Jump to content
policeman

До къде ме доведе тази мания по Хонда

Recommended Posts

Така е,колкото и голям фен не винаги успяваш да се докопаш до мечтата си.За щастие аз успях! :tooth: Първо искам да благодаря на Стамен(г-н Бос Хог),без помощта на който това нямаше да се случи :sick: Брат, велик си!!!:D Искрено съм ти благодарен за жеста,който ми направи и съм ти признателен за това!Респект!!!

За колата какво да и да напиша ще бъде малко :slap: .Страхотен автомобил!Всичко си има,поне всичко от,което аз имам нужда :lol: -клима,абс,К20А2 под капака ;) ,ЕPS,ел.пакет,готин тунинг.Държи се страхотно,тегли много прилично,обира погледите по пътя :music: и е червена...Предполагам,че на всички е ясно,че не ми се слиза от нея,въпрекич,че е с десен волан :angry: .Пожелавам на всеки един от вас да си вземе такава да се кефите безобразно :dunno::D:huh: Ето и снимките,които вече сте виждали най-вероятно.Скоро ще постна и по-актуални,но да се стигне до там :huh:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТО един уникален автомобил. (WOW)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям фен?....Като дума май маниак повече ти отива... :huh: .Радвам се за теб,лудостта те води само напред.Имаш една от най-добрите колекции на Хонди...в реални размери и то! :D Бъди жив и здрав братле да им се радваш на всичките.Желая ти го от сърце.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи,честито и безаварийно с новата играчка.Само щастие да ти носи.А ще споделиш ли коя за какво ще я ползваш,че наистина колекцията нарастна доста приятно? :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, да си жив и здрав и да си я караш със здраве.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, прецака се с тази неяпонска Хонда! :D:music: Честито, Пешо, да си я караш със здраве! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Пепи, много удоволствие да ти носи поредната придобивка! И внимавай с плевенските ченгета, че мноо са зли :huh::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега да си я караш със здраве. Много добра поне по това което се вижда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че тази кола ще продължи да живее - още когато Стамен я вкара преди време от UK с презумцията да я разкоства за части и сърце ме заболя като я видях - такъв уникат е грехота да се пипа, въпреки, че е десняк, просто е грехота да се разглабя за части. Радвам се, че някой ще и се кефи пълноценно (и то точно такъв фен). Браво, само радостни километри да навърташ с нея Policeman :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, да си жив и здрав и много безаварийни километри с тази красавица ;p

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. Браво,че вече повече хора ще караме с десни волани :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Много да си те радва и дълго да те вози! 8000 оборота си е лудница :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи,честито и безаварийно с новата играчка.Само щастие да ти носи.А ще споделиш ли коя за какво ще я ползваш,че наистина колекцията нарастна доста приятно? :)

Иво,аз съм просто ценител :D Благодаря за поздравите пичове!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Пожелавам ти в недалечно бъдеще и 9gen TypeR ... с ляв волан :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лудия полицай пак изригна :D Честито Пепи,сигурен съм,че тая кола скоро ще стане още по уникална :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, много интересна количка. Личи си че имаш око за Хонда :D

Браво,че вече повече хора ще караме с десни волани :lol:

Това по принцип, освен ако не говорим за jdm изключения, не е хич добре...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз какво да ти пожелая .............. май вече незнам какво да ти пожелая , но бъди жив и здрав на първо място , продължавай да бъдеш такъв верен фен и приятел и повече секунди във Витек ти желая с тая кола. Успех и за в бъдеще и продължавай да следваш мечтите си ..........това е смисъла на живота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е добра колата :D жалко че не е с ляв волан.... никуга несам бил привърженик на десния волан, колега само бензин да наливаш ти пожелавам :lol: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йееееееееееее. Честито искорено се радва за теб, тази невероятна кола е в рацете на един истински фено-маняк.Жив и здрав и мнооооого километри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно паркоместата в Плевен не са проблем, или си имаш частен такъв :DЧестито!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за сериозната придобивка..пожелавам ти милиони безавариини киломентри :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи, ти си един от най истинските фенове с най истинските коли. Жив и здрав ... и втека нека се дере непрекъснато :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито брат. Желая ти много безаварийни километри!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам ти всичко най най-добро и най вече жив и здрав да си да се радваш на такива истински коли като тази :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички,на тези които ме поздравиха и на тези,които не го направиха!Все пак пожелавам на всеки да се сдобие с такава машина,но задължително с ляв волан,че с десен не е никва Хонда.п.с.Моля темата да се затвори!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...