Jump to content
bebcho

Сменихте ли зимните гуми с летни?

Сменихте ли зимните гуми с летни?  

141 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Вече е доста топличко, но до кога ли?Кога мислите да сменяте гумите колеги, ако вече не сте ги сменили?Аз мисля в понеделник да ги сменят, в събота и неделя ми се струва че ще има опашки.Колко парички ви излезе смяната и къде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Рекси, защото много е слушкал, и си е изпапквал всичкия бензинец и масълце дето му налея, получи чисто нови гумета Toyo!Смяната ми излезе 26 лева, Русе.

Редактирано от BLEIN MONO
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених ги преди няколко дни.За смяна не съм плащал понеже моите са с енделни джанти и сам си сменям.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте ги врътнах (зимни с летни) пред нас с един много убит крик.Аха на 2-3 пъти да ми падне колата на земята.Удобството е че мойте са на джантаци и е детска игра стига да имаш хубави инструменти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да още миналата седмица но аз при всяка смяна задължително ги минавам на баланс.Аз съм с два комплекта джанти та с баланса към 20лв.

Редактирано от KONI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята вече е с 4 чисто нови Hankook Ventus evo на отделни лети джанти ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои да предложи добър гумаджия във Варна и мнения за Примекс ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз миналата седмица си сложих летите джанти с летните гуми, а железните джанти ги паркирах в канала на гаража -_-Сега обаче трябва да си сменям предните гуми, че миналата година много зор видяха ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 минути завих последната гайка и досега малко тест драйв да видиме как е ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още към 10 февруари ги праснах ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои да предложи добър гумаджия във Варна и мнения за Примекс ?

За мен има само една гумаджииница във Варна - "Маринтекс"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз скоро ще ги сменям. Може би другата седмицато се присетя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги сменям следващата седмица, защото гумите са ми малко далечко а тази не мога да пътувам.Според мен вече си е време, надали ще паднат много температурите занапред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам да ми освежат джантите и тогава ще ги слагам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още миналата година септември. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди почти 2 седмици смених гумите. Заведох девойката (хондата) при гумаджиите, които винаги посещавам и ги смениха. Мойте също са на отделни джанти, мога и сам да ги сменя, но не ми се занимава, а и предпочитам да йм проверят баланса. Нахлуха ми старите паради с дот 08 и ми взеха 10лв ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо турих 17-ки джанти с летните гуми! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои да предложи добър гумаджия във Варна и мнения за Примекс ?

След пожарната в посока центъра, до канала - Веско.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите ме изненадаха - нови гуменки отпред с дот 4510 , съответно смяната за без пари и бонус преглед ходова част и комплексно измиване. :rolleyes::lol::) Те това е далавера :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Все още не съм ги сменил,налага се да си изправя едната джанта и да закупя 2 нови гумета за отпреде,та затова задържам,че много стинки ще трябват.Началото на другия месец ще свърша това.Някой да знае добър майстор за изправяне на джанти в Пловдив?Кривината не е голяма,съвсем леко но дразни.Поздрави на всички.

Редактирано от hondarev_accordov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още миналата седмица с нови brdgestone turanza er300 ecopia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още преди две години :rolleyes: ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз някъде априлската ваканция ще сменям. Попринцип си ги сменям сам не ходя до гумаджийници.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди две седмици смених железарките с алумина :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След пожарната в посока центъра, до канала - Веско. :blink: Там е мястото. Откакто Станимир се загуби, той е моя човек. А също и изправя сгънати колелета. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

drivercho Ако ходиш, иди до 6-и април и му вземи телефона. След това ги махат заради новия път и засега не е намерил място, където да се премести.Рядко срещан гумаджия - няма излишни операции с цел вземане на лев. А е и един от малкото във Варна със стенд за мото-гуми (полезно за колегите с двуколки).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Моят график е: Гергьовден - Никулден.Все още има сняг на високо - за ски... Пътувам за Кицбюел в края на настоящата седмица.:blink:

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимните гуми вече са опасни на тези температури 10-20 градуса :blink:.Купих две чисто нови S1 Evo да ме разхождат .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Началото на другия месец мисля да взема унироял спорт рейн 2. Някой дали има впечетления от тях?     http://www.megamodo.com/images/uniroyal/mm_UniroyalRainSport2.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Зорноволно днес , веднага след завръщането от Цигов чарк - след едночасовото шофиране по магистралата от София до Пловдив по топлият асфалт / от 12 до 13.00 часа на 25.03.2010 / зимните ми гуми станаха на "зарчета" - накъртен неравномерно грайфер по цялата обиколка на гумата и констатирано при днешната им аутопсия - вътрешно скъсване на телове под протектора на три от четирите . Очаквах на връщане да се спука някоя от тях и стисках волана , но оцеляха до София . Смяната им с летните гуми ми бе без пари - в гумаджийницата съм на бартери ....Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тази анкета липсва един възможен отговор - "Не съм слагал зимни гуми изобщо". Има такива камикадзета... :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не те е срам, Даниеле!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да затопли стабилно и тогава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

миналата седмица ги смених и сложих отпред чисто новички ГУДРИЧ ако мога и отзад ще сложа нови ама другия месец ако останат кинти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В тази анкета липсва един възможен отговор - "Не съм слагал зимни гуми изобщо". Има такива камикадзета... :honda::honda:

Аммммм,дааааааааа;) Аз съм един от тези камикадзета и не съм излизал от града цяла зима:honda: Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си призная аз карам цялата зима с летни гуми - и то какви гуми... неравномерно износени, пластмасови с ДОТ от времето, когато баба ми е гонила византийците...Толкова е грешно това, че мисля да си сложа един минус още сега. Ето и batkosio ме порица сега. :shy:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес свърших тази работа - 4бр. Kumho ECSTA SPT KU31. Но не си знам силата и скъсах една шпилка :blink: Утре съм на сервиз :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи, че е на предна главина, щото е по-гадно!"Сила без разум, сама се погубва." - народна мъдрост. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кое му е гадното..бам с чука излиза старата и набиваш новата , отне ми 2 минути да я сменя на акорда..п.п-ползвах стара шпилка от задната главина ,която бях сменил преди време.

Редактирано от Едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...