Jump to content
Майната

РЕГИОНАЛНА СРЕЩА Пловдив-Асеновград-Пазарджик-Първомай-Карлово-Хасково

Recommended Posts

Здравейте колеги, пуснах днес мухата и явно интереса е голям, та идеята ми е следната:Да си направиме една еднодневна срещичка на нашия регион - ей така неофициална, просто да се събереме яко хонди на някое китно местенце, може с ресторант, може само на барбекю, или комбинирано и двете. Имаме си шатри, огромни плакати, всичко което е нужно за да се идентифицираме отдалеч! :) :) :tooth: Идеята ми е да съвпадне с месечната среща в Пловдив, за да има по-голяма масовост, по-точно на 05.09.2010г - НЕДЕЛЯ. Не е зле да определим по-ранен час за да имаме целия ден пред нас - примерно 9-10 часа сутринта. Може да бъде до някой язовир с въдиците, на полянка с карти за белот.....все тая. Важното е да си направиме кефа и да използваме топлото време, че пак иде Баба Зима. Пускам веднага темата, за да имаме време да избистрим мястото и часа на срещата. Зная че ще е трудно да се реши къде, ще ми се да е по-към Пазарджик, за да уважиме колегите от там, но в крайна сметка не искам да налагам мнение, за да го решиме всички заедно. Хайде пишете тук свободно кой какво предлага, време има много, важното е да направиме готина среща с много снимки и хубави спомени. По едно време ми се въртеше идеята да направме едно гости чак на колегите от Сливен-Ямбол, като повлечем с нас и Старозагорци, но си е доста далечко и не всеки разполага с толкова средства за гориво. Може пък те да решат да ни посетят ако четат в темата, а ние да има да връщаме............... С две думи - не се притеснявайте, предлагайте! :D:):tooth::):afro:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе Панагюрище и то е от региона ама май сме пак ''игнор''. Майна ще ти се разсърдя вече, ебати!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам брат, изтървах ви :) Други пренебрегнати има ли? :) Сега и Наско от Белово ще ми скочи.......... :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха,кво да му се сърдиш колега,човека не напразно е написал ПАЗАРДЖИШКИ РЕГИОН (Панагюрище беше маи на 40 км от ПЗ) Та по темата,аз предлагам Цигов чарк като вариант... мисля че всички сте ходили там и знаете за какво става въпрос! А пък и не е много далеч от Пловдив и Пазарджик:) Иначе идеята на Маината хич не е лоша,ако се организираме добре си мисля че ще стане хубава срещичка...и така продължаваите с предложенията! :):tooth:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

40-те извора :) заглавието не е ПЛОВДИВ И ПАЗАДЖИК само! :) предлагам го само защото е по средата приблизително :) инак най-на сърце си ми е стария мил беглик ,ма нема се хареса секи :tooth: Иначе адмирации на Дъртото..... :tooth: за идеята :afro:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз предлагам Цигов чарк като вариант... мисля че всички сте ходили там и знаете за какво става въпрос!

Там не съм ходил,но кадето и да е срещата ще съм там.Идеята за язовир също е много добра :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма смисал да се сърдите на майната той бе написал , ......... значи има продължение той ако ги изброява всичките то няма да се побере там :)

Редактирано от Витек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз предлагам Цигов чарк като вариант... мисля че всички сте ходили там и знаете за какво става въпрос!

Там не съм ходил,но кадето и да е срещата ще съм там.Идеята за язовир също е много добра :)
Колега това е язовир (Батак) и е доста голям... може да си ходил но да незнаеш че така се казва...а колкото до идеята на vanyo75 за Беглика,мястото е хубаво но пътищата са много лоши до там,а смятам че никои няма да иска да си чупи количката...
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха,кво да му се сърдиш колега,човека не напразно е написал ПАЗАРДЖИШКИ РЕГИОН (Панагюрище беше маи на 40 км от ПЗ) Та по темата,аз предлагам Цигов чарк като вариант... мисля че всички сте ходили там и знаете за какво става въпрос! А пък и не е много далеч от Пловдив и Пазарджик:) Иначе идеята на Маината хич не е лоша,ако се организираме добре си мисля че ще стане хубава срещичка...и така продължаваите с предложенията! :tooth: :tooth:

:afro: xexe, шегувах се просто, той Майната е ширококроен човек и е разбрал, че се шегувам. Споко :) Редактирано от rulemaker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци ето каква е работата :lol: аз мисля че е по удачно някаде към 12 да го направим защото 5 ти е точно надпредварата джапан срещу герман и можеби някои хора ще искат да отидат ноо това е само предложение аз също съм за батак но не зная каде ще се намери такъв паркинг не мислете само каде е красиво а и каде можем да се побереме. П.П. Във неделя също ви чакаме rulemaker Панагюрище имате също специална покана от 21.00 :P там най добре ще се обсъди тази среща която готвим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте и един раздрънкан сивик от Белово няма значение къде ще

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ще има чужденци и мен ме бройте :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spezov няма защо да се притесняваш за паркинг - ако не си ходил скоро незнаеш но има доста места където може да се саберем до 50 коли! Хаиде сега продължаваите с предложенията :D Кои е за Батак (Цигов чарк), кои не... Предлагаите,време до тогава има много :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се сърдя на никого бре, юркайте се колкото искате..... :D Датата също може да се промени за следващата седмица, вярно е че баш тогава има мероприятие на Калояново, така че и тази тема трябва да обсъдиме разумно. :lol: Предлагайте на воля къде засега, след седмица ще се пусне една анкета с най-желаните места и така ще изберем демократично къде да се отиде :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и четиридесетте извора и хижа здравец са добри оферти... Аз ще добавя още една но не знам как се казваше.... ходихме с колегите от Асеновград преди време на една беседка на която си имаше маси, барбекю, вода и тн. всичко необходимо за да си изкараме супер.Някой ако се сети каде беше да казваБройте ме и мене иначе :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като гледам накъде вървят работите направо даи да взимаме бира скара и да си го направим както си му е реда! :D:lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм навит за където кажете,но за следващата седмица:lol::D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам Хижа Здравец! Хем е готино хем е близо пък нали знаете че всичко до пари! :lol:

Колега Стоян аз лично не съм много за нея не защото е лошо но ви казвам честно аз със моята кола не мога да стигна до там горе има доста дупки ....а аз съм нисък и съм сигурен че не само аз ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 5ти,Калояново-то е ясно,ама за другите места не ми се дава мнение и предложение,че се ядосвам с тия хижи,язовири,рибарски историй,по-прилича да сте членове на БЛРС-\Бългалски ловно-рибарски съюз\,ако ще златни рибки да има там не бих тормозил мойта светулка в такива пресечени местности

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що Цигов чарк да не фигурира някъде като Офф Роуд отсечка? Аз по хубаво предложение до сега не видях...все пак има доста време и се надявам да има още препоръки и мнения... :D

Редактирано от rEsPeCtiVe
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eдно-две предложения.Анкета за дата и место.До края на месеца се гласува и точка.Масовото меропритие не може да угоди на всеки.Ако се ходи на Цигов Чарк - за колегите дето не са го посещавали-това си е курортно селище с всичките му екстри.Вили,хотели,хотелчета,магазини и кръчми и ...Аз лично също бих се навил за там,но си зимам палаката и я опъвам на язовира още от петък! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е мн добра, но аз няма да сам в пловдив в неделя :) Доста жалко ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко инфо за Цигов чарк за тези които не са ходили всеки може да намери като се разрови в чичо Гугъл! От Пловдив до там приблизително 50 км ! От Пазарджик - 30км ! Може и да бъркам,ако е така някои да ме поправи :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Майна - поздравления за страхотната идея! ;) ...Ще ме изкушиш и мен да си домъкна задника (барабар с CR-V-то) :( , ...да си видим физиономиите най-накрая, че съвсем ще се забравим! ...За всички, които предлагат хижа Здравец - имайте предвид следното:"Трети национален събор на Offroad-Bulgaria.com.ARENA OFFROAD 2010, която ще се проведе от 03 до 06 Септември 2010г. близо до гр. Пловдив в местността Копривките - к.к. Хижа Здравец"предполагам, че ще е фраш с народ :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, от това което е постнато до сега се очертава:Цигов чарк, но не за 5-ти, а по-скоро за 12-ти септември.Така с промяната на датата ще избегнем мероприятието на Калояноно, освен това първоначалната ми идея беше да направим нещо като гости на Пазарджиклии, а това си е е точно до тях!Не е зле обаче да чуем още няколко предложения за място и дата.100NX......... верно отдавна не съм те виждал брат, домъкни си задника в жипката най-после, няма само в нисани да те гледам :worthy:П.П. Чудя се само, как нито един модератор или всевиждащият ни админ не се трогнаха да закичат темата като важна, но всъщност нека си наглеждат раздела с търговийката и келепира, пък ние май сме тука отскоро.......и за малко :worthy:

Редактирано от Майната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важно е да има мн Приятели! мн хонди и веселба ще има! и аз ще дойда ще си зема палатката и кадеито и да е мисля да присъствам :worthy: толкова мн хора как ще пропусна :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 5ти,Калояново-то е ясно,ама за другите места не ми се дава мнение и предложение,че се ядосвам с тия хижи,язовири,рибарски историй,по-прилича да сте членове на БЛРС-\Бългалски ловно-рибарски съюз\,ако ще златни рибки да има там не бих тормозил мойта светулка в такива пресечени местности

ШУБЕ. . . .ха ха ха :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 5ти,Калояново-то е ясно,ама за другите места не ми се дава мнение и предложение,че се ядосвам с тия хижи,язовири,рибарски историй,по-прилича да сте членове на БЛРС-\Бългалски ловно-рибарски съюз\,ако ще златни рибки да има там не бих тормозил мойта светулка в такива пресечени местности

ШУБЕ. . . .ха ха ха :worthy:
тамън ми стана мъчно,че от бая време не си давал акъл и идеи-и хоп изцепкада не си бил на гьола та те немаше из форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ходя ли да търся място на Цигулков чарк :worthy:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги и аз съм за Цигов чарк ,там е супер,и няма да усетим жегата, евала на майната че се сеща да ни сабира ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРОЙТЕ И СТАНИМАКЛИЙ,НО НА 12.09.2010 Е ПО ДОБЬР ВАРЯНТ,ЗАЩОТО МАЙ МНОГО ХОРА ЩЕ ХОДЯТ НА КАЛОЯНОВО 05.09.2010 :)

Редактирано от ПРЕКЬСВАЧА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да 12ти е по добрия вариант,също така е неделя и много повече хора ще имат възможност да доидат! :) И така да видим които е за Цигов чарк да вдигне ръка :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за Цигов Чарк,за 12.08.10 става въпрос даже ако има мераклий още от събота може да заформим нещо :hondarulez:

Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май всички почти сме за Цигов чарк и за 12.09, нека ако някой е против това предложение да си каже доводите, а ако няма никой против, направо да остане това предложение. Тогава няма да има смисъл да пускаме анкета. Нека да изчакаме до края на седмицата и ако остане този вариант да решиме на точно коя поляна да се съберем всички коли и да разпънем шатрите и барбекютата. Ако някой има конкретна идея, моля да сподели тук.Който иска и има възможност разбира се може още от събота да опъне палатката там и да пази терена. Мисля, че ще се получи прекрасна среща :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за всичко което решите. А срещата ще е повече от прекрасна както винаги. Майна Груп винаги правим перфектни сбирки особенно на Барбекюта там сме най добри. Хайде пичове и пички стягайте се че скарите здраво ще пушат.

Редактирано от Борислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде момци стягайте куфарите за цигов чарк +1 :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ако може да вметна нещичко не може ли да си намерим някое хубаво паркингче до полянка защото не всеки е за пресечени местности :huh: мисля че Policaq ще се сагласи с мене :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 ЗА ЦИГОВ ЧАРК 12.09.2010 :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...