Jump to content
Майната

РЕГИОНАЛНА СРЕЩА Пловдив-Асеновград-Пазарджик-Първомай-Карлово-Хасково

Recommended Posts

Здравейте Момциииииииии :( Какво ще кажете да прекрасното прекарване горе :cry: Страшно много ми хареса, тъй като ми беше за 1 ви път такова голямо събиране и се запознах с наистина мн приятни хора :( Жестока вечер с Хеви Метал до сутринта МАЙАНА - Мерсии за стикерите ;) супер са! ха ха х Заповядайте малко снимки от горее и най вече HONDA - кебапчето :lol: Идея на Spezovhttp://james666.snimka.bg/automobiles/regi...-09-2010.533333 Приятно гледане ;) . Доста хора още снимаха ще чакаме снимки ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брато теб те признавам как си заспал на седалката в прелюда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещичката беше наистина страхотна да се надяваме че и за напред ще има :lol::(:cry: и благодарим на майната 3а стикерите ;]

Редактирано от Cosmos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

надявам се до довечера да имам снимки от нашия апарат :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брато теб те признавам как си заспал на седалката в прелюда

ха ха ха ха Зора какво ли непрай. Да ти кажа мн удобничко си беше. За сефте спя но е пърфект,проблема е ако искаш да правиш нещо друго :( нз как ще е :cry: Сигурно се сещаш кои е папарака снимал ме в 8 сутринта. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и Иван не се оплака от Прелюда, каза че добре е спал :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега малко необработени само:

 

Дайте му едно кюфте на това момче ,че ще запали некоя шатра :lol:

Публикувано изображение

Само изключваш от скорост и отърваваш всички от ненужното желязо ;)

Публикувано изображение

Тия не знам кФи са ,ма беха се наредили и за това ги снимах :cry:

http://media.snimka.bg/7162/020578430.jpg

Майната НИКОГА не яде кюфтета.НИКОГА :(:);)

http://media.snimka.bg/7162/020578448.jpg

Някоя кола ли припалихме или е от скарата тоя дим? :(

http://media.snimka.bg/7162/020578437.jpg

 

Идеално беше,ма никой не посмя да заколи динята ;)

Редактирано от Ombre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги екстра беше а сега да ви покажа ако сте навитаци друго място за пиене и ядене с евтина преспивка на бунгала http://www.1001line.com/snimki/galeria-imot.php?id=14 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43152 вижте и разгледайте и питайте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мястото е добре но съм чувал че пътя до там бил супер зле

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата верно беше готина, само дето не помня много от събота вечер.... може да е от влагата :cry: Ясно си спомням обаче, че някой се хваща с мен набас за времето в неделя и както винаги аз печеля басовете, така че въпросният да си признае! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мястото е добре но съм чувал че пътя до там бил супер зле

пътя е тесен но си е проходим просто иска внимаване да не се засечеш с някоя кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата верно беше готина, само дето не помня много от събота вечер.... може да е от влагата :cry: Ясно си спомням обаче, че някой се хваща с мен набас за времето в неделя и както винаги аз печеля басовете, така че въпросният да си признае! :lol:

Май не е регистриран ама ти дължи шоколад милка ;]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на вас приятно сте си прекарали дори и в лошото време,браво супер сте,какво да се прави аз пак не успях да дойда,др път дет се вика :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко снимкиhttp://rollin.snimka.bg/super-expensive-cars/honda.533470ето и още едно клипче :lol:http://vbox7.com/play:0e51244eи още едно :lol:http://vbox7.com/play:059d0192

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на вас добре сте си прекарали :lol::lol::D :D

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше уникално,особено събота вечерта,нямаше такъв смях,а валеше дзверски,макар че не ни направи такова впечатление... а пък сутринта като се събъдух :lol: се чудех кои ги е докарал тия Хонди! :lol: Отивам да почивам че съм още замаян :D и заспивам вече! Тия където пиха до 6 и нещо сутринта да си признаят :P:D

Редактирано от rEsPeCtiVe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е за тва жената ни ме пуска да си играя в пясячника с вас :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,да бъдем по точни,до 5и30,бяхме аз,жена ми и Джеймса ,Ванката прекъсвача легна в 4.А и нали знаете за да летим към слънцето,трябва да е през ноща :lol: . Между другото,срещичката стана идеална :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък послушно си легнах в 1 и 30 :lol: и сабудих всички в 8 защото ми стана скучно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момци,ква е тая дискриминация.кви са тез шаблони ПЛОВДИВ-Асеновград.то аз кат гледам само пазарджишки точиларки около огъня.ма кво ли се чуда-то цигов чарк си е традиционно на пазарджиклии :lol: мноо яки снимки.браво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момци,ква е тая дискриминация.кви са тез шаблони ПЛОВДИВ-Асеновград.то аз кат гледам само пазарджишки точиларки около огъня.ма кво ли се чуда-то цигов чарк си е традиционно на пазарджиклии :lol: мноо яки снимки.браво

Колега това са шаблоните които бяха и на националната и определяха на обозначеното място коя група се е събрала. Абе за да може като се :lol: да знаят къде да се прибират :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще трябва да се подменят тези шаблони нещо не ме кефят Пазарджик никакъв го няма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен също много ми хареса срещата,като за първи път беше супер.надявам се на другата да не сам само аз с тасове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен също много ми хареса срещата,като за първи път беше супер.надявам се на другата да не сам само аз с тасове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СУПЕР СИ ПРЕКАРАХМЕ,И ВРЕМЕТО БЕШЕ СЛЬНЧЕВО :) И МНОГО РИБА ИМАШЕ(3-ри кустура) :lol: ПЬК И ДОСТА ХОРА БЯХМЕ(100-120 мугена) :) НЕЗНАМ ЗА ДРУГИТЕ АМА АСЕНОВГРАДСКАТА БАНДА СИ ПРЕКАРАХМЕ СУПЕР ЯКОООООО :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци моля ви оправете надписа всички сме част от HONDA FAN CLUB BULGARIA а не Пловдив Асеновград или Драгойново :( :( :D яко сте си прекарали, докато някой са яли кебапчета други броихме зъби на скоростни кутий :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте се драли за тия плакати бре, ами я помислете да направите още некое шукарийче и ви Фкарваме в партизанската ни бригада! Ще ни е приятно да си правиме месечните срещи наместо по паркингите, по такива прекрасни местенца ЗАЕДНО :lol: Страхотни снимки и клипчета, браво на папараците, ама дайте ощееееееееее!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета мога само да ви завидя че е било много готино изкарване на Батак, но се наложи да немога да присъствам по ред причини и само мога да гледам снимков материал но няма как.А колеги от Пазаджик не чакайте Пловдив или Асеновград да ви направят билбордче за шатрите предполагам имате приятели по Пазарджик които се занимават с рекламен бизнес.Говорете с тях и си направете и вие такива транспаранти и ги носете с вас.Поздрави на всички наистина се кефа че ставаме все по сплутени и по задружни и нека все така да продължава да се размножава Хонда клуб. Ще чакам скоро пак да се саберем някаде и дано да мога да дойда и да се забавляваме заедно всички.Живи и здрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видя да наглася два плаката само да попитам майната. Антоне имаш ли на компютър вашите плакати за да и направим и наш по вашите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен доста ми хареса срещата... До сега не бях ходил на такова голямо събиране. И аз съм "ЗА" да си правим една месечна среща на региона вместо всеки град по отделно. :) Краси е качил мойте снимки и е дал по горе линк, но ако някой иска да си ги свали на пц-то ето линк : цъъъъъък :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видя да наглася два плаката само да попитам майната. Антоне имаш ли на компютър вашите плакати за да и направим и наш по вашите ;)

имам ги, дай ми поща и ти ги пращам веднага ;) Вече са известни датите, за срещата на Бакаджиците до Ямбол. Поради изявения интерес, пускам нова тема за организиране на колона от нашия регион, за да не спамим в тази. Това е идеален вариант да си проветрите палатките, за да не изгният след дъжда на яз. Батак ;) А и доста кебапчета и една диня хартисаха......... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, днес след крадка дискусия с Майната реших да ви пиша тук и да ви попитам за нещо което измислих ии ме интересува вашето мнение. По въпроса мисля си, че след като се сабирате на всяка месечна в пловдив говоря за Асеновград и другите (ние също мислим да се присъединим ) да не си правим вместо всеки отделна месечна не си правим регионални всички заедно. Тук идва другия ми вапрос ако все пак го одобрите имам идейка всяка регионална да е в един от градовете на участващите групи така няма да има ощетени :P аа и може да се разбираме и пак за балкани, полянки, скари.... ;) Чакам мнения. Благодаря предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва си е много яко предложение:);) Хем няма да е скучно на никоя от месечните срещи. Твърдо съм за:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ни е приятно да си правиме месечните срещи наместо по паркингите, по такива прекрасни местенца ЗАЕДНО :)

тук са моето мнение и предложение по въпроса :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това също е идея Хайде момци чакаме предложения :) и отзиви

Редактирано от spezov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тъи като лятото се изнизва с всеки изминал ден...бих искал да продължа идеята на Майната и тази година да организираме пак една прилична среща! Още веднъж да му благодарим че така хубаво ни събра миналата година и изкарахме толкова яко! Тъи като тои се изгуби някъде,надявам се да успеем да се съберем пак толкова много хора и тази година! Предлагам срещата пак да се състои на Цигов чарк, на 27-28 този месец! За тези които не ги е страх от тъмното,преспивка на палатки събота срещу неделя :drunk: И евентуално ако има интерес да направим пак една незабравима среща на 28 (Неделя) :honda: Даите си мненията...идеите за да видим какво ще стане :) Поздрави... :bg:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...