Jump to content
Restless

Civic 9gen

Recommended Posts

Премиера на изложението в Детройт - това са "концепти", които на 99% ще влязат в продажба в САЩ след 2-3 месеца

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре изглеждат, но на седана бронята е много особена и не пасва, а и двете трябва яко да се свалят на земята :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чуден е сивика,много ми харесва.А дано и двигателите да са яки,в което не се съмнявам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е на хубавото няма ка да кажеш, че е грозно. Харесват ми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купето е много яко :) дано му сложат дръжка на вратата от 8-ма ген. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има нещо, което не ми харесва, не мога да определя точно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала ... утрепаха рибата, красавци от всякъде!! Да видим муген как ще се справят с тези... Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина са добри,поне според мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Финалната версия вече се рекламира в американския сайт и изглежда доста добре според мен. А европейския вариант не изтече ли от някъде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предниците са определено по-готини,агресивни някакви :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса, но като разглеждах всички снимки и някак си нещо май ми липсва, може и да се лъжа. Иначе изглежда доста як автомобила. Вижда ми се нещо средно между хечбека и седана, и задницата ми прилича на акорда, в което няма нищо лошо естествено. Доволен съм от дизайна, който до момента е изнесен. Но съм сигурен че на живо е 100 пъти по хубава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам добро предчуствие за хечбека

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникално красив автомобил ... Браво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...купето е невероятно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах някакъв страх, че може да се е получило някакво дизайнерско недоразумение. Е успокоих се, много са хубави и двата! Единствената информация за двигателите от американския сайт е, че моделите ще се предлагат във варианти бензин, хибрид и природен газ, но нищо не се споменава за мощности. Дано извадят този път един по-силен двигател по-случай 40 годишнината на Сивик. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах някакъв страх, че може да се е получило някакво дизайнерско недоразумение. Е успокоих се, много са хубави и двата! Единствената информация за двигателите от американския сайт е, че моделите ще се предлагат във варианти бензин, хибрид и природен газ, но нищо не се споменава за мощности. Дано извадят този път един по-силен двигател по-случай 40 годишнината на Сивик. :)

ДВГ-то е важно, ако има и метан, това ще е колата за БГ :) в жълт цвят!И е крайно време да изкочим с нещо над 200к.с., че ми писна от тея малки магаренца!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шеф-дизайнер на 9ген седана е човекът създал Европейския хеч 8ген и Джаз/Фит.За разлика от хеча тия красавици са с мултилинк окачване отзад. Поне за Щатите се говори че топ версията ще е 2.0 или 2.4 литров двигател с повече кончета от сегашното Si (197кс)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно изглежда:) Трябва да покажат снимки и на интериора, иначе тая година Хонда се представят без грешка със сивика и цр-з :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
2012 Civic Si Coupeхора ще се радвам ако някой ми помогне със вграждането на клипове от youtube i vbox7, във видео темата доста хора направо качват видеотата за гледане без линкове което според мен е +, съжалявам за оффтопика Редактирано от da6kata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=0W_S1cQiZc4&feature=sub

 

 

Ето така става колеа Insert media и въвеждаш адресът на клипчето

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уха, харесват ми и двете.. много!Седанът ми пасва идеално. Ако започна отсега да ям с една баничка по-малко на ден, през 2016-та ще мога да си го купя на старо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко са ми безидейни муцуните (а на купето е "противогазено" грозновата). Много би ме зарадвала някаква самобитна но и деликатна идея за нов фирмен стайлинг на зоната м/у блокфаровете, халогените и капака.Иначе всичко друго е супер - лаконичност и динамична лекота на пластиката , пропорциите на силуетите, задниците (особенно на купето с тоя интегриран спойлер а-ла NSX)- всичко е "ток и жица" Личи си Хондовският геном , но липсва "узнаваемост на физиономията". Надявам се до серийното производство (или поне това за Европа) да "възникне" подходящото лице. За сега и "до тук добре" Ето и малко по-големи снимки от промото http://www.autoblog.com/2011/01/10/detroit-2011-honda-civic-coupe-and-sedan-concepts-are-visions-o/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купето е много яко :) дано му сложат дръжка на вратата от 8-ма ген. :rolleyes:

Aз се заплеснах по хеча...:P А дръжките на 8-мата не ги хвали... Страхотен дизайн и слаба пластмаса и укрепване - още стои изолирбанда след лепенето на едната - като "тунинг елемент" де...:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купето наистина е доста ефектно :) Но сякаш 8-та генерация ми харесва повече :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купето наистина е доста ефектно :cool: Но сякаш 8-та генерация ми харесва повече :huh:

Не всякаш ,а наистина 8-та ген. си е по-хубава! Все едно са им гноясали мозъците на тея конструктори че не могат да измислят нещо по-ново ,а само тук-там пипат по феиса на колите и етооооооооо,готова новата генерация! Дрън-дрън та пляс. Като цяло не е лошо купето,но копират много от 8-цата.Направо си е 8.5 генерация,а не 9-та!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да спамна и аз тук с един линк:http://www.autoblog.com/2011/01/19/report-honda-plans-to-launch-2012-civic-in-april-with-all-varia/Изглежда, че 9-тата генерация излиза на пазара през Април.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...