Jump to content
doctor

Италианско Преследване "varna Open 2010"

Recommended Posts

Ako няма сняГГГГГ сме на линия както винаги. Многоооо ми се кара бе хора, няма ли подово. Ще следим с интерес новата дата и ако е рекъл снежко да се скрие сме там както винаги. Поздрави от Габрово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко оф топик и да бъда поправен ако се налага,но искам да попитам кои е колегата с бялото купе 5 ген. че все немога да го засека,а сега разгледах темата и го мернах из снимките!да си каже,че ме води с една тайп р добавка под бронята :blink::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам официални данни че Дока не гледал финалите (за убиване е ) ? Нашия ли човек грабна 1-вото място ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първо място в малкия клас е Пежака, на второ Дел Сол-а, трето незнам. Тоз SiR много върви, ебати, доста бързо ме настигна по завоите :Dps: нормално да не ги гледа, голям студ беше на пистата, поне успях да го поздравя преди да драсне.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на atoma, тръгнах си веднага след квалификацийте. Карах със зимните 13-ки и видях и се уверих че нищо нестава. Нещо ми се въртеше в главата относно ускорението да е по бързо но се оказа голяма химера. Важното че покарахме и закрихме сезона. Поздрави на всички и се готвим за Калояново март месец.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 13 цола не става , ако си мислиш че ще компенсираш от по добро ускорение си в грешка :) , и аз така миналата година се заблудих с ЦРХ-а както е с Б18-ката след настройките с показатели 204-5 коня нищо не стана и като имаш напредвид че колата я кара и Живко Неделчев. Викам си колата е силна на правата ще компенсира загубата по завойте и ще даде хубаво време но уви в голяма грешка съм бил . А и на Живко думите бяха че точно на моята кола на тая писта мощноста и пречи .Но така ще е , ще се учим и ще премахваме грешките си.Важното е че покарахме и беше яко .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 13 цола не става , ако си мислиш че ще компенсираш от по добро ускорение си в грешка :) , и аз така миналата година се заблудих с ЦРХ-а както е с Б18-ката след настройките с показатели 204-5 коня нищо не стана и като имаш напредвид че колата я кара и Живко Неделчев. Викам си колата е силна на правата ще компенсира загубата по завойте и ще даде хубаво време но уви в голяма грешка съм бил . А и на Живко думите бяха че точно на моята кола на тая писта мощноста и пречи .Но така ще е , ще се учим и ще премахваме грешките си.Важното е че покарахме и беше яко .

Яко беше, накрая ще вземем да свикнем на деснячките :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво маняци, адски се кефя на хората от форума, които взимат участие с любимата ни марка автомобили :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето няколко снимки от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса японския Del Sol :) С какви модификации е, ако не е тайна? И предполагам, че е B16A 170?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, знам братле - SiR в Япония (с B16A), VTi в Европа (с B16A2), това ми е ясно - въпроса ми беше по-скоро за модификациите, които са правени, a за мотора питах между другото просто защото има и B16A, който не е 170кс, а 160.

Аз знам част от тях, да не кажа всичките, но нека собственика му си каже :)

Да, това имам предвид естествено :) Редактирано от В16А2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам част от тях, да не кажа всичките, но нека собственика му си каже :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да помогна с жокерите на Пежото ако някой се интересува :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе всяка седмица ли има вече състезания?Вие се попиляхте! :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викам си колата е силна на правата ще компенсира загубата по завойте и ще даде хубаво време но уви в голяма грешка съм бил . Но така ще е , ще се учим и ще премахваме грешките си.Важното е че покарахме и беше яко .

Така е :) Като стъпиш на пистата и виждаш колко си далеч от истината. Мислиш си едно ама на практика друго ;) Зимата на тая писта ще се организира ски биатлон с коли :D Задължително оборудване: вериги, зимни гуми, лопата и кофа с пепел :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да помогна с жокерите на Пежото ако някой се интересува :D

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса японския Del Sol ;) С какви модификации е, ако не е тайна? И предполагам, че е B16A 170?

 

Дел Сола е истински JDM , Б16А-170 коня , модификацийте са му изпускателен колектор с генерация , на всякъде има табелки MADE in JAPAN , Карбонов интейк със спортен филтър и тва е общо взето което се вижда на външен вид . По мотора незнам дали има пипано нещо . Колата я взех така и незнам дали има други пипани неща по електрониката или мотор.За повечето неща има японски документи , почти висчко е слагано в Япония , колата влиза в Англия така модифицирана. Върви страхотно , на мен лично много ми харесва как върви , карал съм доста ВТИ-та но тая е с една идея над другите , има по добри ниски а и нагоре си върви добре. Лошото за нея в тия съзтезания е че е много тежка , тя е максимално най натоварената версия , с Ел.таван , Климатроник и т.н. всички екстри за модела без халогени.Но още малко ще и тежи , колата ще се разглобява най вероятно за части ;).

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре на картинг пистата ще има състезание. Кой ще ходи от форума?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...