Jump to content
doctor

Италианско Преследване "varna Open 2010"

Recommended Posts

Честито на победителя, на Теро и на Док !Имали сте наистина късмет че не успях да дойда (шегувам се :)).Ако това е човека който кара миналия месец Самарата която победи в клас Б, значи няма нищо чудно, той наистина си кара много добре.Теро, мъдрите хора са казали : The power is nothing without control ! . Много сила в колата + кофти избор на гуми. Като цяло много добър резултат.Док, другия път на стълбицата, вече си опитен на тази писта, няма извинения.Стамене, ако си почнал да даваш колите си за състезанията може да ми дадеш интеграта да ги погъделичкаме в големия клас, където си мислят че няма конкурентна хонда :). Майтап :)Още един път честито на всички участници с пожелание за много бъдещи успехи!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това е човека който кара миналия месец Самарата която победи в клас Б, значи няма нищо чудно, той наистина си кара много добре.Още един път честито на всички участници с пожелание за много бъдещи успехи!

Благодаря, това е човека :), но наистина не очаквах подобен резултат днес, предвид обстоятелствата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро, мъдрите хора са казали : The power is nothing without control ! . Много сила в колата + кофти избор на гуми. Като цяло много добър резултат.

 

Аз защо си мислех че това е реклама на пирели :) :) Ама си е вярно на 120%

 

Jivko_Nedelchev , щом трябва да разчитам на грешка на другите, значи нещо не е както трябва :) Пък ако те чакам ти да сгрешиш ... отиде :)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Теро, мъдрите хора са казали : The power is nothing without control ! . Много сила в колата + кофти избор на гуми. Като цяло много добър резултат.

 

Аз защо си мислех че това е реклама на пирели :) :) Ама си е вярно на 120%

 

Jivko_Nedelchev , щом трябва да разчитам на грешка на другите, значи нещо не е както трябва :) Пък ако те чакам ти да сгрешиш ... отиде :)

 

Добре де, ще те успокои ли, ако ти напиша, че караш много добре, просто аз съм прекалено добър и неможеш да ме победиш? :):D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не :) Това последното (просто аз съм прекалено добър и неможеш да ме победиш) е добре ама първото(караш много добре) не ми се връзва :) Живот и здраве ще направим реванш :) Aма и Хондю че да е не е ясно кой кого :)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не :) Това последното (просто аз съм прекалено добър и неможеш да ме победиш) е добре ама първото(караш много добре) не ми се връзва :) Живот и здраве ще направим реванш :) Aма и Хондю че да е не е ясно кой кого :)

Аз другият път може да карам Субару в големия клас, така че ще те оставя да победиш :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро, гледай клипа по-обстойно и ще видиш колко ти е грешна траекторията на повечето завои, от това губиш доста. :)

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) :) oki , ще си извлека поука следващия път. Благодаря че ме осветли. Ела следващия път да ми покажеш как се прави :D;):)

 

Jivko_Nedelchev , това със Субито звучи добре :) Да ги намачкаш пак :) (следващия път ще пропуснем, поне аз. Горе говорих по принцип)

Редактирано от teror1sta
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:);) oki , ще си извлека поука следващия път. Благодаря че ме осветли. Ела следващия път да ми покажеш как се прави ;):) :)

 

Jivko_Nedelchev , това със Субито звучи добре :) Да ги намачкаш пак :) (следващия път ще пропуснем, поне аз. Горе говорих по принцип)

 

Е, до тогава има време, ние със Стамен в събота вечерта взехме решение да пуснем Хонделката :D а Субаруто също е с десен волан и нямам идея какво ще се случи с него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: :lol: oki , ще си извлека поука следващия път. Благодаря че ме осветли. Ела следващия път да ми покажеш как се прави :huh::D :D

 

Jivko_Nedelchev , това със Субито звучи добре :lol: Да ги намачкаш пак :blink: (следващия път ще пропуснем, поне аз. Горе говорих по принцип)

 

Пролетта или евентуално лятото ще ти покажа как става ;) да не забравяме че твойта дисциплина е да караш 400м направо. Ако си ходил на калояново да караш сподели си най-доброто време за обиколка.
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не забравяме че твойта дисциплина е да караш 400м направо.

:blink::lol: :lol: :lol::huh: Продължаваш да ме размиваш ИСТИНСКИ с твоята заблуденост. :D :D ;) Ти си не спасяем случай .... хахаха но комент Като ме биеш (дадеш по-добри резултати) на писта без значение драг, дрифт, тайм атак - тогава ще ми даваш акъл (и то само ако съм те попитал). Докато си седиш зад клавиатирата и гледаш Топ Геар, си спести излишните и смешни коментари ! Редактирано от teror1sta
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

:lol: :lol: oki , ще си извлека поука следващия път. Благодаря че ме осветли. Ела следващия път да ми покажеш как се прави :huh::D :D

 

Jivko_Nedelchev , това със Субито звучи добре ;) Да ги намачкаш пак :lol: (следващия път ще пропуснем, поне аз. Горе говорих по принцип)

 

Пролетта или евентуално лятото ще ти покажа как става ;) да не забравяме че твойта дисциплина е да караш 400м направо. Ако си ходил на калояново да караш сподели си най-доброто време за обиколка.

 

С купето ли ще показваш как става ,Рул???Е,ако е така, яко си се объркал:blink:И Гошка,пише се ГИЪР,а не Геар,тва да не е Теди-Беар.... :D:D Редактирано от RadoslavKZ
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) с купето да, доста по-стабилно е от 4-ката, и е доста по-добре баласнирано от към тежест на предницата спрямо задницата. Това че е доста по-тежко хич не ми пречи. Карането на писта не е като на 400м ;) там си има правилни траектории за завойте, правилно и навременно подаване и отнемане газта, правилно спиране и куп други неща, които ТИ теро никога няма да усвоиш. Аз с рали автомобилите съм отраснал, нама състезателна кола на един наш рали състезател в която да не съм бил, а навигатора на баща му на тоя рали пилот (който съшо е бил такъв) също ми е личен приятел, така че момче доста си далече от истината.Та не разбрах имаш ли време на Калояново или не? И за да е по-забавно докато оправя купето за писта може да се премериш с на един друг приятел жигулката, 1.2 или 1.3 е, не знам със сигурност, но на всяко свободно каране е там. 100+ кила е и въпреки това за 10 обиколки гаранция ще те затвори с 1. п.п. Пак ти казвам, това не ти е драг! Тук трябва да ти е заложено, само с мерак не става ;)
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха продължаваш да размиваш ;) То на теория много неща може да си измислиш ама като застанеш на чартата на някое състезание тогава се обяснявай. Кучето и то гледало как става ама не станало касапин ...

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи си времето ако имаш и ще ти кажа къде да влезеш за да видиш мойто с д14-ката бе любителю

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм интересен спор, да не забравяме, че терориста кара за първи път на пистата, а момчето срещу което кара на финала би предното състезание BMW 400 коня с лада самара ... така, че нещата там бяха логични. 4 г. срещу купе, и двете имат предимства, но четворката има повече. Но файда от спорове във форуми няма, карайте на едно състезание и спорът е решен. А в колко състезателни коли си се возил и колко рали пилоти познаваш не е гаранция, че можеш да караш, колкото акъли и да ти дават трябва и талант. Всичко казано може да бъде доказано само на пистата, останалото са само приказки ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе като разглеждам темите,в която и да влезна все тва момче всезнаикото rulemaker спори с някои и се опитва да убеждава хората някви глупости...!Как пък веднъж не каза на някои..."Да колега прав си" Другия път сигурно във Формула 1 ще се изяви,само почакаите.... ;) Нищо лично приятелЮ,просто ще ти дам един съвет....Като си мълчиш изглеждаш по умен ;)

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, ако искате да проверите кой е по-добър на трасето, трябва да го направите с един и същ автомобил, в еднакви условия... за да няма изказвания от рода "твоята кола е по-балансирана", "твоята кола е по-мощна", "твоята кола е с по-добри гуми" и т.н.т., само кажете кога и къде ще е двубоя за да дойдем да гледаме... ако трябва ще измислим автомобил непознат и за двама ви, с който да си измерите п.....е :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с рали автомобилите съм отраснал, нама състезателна кола на един наш рали състезател в която да не съм бил, а навигатора на баща му на тоя рали пилот (който съшо е бил такъв) също ми е личен приятел,...

:):):lol: Ти си невероятен ве ... аз па съм виждаш болид от Ф1 на живо ... трее съм доста голям пилот начи :yes:
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен Терориста ме победи :lol: в директен двубой на Италианско преследване в Плевен през август.Не че аз съм някакъв критерий, но все пак тази година съм бил на стълбичката на почти всички състезания по тайм атак в които съм взел участие, затова мисля че има право да дам мнение по въпроса.Така че въпросния господин "профи" rulemaker нека си помисли дали не греши някъде в гръмките си изказвания.Най-лесния начин да разбереш колко струваш е просто да се запишеш и да участваш в състезанията или шампионатите по тайм атак. Там можеш директно да се пробваш с/у Теро , а и срещу много други сериозни пичове които дори и не пишат във форума.Jivko_Nedelchev : Идеята ти принципно много добра, но кой ли ще си предостави автомобила за писта на хора които не познава ? Аз лично бих си дал колата на Теро, но с другия "пилот" не бих рискувал :yes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам човека дал идеята - Живко да предостави неговата Лада :lol: Шегувам се разбира се :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм интересен спор, да не забравяме, че терориста кара за първи път на пистата, а момчето срещу което кара на финала би предното състезание BMW 400 коня с лада самара ... така, че нещата там бяха логични. 4 г. срещу купе, и двете имат предимства, но четворката има повече. Но файда от спорове във форуми няма, карайте на едно състезание и спорът е решен. А в колко състезателни коли си се возил и колко рали пилоти познаваш не е гаранция, че можеш да караш, колкото акъли и да ти дават трябва и талант. Всичко казано може да бъде доказано само на пистата, останалото са само приказки ...

Напълно си прав!Иначе аз време имам от Калояново с д14-ката, с купето нямам, просто няма как да карам с това окачване и тия брони гадни. До лятото силно се надявам, че ще имам възможност да съм премахнал пречките и да запиша време и с него.п.п. chavdu всички сме виждали болид от ф1 наживо, някои сме се и качвали :lol:, опита ти да бъдеш ироничен някак си не се получи. Може и да ти звучи несериозно това че от както се помня контактувам ежедневно с рали пилоти и навигатори, но има какво да се учиш от тях, повярвай! Първо идва теорията, след това и практиката.п.п.2. та не разбрах теро дали има време от Калояново и какво е. (в никакъв случай не го подценявам, просто има още много да се учи, дадох му съвсем приятелски съвет, а той пак реши да се прави на интересен, така че не аз започнах спора)Мир :P Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смешко, аз ти казах че ти на мен съвети НЕ може да ми даваш, защото смятам че си пълен пяляк и си далеч от реалността ! МИР :P

Ако тръгне примерно hondю или Jivko_Nedelchev да ми обясняват нещо ще слушам с голям интерес, ама това са хора дето не използват само празни приказки, а имат много опит и постижения зад гърба си !

 

chavdu , chavdu , .... Що повдигна темата за Ф1 ? Ейго, видяли че е по-велик от теб в Ф1. Ти само си виждал болид, ама той се е качвал :P Сега аз ако бях на мястото на Алонсо или Хамилтън щях да ударя една шайба на "Профито" и да искам съвет как се кара ;):lol:;) ;)

 

п.п. Щом ограничения ти мозък не се досеща, че щом не казвам време на Калояново значи нямам, ще ти го напиша пък дано го схванеш: Нямам време на Калояново ! Чакай ще ти го подчертая и боутна за да се вдигне вероятността да го прочетеш: Нямам време на Калояново ! :D :D :D

Редактирано от teror1sta
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Рулмейкър,дай си,ако обичаш времето на Калояново,пък било то и със старата ти кола!Тва не е заяждане,просто искам да знам:lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Габрово започваш много смело да ми говориш, а това определено не е в твой плюс. И ти си ми противен, но спазвам добрия тон, нали така?Ела на Калояново, запиши време и след това лай. Ще видиш в каква заблуда си след това.Времето ще го пейстна след като теро даде такова, за да види в каква заблуда е.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте се карали бе във всяка тема мерене на П***И. Аз ще ви кажа моето време на калояново е 18:35минути бях със сликови гуменетки RAIDERS :lol::P;) Айде мир вам дано духа на хонда ви повлияе малко та се кротнете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам човека дал идеята - Живко да предостави неговата Лада :D Шегувам се разбира се :rolleyes:

С удоволтвие, но Самарата не е моя, на мен също ми я предоставиха тогава :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С удоволтвие, но Самарата не е моя, на мен също ми я предоставиха тогава :rolleyes:

Значи може поне да лобираш :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пролетта или евентуално лятото ще ти покажа как става :rolleyes:

 

Публикувано изображение
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти недеи много да знаеш,че познавам един тираджия,и неговия баща е тираджия,и ако знаеш кви работи съм научил от него :) Всички траектории на тираджииството знам...даже съм се возил ако искаш много да знаеш :D:shock: Като доиде лятото тогава ще ти покажа.... ТИР по ТРАЕКТОРИЯ върви ли :D:):rolleyes: П.П Сори за ОФФ-а!

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: поредния жалък лешпер! Ако имаше С-категория щеше да знаеш, че наистина тировете имат доста по-различна траектория в завойте. Ако нямаш какво да кажеш или покажеш, по-добре запази глупавите си мисли за себе си :shock: Ако дадеш 1:04 със сток д14-ка 6ген, на първото си ходене на Калояново, в рамките на 5 обиколки, ще те призная!
  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казало го*ното и паднало в дупката..... :rolleyes: Кви 6ти ген. кви д14,кво Каляново,кви 5 обиколки!Кои е говорил за нещо такова! С колегата Доктор си говорим за тирове...ти ся какъв се явяваш тука??? и ТИРАДЖИЯ си бил значи :) Видяхте ли колеги,и от тирове разбирало момчето :) Излишно е да говоря с теб,щото все пак имаш опит в моторните спортове :D Там на Калояново и изобщо в света с наи бързата д14ка ! И моля те прочети 2,3 поста по назад в темата съм ти писал "Като си мълчиш,изглеждаш по умен" и както казват братушките КОНЕЦ :shock::D

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D :D :DДока и rEsPeCtiVe направо ме разплакаха от смях ! хахахаа :D

 

Ще видите как ще ви сложи 10 леки автомобила с ТИР :):rolleyes: (каран по правилните траектории) :)

Аз пък познавам човек дето прави състезателни траектории с Ифа натоварена с кола отзад :D :D :D Принципно щях да съм най-добрия при Ифите, ама съм обеден че "рулиращия" е по-напред от мен (всички) . Сигурно ще е натискал клаксона на Ифа и от там ще е задобрял нечовешки :shock:

Редактирано от teror1sta
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: иди запиши време бе сухар, кво ми плещиш глупости само. То това си ви е габровка черта, ама все пак ...п.п. носи си и вода, нали през 15 минути си я сменяш :shock: Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооо се отплеснахте от темата, ще я затворят заради тия Тирове , все пак тук е картинг писта и тирове не се допускат :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги малко да драсна по темата, в Неделя 19.12.2010 някой от вас ще ходи ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги малко да драсна по темата, в Неделя 19.12.2010 някой от вас ще ходи ли?

Като гледам как е времето, ще е много забавно италианско :>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм там, само зрител не можах да си доразработя колата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Състезание с вериги дали ще разрешат :lol: По-големия проблем може да е придвижването до там, че вчера покрай Техническия и малко по-нагоре пътя беше станал на паркинг :fun:

Редактирано от weswes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах състезанието е отменено за 26.12.2010.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...