареждане. Текучество на плащанията е факта, че ако не заредиш днес - ще заредиш утре. Ако не заредиш тази седмица - ще заредиш другата. :) Еластичността на продукта е от огромно влияние в случая. Именно горивото е една от най-нееластичните стоки. Няма заместител. Разбирасе, нека не издребняваме и да споменаваме газта, въпросът е в широкия смисъл на думата. Не можеш да сипеш вода и да караш... За да има ефект протеста, лично от моя гледна точка, трябва да се блокират важни пътни артерии, същинските центрове на големите градове. Да има парализа и дестабилизация на икономиката за 1-7 дни.. тогава ще се вслушат.А за незареждането трябва да се вдигнат най-големите потребители на гориво - именно превозвачите. Да спрат да извозват за една седмица, но естествено подплатени с нашите усилия - и ние да не зареждаме. :D Но пърово е трудно да стане, защото ножът не е опрял още толкова близо до кокъла. Както казах - готов съм да участвам в протестите. В тази, или друга сродна тема, изявих желание да участвам. И щях да го направя, ако не бяха сменили часа. От 13:30 ми беше некомфортно, но щях да дойда. Но в новият час вече няма да бъда в страната и няма как физически да се явя на протест.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

@ ShEfA: "За да има ефект протеста, лично от моя гледна точка, трябва да се блокират важни пътни артерии, същинските центрове на големите градове. Да има парализа и дестабилизация на икономиката за 1-7 дни.. тогава ще се вслушат." много правилно казано стига сте били меки и стига сте навеждали глави докъто викаме няма да стане и докъто стачкуваме пасивно "няма да заредя един ден" ще ни тъпчат

Редактирано от WaveMastaa
По�т, непо�ред�твено преди тво�, не е цитира :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги то е много лесно на теория да го кажеш да блокираме пътищата и кой ще поеме отговорност за блокирана пътна артерия?Някой от вас съгласен ли е да поеме цялата отговорност за блокирана артерия?Куките ведната ще питат кой е организатор на цялото нещо няма да тръгнат да арестуват всички!Та не е толкова лесно колкото изглежда.А за масовото незареждане е абсурдно да се организира на тоя етап.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

QcK, за жалост си много прав, колега. А още по-жалкото е, че това ми се струва единствената форма на протест, която би имала някакъв успех :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добри идеи давате, и аз подкрепям да блокираме някои пътища, и да носим табели или нещо подобно на стачка например с 'Искаме по-евтин бензин'. Дори може да ни дават по новините, ако го направим както трябва :) Може да блокираме и бензиностанциите, като се мотаеме по няколко часа в тях например да си мием колите или нещо от сорта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах ви моето мнение, това с блокирането на пътищата нищо няма да постигнем.Ефекта е да не се зарежда, един вид мълчалив протест.Аз съм готов да не си карам колата стига да стигнем до консенсуса който търсим всички а именно да принудим държавата да събори цените на горивата, защото само тя може да се намеси и да се наложи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Достатъчно масово незареждане НЯМА как да се организира и постигне!Няма да зареждаме 2000 човека 1 сецмица от 3 милиона активни шофйори-муха ги охапала!

Редактирано от QcK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте да блокираме магистралите от двете страни за 5-6 дни и да видим дали няма да ни послушат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега няма как да стане сигурно за 15ти път го пиша.Трябва да мислим трезво не можем да блокираме пътни артерии!Кой ще поеме отговорноста?Превпозвасчите могат там е друга бирата обаче ние трудо...нито ще има достатъчно желаещи нито ще се застойм повече от 2 часа и накрая някой ще го отнеса с някаква солидна глоба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Име желание - има начин. Няма желание - няма начин! Всичко в този живот е въпрос на целеустременост. Ако имаме желание, ще се свържем с превозвачите и ще се организираме. Но това е корена на проблема - нямаме достатъчно желание! "Нито ще има достатъчно желаещи..." - а това чии проблем трябва да е? Това, че няма да има желаещи да отидат и да СЕДЯТ без да правят нищо на едно място в определен час... Ами какво остава да не зареждат хората? Кой ще е този мързеливец, който ще се навие да ходи пеша, пък няма да се навие да седи мирно? Ти мисли трезво. За да има ефект трябва да всички възможни автомобилни форуми и превозвачи в страната да не зареждат 2-3 седмици. Един ден няма да даде отражение, защото на другият така или иначе ще заредиш. Нито ще даде отражение само един човек да не си кара колата.Как се сваля диктатор? Чрез гладни стачки? Не... чрез активни протести! На тях лесно ли им е било? Не! Но има разлика... те не търпят - ние - да.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз да се похваля - от днес натам няма да зареждам за един цял месец(може и повече), тъй като колата ми е при тенекеджията :)пп. Реално, ми се струва, че като не зареждаме за седмица - две, най ще е добре.

Редактирано от tuning_mania

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Shefa никой не ти говори за един ден да не зарежда никой, а докато не смъкнат цените надолу да не се зарежда, ако ще и месец да е.Не ми е приятно, че ще се разхождам пеша без колата, но заради тихия протест(а той ще е доста по-ефективен) ми се струва, че ще се появи ефекта.Ако всеки мисли като мен може и да се получат нещата.Както каза колега по-горе, зарежда се само при неотложен проблем.Но не и да изкривяваме действителността - като например за работа :)това с блокади по пътищата е равностойно на гражданско неподчинение и се наказва от закона.А целта ни не е да всяваме паника и неподчинение, а просто да им дадем да разберат, че можем и без тяхното гориво.Знам, че за поредно десетилетие всичко се върти около нефта и че на всичко оказва влияние над ценообразуването за съжаление и трябва да се предотврати, защото ако растат цените още нагоре(а те мисля, че няма да се спрат) това означава да се лишим и от най-елементарните храни заради изкуствената инфлация, която ни вкарват тези изроди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо предупреждение: задръстваме бензиностанциите и зареждаме за 50 стотинки

второ предупреждение: след около седмица задръстваме важните пътища

.............

и така трябва да са организирани нещата - на всеки ден, коЙто се стачкува, трябва във всеки град да се прави едно и също според мен. БЪЛГАРИНО, ПОКАЖИ НА ТАРИКАТА, ЧЕ НЕ СИ КОН С КАПАЦИ И ЧЕ НЕ СИ МИШКА, ДА СЕ КРИЕШ В СВОЯТА ДУПКА ДОКАТО ТЕ МАЧКАТ.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично няма да зареждам за месец :) Ще разглобя цялата кола ще си я "бърникам", замислил съм и ремонт отдавна а сега ето и Удобен момент :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желаещите да решат даден проблем търсят решение........останалите търсят.......оправдания.За съжаление тези дни ще имаме още едно потвърждение на това правило.А колегите са прави........на кой ,който е тръгнал срещу дадена система му е било лесно:)Едва ли ще сме първите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви я таблицата с цените на горивата в Европа - http://www.energy.eu/ В България са едни от най-ефтините. Високи били акцизите, а тоя бюджет от какво да се пълни? От тарикатите, дето наемат без договор, от тарикатите дето точат ДДС, от тарикатите дето се чудят как да не платят данъци? Хората по света ще дигат данъците, за да си кърпят дефицитите, тук при все, че горивото е относително ефтино ( не че е, ама съотнесено с останалите държави е ) искаме да го свалят още. И кфо даже да го смъкнат с 10-20 стотинки да стане колкото е в Румъния ( € 1.204 с/у € 1.258 ) ще я усетиш ли тая разлика ? Всички много лесно се палят и скачат по протести и прочее без да се замислят много. Дано свалят цените до най-ниските възможни в Европа, за да видим дали ще сте доволни :)

Боже..., колко мъка има по тоя свят... Боже...
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже..., колко мъка има по тоя свят... Боже...

Мда, колега, има и то много :) Щото аз ако греша не се срамя да си призная грешката и не се отнасям с насмешлива ирония и лек сарказъм, гарниран с културни-литературни препратки към думите на хората :) Фактът си е факт - протестът във формата в която е замислен едва ли ще е ефективен. Най-малкото няма никаква цел освен да ядоса хората и то не правилните хора, ами потребителите като цяло, което си е чиста форма тероризъм. Поне като се протестира за нещо да се положат някакви цели, да се каже ей го на колко е барел нефт, ето ги транспортните разходи, ето ги разходите по обработка и прочее, акциз 65 стинки на литър + цена на достафчика, формира еди каква си сума. На базата на тая сума вече се гледа разликата с цената на горивото в момента. Щото и на мен ми се иска да е лефче литъра, ама няма как да стане. Прави са хората, че като се дигат горивата се дига и всичко останало, ама пак казвам вижте бюджета до колко се пълни от акцизи :) Работите са навързани и като ще разплитаме/те паяжина поне, нека да има някакво разбиране коя нишка като се дърпа какво прави.
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ооо ще стане работата май :)цъкцъкцъки на доста места още имацъък

Редактирано от tuning_mania

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Боже..., колко мъка има по тоя свят... Боже...

Мда, колега, има и то много :) Щото аз ако греша не се срамя да си призная грешката и не се отнасям с насмешлива ирония и лек сарказъм, гарниран с културни-литературни препратки към думите на хората :) Фактът си е факт - протестът във формата в която е замислен едва ли ще е ефективен. Най-малкото няма никаква цел освен да ядоса хората и то не правилните хора, ами потребителите като цяло, което си е чиста форма тероризъм. Поне като се протестира за нещо да се положат някакви цели, да се каже ей го на колко е барел нефт, ето ги транспортните разходи, ето ги разходите по обработка и прочее, акциз 65 стинки на литър + цена на достафчика, формира еди каква си сума. На базата на тая сума вече се гледа разликата с цената на горивото в момента. Щото и на мен ми се иска да е лефче литъра, ама няма как да стане. Прави са хората, че като се дигат горивата се дига и всичко останало, ама пак казвам вижте бюджета до колко се пълни от акцизи :) Работите са навързани и като ще разплитаме/те паяжина поне, нека да има някакво разбиране коя нишка като се дърпа какво прави.
Викаш ние да запълваме дупките в бюджета,а милионера,който укрива данъци за МИЛИОНИ да си трупа още повече?!ДА ти имам логиките и овцедушието колега!Моля те от все сърце не пиши повече в темата!Да се дават пак 10-20 милиона за преброяване на населението и за незнам си какви още глупости,а да не могат да нямалят акциза! Редактирано от QcK
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

prozium, сега ще ти напиша няколко думи, защото виждам, че темата много те вълнува и си много активен. Като стана въпрос за теми - нещо не те виждам в тази за 3 март. Както каза MAD DOG... Защо prozium - там можеше да ни обясниш примерно.., какви будали са били тези, които са се били за свободата. Как е нямало смисъл, по-добре в къщи на топло. Те..., турците сами са щели да си тръгнат сигурно. Един - два века повече, голяма работа. Какви са били тези бунтове и въстания - загуба на време и грешка... Ами то... това си е тероризъм май. Горките турци... То не бяха ПТП - та, не бяха ДДС - та и акцизи, не бяха простотии... Спри се малко бе, човек. Виждам, че много те напъва и даже се опитваш да използваш и някой сложни думички, ама... Хората се опитват да измислят как да го направят, а не как да не го направят. И понеже явно имаш много парички и не ти пука, по-добре иди да се ограмотиш малко, да се научиш да пишеш правилно. А когато се върнеш..., той 13 - ти ще е минал и ще спиш спокойно вече. Спирам, че стана дълго... Да не те заболи главата от четене.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

андрей делчев говори, както дявола чете евангелието.Както му е наредено и угодно за картела на продавачите на бензин.А мислите ли че на големите концерни не им е изгодно да ни източат с 10-20%? :) Петрола ще расте яко, това е вече международна политика и ние сме потърпевши! :) Либия е само повод за вдигане на цените.Дойде ли вълната, се качват на нея!Прозрачно няма, ценообразуването винаги зависи от борсата, но не и заплатата на смачкания български народ.Ако организират протес "седмица на работа с градския транспорт и пеша",може и да имаме успех.Но за това трябва независим профсъюз!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

@hphphp, не знам защо започваш с лични нападки :) Аз няма да ти отговоря по този начи. Колкото до писането ми, това че вкарвам мой стил, замествайки някои в-та с ф-та и съзнателна употреба на пълен член, където трябва да се ползва кратък, надявам се можеш да го преглътнеш, ако въобще четеш какво пиша :) Не реагирай пасивно-агресивно, щото си се фрустрирал от това което пиша и не изскачай с някакъв криво разбран национализъм и шовинизъм, това че не съм писал в някфа си тема за 3ти март не значи, че не съм го отбелязал :) Аз се качих на Шипка, а ти къде беше ? По темата - няма защо да спра да пиша след като протестът е замислен крайно неефективно. Седя си все още зад мнението. Забележете след 25ти февруари какво се случва с графиката :) Пак казвам дано паднат цените, но трябва да си голям оптимист да очакваш някой да си съобрази цената със стандарта ти .@darius :angry:

Редактирано от prozium
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги помагайте в "daewoo-chevrolet" форума, не мога да се справя сам - само мишоци, къде са великите Българи за които учихме по история?http://daewoo-chevrolet.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=5174&p=59373#p59373

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къква история , къкви велики българи? :angry:Историята винаги се е ползвала в угода на власта :) Нека да излезем и да покажем че сме живи а не зомбирани идиоти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е било и по време на ОСВОБОЖДЕНИЕТ !Едни за шиели знаме ,, СВОБОДА ИЛИ СМЪРТ,, ,а други "българи" са си пазили имотите дадени им от Турците !Изчетох цялата тема,и само ми се иска да кажа - СРАМ МЕ,ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН !Мисля си аз,тея момчета който не желаят да се борят,дали са били на улицата някога в борба за нещо?Аз лично,пеживях прехода и с общи сили свалихме 2 правителства !Не,че с това се промени нещо,но съм горд,че съм бил там и ако се наложи пак,няма да мине без мен !Няма смисъл да се ядосвате колеги,мишоци е имало и ще има винаги !С респект и уважение !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
В това интервю пича от защита на конкуренцията спомена една думичка "Олигополен", а сега нека видим какво означава ОЛИГОПОЛЕН(това е по-лошо и от монопол)"Олигопол (от гръцки ὀλίγος — малочислен и гръцки πωλέω— продавам, търгувам) е пазарна структура, при която производството и продажбите в някой сегмент на пазара се контролират от малко на брой конкуриращи се фирми. Неголемият брой продавачи се обяснява с факта, че нови фирми трудно проникват на този пазар.При такава ситуация решенията на една от фирмите силно влияят на решенията и на другите. Всяка от фирмите би искала да стане монополист, но конкуренцията на другите не и позволява. Ако един от участниците намали цените, например, потребители биха се ориентирали към него. Останалите производители би следвало или да намаляват цените или да предложат по-голям брой или обем услуги. Затова в олигополите фирмите не се конкурират ценово -обикновено се получава негласно споразумение за общо ниво на цените, така че да не се ощетяват помежду си. Такава форма на олигопол се нарича картел. В него договарящите се страни определят общо ниво на производството, което би осигурявало добра печалба на всички. Определя се и квота на всеки от участниците в общото производство, както и възможните пазари за реализация. Олигополите се считат за нежелателни, тъй като при тях се повишава рискът от ценови споразумения между компаниите, което накърнява интересите на потребителите. При олигопол фирмите се конкурират предимно чрез маркетингови стратегии, услуги съпътстващи продукта и др."И тези нехранимайковци от петролната и газова асоциация и от защита на конкуренцията ще ми казват че няма КАРТЕЛ.В самото обяснение на думата Олигопол си го пише.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е дал добро определение на икономическото понятие "Олигопол". Напълно съм съгласен , определено това е "заговор на военните" както казва Краси Радков и цели да ни разкатае мамицата. На тея цени на бензина ще ни се нацепят гумите от седене по паркингите , а боята ще пада на едри люспи от изпичане :lol::lol: . Май само това ни остана, да се помайтапим. Да си заврат бензина в за...ка тея мръсни ко....та ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, съгласен съм с повечето от Вас, но проблема не е в цените на горивата, а в доходите ни! Защо да не спретнем един протест с искане за минимална заплата 500 евро?

АЗ в протеста за цените НЯМА да участвам, сигурно ще съм на работа, за да изкарам кинти, за да си сипя бензин. Обаче подкрепям идеята на колега от Ситроен Клуб България да НЕ се зарежда "масово" гориво. Да видим къде ще си ги заврат всичкия А-95 и обикновена нафта, ако никой не ги купува. Да, малко по-скъпо е, но ако явлението придобие масов характер мисля, че бързо ще даде резултат.

Призовавам ВСИЧКИ да минат на 100-октанов и Премиум дизел поне за месец!

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...