Jump to content
Майната

РЕГИОНАЛНА СРЕЩА Пловдив-Асеновград-Пазарджик-Първомай-Карлово-Хасково

Recommended Posts

Да групата с палатките да казва :o И направо да си разменим телефоните,като сме там да се намерим,че кои знае някои да не обикаля язовира цял ден да ни търси :punk: Забравих да кажа,взимаите си дебели дрешки че вечер хич не е топло! Ама предполагам алкохола и огъня ще свършат донякъде работа ;)

Редактирано от rEsPeCtiVe
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Колеги много добър избор е Цигов Чарк ... последно датата 12-ти ли остава ?! ....а мястото на КосХол ( или там както се казва) на паркинга ?! Заедно ли ще се тръгва от Плд ...или направо горе ше се чакаме !? !!! нямам търпение да дойде датата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ Още 2 Хонди от Велинград аз и yanzzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а тези дето сме много,ниски ще минем ли от там?да няма чупене на брони?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а тези дето сме много,ниски ще минем ли от там?да няма чупене на брони?

Няма да се плашиш,ще ви пренесем на ръце :D !!! Шегувам се,точно затова избрах това място защтото повечето немогат да карат офф-роуд! Там има паркинг,не е много голям но ще свърши работа! Лагера се заформя там след паркинг-а и които иска може да си вкара колата до лагера,не е никакъв проблем :D
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорето е много здрав тренира всеки ден с едната ръка държи хондата горе с другата сменя шарнир ;]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорето е много здрав тренира всеки ден с едната ръка държи хондата горе с другата сменя шарнир ;]

А с другата пия бира !!! стегна ли въдиците ве,аз сам решил да правя колата амфибия и да ходим некаде навътре да ловим :D Редактирано от rEsPeCtiVe
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонди? Бири? Мръвки? Познати муцуни? ..........Идвам със сигурност. (ако не е САМО регионална среща де)Организатора да каже дали да се стягаме. :P;):P:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо се стягаи,няма кво да питаш,качваи се на влака и идваи ;) ;) :P Ние ще подгряваме от събота още :P:lol:

Редактирано от rEsPeCtiVe
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо и аз в събота.Иначе пропускаме най-яката част :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние предполагам след 12 на обяд вече ще сме горе и почваме да стягаме лагера така че когато и да пристигнеш няма да има проблем,даже ако искаш звънни като си в началото 0889 01 49 21 - Жоро , ще доида да те взема ;) И всеки друг които неможе да намери мястото да ми звънка ! :P:lol::P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се напиете и в неделя не можете да вцелите пътя аз ви обещавам да ви снимам резила :lol: хаха стегнете се малко бе не отиваме на пикник

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пеца за кво ни е път,ние затва сме си избрали една широка ливада :lol::unsure: Нема нужда,ние кат се напием може и по язовира да караме :lol:

Редактирано от rEsPeCtiVe
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тогава като не можете да хванете ливадата .. имам изненада за вас ама ще я видите на място :lol: хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сподели я тази изненада, ако не ни хареса........ :lol:

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам,ама ние с Космос ще се изненадаме взаимно с некоя бутилка още събота на обяд ;) А пък квото ще да става после ;) ;) ;)П.П Тези които идват събота да звънкат ако не се оправят,тела сам си го оставил някъде по нагоре в темата ;)

Редактирано от rEsPeCtiVe
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам,ама ние с Космос ще се изненадаме взаимно с некоя бутилка още събота на обяд ;) А пък квото ще да става после ;) ;) ;)П.П Тези които идват събота да звънкат ако не се оправят,тела сам си го оставил някъде по нагоре в темата ;)

КОЛЕГА СЬС КОЛА СТИГАЛИСЕ ДО "ПИЯНСКИЯ ЛАЕР" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам,ама ние с Космос ще се изненадаме взаимно с некоя бутилка още събота на обяд ;) А пък квото ще да става после ;) ;) ;)П.П Тези които идват събота да звънкат ако не се оправят,тела сам си го оставил някъде по нагоре в темата ;)

КОЛЕГА СЬС КОЛА СТИГАЛИСЕ ДО "ПИЯНСКИЯ ЛАЕР" ;)
Стига се колега,на 20 метра от асфалта ще е лагера ;) ;) Редактирано от rEsPeCtiVe
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пеца за кво ни е път,ние затва сме си избрали една широка ливада ;) ;) Нема нужда,ние кат се напием може и по язовира да караме ;)

еиии ама вие като Исус ама моторизиран ;) по водата ;) очертава се интересно ;) Но имам самнения че този паркинг няма да ни сабере винаги когато съм ходил половината и повече е пълен а пък и никой не е отишал да попита аджеба ще има ли проблем толкова много хора и коли да се сабереме там ;) все пак е пред хотела на хората

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бъркаш се нещо,паркинга е под хотела! Ще има място за всички ;) Аз сигурно ще се кача днес или утре да видя как стоят нещата!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За неделя ми оставете 1 квадрат точно по средата на полянката ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм.. нещо пак си замислил :(:ermm:

всичко е тайна :) със pr0nx сме намислили нещо :) хаха Редактирано от spezov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм.. нещо пак си замислил :(:ermm:

всичко е тайна :) със pr0nx сме намислили нещо :) хаха
Почти успя да ми нацелиш ника !!! Малко ти остана !!! Иначе изненада ще бъде яка ;]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонди? Бири? Мръвки? Познати муцуни? ..........Идвам със сигурност. (ако не е САМО регионална среща де)Организатора да каже дали да се стягаме. :D :D :) :)

Разбира се, че всички желаещи са поканени :) Ще се радвам да видя колкото се може повече стари и нови приятели на срещата. Единствено ме притеснява цитираният "малък" паркинг да не създаде някакви проблеми, или както се очертава просто да не ни събере, но ако се случи това ще се изнесем към дъъългата права отсечка в началото на Цигов чарк откъм Пловдив, където да се съберем всички и да изберем полянката за барбекю. Вече и аз почвам да си мисля, дали да не ударя камшика на хондата още в събота по обед......... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е сега отивам да провера къв е случаят с паркинга,даже ще го документирам със снимчици,за да не се плашите :D Вечерта по някое време ще съм ги постнал :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

МММ там на тази кръчма какво хубаво шкембенце готвят просто не е истина! Въобще кухнята им е много добра :angry:;);):beer::beer::beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с Космос направихме оглед на мястото,всичко е точно,паркинга ще побере около 30на коли,а лагера ще го правим на 30 метра навътре по черния път които се вижда на снимките ;) И така тези които идват събота,вече знаят къде ще сме! Някои ако има въпроси да пита :beer: П.П Джета няма търпение за срещата и от сега чакаше там :angry::beer: :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с Космос направихме оглед на мястото,всичко е точно,паркинга ще побере около 30на коли,а лагера ще го правим на 30 метра навътре по черния път които се вижда на снимките :blink: И така тези които идват събота,вече знаят къде ще сме! Някои ако има въпроси да пита :blink: П.П Джета няма търпение за срещата и от сега чакаше там :rolleyes::unsure::crazy:

този джет стой там от доста време а и ако си се загледал и АТВ то също е хонда :blink: аммм 100 % няма да ни сабере тва малко паркингче 20 метра нагоре има още един но той май е на хотела защо ли ми се струва добра идея да саберем колите на голямата права и полянката ще ни е под рака и всичко ... там ми се вижда нещо бутаница ... аа и мочета който има лепенки на форума да хване да донесе че съм само със 1 и не ме кефи така :blink: а и има доста желаещи още да си вземат поздрави от Пазарджик :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паркинга е напълно достатъчен коли могат да се паркират и на правата и отстрани на поляната така че 30 коли минимум се събират. Хубаво ще е и аз да имам стикер на клуба така че да донасят да не се стискат ;]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха 30 коли според мойте изчисленя ще сме доста повечко от 30 само на сабирането в пазарджик бяхме малко повече от 30 ако си спомняте .... според мене няма да стигне но щом сте казали няма да споря :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пеца все пак затова отидохме горе,да погледнем за кво става въпрос,мястото ще събере 50 + коли,броя и тези които не ги е страх да покарат 10,15 метра оффроуд :unsure: Нещо ти не си сметнал както трябва! Даже вече намерихме място и за лагера! Така че стягаите се,че е сега ще стане време да се качваме и да знаете тези които ще заформяме лагера събота,да си подготвят екипировка че ще е студено! :rolleyes::crazy:

Редактирано от rEsPeCtiVe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емм момци той алкохола даржи топло :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние тва сме го пресметнали :dry: но аз да си кажа да си вземете дебели дрешки да няма олеле :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, след дълго отсъствие от моя страна заради некомпетентни задкормилни устройства т.нар. "БАКШИШИ", дойде ред и аз да се появя на някоя среща.

Редактирано от ПЕРФЕКТЕН_29

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Антоне, ако мястото и датата на срещата бяха поправени още в самото начало на темата, за да не я чета цялата, щях да ти кажа как се скубят костури на Батак ! :dry:

Редактирано от ПЕРФЕКТЕН_29

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм. Някои да е погледнал прогнозата?Петък,събота и неделя-югозападна България-дъжд с гръмотевици! :dry: Ша замяза на кална и мокра среща! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dirty muddy weather :D Наистина ме притеснява прогнозата за времето, да не ни разсипе хубавата срещичка дейва....... Ще носиме 4 шатри, ама........ :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам май точно събота и неделя го дават да вали....кофти обаче ние сме корави копелета :D:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...