Jump to content
KpaTyH

Honda показа новия Civic

Recommended Posts

Майкооооооооо ... Какво дупе :) :) Харесва ми и то много, мисля че са го докарали добре, особенно от към г**а ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:);):) Нямам думи - прелест ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И отново: "В крайна сметка новият модел няма да е революционен, както предшественика си. Явно в момент на световна икономическа криза, от компанията са решили да не предприемат излишни рискове."

 

Дано тази предпазливост някой ден изригне в нещо нечовешко, мощно, бензиново торпедо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли не ми харесва купе версията :) Еми не мога да си кривя душата задницата на купето нещо не ми е на сърце... А седана добре изглежда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купето от дръжката на вратата назад нещо не му е наред. Седана изглежда доста по-завършен в това отношение...http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=55944&st=0 ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак това са версиите за американския пазар, европейските ще са далеч по различни...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми прилича на фейслифт на 8-цата. Да се бяха постарали малко повече! Честно казано съм леко разочарован. До сега нямаше нищо общо между поколенията с леки изключения от преди доста години. Харесва ми, но очаквах повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми прилича на фейслифт на 8-цата. Да се бяха постарали малко повече! Честно казано съм леко разочарован. До сега нямаше нищо общо между поколенията с леки изключения от преди доста години. Харесва ми, но очаквах повече.

Отначало и моята реакция беше такава,но след като поразгледах и "вникнах" в дизайна........I LOVE IT.Дано серийните бъдат още по,по-най ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купето е жестоко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със какъв двигател е купето ? 2.2 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро 1.2 :rolleyes:

Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ще е икономичен и екологичен с електромотор :rolleyes: Може да си правиш ластик с някой тролей на светофара. Интересно ми е какво ще изкарат за JDM и EDM?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че е хубаво купето съгласен съм, но само на мен ли задницата силно ми напомня на мерцедес ,с тези стопове и то стар модел ,а може и да се бъркам ,но отпред е страхотно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки на най-новия сивик в производствена форма:spy pics

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е като фейслифт, нищо радикално ново не видам както щеше при прехота от 3 към 4 към 5 към 6 към 7 и към 8 ген (с изключение на седан 6 към седан 7 което пак си беше като фейслифт). Стоповете са по така променени, но старите за европейския и японския седа с двете кръгли тела ми харесваха повече. Минали са тинята и дълбаят дъното вече!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателите в САЩ щели да бъдат R18 и К24 (с около 200-210кс)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позор, как може, това на нищо не прилича.

Нека не си кривим душата, от облия сивик насам, дизайна на сивиците е ужасен. Това не е автомобил със спортен дух,

това е жалко подобие на костенурка бе!??!?!?!!

Не го ли виждате, прилича на Квазимодо. Няма го ниския заплашителен силует, намусената муцуна, прилича на фолксваген поло, една педя разстояние между предната броня и асфалта, за праговете и задната броня да не говорим, китайска колиба!?!?!?!

Направо ми се повръща. Много съжалявам, че съм откровен, но това не е автомобила, който си представям като нов модел на вездесъщата HONDAАААААААААА!Публикувано изображение!Публикувано изображение!Публикувано изображение!Публикувано изображение!Публикувано изображение!Публикувано изображение!

Редактирано от Pelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми нищо ново..... не са стигнали много далеч от предната 8ца. Задницата на купето доста напомня американската осмица купе.Най-големият производител на двигатели в света не може да плати за малко дизайн. Така изобщо си става неразличима от корейската тълпа, много жалко.........Утре да не се изненада някой като чуе : - Я къв Хюндай си си купил!!!- Къв Хюндай ве, тва е Хонда:hondarulez:- Тъй ли, ми то все с "Х":bye:

Редактирано от Red
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мноо як феис мачка !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми нищо ново..... не са стигнали много далеч от предната 8ца. Задницата на купето доста напомня американската осмица купе.Най-големият производител на двигатели в света не може да плати за малко дизайн. Така изобщо си става неразличима от корейската тълпа, много жалко.........Утре да не се изненада някой като чуе : - Я къв Хюндай си си купил:hondarulez:- Къв Хюндай ве, тва е Хонда!!!- Тъй ли, ми то все с "Х":bye:

За съжаление си много прав. :(:):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро се припознах с Хонда Сивик 8г седан. Гледам в далечината и викам на шефа - гледай каква хонда. Разминаваме се и то се оказва Hyndai i30 мисля, че беше :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позор, как може, това на нищо не прилича.

Нека не си кривим душата, от облия сивик насам, дизайна на сивиците е ужасен. Това не е автомобил със спортен дух,

това е жалко подобие на костенурка бе!??!?!?!!

Не го ли виждате, прилича на Квазимодо. Няма го ниския заплашителен силует, намусената муцуна, прилича на фолксваген поло, една педя разстояние между предната броня и асфалта, за праговете и задната броня да не говорим, китайска колиба!?!?!?!

Направо ми се повръща. Много съжалявам, че съм откровен, но това не е автомобила, който си представям като нов модел на вездесъщата HONDAАААААААААА!Публикувано изображение!Публикувано изображение!Публикувано изображение!Публикувано изображение!Публикувано изображение!Публикувано изображение!

 

Найстина позор в сравнение с старите хонди,пълна излагация! :):):)Т'ва по скоро е новия модел на Хюндай :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре да не се изненада някой като чуе : - Я къв Хюндай си си купил:)- Къв Хюндай ве, тва е Хонда:)- Тъй ли, ми то все с "Х":) Хахаха на мене точно това ми се случи миналата седмица ,един колега като ме видя за пръв път с хондичката и ми вика - "Ти на пук на всичко си си взел Хюндай,а?" Пък аз като му казах,че е Хонда ми каза,че не ги различавал много:) Абе тука само Голф и Астра признават,само че треа да са с лети джанти и тъмни стъкла :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае кога ще показват версиите за евро пазара?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ee задницата най-накрая заприлича на нещо. Досегашните 8-ци седан отзад бяха :) :) :) Аз не съм толкова недоволен от дизайна, особено пък купето е супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбира се че за япония остават най-яките модели но и за европа не са зле така че ще почакаме ще видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ee задницата най-накрая заприлича на нещо. Досегашните 8-ци седан отзад бяха :):D:)

 

Определено според мен това:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

е доста по грозно от това:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

И дори от американския седан:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно ми е да определя коя от всичките е най-грозна, но при всички положения и трите са грозни.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме кефят и 2те генерации в интерес на истината. 9-тата е малко по-мазничка, докато 8-мата (седан) ми изглежда по-консервативна. Четох обаче, че Si версията щяла да бъде отново 200кс, но с 2.4 двигател. Каква е идеята на този по-голям обем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено нямат излъчването на:

Публикувано изображение

 

 

...или да се върнем в далечната 1987-а с най-красивия (според мен) Сивик Седан правен някога:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

 

8-цата е гот, дори американската версия (с по-извратените си стопове) наживо изглежда доста добре, но определено новия модел... как бихме могли да кажем, че тези двете тук имат нещо общо с него като дизайн, линията, като излъчване, като дух... нищо общо според мен. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно ми е да определя коя от всичките е най-грозна, но при всички положения и трите са грозни.

Абсолютно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък честно казано доста ми допада тази визия, но въпрос на вкус нали знаете :dry: На един ще се хареса на друг не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...