Jump to content
doctor

Италианско Преследване "varna Open 2010"

Recommended Posts

Извинявай, но гумите му ги смених аз :whistle: В отплата на това, той щеше да ме повози няколко обиколки, но таман се качих и закриха дрифта. ;(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ти не знам какъв се явяваш на Краси или на който и да е било, но явно си се регистрилал да въдворяваш справедливост в тая тема, от което няма нужда. :) Нито има нужда да се заплитат някви схеми тука, нито някой ги е заплитал. Изказахме си мнението за това, което видяхме и явно повечето са го забелязали и не са съгласни с това. Нито някой е нападал Краси, точно обратно, ама това не си го цитирал, нали! А относно времеизмервателната технология - АЛОООООУУУУ 2010 го ди на?! Кви ръчни хронометри, кви пет марки?!?! В предния си пост съм се изразил доста меко, но това си е МЕКО казано смешно и несериозно. Не е час по физическо, че даскала да мери спринт на 50м. с ръчен часовник:whistle: Говорим за автомобилно състезание.Поздрави, Тодор!

Редактирано от Тодор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво четвърти съм. Относно това кой е бил между мен и Краси не мисля че има голямо значение понеже ми беше ясно че не е дошъл за Италианско и знам че винаги може да ме бие. А и това беше все пак квалификация и от нея се взима времето, а не кой побеждава, единствено ако го бях бил щях да карам с друг на финал. А иначе в интерес на истината на фотофиниш наистина бия Краси въпреки, че според хронометрите той ме бие с 31 стотни. Аз си ги знам че са много корумпирани там и не им се сърдя просто и аз ще наблегна на подкупите :whistle: Супер прекарвне беше и времето беше с нас така че айде да идва по скоро следващото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина добро състезание се получи - чакам следващото да се порадвам още малко.Поздрави за колегата Shotgun LUDA - много добре се представи,през цялото време стисках палци за него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Състезанието найстина беше мн хубаво.Само едно нещо не разбрах до края на годината ще се проведат ли още състезания и ще има ли възможност за записване отново ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Състезанието найстина беше мн хубаво.Само едно нещо не разбрах до края на годината ще се проведат ли още състезания и ще има ли възможност за записване отново ??

Аз доколкото разбрах ще има шампионат от 3 кръга, който ще приключи до коледа без да броим това състезание, което мина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Състезанието найстина беше мн хубаво.Само едно нещо не разбрах до края на годината ще се проведат ли още състезания и ще има ли възможност за записване отново ??

Аз доколкото разбрах ще има шампионат от 3 кръга, който ще приключи до коледа без да броим това състезание, което мина.
Да,но кога точно ще са? Ще е добре някой,ако знае да каже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Състезанието найстина беше мн хубаво.Само едно нещо не разбрах до края на годината ще се проведат ли още състезания и ще има ли възможност за записване отново ??

Аз доколкото разбрах ще има шампионат от 3 кръга, който ще приключи до коледа без да броим това състезание, което мина.
Да,но кога точно ще са? Ще е добре някой,ако знае да каже.
Едва ли и те все още знаят ;) В събота картинг пистата ще празнува рожден ден и ще разпитам като отида ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Състезанието найстина беше мн хубаво.Само едно нещо не разбрах до края на годината ще се проведат ли още състезания и ще има ли възможност за записване отново ??

Аз доколкото разбрах ще има шампионат от 3 кръга, който ще приключи до коледа без да броим това състезание, което мина.
Да,но кога точно ще са? Ще е добре някой,ако знае да каже.
Едва ли и те все още знаят ;) В събота картинг пистата ще празнува рожден ден и ще разпитам като отида ;)
ОК - благодаря колега. И аз обмислям дали да дойда в събота,но още нищо не се знае.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде стягайте машините: 28.11.2010 г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А времето как ще е в неделя? Май ще трябват гуми за мокро

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде стягайте машините: 28.11.2010 г.

 

От 10:00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето май го дават лошо-дъжд и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сутринта ще съм там , ще изкарам едно лошо JDM Дел сол-че да видим какво ще направи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой ше го кара туй делсолче :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Габровската група отново ще сме там сутринта. Този път с друга още по назобана 4-ка :) пък да видим какво ще стане :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека Утре бъде ХОНДА ДЕН :), само ще ви вмъкна под секрет че ще има и една 7-ма г. Тайпер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и една 7-ма г. Тайпер ;)

:) Надявам се че си говорим, че ще карат :) Утре всичко ако е 6, ще е хубава Хонда среща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичкото ХОНДИ ще карат ........ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме резултати от класирането,както и снимки и клипчета който има - за тези които не можахме да присъстваме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ме е яд, че не можах да дойда днеска .... Браво момчета разбрах, че сте ги разбили днеска, особено в малкия клас :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо и второ място в клас А - Honda CRX del sol и Honda civic 4th, браво на всички представили се и жалко за 7-мата генерация, че неможа да се класира, а беше много опасна ;) !!!

Редактирано от LionHeart

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
7genDel Sol4 gen4 genЕто набързо няколко снимки които направих !!!( И да питам само някой знае ли защо не ми дава да кача снимките тук а само линковете към тях ) Редактирано от Galin Lefterov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Малко треперя понеже умрях от студ !!! утре ще кача още някой и друг клип. Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дел сола е моя , кара го един приятел Живко се казва , човека който е писал над мен !!! .Беше страхотно съзтезание , много се кефя когато на стълбичката стъпват все повече и повече Хонди ;).1-во и 2-ро място ХОНДА , какво по хубаво от това ..........

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво тигри !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази 4-ка много ми е позната ;) Честито Теро ,продължавай все напред и нагоре !!! Поздрави и на колегата с Дел сол-а.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро състезание се получи, жалко, че не можех да подготвя колата, пък и гуми нямах да покарам и аз. Иначе много добро представяне, браво на колегите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това Терориста ли е бил? Браво на BOSS'HOGG за добрия Del Sol както и на пилота който го е карал,също така браво и на терориста.Нека за напред все по-вече хонди да има на стълбичката,както и тоза така и в по-големия клас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко треперя понеже умрях от студ ;) утре ще кача още някой и друг клип.
Тва клипа от финала ли е???Тоя сивия кокошарник как е стигнал до финал,бе,аз се чудя как е стигнала от Габрово до Варна.....Браво,Теро!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тука да честитя на Jivko_Nedelchev ;) Би си ме като шкембе У довар ;) !!!

 

Тези джанти ... аз такова ... подметнах на Бсса .... ако няма какво да ги правите .... Еконт Габрово - офис Мадара ;)

 

п.п. RadoslavKZ,ти ще ми дойдеш пръдлЮ ;)

Редактирано от teror1sta
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на печелифшите, все така весели да сте.

Публикувано изображение

 

Някой мина и разви капачката на колата- да си признава бързо. Това беше атентат.

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тука да честитя на Jivko_Nedelchev :) Би си ме като шкембе У довар :D:)

 

Тези джанти ... аз такова ... подметнах на Бсса .... ако няма какво да ги правите .... Еконт Габрово - офис Мадара :)

 

п.п. RadoslavKZ,ти ще ми дойдеш пръдлЮ :)

 

Разликата ни не беше голяма, въпрос на късмет :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, айде сега няма нужда да си кривим душата. На финала с това време където го даде и без толкова много грешки дето направих, пак нямаше да мога да го стигна :) Трябва да сме реалисти, че да видя къде ми куцат нещата :D , а не да се самозалъгвам .

 

Що забравяме Доктора ? Док, добро представяне, само дето трябва да подаваш повече :) ( 12 секунди, 12 секунди :) )

 

п.п. тоя полу-идиот дето ми махна капачката, се вижда че си поправя грешката - долива с водица :) :)

Редактирано от teror1sta
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хай да е чиститу и от мен :) .Теро само на пред братле :):) На победителя честиту :) П.п Очакваите скоро по кината :)

Редактирано от fenabg
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, айде сега няма нужда да си кривим душата. На финала с това време където го даде и без толкова много грешки дето направих, пак нямаше да мога да го стигна :) Трябва да сме реалисти, че да видя къде ми куцат нещата ;) , а не да се самозалъгвам .

 

Що забравяме Доктора ? Док, добро представяне, само дето трябва да подаваш повече :D ( 12 секунди, 12 секунди :) )

 

п.п. тоя полу-идиот дето ми махна капачката, се вижда че си поправя грешката - долива с водица :) :)

 

Да де, просто извадих късмет, че не допуснах грешки с десния волан :) Редактирано от Jivko_Nedelchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...