Jump to content
atoma

Jdm Civic Tow Hook

Recommended Posts

Колеги, до къде я докарахме? Ще се прави ли поръчка, някой в близост до Радомир би ли се наел да направи поръчката или? Дайте да се организираме и да я направим, че зима иде, може да се наложи да помагаме на закъсалите по пътищата :censored: Ако не стане с оцветяването всеки може да си я боядиса както прецени.+още един комплект за мен.пс: Total Votes: 34 гледам че имаме необходимия брой желаещи вече :ranting: макар че само 8 комплекта сме писали в темата. Дано колегата се е чул с "химика" и ни сподели какво е станало :thumbs2:

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А размера уточнихме ли го окончателно? Този мострения ми изглежа малко по-голям сякаш... или греша :censored:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размера при мен на седана като че ли пасва идеално. Не съм го стягал с болтове но мисля че пасва, трябва да наложа на хеч и купе да видим там как ще е, но не мисля че ще е нещо по различно. Довечера мисля да легна и да го хвана с нещо и да снимам, да се види как изглежда. И ако хареса на всички да се пуска поръчката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам че не писах по-рано,но не бях в БГ.Отскочих по спешност до Англия.В събота не можах да се видя с човека,ще го търся сега през седмицата да измислим нещо за вечерно време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже темата позамря, да я вдигна малко. Ще се прави ли групова или да се спасява кой както може?Поздрави.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз все още съм навит за такива глезотийки. :)

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък направо ме отказахте с тез железа :P . Шегувам се, но имате ли си на идея как ще изглеждат боядисани и дали може всеки да си избере цвета :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нали Prelude каза че и стоманата може да се оцветява по подобен на алуминия начин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен в поръчката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 желязо :blink:без значение, цветно, хромирано или там квото направят... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана колеги, ще се прави ли поръчка или няма да го бъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимата явно скри всичко :D Аз всеки ден си шкуря по малко железните дето имам, до края на месеца може би ще закича някой :)тъкмо да видим как изглеждат с тия размери.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за. Мисля, че ако ги правиш трябва да са от желязо, за да са функционални и без цвят. Така хем няма всеки да претендира за цвят, пък и един спрей е 10 кинта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм избрал далеч по-евтин и прост метод Публикувано изображение

но не прави колата по шикозна и jdm :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това как точно се закача че не виждм кука няква. Иначе такова мога да си направя още сега имам колани такива от самолетен колан, че даже са и червени :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

елементарно е и аз от колан си го направих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимата явно скри всичко :D Аз всеки ден си шкуря по малко железните дето имам, до края на месеца може би ще закича някой :)тъкмо да видим как изглеждат с тия размери.

:rolleyes::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора,признавам си-виновен съм.Тотално изключих за тази инициатива.Обаче вече съм на нова работа и имам доста повече свобода през деня,ще мога да се ангажирам реално с човека е Радомир ако искате.Само кажете кой модел,каква дебелина и какъв материал и готово.Ще е добре да ми кажете и в какво разширение ще е файла,че да го питам дали му върши работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз мислех да направя предната кука малко по малка че тая ми изглежда бая голяма, задната според мен е ОК. Някой ако има размера на болтовете отпред да каже за да не стане някоя инфекция и да си имаме куки които да гледаме само. Мисля си че 8мм дебелина е супер, материала ще е стомана (защото е евтина) ако може да провери някой колко пари е дуралуминия може и от такова нещо да ги направим. Но си мисля че стоманата е по удачния вариант, защото всеки може да си я боядиса във какъвто иска цвят. Файла е .dwg имам го и на .dxf.Ако имаш време попитай за ориентировъчна цена за да знаем с какво се наемаме. Отделно чакам отговор и на запитване тук във Варна. Който даде по добра цена той печели :(Дано да измъдрим нещо скоро че лято идва трябва да поукрасим колите ;) отделно идва НС2011.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен това се получи > Публикувано изображение , следва прахово боядисване и монтиране. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така приятели, свързах се с една фирма и им пратих запитване, веднага ми върнаха отговор и ето и така чаканите цени. Те са за черно желязо с 8 и 10мм дебелина. Избрахме желязо като материал, за да излязат по евтини и за да може всеки да ги боядиса както иска.

 

Публикувано изображение

 

Ако се съберем достатъчно хора може да задвижа нещата и да си сложим екстрите за зимата (за любителите на пернишкия парктроник). Мисля че цената е поносима - 13.05лв без ДДС и 15,66лв с ДДС + 5-10лв за боя и 1лв примерно за болтове. Желязото може да се ползва и по предназначение, за теглене.

 

Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и какво стана с поръчката ?????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова година колеги.Гледам нещо не ви се получават нещата.Аз за рязане и т.н. не мога да помогна, но покрай един колега, който иска да си поръча преден и заден алуминиев от щатите поразпитах малко.Цената за 1 бр не му хареса, но ако поръчаме 15-тина идват на около 38лв/бр.Ако решите че това не е за тук ... поне ще ви вдигна темата и може да съживя поръчката ;)

Редактирано от Izanagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, нещата се получиха и има готови вече, сега трябва да се организираме колко ще си поръчаме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затрийте тогава горното.А кажете как монтирате предните, като нямаме греди под бронята за захващане като американците ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затрийте тогава горното.

А кажете как монтирате предните, като нямаме греди под бронята за захващане като американците ?

 

Аз си направих Т-образна планка, която залепих за предницата. Публикувано изображение:)

ПП: Снимката е от интернет.

Редактирано от Palko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И така приятели, свързах се с една фирма и им пратих запитване, веднага ми върнаха отговор и ето и така чаканите цени. Те са за черно желязо с 8 и 10мм дебелина. Избрахме желязо като материал, за да излязат по евтини и за да може всеки да ги боядиса както иска.

 

Публикувано изображение

 

Ако се съберем достатъчно хора може да задвижа нещата и да си сложим екстрите за зимата (за любителите на пернишкия парктроник). Мисля че цената е поносима - 13.05лв без ДДС и 15,66лв с ДДС + 5-10лв за боя и 1лв примерно за болтове. Желязото може да се ползва и по предназначение, за теглене.

 

Поздрави.

 

и аз съм ЗА, колега ... мисля че 8мм. е достатъчна дебелина и се включвам ако правите поръчка Редактирано от impress

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, малко късно си видял темата, поръчката мина и замина, но ако се съберете повече от 10 човека, бих се наел да направя поръчка отново.Ето и как протече поръчката, както и снимки на куките :)ЛИНК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може ли да се поръчва още от тези Пловдивските? И на кои евентуално

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ще се съберем ли за такава поръчка ? :) ако е ДА аз искам : Hook 2 10mm - 1 Hook 3 10mm - 1та и ако цените са същите... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен ме домързя да чета назад да доразбера точно за таблицата но каква е разликата между 1-2-3 разбрах за дебелината нали са само предна и задна защо има 3модела? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предна, задна и планка за задната, за захващането и :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодарско :) и сега остана някой да се нагърби да направи нова поръчка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..........ако се съберете повече от 10 човека, бих се наел да направя поръчка отново..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ една задна с планка за мен, ако се съберем достатъчно хора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз искам и предна и задна и да ги захвана по някакъв начин че нещо не ми идва на идея за предната ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...