Jump to content
BOSS`HOGG

Nsx _ Honda The Power Of Dreams

Recommended Posts

Няма да говоря , защото немога ......... От вчера колата е в двора ми .... няма да ви говоря за каква кола става на въпрос ,защото всички знаете . Щастието ни с Крис е неуписуемо , да притежаваме новият NSX -3.2 с шестстепенна ръчна кутия.Утре ще пиша повече защото не съм в адекватно състояние да говоря за тая кола.БЛАГОДАРЯ на всички които знаеха за това чудо , за това че ме подкрепяха и не ме изоставиха нито за секунда.Благодаря ви , ОБИЧАМ ВИ .......Ще продължавам да ви обичам и да ви радвам.

 

 

Ето и снимки на МЕЧТАТА;

 

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изумяваш ме! Честито .... колко коня е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти не спираш да избухваш! Едно огромно ЕВАЛА от мен!!! Думите просто не стигат, когато става дума за NSX ;):) :) :( :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Стамба честито още един път. Това е една уникална кола. Това е една уникална машина. А ти си един уникален фен на марката. Пожелавам ти много щастливи моменти с тази кола. И много безаварийни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Само мога да си представя как се чувствате! Това е като сбъдната мечта на всички ;) фенове в БГ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам. Това е даже повече от сбъдната мечта! Честито!Тайничко ти завиждам благородно. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито BOSS, Много безаварийни километри и незабравими мигове ти желая със този СУПЕР АВТОМОБИЛ.Всеки който е повярвал във Силата на Мечтите е постигнал това което е пожелал.Ти повярва и имаш най-богатата колекция на Супер Хитове Хонда във БГ, която се допълни и от единствения във нашето обществo автомобил 3.2l NSX.Пожелавам ти никога да не спираш да изумяваш както и нас приятелите си така и теб самия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито още веднъж братле, да те радва много колицата и този път поне на тая да ме повозиш малко ;) Честито от мен и от жената. Отново си направи невероятен подарък за рожденния ден ЕВАЛА. :(:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо онемях ... ;) Колега, да ти е честита! Уникален автомобил! Толкова много се радвам за теб, че все едно аз съм си я купил :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сигорно е подаракът за рожденият ден ;) Честито ! Много безаварийни километри и много радост с този невероятен автомобил . :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да кажа ще е малко......Честито за бонбончето и не спирай да мечтаеш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...днес си разглеждах няколко клипчета в ютуба на НСХ да се покефя пък ето в БГ се увеличава бройката им.Честито ....и е в любимия ми цвят ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жестоокооооооооооооооооооо NSX Колегаа безкрайни безаварийни Км ти желая с този Звяр на пътя. Уникална красавица елел хаха и аз вече се обърках Звяр-Красавица :) Извини ме Наистина това е мечтата на всеки ХОНДА фен и ти е постигна ;):( :( :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто се сетих за един коментар в youtube който бях видял."когато видиш човек с Ferrari се чудиш,това истински маняк ли е или поредното нахакано богаташче,когато видиш NSX не се налага да си задаваш този въпрос" Да ти е честита !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BOSS какво става тука бееееееееееееееееееее ;) А честито и много кеф с бегачката !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво, сега в моргата за части? ;) Честито и от мен! :(

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!!Пожелавам Ви само приятни моменти!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти луд ли си копеУУУУУУЕее? Честито, честито и пак честито. Дал боже всеки му.Искам да я видя братле, моля те. Дай да я видя некой път, да си направа една душевна чикия и да знам, че вече мога да спя спокоен.Евала ти правя, много ама много да те радва и вси най-хубаво за напред.

Редактирано от men4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поклон!!! Ти си голям фен на марката,притежаваш едни от най-истинските и феноменални хонди произвеждани някога............пожелавам ти милиарди безавариини километри и да я караш с удоволствие ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее колега евала ... да ти честита и мн много безаварийни км да направиш на тоз звяр.. още веднъж честито ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си говориме за ХОНДИ , ето една истинска ТАКАВА !!!! АМА МНОГО ИСТИНСКА !!!! С много здраве и невероятни моменти (които са 100%-тови) да си я караш !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълних памперса аз!Ашколсун ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧО ВЕ ЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!;):( :( Радвам ТИ се все едно е моя тая кола!!! Да ти е честита, баце и поне милион безаварийни!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво браво !!! Даже е доста добър екземпляр ;D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала. Честито уникална е..... :worthy: Няма да се спи май май от вълнение покрай теб :worthy: завиждам ти честно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Страхотен автомобил.Много безаварийни километри с него.И нека хората които достигат мечтите си в този форум се увеличават. :worthy: :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred."Soichiro Honda или преведено "Стойността на живота може да бъде измерена от това, колко моменти, вашата душа е била дълбоко стимулирана. "Знам,че за теб това бе най-голямата мечта и съм безкрайно щастлив,че я сбъдна толкова скоро.Ти си не фен,ти си луд манияк :worthy: Е,вече си и номер 1,или номер 12 :worthy: Още веднъж честито и милиони безаварийни!!!:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все едно беше оня ден като четохме темата за интеграта а колко бързо дойде онзи момент за които говореше тогава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не ти ме разби, нямам думи да те вози и да те радва с пълна сила, а във второто нямам никакво съмнение. Е сага ще има дай едно кръгче, няма да се отървеш от мераклий да я пробват . Евала просто, ако можех да си я позволя, а и мисля повечето хора от форума нямаше да се замислят и да си купят по една. Просто се задъхвам като я гледам суперрррррррррррррИ да минеш през Пловдив, един ден да я видим и да я пипнем таз хубавица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала наборе,ти постигна мечтата на много фенове :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая кола мнооо грозна бе! :worthy: Честито!Само мога да си представя как се чувства човек в такова нещо.Честито! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее брато ,таиничко се надявах да си я докараш в Бг .Само мога да предположа как се чувстваш ,вероятно не си и спал :worthy: .Честито ти рожба :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,още една твоя сбъдната мечта и мечта сигурно на 90% от членовете на този форум.Още меднъж честито и дано да я видя на живо някой път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито невероятна кола :worthy:!!! ТАИП р ли е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,един суперавтомобил и един суперфен се намериха!!!Пожелавам ти само приятни емоций! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат, очаквах го скоро от тебе това нещо....ама ти много рано избухна.Кво да ти кажа освен да сте живи и здрави, ти вече си имаш всичко що е Хонда.Вече не мога да си представя какво следва ? :worthy:Много безаварийни километри и нека те радва дълги мигове бегачката.Ти си сбъдна мечтите на много хора тук.Поздрави и бъдете здрави :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен Стамба.Само ти пожелавам да не му се случи нищо лошо по наще пътища и от наще колеги на пътя.това е уникална кола :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер :worthy: Само едно мога да кажа - невероятен автомобил, и да те радва много много дълго време :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...