Jump to content
GeFi's Garage

Попитай следващия каквото и да е.

Recommended Posts

По-голямата част от тези които са се събудили са в чужбина, а иначе българина не само, че няма да се събуди, ами е изпаднал в такава летаргия, че още 100 години няма да знае какво му се случва.Защо подяволите навън е толкова студено? :cold:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради "Глобалното затопляне", да..:lol: Дарявали ли сте иконопис на манастир?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... :) разбира се - като по-малък постоянно ..мразиш ли чалгата и това,което причинява на хората ? :P:P

Напротив чалгата не е лоша и аз я слушам :DИ какво причинява чалгата на хората ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле колко назад се върнахме...На мен лично ми причинява опиянение (влече ме към масата), но избягвам да слушам глупости!!Въпрос: Мъничко черничко с малко беличко - що е то?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен Сивик хеч с бели трибали по него ;)Бил ли си някога в Япония?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да- 2 пъти :като гост и за година- професионално в политехниката на Киото.Коментар: Боят с някого без причина или защо харесваме чалгата не е повод за смяна на въпроса:Та:Подкрепяте ли безмислени начинания?В случая - да се помогне реставрация на манастир от 10 век, макар и женски....:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За един безсмислени, за друг не. Всеки вижда смисъл в нещо лично. Така че, да.Ще гласуваш ли на президентските избори ?

Редактирано от nixs
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да за Сашо Доинов от шоуто на Иван и Андреи в знак на протест.А как мислите , имаме ли право на избор с този избор,които са ни направили?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привидно са ни дали правото на избор,но съвсем не е така. Това е като да търсиш здрава ябълка в кашон пълен с червиви.. .. Вярвате ли в доброто у хората?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една игра за всички ви. Отговорете на въпроса над вас и задайте въпрос на следващия след вас. Нека играта започне:)!Крал ли си някога нещо ? :P :P :D

Естествено, не съм спирал да карам от 4 години всеки ден и час ;)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не нямам ;)Какво би ви накарало да минете към друга марка автомобили ?

Вероятно липсата на пари но не вярвам някога някой да ме накара да сменя марката кола :) не се разделям от хонда каквато и да е било тя дори и стар модел ако е
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вярвате ли в доброто у хората?

Останала е една дребна искрица.Какъв е смисъла да се отговаря на безцелни въпроси от преди една година? Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как какъв? Трупане на постове.И в този ред на мисли...Ще успее ли колегата ZX12R да направи 50 поста или ще го препарират до 49-тия?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Залагам на 32рия ще бъде отстрелян с едномесечен отпуск за лятото :lol: Отностно другия въпрос за Д13 - не е толкова филм, колкото го изкарват. @Clinku - няма те, щото не са те фанали да те документират как ти се откача генерацията :lol: (майтапче) надявам се си ме видял вчера като ти свирнах :DЗащо си викаме на колите, че са jDM когато реално преследваме модата в САЩ, която е леко криворазбрана, и искаме да правим драгаджийки от коли, които реално са проектирани за писта?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото, хората дори не разбират какво значи абривиатурата JDM, а Кало, колите ни нито са за драг, нито за писта, ама с толкова пари това правим :)Кое е първо, яйцето или кокошката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е пояснено дали яйцето е кокоше, а и яйца има доста преди да се появи кокошката. Следователно го е имало през цялата еволюция на кокошката и е първо.Днес ще вали ли?П.П. Леле какви мъдрости ми ражда тъпанарката сутрин :huh: П.П.2 Колегата на дали ще трупа постове точно в Off Topic :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да вали! Има само един начин да разберем.Колко кисело мляко трябва да се изсипе в морето, за да стане на айран?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото вода толкова и кисело мляко. А колко сол трябва да се сложи за да е вкусен айряна. ( ако водата не беше солена) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според вкуса на този/тази който/която ще го пие.Аз прост/тъп ли съм? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРОСТо си срамежлив :P въпрос:Къде е гъза на географията че да я :ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дупница ? (Колегите от там да не се обиждат) :DА къде и е пу***та, че и аз да се разпиша :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На два пръста от Дупница. Колко цигари изпуши днес?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не пуша ;) Защо се зарибявам така по колите си? Чак ме е яд и ми се иска да съм пешеходец.

Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото си уплътняваме времето :)Защо пушиш/не пушиш ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото шоколада е по-вкусен! въпрос:Как се хваща гората ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За шишарките!Пиеш ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато има.

 

А кои изяде мезето?Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой гладен.А къде е млякото?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В мандрата.Защо все още съм с последен пост в темата за сомнамбулите поспаланковци ли сте станали ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече не си последен :)Защо Българина е компетентен във всичко и не приема съвети?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оти е най-хитър и знай сичко......:rolleyes: Как се забива кол във въздуха............:lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами никак :lol::lol::lol:---По колко кафета на ден пиете и имате ли чувството, че сте пристрастени към него? :huh::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По 5-6 големи чаши. Пристрастен съм може би, че без кафе сутрин ме боли главата(без да съм препил вечерта!) :) Ако спечелите от тотото 10 000лв. какво ще направите с тях: Ще ги вложите в Хондичката или ще си вземете друга по-скъпа кола?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2-3000лв в Хондата, другите ще си ги похарча за други цели :D По-колко пъти на ден се храните и спазвате ли някакви диети?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-6, зависи колко работа имам, диети не, едвам стигнах 60кг :lol: С какво отоплявате жилищата си през зимата?

Редактирано от карлос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С въглища, а какво пиете в момента?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бензин :D.......С каква боя си боядисвате капака на клапаните, че и аз си нямам работа? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С блажна или както е в моя случай с маркер (ама избелява) :D :D Kое да избера SLI или CrossFire?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След разучаване на двигателите им, покрай Doomwisher !Море или планина ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...